image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2015/16 / Oblastní přebor / Oblastní přebor


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 20 20 0 1730:455 40
2. BK Kondoři Liberec 20 15 5 1178:792 35
3. Válečníci Děčín 20 12 8 1042:938 32
4. SLUNETA Ústí n.L. 20 8 12 941:1103 28
5. BK Horejsek Děčín B 20 5 15 791:1166 25
6. BA Tygři Louny 20 0 20 452:1680 20
1. kolo
1. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 04.10.2015 09:00 56:54 (20:14 39:29 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2015, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

2. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 04.10.2015 11:15 57:47 (20:14 28:24 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2015, 11:15:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

3. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 03.10.2015 10:00 117:13 (33:2 63:2 86:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 03.10.2015, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

4. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 03.10.2015 12:00 160:17 (51:0 85:8 120:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.10.2015, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.500)
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)

5. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín B 03.10.2015 10:00 57:42 (23:4 36:10 52:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

6. BK Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín B 03.10.2015 12:00 82:46 (31:6 46:24 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

2. kolo
7. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 18.10.2015 09:00 52:46 (14:11 21:25 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.10.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

8. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 18.10.2015 11:00 66:50 (16:18 28:31 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vondrák Marek (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

9. BA Tygři Louny - BK Kondoři Liberec 17.10.2015 13:00 12:112 (1:40 3:67 8:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 9

datum: 17.10.2015, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

10. BA Tygři Louny - BK Kondoři Liberec 17.10.2015 15:00 7:101 (1:31 1:55 1:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 10

datum: 17.10.2015, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

11. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 18.10.2015 15:00 13:72 (3:22 5:46 9:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 11

datum: 18.10.2015, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Stria Luboš (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

12. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 18.10.2015 17:00 26:66 (7:14 9:32 26:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 12

datum: 18.10.2015, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Stria Luboš (1.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 17.10.2015 09:00 114:20 (21:6 55:16 83:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 13

datum: 17.10.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

14. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 17.10.2015 11:00 108:25 (21:5 57:13 81:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 14

datum: 17.10.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

15. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 31.10.2015 10:00 71:14 (9:6 41:8 57:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 15

datum: 31.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

16. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 31.10.2015 12:00 62:32 (16:11 36:15 46:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 16

datum: 31.10.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

17. BK Horejsek Děčín B - BA Tygři Louny 01.11.2015 13:30 75:28 (23:10 33:14 63:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 17

datum: 01.11.2015, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/3.000)
Kout Jan (1.000/2.000)

18. BK Horejsek Děčín B - BA Tygři Louny 01.11.2015 15:30 77:22 (22:3 46:7 62:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 18

datum: 01.11.2015, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

4. kolo
19. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 14.11.2015 10:00 82:17 (19:6 37:8 53:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 19

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

20. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 14.11.2015 12:00 91:21 (32:6 45:16 71:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 20

datum: 14.11.2015, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/3.000)
Kout Jan (1.000/2.000)

21. Válečníci Děčín - BK Horejsek Děčín B 12.11.2015 15:00 58:29 (19:7 23:16 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.11.2015, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/2.000)

22. Válečníci Děčín - BK Horejsek Děčín B 12.11.2015 17:00 86:50 (34:7 42:30 72:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.11.2015, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/2.000)

23. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 14.11.2015 14:00 81:41 (34:8 46:16 69:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 23

datum: 14.11.2015, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

24. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 14.11.2015 16:00 74:22 (29:2 41:8 61:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2015, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

5. kolo
25. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 28.11.2015 10:00 74:35 (19:10 33:14 55:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 25

datum: 28.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

26. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 28.11.2015 12:00 77:58 (9:28 33:38 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 26

datum: 28.11.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

27. BK Horejsek Děčín B - Slavoj BK Litoměřice 29.11.2015 08:30 24:86 (8:21 12:39 22:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 27

datum: 29.11.2015, 08:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/1.000)

28. BK Horejsek Děčín B - Slavoj BK Litoměřice 29.11.2015 10:30 14:93 (4:27 10:44 12:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 28

datum: 29.11.2015, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

29. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 28.11.2015 11:00 14:73 (6:24 6:44 14:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 29

datum: 28.11.2015, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Rom Daniel (1.500/1.000)
Vondrák Marek (1.500/1.000)

30. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 28.11.2015 13:00 13:102 (4:19 9:41 13:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2015, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondrák Marek (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

6. kolo
31. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 13.12.2015 08:00 34:51 (10:16 19:28 27:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 31

datum: 13.12.2015, 08:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 13.12.2015 10:00 39:54 (8:22 20:33 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 32

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

33. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 12.12.2015 13:00 4:78 (0:39 0:50 3:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2015, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

34. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 12.12.2015 15:00 11:64 (7:25 8:37 11:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2015, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.500/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

35. BK Horejsek Děčín B - BK Kondoři Liberec 20.12.2015 09:00 29:30 (7:7 16:12 25:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 35

datum: 20.12.2015, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Stria Luboš (1.000/1.000)

36. BK Horejsek Děčín B - BK Kondoři Liberec 20.12.2015 11:00 17:34 (11:12 13:12 15:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 36

datum: 20.12.2015, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Stria Luboš (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

7. kolo
37. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 10.01.2016 11:00 49:43 (18:5 26:15 35:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 37

datum: 10.01.2016, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/1.000)

38. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 10.01.2016 13:00 32:52 (10:7 18:19 24:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 38

datum: 10.01.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

39. BK Kondoři Liberec - BA Tygři Louny 10.01.2016 12:30 65:29 (15:8 34:16 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 39

datum: 10.01.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.500)
Martinovská Michaela (1.000/1.500)

40. BK Kondoři Liberec - BA Tygři Louny 10.01.2016 14:30 70:27 (6:10 32:16 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 40

datum: 10.01.2016, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.500)
Hrabáková Tereza (1.000/1.500)

41. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 10.01.2016 09:00 73:38 (2:12 33:18 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 41

datum: 10.01.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

42. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 10.01.2016 11:00 68:38 (11:8 37:12 44:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 42

datum: 10.01.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

8. kolo
43. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 24.01.2016 09:00 11:61 (2:11 6:30 11:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 43

datum: 24.01.2016, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Bár Jakub (1.000/1.000)

44. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 24.01.2016 11:00 24:93 (10:18 13:47 21:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 44

datum: 24.01.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

45. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 24.01.2016 09:00 38:55 (13:9 18:17 30:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.01.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/---)
Josefus Ondřej (1.500/---)

46. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 24.01.2016 11:00 35:59 (11:13 18:27 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.01.2016, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.500/---)
Ďurana Antonín (1.500/---)

47. BA Tygři Louny - BK Horejsek Děčín B 23.01.2016 11:00 47:48 (12:14 22:27 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.01.2016, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
(---/---)

48. BA Tygři Louny - BK Horejsek Děčín B 23.01.2016 13:00 50:60 (8:20 25:32 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.01.2016, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
(---/---)

9. kolo
49. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 06.02.2016 11:00 29:66 (13:7 16:32 28:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 49

datum: 06.02.2016, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)

50. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 06.02.2016 13:00 32:75 (8:19 12:38 25:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 50

datum: 06.02.2016, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

51. BK Horejsek Děčín B - Válečníci Děčín 04.02.2016 15:00 22:51 (4:19 10:24 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 51

datum: 04.02.2016, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

52. BK Horejsek Děčín B - Válečníci Děčín 04.02.2016 17:00 51:56 (18:17 34:21 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 52

datum: 04.02.2016, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

53. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 07.02.2016 10:00 44:61 (3:16 17:37 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 53

datum: 07.02.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

54. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 07.02.2016 12:00 40:88 (17:16 18:46 25:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 54

datum: 07.02.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
55. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 23.01.2016 11:00 30:48 (6:12 11:24 20:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.01.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/---)

56. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 23.01.2016 13:00 37:34 (10:6 16:16 27:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 56

datum: 23.01.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

57. Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 20.02.2016 14:00 70:24 (27:6 42:8 56:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 57

datum: 20.02.2016, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

58. Slavoj BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 20.02.2016 16:00 103:6 (21:6 59:6 83:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 58

datum: 20.02.2016, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Jínová Simona (1.000/1.000)

59. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 21.02.2016 13:30 78:25 (24:10 49:10 58:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 59

datum: 21.02.2016, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

60. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 21.02.2016 15:30 86:34 (19:1 25:21 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 60

datum: 21.02.2016, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.