image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2015/16 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Basketbalová škola Praha 18 17 1 1485:589 35
2. TJ Sokol Pražský 18 16 2 1542:587 34
3. USK Praha 18 15 3 1438:611 33
4. BK Kladno 18 12 6 1087:740 30
5. BA Sparta B 18 9 9 918:906 27
6. NBK 2008 18 9 9 864:1025 27
7. PORG Basket 18 6 12 592:1090 24
8. TJ Sokol Dubeč 18 4 14 531:1018 22
9. Sokol Vyšehrad 18 2 16 404:1085 20
10. USK Praha B 18 0 18 243:1453 18
1. kolo
1. TJ Sokol Pražský - BK Kladno 05.12.2015 10:30 68:36 (15:2 29:16 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.12.2015, 10:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Čížek Daniel
Hromuľáková Beáta

2. BŠ-Tygři Praha - NBK 2008 05.12.2015 13:30 68:35 (18:7 40:15 54:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.12.2015, 13:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Renc Jan
Svejkovský Ondřej

3. BA Sparta B - Sokol Vyšehrad 05.12.2015 13:00 44:14 (10:7 26:7 30:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.12.2015, 13:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Barták Matěj

4. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 06.12.2015 09:00 94:22 (20:6 40:8 67:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

5. PORG Basket - USK Praha B 05.12.2015 10:00 70:6 (26:0 35:0 56:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Sekava Albert

2. kolo
6. BK Kladno - USK Praha B 10.10.2015 12:00 67:6 (10:2 30:4 53:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Svobodová Tereza

7. TJ Sokol Dubeč - PORG Basket 05.12.2015 14:30 24:25 (2:11 10:18 18:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.12.2015, 14:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Barták Matěj

8. Sokol Vyšehrad - USK Praha 05.12.2015 08:30 13:78 (2:21 2:38 12:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.12.2015, 08:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Sekava Albert

9. NBK 2008 - BA Sparta B 07.11.2015 12:20 60:52 (12:13 25:27 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.11.2015, 12:20:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kysilka Miroslav

10. TJ Sokol Pražský - BŠ-Tygři Praha 11.10.2015 10:45 51:65 (16:27 22:37 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2015, 10:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Moravcová Lucie

3. kolo
11. BŠ-Tygři Praha - BK Kladno 05.12.2015 12:00 62:42 (13:9 28:18 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 11

datum: 05.12.2015, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Renc Jan
Svejkovský Ondřej

12. BA Sparta B - TJ Sokol Pražský 10.10.2015 10:45 27:55 (5:16 15:24 21:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2015, 10:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Nevšímal Jiří

13. USK Praha - NBK 2008 07.11.2015 10:40 85:38 (31:8 55:22 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.11.2015, 10:40:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kysilka Miroslav

14. PORG Basket - Sokol Vyšehrad 06.12.2015 12:00 51:25 (13:17 25:17 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.12.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

15. USK Praha B - TJ Sokol Dubeč 10.10.2015 09:00 14:64 (4:9 10:23 12:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Svobodová Tereza

4. kolo
16. BK Kladno - TJ Sokol Dubeč 11.10.2015 15:00 41:15 (11:0 21:7 37:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

17. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 11.10.2015 13:30 32:20 (10:6 16:10 26:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2015, 13:30:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

18. NBK 2008 - PORG Basket 08.11.2015 16:00 74:35 (12:14 32:20 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 18

datum: 08.11.2015, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kysilka Miroslav

19. TJ Sokol Pražský - USK Praha 11.10.2015 16:00 67:72 (10:6 32:24 44:37 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 11.10.2015, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kohout Radomír

20. BŠ-Tygři Praha - BA Sparta B 10.10.2015 14:15 78:53 (23:16 41:29 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2015, 14:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kysilka Miroslav

5. kolo
21. BA Sparta B - BK Kladno 08.11.2015 14:30 51:85 (20:7 36:19 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 21

datum: 08.11.2015, 14:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kysilka Miroslav

22. USK Praha - BŠ-Tygři Praha 10.10.2015 16:00 57:66 (24:9 35:31 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2015, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kysilka Miroslav

23. PORG Basket - TJ Sokol Pražský 10.10.2015 12:30 19:70 (2:33 4:51 13:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 23

datum: 10.10.2015, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Nevšímal Jiří

24. USK Praha B - NBK 2008 11.10.2015 09:00 20:66 (6:27 12:37 18:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 24

datum: 11.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Balog Lukáš

25. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 10.10.2015 13:30 42:15 (9:5 15:7 23:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2015, 13:30:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Sekava Albert

6. kolo
26. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 11.10.2015 10:30 45:14 (7:10 24:10 36:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 26

datum: 11.10.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Balog Lukáš

27. NBK 2008 - TJ Sokol Dubeč 11.10.2015 12:00 49:35 (8:9 19:20 28:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 27

datum: 11.10.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

28. TJ Sokol Pražský - USK Praha B 08.11.2015 10:30 121:20 (37:2 57:7 98:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 28

datum: 08.11.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Lahoda Radek

29. BŠ-Tygři Praha - PORG Basket 11.10.2015 14:15 86:9 (28:1 45:3 64:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 29

datum: 11.10.2015, 14:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kohout Radomír

30. BA Sparta B - USK Praha 11.10.2015 12:30 36:84 (11:20 19:49 23:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 30

datum: 11.10.2015, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kohout Radomír

7. kolo
31. USK Praha - BK Kladno 08.11.2015 13:00 77:52 (27:10 50:28 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2015, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kysilka Miroslav

32. PORG Basket - BA Sparta B 11.10.2015 09:00 35:49 (14:6 18:22 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 32

datum: 11.10.2015, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Moravcová Lucie

33. USK Praha B - BŠ-Tygři Praha 07.11.2015 09:30 8:106 (2:25 4:51 6:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2015, 09:30:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Smola Petr

34. TJ Sokol Dubeč - TJ Sokol Pražský 07.11.2015 13:00 16:106 (6:28 9:60 13:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2015, 13:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Sekava Albert

35. Sokol Vyšehrad - NBK 2008 10.10.2015 10:30 16:52 (10:22 12:32 16:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 35

datum: 10.10.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Svobodová Tereza

8. kolo
36. BK Kladno - NBK 2008 10.10.2015 15:00 52:32 (13:10 26:16 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 36

datum: 10.10.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Bratří Venclíků, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Sekava Albert

37. TJ Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 07.11.2015 14:45 111:17 (27:7 65:10 91:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 37

datum: 07.11.2015, 14:45:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Sekava Albert

38. BŠ-Tygři Praha - TJ Sokol Dubeč 07.11.2015 11:15 82:21 (24:4 39:12 64:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 38

datum: 07.11.2015, 11:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Smola Petr

39. BA Sparta B - USK Praha B 06.12.2015 10:30 50:10 (10:4 27:8 44:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 39

datum: 06.12.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

40. USK Praha - PORG Basket 10.10.2015 09:00 94:15 (26:0 52:7 76:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 40

datum: 10.10.2015, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Nevšímal Jiří

9. kolo
41. PORG Basket - BK Kladno 07.11.2015 09:00 27:64 (8:11 14:30 20:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 41

datum: 07.11.2015, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kysilka Miroslav

42. USK Praha B - USK Praha 05.12.2015 11:30 10:109 (2:28 2:49 8:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 42

datum: 05.12.2015, 11:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Sekava Albert

43. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta B 05.12.2015 16:00 14:55 (1:12 4:31 10:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 43

datum: 05.12.2015, 16:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Barták Matěj

44. Sokol Vyšehrad - BŠ-Tygři Praha 08.11.2015 12:15 29:91 (3:29 12:51 23:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 44

datum: 08.11.2015, 12:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Lahoda Radek

45. NBK 2008 - TJ Sokol Pražský 05.12.2015 09:00 23:91 (6:30 9:50 17:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2015, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Čížek Daniel
Hromuľáková Beáta

10. kolo
46. BK Kladno - TJ Sokol Pražský 19.03.2016 10:40 47:85 (11:16 19:44 35:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 46

datum: 19.03.2016, 10:40:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



47. NBK 2008 - BŠ-Tygři Praha 19.03.2016 12:20 24:126 (5:42 7:69 13:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 47

datum: 19.03.2016, 12:20:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



48. Sokol Vyšehrad - BA Sparta B 19.03.2016 10:45 27:69 (11:23 13:42 24:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 48

datum: 19.03.2016, 10:45:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kotrbatá Zuzana

49. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 20.03.2016 09:00 25:87 (8:30 10:45 19:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 49

datum: 20.03.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sekava Albert
Lahoda Radek

50. USK Praha B - PORG Basket 20.03.2016 14:15 13:52 (2:12 4:24 11:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 50

datum: 20.03.2016, 14:15:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kotrbatá Zuzana

11. kolo
51. USK Praha B - BK Kladno 09.01.2016 16:00 12:100 (2:29 4:54 6:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 51

datum: 09.01.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kapek Tadeáš

52. PORG Basket - TJ Sokol Dubeč 19.03.2016 14:15 44:32 (8:8 18:13 30:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 52

datum: 19.03.2016, 14:15:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Lahoda Radek

53. USK Praha - Sokol Vyšehrad 19.03.2016 09:00 80:15 (31:6 40:10 66:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 53

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kotrbatá Zuzana

54. BA Sparta B - NBK 2008 30.01.2016 09:30 69:59 (14:8 29:36 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 54

datum: 30.01.2016, 09:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Kysilka Miroslav

55. BŠ-Tygři Praha - TJ Sokol Pražský 10.01.2016 10:30 39:59 (13:11 22:27 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 55

datum: 10.01.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Smola Petr

12. kolo
56. BK Kladno - BŠ-Tygři Praha 19.03.2016 14:00 45:84 (13:25 21:45 34:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 56

datum: 19.03.2016, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



57. TJ Sokol Pražský - BA Sparta B 09.01.2016 17:45 79:57 (17:15 42:28 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 57

datum: 09.01.2016, 17:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Kysilka Miroslav

58. NBK 2008 - USK Praha 30.01.2016 12:30 26:91 (4:23 9:49 20:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 58

datum: 30.01.2016, 12:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Nejtek Tomáš

59. Sokol Vyšehrad - PORG Basket 20.03.2016 12:30 23:43 (6:17 16:22 16:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 59

datum: 20.03.2016, 12:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Kotrbatá Zuzana

60. TJ Sokol Dubeč - USK Praha B 10.01.2016 10:30 72:6 (18:2 29:4 53:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 60

datum: 10.01.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Kapek Tadeáš

13. kolo
61. TJ Sokol Dubeč - BK Kladno 10.01.2016 15:00 23:63 (10:18 14:27 22:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 61

datum: 10.01.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svobodová Tereza

62. USK Praha B - Sokol Vyšehrad 09.01.2016 13:00 24:46 (3:10 7:24 15:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 62

datum: 09.01.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kapek Tadeáš

63. PORG Basket - NBK 2008 31.01.2016 14:00 39:68 (6:19 16:31 23:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 63

datum: 31.01.2016, 14:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Matys Pavel

64. USK Praha - TJ Sokol Pražský 09.01.2016 13:45 47:65 (13:22 24:36 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 64

datum: 09.01.2016, 13:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Kysilka Miroslav

65. BA Sparta B - BŠ-Tygři Praha 10.01.2016 15:45 30:91 (10:24 16:39 23:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 65

datum: 10.01.2016, 15:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

14. kolo
66. BK Kladno - BA Sparta B 30.01.2016 11:00 58:49 (10:21 28:27 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 66

datum: 30.01.2016, 11:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Kysilka Miroslav

67. BŠ-Tygři Praha - USK Praha 09.01.2016 16:15 55:45 (24:10 29:25 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2016, 16:15:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Treml Radek
Kysilka Miroslav

68. TJ Sokol Pražský - PORG Basket 10.01.2016 08:45 91:29 (33:9 58:14 78:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2016, 08:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Smola Petr

69. NBK 2008 - USK Praha B 10.01.2016 13:30 88:14 (26:0 44:4 68:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2016, 13:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svobodová Tereza

70. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 09.01.2016 11:30 29:45 (4:8 12:26 17:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2016, 11:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svobodová Tereza

15. kolo
71. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 10.01.2016 12:00 20:67 (1:24 9:35 13:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Kapek Tadeáš

72. TJ Sokol Dubeč - NBK 2008 09.01.2016 10:00 30:48 (7:15 16:24 22:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svobodová Tereza

73. USK Praha B - TJ Sokol Pražský 30.01.2016 16:30 7:125 (2:30 3:57 7:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 73

datum: 30.01.2016, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

74. PORG Basket - BŠ-Tygři Praha 08.01.2016 17:50 26:109 (3:37 11:48 20:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 74

datum: 08.01.2016, 17:50:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Treml Radek

75. USK Praha - BA Sparta B 10.01.2016 14:00 83:36 (21:18 44:20 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 75

datum: 10.01.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

16. kolo
76. BK Kladno - USK Praha 30.01.2016 14:00 38:73 (13:22 18:45 30:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 76

datum: 30.01.2016, 14:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Nejtek Tomáš

77. BA Sparta B - PORG Basket 08.01.2016 16:20 56:39 (10:13 26:22 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 77

datum: 08.01.2016, 16:20:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Treml Radek

78. BŠ-Tygři Praha - USK Praha B 30.01.2016 14:45 120:29 (38:2 60:10 99:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 78

datum: 30.01.2016, 14:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

79. TJ Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 31.01.2016 11:30 116:21 (37:5 65:15 91:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 79

datum: 31.01.2016, 11:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kotrbatá Zuzana

80. NBK 2008 - Sokol Vyšehrad 10.01.2016 09:00 62:37 (25:3 39:12 53:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 80

datum: 10.01.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Kapek Tadeáš

17. kolo
81. NBK 2008 - BK Kladno 09.01.2016 14:30 30:70 (5:18 11:32 20:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 81

datum: 09.01.2016, 14:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kapek Tadeáš

82. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Pražský 30.01.2016 13:00 15:87 (5:20 9:42 13:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 82

datum: 30.01.2016, 13:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Hostinský Jan

83. TJ Sokol Dubeč - BŠ-Tygři Praha 31.01.2016 13:15 9:83 (1:30 4:48 8:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 83

datum: 31.01.2016, 13:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kotrbatá Zuzana

84. USK Praha B - BA Sparta B 20.03.2016 10:45 14:74 (4:16 8:34 10:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 84

datum: 20.03.2016, 10:45:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sekava Albert
Lahoda Radek

85. PORG Basket - USK Praha 10.01.2016 12:15 22:91 (12:19 15:48 22:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 85

datum: 10.01.2016, 12:15:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Smola Petr

18. kolo
86. BK Kladno - PORG Basket 31.01.2016 15:30 115:12 (28:2 48:4 81:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2016, 15:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Matys Pavel

87. USK Praha - USK Praha B 18.03.2016 16:30 91:10 (27:0 45:8 71:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 87

datum: 18.03.2016, 16:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan
Smola Petr

88. BA Sparta B - TJ Sokol Dubeč 19.03.2016 12:30 61:21 (20:4 34:8 51:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 88

datum: 19.03.2016, 12:30:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Nevšímal Jiří
Lahoda Radek

89. BŠ-Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 30.01.2016 11:15 74:17 (24:2 40:5 54:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 89

datum: 30.01.2016, 11:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Hostinský Jan

90. TJ Sokol Pražský - NBK 2008 19.03.2016 09:00 95:30 (23:8 48:16 71:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 90

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.