image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2015/16 / Oblastní přebor zákl. část / Oblastní přebor, základní část


tabulka
1. Válečníci Děčín 16 16 0 1482:378 32
2. SLUNETA Ústí n.L. 16 12 4 1511:421 28
3. BK Kondoři Liberec 16 6 10 713:906 22
4. Slavoj BK Litoměřice 16 6 10 674:1168 22
5. BK Teplice 16 0 16 240:1747 16
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 26.09.2015 15:00 106:31 (34:4 60:14 78:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2015, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 26.09.2015 17:00 98:15 (37:7 62:9 86:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

3. BK Teplice - BK Kondoři Liberec 26.09.2015 10:00 3:114 (1:19 1:52 1:79 3:114)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

4. BK Teplice - BK Kondoři Liberec 26.09.2015 12:00 15:97 (2:31 11:55 13:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2015, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
5. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 10.10.2015 09:00 51:28 (14:4 32:10 33:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

6. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 10.10.2015 11:00 69:34 (14:6 44:15 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

7. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 10.10.2015 12:30 44:39 (23:10 30:18 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2015, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

8. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 10.10.2015 14:30 51:45 (11:15 25:25 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2015, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Dorník Zdeněk (1.000/1.000)

3. kolo
9. BK Teplice - Válečníci Děčín 24.10.2015 10:00 12:109 (1:35 5:55 7:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 24.10.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

10. BK Teplice - Válečníci Děčín 24.10.2015 12:00 15:117 (0:41 5:59 5:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

11. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 24.10.2015 10:00 66:60 (17:4 30:32 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 24.10.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

12. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 24.10.2015 12:00 70:41 (22:10 38:12 66:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 24.10.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

4. kolo
13. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 07.11.2015 09:00 87:12 (22:11 39:11 68:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 07.11.2015, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Boček Jaroslav (1.000/1.000)

14. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 07.11.2015 12:15 96:21 (20:10 51:12 68:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 07.11.2015, 12:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

15. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 07.11.2015 08:00 182:0 (50:0 89:0 136:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 07.11.2015, 08:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

16. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 07.11.2015 10:00 186:4 (58:4 94:4 142:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 07.11.2015, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

5. kolo
17. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 21.11.2015 10:00 29:99 (6:18 18:44 25:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 21.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

18. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 21.11.2015 12:00 24:72 (6:33 16:51 20:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 21.11.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

19. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 21.11.2015 12:30 27:93 (11:22 19:42 23:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 21.11.2015, 12:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

20. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 21.11.2015 14:30 35:110 (9:39 20:57 29:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 21.11.2015, 14:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

6. kolo
21. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2015 09:00 46:55 (9:18 19:31 30:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 05.12.2015, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.500/1.000)
(---/---)

22. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2015 11:00 33:97 (6:32 18:55 27:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 05.12.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.500/1.000)
(---/---)

23. BK Kondoři Liberec - BK Teplice 05.12.2015 10:00 69:23 (17:4 34:10 50:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

24. BK Kondoři Liberec - BK Teplice 05.12.2015 12:00 55:21 (11:3 25:9 31:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 05.12.2015, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 09.01.2016 10:00 24:54 (6:14 10:32 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 09.01.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

26. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 09.01.2016 12:00 31:82 (10:20 16:43 21:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 26

datum: 09.01.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

27. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 19.12.2015 09:00 36:47 (10:14 18:21 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 19.12.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 19.12.2015 11:00 43:56 (16:13 25:31 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 19.12.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

8. kolo
29. Válečníci Děčín - BK Teplice 17.01.2016 10:00 138:8 (22:6 69:6 103:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.01.2016, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

30. Válečníci Děčín - BK Teplice 17.01.2016 12:00 127:14 (42:2 62:10 100:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 17.01.2016, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

31. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 06.02.2016 09:00 41:38 (10:11 26:15 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 06.02.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Jínová Simona (1.000/1.000)

32. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 06.02.2016 11:00 52:51 (14:15 33:22 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 32

datum: 06.02.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jínová Simona (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

9. kolo
33. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 31.01.2016 10:00 19:71 (0:19 13:41 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

34. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 31.01.2016 12:00 15:69 (2:23 3:34 3:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 31.01.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

35. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 31.01.2016 10:00 5:137 (2:36 4:68 4:107)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 35

datum: 31.01.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

36. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 31.01.2016 12:00 3:160 (0:37 3:76 3:114)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 31.01.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

10. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 29.01.2016 09:30 74:16 (27:4 44:11 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 29.01.2016, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

38. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 29.01.2016 11:30 82:17 (18:0 34:11 56:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 38

datum: 29.01.2016, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

39. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 14.02.2016 08:30 139:12 (27:2 65:2 97:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 14.02.2016, 08:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

40. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 14.02.2016 10:30 128:25 (35:8 63:14 98:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 40

datum: 14.02.2016, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Vondrák Marek (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.