image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2015/16 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Basketbalová škola Praha 24 24 0 1646:617 48
2. Sokol Horní Počernice 24 21 3 1691:615 45
3. BA Sparta 24 16 8 1169:820 40
4. HB Basket Praha 24 15 9 1292:763 39
5. Basket Slovanka 24 12 12 1231:735 36
6. USK Praha 24 10 14 1220:1017 34
7. Sokol Nusle 24 6 18 619:1122 30
8. BLK Slavia Praha 24 4 20 208:1511 28
9. Basket Slovanka B 24 0 24 192:2068 24
1. kolo
2. BA Sparta - Sokol Nusle 18.10.2015 16:00 98:12 (24:4 44:8 68:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.10.2015, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

3. USK Praha - HB Basket Praha 14.11.2015 13:00 44:58 (6:13 24:29 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.11.2015, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

4. Basket Slovanka - BŠ-Tygři Praha 15.11.2015 10:40 30:61 (9:18 20:34 26:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.11.2015, 10:40:00

místo: ZŠ Olešská, Praha

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svejkovský Ondřej

5. Basket Slovanka B - Sokol Horní Počernice 17.10.2015 12:00 2:120 (0:40 0:73 2:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 17.10.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

2. kolo
7. BŠ-Tygři Praha - Basket Slovanka B 14.11.2015 12:20 57:6 (14:0 32:4 48:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.11.2015, 12:20:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

8. HB Basket Praha - Basket Slovanka 14.11.2015 10:00 45:32 (10:11 19:20 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

9. Sokol Nusle - USK Praha 15.11.2015 12:00 38:64 (14:18 22:30 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 15.11.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kiszka Michal
Kapek Tadeáš

10. BLK Slavia Praha - BA Sparta 17.10.2015 09:00 12:58 (0:19 4:37 10:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 17.10.2015, 09:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Renc Jan
Kysilka Miroslav

3. kolo
12. USK Praha - BLK Slavia Praha 17.10.2015 13:00 79:8 (16:0 40:2 53:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 17.10.2015, 13:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Renc Jan
Kysilka Miroslav

*13. Basket Slovanka - Sokol Nusle 18.10.2015 14:20 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2015, 14:20:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

14. Basket Slovanka B - HB Basket Praha 18.10.2015 09:00 0:115 (0:17 0:54 0:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 18.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Kysilka Miroslav

15. Sokol Horní Počernice - BŠ-Tygři Praha 18.10.2015 08:30 37:62 (13:19 19:37 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2015, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

4. kolo
17. HB Basket Praha - Sokol Horní Počernice 15.11.2015 14:20 31:56 (10:17 23:33 25:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 17

datum: 15.11.2015, 14:20:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svobodová Tereza

18. Sokol Nusle - Basket Slovanka B 15.11.2015 10:30 115:5 (28:0 56:1 84:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 18

datum: 15.11.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kiszka Michal
Kapek Tadeáš

19. BLK Slavia Praha - Basket Slovanka 15.11.2015 09:00 0:76 (0:22 0:42 0:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Olešská, Praha

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svejkovský Ondřej

20. BA Sparta - USK Praha 17.10.2015 11:00 50:38 (18:2 20:16 32:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 17.10.2015, 11:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Renc Jan
Kysilka Miroslav

5. kolo
*22. Basket Slovanka - BA Sparta 18.10.2015 12:30 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 22

datum: 18.10.2015, 12:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

23. Basket Slovanka B - BLK Slavia Praha 18.10.2015 12:00 17:22 (10:3 12:11 14:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 23

datum: 18.10.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Kysilka Miroslav

24. Sokol Horní Počernice - Sokol Nusle 14.11.2015 13:30 65:10 (16:2 30:4 41:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2015, 13:30:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kapek Tadeáš

25. BŠ-Tygři Praha - HB Basket Praha 17.10.2015 09:00 53:31 (16:4 28:20 34:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 17.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

6. kolo
27. Sokol Nusle - BŠ-Tygři Praha 17.10.2015 12:15 9:68 (3:14 3:41 5:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 27

datum: 17.10.2015, 12:15:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

28. BLK Slavia Praha - Sokol Horní Počernice 14.11.2015 11:45 0:92 (0:30 0:44 0:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 28

datum: 14.11.2015, 11:45:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kapek Tadeáš

29. BA Sparta - Basket Slovanka B 14.11.2015 09:00 75:4 (17:0 31:2 55:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 29

datum: 14.11.2015, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

30. USK Praha - Basket Slovanka 14.11.2015 11:30 45:41 (12:4 20:20 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 30

datum: 14.11.2015, 11:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

7. kolo
32. Basket Slovanka B - USK Praha 15.11.2015 09:00 6:105 (2:14 4:48 4:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 32

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kiszka Michal
Kapek Tadeáš

33. Sokol Horní Počernice - BA Sparta 15.11.2015 12:30 36:11 (7:2 17:2 23:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 33

datum: 15.11.2015, 12:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svobodová Tereza

34. BŠ-Tygři Praha - BLK Slavia Praha 15.11.2015 12:20 60:10 (22:2 32:4 46:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 34

datum: 15.11.2015, 12:20:00

místo: ZŠ Olešská, Praha

rozhodčí:
Sedláček Jan
Svejkovský Ondřej

35. HB Basket Praha - Sokol Nusle 17.10.2015 10:45 65:16 (14:8 34:12 44:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 35

datum: 17.10.2015, 10:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

8. kolo
37. BLK Slavia Praha - HB Basket Praha 18.10.2015 10:30 9:60 (2:12 6:23 6:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 37

datum: 18.10.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Kysilka Miroslav

38. BA Sparta - BŠ-Tygři Praha 14.11.2015 10:40 30:69 (2:16 10:38 19:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2015, 10:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kočová Magdalena
Kysilka Miroslav

39. USK Praha - Sokol Horní Počernice 18.10.2015 10:00 48:79 (6:23 25:37 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 39

datum: 18.10.2015, 10:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

40. Basket Slovanka - Basket Slovanka B 17.10.2015 09:00 106:2 (17:0 51:2 67:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 40

datum: 17.10.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

9. kolo
42. Sokol Horní Počernice - Basket Slovanka 17.10.2015 10:30 76:10 (22:3 33:5 58:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 42

datum: 17.10.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

43. BŠ-Tygři Praha - USK Praha 18.10.2015 11:30 57:27 (15:2 30:9 41:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 43

datum: 18.10.2015, 11:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

44. HB Basket Praha - BA Sparta 15.11.2015 16:00 40:39 (7:12 21:25 27:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 44

datum: 15.11.2015, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svobodová Tereza

45. Sokol Nusle - BLK Slavia Praha 14.11.2015 10:00 60:4 (17:2 35:2 54:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 45

datum: 14.11.2015, 10:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kapek Tadeáš

10. kolo
47. Sokol Nusle - BA Sparta 27.01.2016 17:30 19:44 (0:12 5:19 16:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 47

datum: 27.01.2016, 17:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

48. HB Basket Praha - USK Praha 09.01.2016 10:30 53:32 (16:8 27:16 41:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 48

datum: 09.01.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Sekava Albert

49. BŠ-Tygři Praha - Basket Slovanka 10.01.2016 12:00 64:40 (19:10 31:21 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 49

datum: 10.01.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

50. Sokol Horní Počernice - Basket Slovanka B 05.12.2015 12:00 131:9 (27:4 57:4 97:8 131:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 50

datum: 05.12.2015, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lahoda Radek

11. kolo
52. Basket Slovanka B - BŠ-Tygři Praha 09.01.2016 08:40 6:102 (0:28 2:51 4:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 52

datum: 09.01.2016, 08:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svejkovský Ondřej

53. Basket Slovanka - HB Basket Praha 09.01.2016 09:00 31:32 (8:6 14:12 23:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 53

datum: 09.01.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Sekava Albert

54. USK Praha - Sokol Nusle 10.01.2016 09:00 54:26 (23:1 34:13 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 54

datum: 10.01.2016, 09:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Barták Matěj

55. BA Sparta - BLK Slavia Praha 05.12.2015 11:30 85:13 (31:2 41:6 71:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2015, 11:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Balog Lukáš
Matys Pavel

12. kolo
57. BLK Slavia Praha - USK Praha 05.12.2015 08:30 1:78 (0:19 0:20 1:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2015, 08:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Balog Lukáš
Nevšímal Jiří

*58. Sokol Nusle - Basket Slovanka 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



59. HB Basket Praha - Basket Slovanka B 06.12.2015 15:30 111:5 (29:1 57:5 81:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2015, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svobodová Tereza

60. BŠ-Tygři Praha - Sokol Horní Počernice 06.12.2015 10:30 62:57 (11:17 27:27 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2015, 10:30:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Nevšímal Jiří

13. kolo
62. Sokol Horní Počernice - HB Basket Praha 10.01.2016 08:30 49:24 (21:6 35:12 45:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 62

datum: 10.01.2016, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Lahoda Radek

63. Basket Slovanka B - Sokol Nusle 10.01.2016 10:30 22:64 (6:15 12:30 17:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 63

datum: 10.01.2016, 10:30:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Barták Matěj

64. Basket Slovanka - BLK Slavia Praha 10.01.2016 09:00 86:0 (29:0 49:0 70:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 64

datum: 10.01.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

65. USK Praha - BA Sparta 05.12.2015 10:00 39:41 (11:10 19:16 25:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 65

datum: 05.12.2015, 10:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Balog Lukáš
Nevšímal Jiří

14. kolo
67. BA Sparta - Basket Slovanka 06.12.2015 11:45 48:42 (16:8 26:16 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 67

datum: 06.12.2015, 11:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hostinský Jan
Svejkovský Ondřej

68. BLK Slavia Praha - Basket Slovanka B 06.12.2015 17:00 24:7 (6:4 12:6 22:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 68

datum: 06.12.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svobodová Tereza

69. Sokol Nusle - Sokol Horní Počernice 09.01.2016 15:30 10:56 (4:16 4:31 8:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2016, 15:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kiszka Michal

70. HB Basket Praha - BŠ-Tygři Praha 05.12.2015 18:30 43:55 (14:8 21:27 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 70

datum: 05.12.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svobodová Tereza

15. kolo
72. BŠ-Tygři Praha - Sokol Nusle 03.02.2016 17:00 75:24 (14:10 43:12 49:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 72

datum: 03.02.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kysilka Miroslav

73. Sokol Horní Počernice - BLK Slavia Praha 09.01.2016 14:00 81:2 (27:2 45:2 66:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 73

datum: 09.01.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kiszka Michal

74. Basket Slovanka B - BA Sparta 09.01.2016 10:20 18:80 (0:30 11:34 18:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 74

datum: 09.01.2016, 10:20:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svejkovský Ondřej

75. Basket Slovanka - USK Praha 09.01.2016 12:00 49:17 (14:5 20:11 39:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 75

datum: 09.01.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Sekava Albert

16. kolo
77. USK Praha - Basket Slovanka B 10.01.2016 12:00 89:18 (27:3 48:9 73:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 77

datum: 10.01.2016, 12:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Barták Matěj

78. BA Sparta - Sokol Horní Počernice 10.01.2016 10:00 25:52 (7:12 9:26 21:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 78

datum: 10.01.2016, 10:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Lahoda Radek

79. BLK Slavia Praha - BŠ-Tygři Praha 10.01.2016 10:30 4:92 (0:28 2:46 4:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 79

datum: 10.01.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Sekava Albert

80. Sokol Nusle - HB Basket Praha 08.02.2016 16:30 22:49 (2:15 10:23 12:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 80

datum: 08.02.2016, 16:30:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Vošahlík Marek

17. kolo
82. HB Basket Praha - BLK Slavia Praha 06.12.2015 18:30 109:5 (33:0 60:0 76:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 82

datum: 06.12.2015, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svobodová Tereza

83. BŠ-Tygři Praha - BA Sparta 09.01.2016 12:00 67:36 (16:1 30:15 54:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 83

datum: 09.01.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel
Svejkovský Ondřej

84. Sokol Horní Počernice - USK Praha 06.12.2015 09:00 77:34 (12:11 30:21 51:27 77:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 84

datum: 06.12.2015, 09:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Nevšímal Jiří

85. Basket Slovanka B - Basket Slovanka 05.12.2015 09:00 4:110 (1:28 1:46 1:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 85

datum: 05.12.2015, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lahoda Radek

18. kolo
87. Basket Slovanka - Sokol Horní Počernice 05.12.2015 10:30 30:68 (14:12 22:31 29:56 30:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 87

datum: 05.12.2015, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lahoda Radek

88. USK Praha - BŠ-Tygři Praha 06.12.2015 12:00 46:56 (20:6 34:21 36:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 88

datum: 06.12.2015, 12:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Nevšímal Jiří

89. BA Sparta - HB Basket Praha 10.01.2016 11:30 42:23 (14:2 30:6 34:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 89

datum: 10.01.2016, 11:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Lahoda Radek

90. BLK Slavia Praha - Sokol Nusle 09.01.2016 17:00 4:26 (0:8 4:12 4:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 90

datum: 09.01.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kiszka Michal

19. kolo
92. BA Sparta - Sokol Nusle 07.02.2016 12:00 50:18 (17:0 29:14 38:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Sekava Albert

93. USK Praha - HB Basket Praha 19.03.2016 09:00 38:46 (9:17 16:28 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 93

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Smola Petr

94. Basket Slovanka - BŠ-Tygři Praha 20.03.2016 09:00 45:56 (20:13 26:24 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 94

datum: 20.03.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

95. Basket Slovanka B - Sokol Horní Počernice 06.02.2016 11:30 0:103 (0:34 0:55 0:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 95

datum: 06.02.2016, 11:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

20. kolo
97. BŠ-Tygři Praha - Basket Slovanka B 19.03.2016 09:00 124:4 (32:2 64:3 92:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 97

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

98. HB Basket Praha - Basket Slovanka 19.03.2016 10:30 30:49 (8:11 20:17 23:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 98

datum: 19.03.2016, 10:30:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Smola Petr

99. Sokol Nusle - USK Praha 20.03.2016 12:00 21:67 (5:20 12:34 15:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 99

datum: 20.03.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Barták Matěj

100. BLK Slavia Praha - BA Sparta 06.02.2016 10:30 16:39 (2:9 2:20 10:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 100

datum: 06.02.2016, 10:30:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Smola Petr
Lahoda Radek

21. kolo
102. USK Praha - BLK Slavia Praha 06.02.2016 09:00 69:19 (8:2 25:7 39:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 102

datum: 06.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Smola Petr
Lahoda Radek

103. Basket Slovanka - Sokol Nusle 07.02.2016 10:30 70:13 (20:4 28:7 50:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 103

datum: 07.02.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Sekava Albert

104. Basket Slovanka B - HB Basket Praha 07.02.2016 16:00 0:86 (0:20 0:45 0:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 104

datum: 07.02.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Smola Petr
Svobodová Tereza

105. Sokol Horní Počernice - BŠ-Tygři Praha 07.02.2016 16:30 51:86 (15:16 26:44 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 105

datum: 07.02.2016, 16:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Kiszka Michal

22. kolo
107. HB Basket Praha - Sokol Horní Počernice 20.03.2016 14:00 40:56 (8:13 26:27 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 107

datum: 20.03.2016, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Treml Radek

108. Sokol Nusle - Basket Slovanka B 20.03.2016 09:00 38:25 (12:10 21:14 27:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 108

datum: 20.03.2016, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Barták Matěj

109. BLK Slavia Praha - Basket Slovanka 20.03.2016 10:40 1:97 (0:26 1:39 1:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 109

datum: 20.03.2016, 10:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

110. BA Sparta - USK Praha 06.02.2016 12:00 56:34 (12:10 30:19 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 110

datum: 06.02.2016, 12:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Smola Petr
Lahoda Radek

23. kolo
112. Basket Slovanka - BA Sparta 07.02.2016 09:00 43:27 (8:8 19:13 29:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 112

datum: 07.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Lahoda Radek
Sekava Albert

113. Basket Slovanka B - BLK Slavia Praha 07.02.2016 14:20 6:10 (4:4 4:6 6:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 113

datum: 07.02.2016, 14:20:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Smola Petr
Svobodová Tereza

114. Sokol Horní Počernice - Sokol Nusle 19.03.2016 09:00 73:8 (25:0 45:0 58:4 73:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 114

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Čížek Daniel

115. BŠ-Tygři Praha - HB Basket Praha 06.02.2016 12:00 44:19 (13:4 20:8 32:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 115

datum: 06.02.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Sekava Albert

24. kolo
117. Sokol Nusle - BŠ-Tygři Praha 06.02.2016 13:30 13:58 (2:14 6:26 10:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 117

datum: 06.02.2016, 13:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Sekava Albert

118. BLK Slavia Praha - Sokol Horní Počernice 19.03.2016 12:00 6:81 (2:18 4:36 6:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 118

datum: 19.03.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Čížek Daniel

119. BA Sparta - Basket Slovanka B 19.03.2016 12:00 77:20 (8:4 32:5 46:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 119

datum: 19.03.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

120. USK Praha - Basket Slovanka 19.03.2016 12:00 48:61 (16:20 23:32 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 120

datum: 19.03.2016, 12:00:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Smola Petr

25. kolo
122. Basket Slovanka B - USK Praha 20.03.2016 10:30 4:87 (0:28 2:48 3:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 122

datum: 20.03.2016, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kysilka Miroslav
Barták Matěj

123. Sokol Horní Počernice - BA Sparta 20.03.2016 15:30 55:34 (12:11 25:17 41:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 123

datum: 20.03.2016, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Treml Radek

124. BŠ-Tygři Praha - BLK Slavia Praha 20.03.2016 12:20 70:5 (15:0 20:1 57:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 124

datum: 20.03.2016, 12:20:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Smola Petr

125. HB Basket Praha - Sokol Nusle 06.02.2016 10:30 57:9 (16:4 37:6 49:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 125

datum: 06.02.2016, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kiszka Michal
Sekava Albert

26. kolo
127. BLK Slavia Praha - HB Basket Praha 07.02.2016 17:40 4:55 (2:8 4:26 4:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 127

datum: 07.02.2016, 17:40:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Smola Petr
Svobodová Tereza

128. BA Sparta - BŠ-Tygři Praha 19.03.2016 10:30 31:80 (4:21 13:37 17:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 128

datum: 19.03.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

129. USK Praha - Sokol Horní Počernice 07.02.2016 14:45 25:84 (2:16 8:41 10:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 129

datum: 07.02.2016, 14:45:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Kiszka Michal

130. Basket Slovanka - Basket Slovanka B 06.02.2016 10:00 117:2 (32:0 67:0 102:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 130

datum: 06.02.2016, 10:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

27. kolo
132. Sokol Horní Počernice - Basket Slovanka 06.02.2016 08:30 56:46 (9:19 28:23 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
27. kolo, zápas č. 132

datum: 06.02.2016, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel
Kapek Tadeáš

133. BŠ-Tygři Praha - USK Praha 07.02.2016 13:00 68:13 (27:1 42:3 58:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
27. kolo, zápas č. 133

datum: 07.02.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Kiszka Michal

134. HB Basket Praha - BA Sparta 20.03.2016 17:00 70:73 (13:12 27:31 33:47 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
27. kolo, zápas č. 134

datum: 20.03.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Treml Radek

135. Sokol Nusle - BLK Slavia Praha 19.03.2016 10:30 28:29 (6:5 10:15 19:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
27. kolo, zápas č. 135

datum: 19.03.2016, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Čížek Daniel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.