image

Muži / Oblasti / ročník 2015/16 / Oblastní přebor / Oblastní přebor


tabulka
1. BK Česká Lípa 18 15 3 1468:1113 33
2. BK Levharti Chomutov 18 13 5 1267:1163 31
3. Skřivánci Ústí n.L. 18 13 5 1379:1233 31
4. ASK Lovosice 18 10 8 1328:1218 28
5. BK Děčín juniorka 18 9 9 1384:1370 27
6. BK Baník Most B 18 9 9 1207:1247 27
7. BK REAL Roudnice n.L. 18 8 10 1211:1310 26
8. TJ Slovan Varnsdorf "B" 18 6 12 1297:1429 24
9. BK Litvínov 18 4 14 1217:1390 22
10. BA 2006 Roudnice n.L. 18 3 15 1130:1415 21
1. kolo
1. BK Levharti Chomutov - Skřivánci 18.09.2015 19:30 88:56 (23:17 44:24 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/2.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

2. BK REAL Roudnice n.L. - BK Litvínov 18.09.2015 19:00 75:53 (21:15 40:25 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.09.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Šmíd Pavel (---/---)

3. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 18.09.2015 19:30 90:50 (22:4 44:16 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

4. Slovan Varnsdorf B - BK Děčín juniorka 19.09.2015 19:30 87:74 (30:23 49:43 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

5. ASK Lovosice - Baník Most B 18.09.2015 19:30 67:47 (20:13 38:25 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

2. kolo
6. Skřivánci - Baník Most B 25.09.2015 18:30 84:63 (18:14 42:29 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.500)
Kovačiková Denisa (1.500/2.000)

7. Slovan Varnsdorf B - ASK Lovosice 26.09.2015 19:30 75:83 (23:19 40:34 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 26.09.2015, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.500)
Neuman Ladislav (2.000/1.500)

8. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 25.09.2015 19:15 69:79 (16:13 34:30 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2015, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Kout Jan (1.000/3.000)

9. BK Litvínov - BK Česká Lípa 25.09.2015 19:30 56:77 (14:21 31:40 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

10. BK Levharti Chomutov - BK REAL Roudnice n.L. 25.09.2015 19:30 81:58 (23:16 36:32 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/---)

3. kolo
11. BK REAL Roudnice n.L. - Skřivánci 09.10.2015 19:00 75:68 (20:17 40:31 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel (---/1.500)
Krejcar Petr (---/1.500)

12. BK Česká Lípa - BK Levharti Chomutov 09.10.2015 19:30 81:55 (21:11 43:24 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

13. BK Děčín juniorka - BK Litvínov 09.10.2015 19:30 85:70 (18:18 39:35 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/---)
Kovačiková Denisa (1.000/---)

14. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 09.10.2015 19:30 79:54 (22:14 40:37 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

15. Baník Most B - Slovan Varnsdorf B 09.10.2015 20:15 82:67 (25:12 43:26 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

4. kolo
16. Skřivánci - Slovan Varnsdorf B 16.10.2015 18:30 71:53 (22:12 37:24 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/3.000)
Kovačiková Denisa (2.000/2.500)

17. Baník Most B - BA 2006 Roudnice n.L. 16.10.2015 20:15 71:61 (16:18 34:30 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Kouba Dalibor (1.500/1.000)

18. BK Litvínov - ASK Lovosice 16.10.2015 19:30 62:86 (11:30 29:46 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.500)
Hendrych Jan (1.500/1.500)

19. BK Levharti Chomutov - BK Děčín juniorka 16.10.2015 19:30 70:58 (22:21 29:34 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.500)

20. BK REAL Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 16.10.2015 19:00 54:75 (17:27 32:49 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (---/1.500)
Matějček Josef (---/1.500)

5. kolo
21. BK Česká Lípa - Skřivánci 30.10.2015 19:30 62:78 (12:21 29:40 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 21

datum: 30.10.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.500)
Menšík Richard (1.500/1.500)

22. BK REAL Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 30.10.2015 19:00 84:72 (15:23 35:50 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 22

datum: 30.10.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (---/2.000)
Rom Daniel (---/2.000)

23. ASK Lovosice - BK Levharti Chomutov 27.10.2015 19:30 56:66 (21:17 35:30 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

24. Baník Most B - BK Litvínov 30.10.2015 20:15 53:51 (7:10 28:24 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 24

datum: 30.10.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/---)
Doksanský Milan (1.000/---)

25. Slovan Varnsdorf B - BA 2006 Roudnice n.L. 31.10.2015 17:00 89:66 (23:20 42:36 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

6. kolo
26. Skřivánci - BA 2006 Roudnice n.L. 06.11.2015 18:30 69:83 (20:22 28:42 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Šedivý Jan (2.000/1.000)

27. BK Litvínov - Slovan Varnsdorf B 06.11.2015 19:30 107:65 (29:17 54:28 74:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.500)
Eisner Petr (1.500/1.500)

28. BK Levharti Chomutov - Baník Most B 06.11.2015 19:30 78:61 (19:21 42:32 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

29. BK REAL Roudnice n.L. - ASK Lovosice 06.11.2015 19:00 68:85 (13:19 34:44 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (---/1.500)
Bohata Pavel (---/1.500)

30. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 06.11.2015 19:30 83:87 (17:18 38:40 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2015, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.500/2.000)

7. kolo
31. Skřivánci - BK Děčín juniorka 20.11.2015 18:30 72:80 (21:16 40:43 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 31

datum: 20.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (2.500/1.000)
Šedivý Jan (2.500/1.000)

32. ASK Lovosice - BK Česká Lípa 20.11.2015 19:30 57:78 (16:19 32:41 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 32

datum: 20.11.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.500)
Hendrych Jan (1.500/2.000)

33. Baník Most B - BK REAL Roudnice n.L. 20.11.2015 20:15 92:61 (28:11 49:28 78:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 33

datum: 20.11.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

34. Slovan Varnsdorf B - BK Levharti Chomutov 21.11.2015 17:00 64:87 (14:24 36:44 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 34

datum: 21.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/2.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

35. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Litvínov 20.11.2015 19:15 68:58 (19:17 32:39 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 35

datum: 20.11.2015, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/---)

8. kolo
36. Skřivánci - BK Litvínov 27.11.2015 18:30 79:57 (17:15 32:26 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/---)
Šedivý Jan (2.000/---)

37. BK Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 27.11.2015 18:30 77:57 (17:14 36:27 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2015, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

38. BK REAL Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 27.11.2015 19:00 94:73 (26:13 43:31 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2015, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (---/3.000)
Hendrych Jan (---/3.000)

39. BK Česká Lípa - Baník Most B 28.11.2015 18:00 95:53 (26:16 50:27 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 39

datum: 28.11.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

40. BK Děčín juniorka - ASK Lovosice 27.11.2015 19:30 59:88 (17:30 35:45 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 40

datum: 27.11.2015, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

9. kolo
41. ASK Lovosice - Skřivánci 11.12.2015 19:30 58:85 (15:20 35:44 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/2.000)
Kout Jan (2.000/2.000)

42. Baník Most B - BK Děčín juniorka 11.12.2015 20:15 89:69 (29:23 51:34 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

43. Slovan Varnsdorf B - BK Česká Lípa 12.12.2015 17:00 59:74 (10:21 27:37 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 43

datum: 12.12.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/1.500)
Hošek Václav (1.500/1.500)

44. BA 2006 Roudnice n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 11.12.2015 19:30 55:61 (19:20 29:30 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/---)

45. BK Litvínov - BK Levharti Chomutov 11.12.2015 19:30 59:81 (18:19 26:33 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 45

datum: 11.12.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

10. kolo
46. Skřivánci - BK Levharti Chomutov 18.12.2015 18:30 94:74 (22:17 51:35 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2015, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Šedivý Jan (2.000/1.000)

47. BK Litvínov - BK REAL Roudnice n.L. 18.12.2015 19:30 83:77 (22:13 36:37 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2015, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/---)

48. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 18.12.2015 19:30 57:115 (12:32 29:59 44:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2015, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

49. BK Děčín juniorka - Slovan Varnsdorf B 04.12.2015 20:30 78:67 (24:20 40:39 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 49

datum: 04.12.2015, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

50. Baník Most B - ASK Lovosice 18.12.2015 20:15 64:62 (17:14 32:26 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 50

datum: 18.12.2015, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

11. kolo
51. Baník Most B - Skřivánci 08.01.2016 20:15 75:79 (25:15 46:35 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 51

datum: 08.01.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/2.000)
Šedivý Jan (3.000/2.000)

52. ASK Lovosice - Slovan Varnsdorf B 08.01.2016 19:30 89:53 (25:8 51:28 73:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 52

datum: 08.01.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Matějček Josef (1.500/1.000)

53. BK Děčín juniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 08.01.2016 20:30 82:62 (25:12 49:26 73:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 53

datum: 08.01.2016, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

54. BK Česká Lípa - BK Litvínov 08.01.2016 19:30 96:73 (17:14 41:37 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 54

datum: 08.01.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kout Jan (1.500/---)

55. BK REAL Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 08.01.2016 19:00 69:63 (15:21 37:32 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
11. kolo, zápas č. 55

datum: 08.01.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (---/2.000)
Bohata Pavel (---/2.000)

12. kolo
56. Skřivánci - BK REAL Roudnice n.L. 29.01.2016 18:30 71:53 (15:17 37:26 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 56

datum: 29.01.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

57. BK Levharti Chomutov - BK Česká Lípa 22.01.2016 19:30 35:75 (10:10 18:29 27:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

58. BK Litvínov - BK Děčín juniorka 22.01.2016 19:30 76:99 (24:29 51:48 64:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)

59. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 22.01.2016 19:30 76:73 (16:15 39:33 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 59

datum: 22.01.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

60. Slovan Varnsdorf B - Baník Most B 23.01.2016 17:00 80:66 (17:18 37:33 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
12. kolo, zápas č. 60

datum: 23.01.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.500)
Hrabáková Tereza (1.000/2.500)

13. kolo
61. Slovan Varnsdorf B - Skřivánci 06.02.2016 18:00 77:74 (11:15 34:36 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 61

datum: 06.02.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (3.000/4.000)
Hrabáková Tereza (2.500/2.000)

62. BA 2006 Roudnice n.L. - Baník Most B 05.02.2016 19:30 50:78 (8:25 22:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 62

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

63. ASK Lovosice - BK Litvínov 05.02.2016 19:30 85:56 (27:4 50:30 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 63

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/---)
Blašková Martina (1.000/---)

64. BK Děčín juniorka - BK Levharti Chomutov 05.02.2016 19:30 73:80 (16:17 34:31 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 64

datum: 05.02.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

65. BK Česká Lípa - BK REAL Roudnice n.L. 06.02.2016 18:00 99:65 (22:12 52:31 77:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
13. kolo, zápas č. 65

datum: 06.02.2016, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ, Zákupy

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/---)
Kouba Dalibor (1.500/---)

14. kolo
66. Skřivánci - BK Česká Lípa 12.02.2016 18:30 79:69 (15:17 46:38 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 66

datum: 12.02.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/2.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.500)

67. BK Děčín juniorka - BK REAL Roudnice n.L. 12.02.2016 19:30 81:61 (22:25 43:36 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 67

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

68. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 12.02.2016 19:30 72:57 (22:20 44:30 62:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 68

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

69. BK Litvínov - Baník Most B 12.02.2016 19:30 65:66 (17:11 29:21 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 69

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.500/2.500)

70. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 12.02.2016 19:30 74:108 (23:29 41:57 53:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
14. kolo, zápas č. 70

datum: 12.02.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Velda Pavel (1.000/1.000)

15. kolo
71. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánci 26.02.2016 19:00 64:80 (12:17 32:36 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 71

datum: 26.02.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Matějček Josef (1.000/1.500)

72. Slovan Varnsdorf B - BK Litvínov 09.04.2016 19:45 84:91 (17:28 49:41 63:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 72

datum: 09.04.2016, 19:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---)
Martinovská Michaela (1.000/---)

73. Baník Most B - BK Levharti Chomutov 26.02.2016 20:15 62:52 (10:11 28:21 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 73

datum: 26.02.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

74. ASK Lovosice - BK REAL Roudnice n.L. 26.02.2016 19:30 76:65 (17:16 36:39 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 74

datum: 26.02.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/---)
Kovačiková Denisa (1.500/---)

75. BK Děčín juniorka - BK Česká Lípa 26.02.2016 20:15 66:75 (17:23 31:44 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
15. kolo, zápas č. 75

datum: 26.02.2016, 20:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

16. kolo
76. BK Děčín juniorka - Skřivánci 04.03.2016 20:30 63:80 (23:14 42:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 76

datum: 04.03.2016, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

77. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 04.03.2016 19:30 66:58 (14:9 32:24 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 77

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.500)
Pešek Lukáš (1.500/1.500)

78. BK REAL Roudnice n.L. - Baník Most B 11.03.2016 19:00 60:56 (18:11 36:26 48:38 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 78

datum: 11.03.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (---/1.500)
Doksanský Milan (---/1.500)

79. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf B 04.03.2016 19:30 73:56 (27:20 41:32 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 79

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

80. BK Litvínov - BA 2006 Roudnice n.L. 04.03.2016 19:30 71:70 (15:16 38:31 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
16. kolo, zápas č. 80

datum: 04.03.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

17. kolo
81. BK Litvínov - Skřivánci 18.03.2016 19:30 68:81 (20:30 39:48 53:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 81

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: SSZŠ Litvínov, Litvínov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/3.000)

82. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 18.03.2016 19:30 66:72 (14:16 33:41 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 82

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

83. Slovan Varnsdorf B - BK REAL Roudnice n.L. 19.03.2016 17:00 79:68 (20:16 46:37 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 83

datum: 19.03.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/---)
Hrabáková Tereza (1.500/---)

84. Baník Most B - BK Česká Lípa 18.03.2016 20:15 70:80 (13:13 30:40 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 84

datum: 18.03.2016, 20:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

85. ASK Lovosice - BK Děčín juniorka 18.03.2016 19:30 98:93 (21:30 46:54 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
17. kolo, zápas č. 85

datum: 18.03.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Matějček Josef (1.500/1.000)

18. kolo
86. Skřivánci - ASK Lovosice 01.04.2016 18:30 79:71 (20:18 43:27 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 86

datum: 01.04.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (---/1.500)
Šedivý Jan (---/2.500)

87. BK Děčín juniorka - Baník Most B 01.04.2016 19:30 86:59 (27:15 48:30 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 87

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.500)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

88. BK Česká Lípa - Slovan Varnsdorf B 01.04.2016 19:30 78:61 (26:12 54:27 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 88

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.500)
Kout Jan (2.000/2.000)

89. BK REAL Roudnice n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 01.04.2016 19:00 63:48 (16:9 30:22 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 89

datum: 01.04.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel (---/1.000)
Krejcar Petr (---/1.000)

90. BK Levharti Chomutov - BK Litvínov 01.04.2016 19:30 63:61 (14:16 33:32 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, Muži, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
18. kolo, zápas č. 90

datum: 01.04.2016, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC