image

kadeti U17 / Oblasti / ročník 2015/16 / Krajský přebor kadetů U17 / Krajský přebor kadetů U17


tabulka
1. BK Sluneta Ústí n.L. U17B 18 17 1 1646:916 35
2. BA 2006´Roudnice n. L. 18 16 2 1615:823 34
3. Basket Poděbrady 18 13 5 1531:980 31
4. BK Česká Lípa U17B 18 11 7 1197:1093 29
5. BK Kladno U17B 18 9 9 1457:1191 27
6. BK Teplice U17B 18 9 9 1279:1033 27
7. BK Brandýs n. L. B 18 5 13 1171:1205 23
8. TJ Slovan Varnsdorf U17B 18 5 13 1131:1354 23
9. BK Horejsek Děčín U17B 18 5 13 1156:1243 23
10. TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B 18 0 18 413:2758 18
1. kolo
1. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Česká lípa U17B 04.12.2015 16:30 93:40 (23:13 49:20 72:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.12.2015, 16:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Zachara Jakub

2. BK Děčín U17B - Varnsdorf U17B 12.12.2015 19:00 67:83 (23:18 46:36 60:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.12.2015, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

3. Brandýs n. L. B - Kostelec n.Č.L.U17B 12.12.2015 11:00 145:20 (40:3 73:12 116:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.12.2015, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan
Šupej Michal

4. BK Ústí n.L. U17B - BK Teplice U17B 01.12.2015 18:30 63:46 (12:9 35:17 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.12.2015, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Rom Daniel

2. kolo
5. BK Kladno U17B - Basket Poděbrady 04.10.2015 14:00 76:83 (20:20 44:42 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
2. kolo, zápas č. 5

datum: 04.10.2015, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Stejskal Matěj
Koudela Martin

6. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Ústí n.L. U17B 30.09.2015 16:45 51:56 (12:16 23:28 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2015, 16:45:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Zámostný Jindřich
Křenek Karel

7. BK Česká lípa U17B - BK Teplice U17B 03.10.2015 18:30 76:72 (13:25 26:31 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
2. kolo, zápas č. 7

datum: 03.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Boček Jaroslav
Hošek Václav

8. BK Děčín U17B - Brandýs n. L. B 26.09.2015 17:00 61:60 (10:15 29:30 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
2. kolo, zápas č. 8

datum: 26.09.2015, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Dorník Zdeněk
Pešek Lukáš

9. Varnsdorf U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 08.11.2015 14:15 148:28 (34:3 73:13 112:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
2. kolo, zápas č. 9

datum: 08.11.2015, 14:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Prchalová Simona

3. kolo
10. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Teplice U17B 04.10.2015 14:00 80:36 (25:9 40:13 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
3. kolo, zápas č. 10

datum: 04.10.2015, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Dub Michal

11. BK Česká lípa U17B - BK Ústí n.L. U17B 04.10.2015 15:00 41:67 (10:9 18:32 26:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
3. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2015, 15:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Krejcar Petr

12. BK Děčín U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 29.10.2015 17:00 167:18 (34:2 83:9 129:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
3. kolo, zápas č. 12

datum: 29.10.2015, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

13. Varnsdorf U17B - Brandýs n. L. B 27.09.2015 12:30 46:60 (17:15 23:29 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
3. kolo, zápas č. 13

datum: 27.09.2015, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Treml Radek

4. kolo
14. Basket Poděbrady - Kostelec n.Č.L.U17B 17.10.2015 16:00 204:8 (55:4 102:4 147:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
4. kolo, zápas č. 14

datum: 17.10.2015, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Krejcar Petr

15. BK Ústí n.L. U17B - BK Děčín U17B 17.10.2015 16:00 82:42 (23:20 48:25 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
4. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2015, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačiková Denisa

16. BK Teplice U17B - Varnsdorf U17B 17.10.2015 17:00 75:39 (26:12 38:20 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
4. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2015, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

17. BK Kladno U17B - BK Česká lípa U17B 17.10.2015 19:00 55:59 (10:11 26:30 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
4. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2015, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Rédli Tomáš

5. kolo
18. Basket Poděbrady - Brandýs n. L. B 13.10.2015 109:39 (21:9 56:16 81:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
5. kolo, zápas č. 18

datum: 13.10.2015, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Vondráček Marek
Koudela Pavel

19. BK Ústí n.L. U17B - Varnsdorf U17B 18.10.2015 13:00 125:33 (30:7 53:17 86:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
5. kolo, zápas č. 19

datum: 18.10.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Rom Daniel

20. BK Teplice U17B - BK Děčín U17B 18.10.2015 10:00 90:41 (18:12 40:21 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
5. kolo, zápas č. 20

datum: 18.10.2015, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kovačiková Denisa

21. BK Kladno U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 14.10.2015 18:30 48:60 (15:22 26:34 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
5. kolo, zápas č. 21

datum: 14.10.2015, 18:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich
Turek Michal

6. kolo
22. BK Česká lípa U17B - Basket Poděbrady 31.10.2015 18:30 87:74 (24:16 40:33 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
6. kolo, zápas č. 22

datum: 31.10.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Veselý Jiří
Nesvadba Miloš

23. Varnsdorf U17B - BK Kladno U17B 31.10.2015 15:00 53:99 (16:23 35:54 44:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
6. kolo, zápas č. 23

datum: 31.10.2015, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Hrabáková Tereza

24. Brandýs n. L. B - BK Ústí n.L. U17B 02.11.2015 18:30 49:77 (13:11 31:34 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
6. kolo, zápas č. 24

datum: 02.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan
Křenek Karel

25. Kostelec n.Č.L.U17B - BK Teplice U17B 31.10.2015 11:00 11:153 (4:41 7:76 7:120)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
6. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2015, 11:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Vávra Petr
Buršík Petr

7. kolo
26. BA 2006´Roudnice n. L. - Basket Poděbrady 01.11.2015 14:00 69:58 (20:18 39:34 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
7. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2015, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Rédli Tomáš

27. BK Děčín U17B - BK Kladno U17B 01.11.2015 17:30 88:82 (27:16 50:44 70:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
7. kolo, zápas č. 27

datum: 01.11.2015, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

28. Brandýs n. L. B - BK Teplice U17B 01.11.2015 13:30 51:78 (10:10 19:33 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
7. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2015, 13:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Laš Luděk

29. Kostelec n.Č.L.U17B - BK Ústí n.L. U17B 01.11.2015 10:00 11:192 (3:38 7:89 9:146)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
7. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2015, 10:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Vávra Petr
Buršík Petr

8. kolo
30. Basket Poděbrady - BK Teplice U17B 14.11.2015 16:00 61:65 (22:16 30:32 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.11.2015, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Laš Luděk
Koudela Martin

31. BK Kladno U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 14.11.2015 13:15 180:28 (45:3 79:12 137:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.11.2015, 13:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Turek Michal
Englmaierová Tereza

32. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Děčín U17B 14.11.2015 13:30 88:29 (16:6 43:12 68:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.11.2015, 13:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Krejcar Petr

33. BK Česká lípa U17B - Varnsdorf U17B 14.11.2015 17:30 78:66 (28:7 41:19 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
8. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2015, 17:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Jínová Simona
Liška Jaroslav

9. kolo
34. Basket Poděbrady - BK Ústí n.L. U17B 19.01.2016 18:30 65:74 (22:18 42:36 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
9. kolo, zápas č. 34

datum: 19.01.2016, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Frána Petr
Laš Luděk

35. BK Kladno U17B - Brandýs n. L. B 27.02.2016 13:30 73:60 (15:12 34:30 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
9. kolo, zápas č. 35

datum: 27.02.2016, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Výborný Dominik
Vágnerová Tereza

36. BA 2006´Roudnice n. L. - Varnsdorf U17B 20.02.2016 17:00 85:31 (17:11 39:19 69:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
9. kolo, zápas č. 36

datum: 20.02.2016, 17:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Nesvadba Miloš

37. BK Česká lípa U17B - BK Děčín U17B 15.11.2015 13:00 63:57 (11:23 27:40 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
9. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2015, 13:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Krejcar Petr

10. kolo
38. Varnsdorf U17B - Basket Poděbrady 28.11.2015 17:00 69:100 (21:22 34:38 54:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
10. kolo, zápas č. 38

datum: 28.11.2015, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Jaroslav
Hrabáková Tereza

39. Brandýs n. L. B - BA 2006´Roudnice n. L. 30.11.2015 18:30 61:85 (8:19 29:37 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
10. kolo, zápas č. 39

datum: 30.11.2015, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek
Zámostný Jindřich

40. Kostelec n.Č.L.U17B - BK Česká lípa U17B 28.11.2015 18:00 25:132 (2:27 8:72 19:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
10. kolo, zápas č. 40

datum: 28.11.2015, 18:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Balog Lukáš
Machálek Jan

41. BK Teplice U17B - BK Kladno U17B 28.11.2015 16:30 51:75 (15:21 24:41 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
10. kolo, zápas č. 41

datum: 28.11.2015, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Linka Michael

11. kolo
42. BK Děčín U17B - Basket Poděbrady 29.11.2015 12:45 46:73 (7:17 22:35 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
11. kolo, zápas č. 42

datum: 29.11.2015, 12:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

43. BK Česká lípa U17B - Brandýs n. L. B 06.12.2015 11:00 62:57 (9:5 35:19 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
11. kolo, zápas č. 43

datum: 06.12.2015, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Prchalová Simona

44. Kostelec n.Č.L.U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 27.02.2016 17:00 10:215 (4:49 4:104 10:156)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
11. kolo, zápas č. 44

datum: 27.02.2016, 17:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Vávra Petr
Laš Luděk

45. BK Ústí n.L. U17B - BK Kladno U17B 25.11.2015 17:00 93:73 (24:19 54:40 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
11. kolo, zápas č. 45

datum: 25.11.2015, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Kouba Dalibor

12. kolo
46. BK Česká lípa U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 23.10.2015 18:00 52:65 (18:21 32:39 39:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
12. kolo, zápas č. 46

datum: 23.10.2015, 18:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Liška Jaroslav

47. Varnsdorf U17B - BK Děčín U17B 13.12.2015 10:00 77:59 (16:14 40:26 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
12. kolo, zápas č. 47

datum: 13.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Martinovská Michaela

48. Kostelec n.Č.L.U17B - Brandýs n. L. B 14.12.2015 17:30 24:141 (3:29 18:61 22:103)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
12. kolo, zápas č. 48

datum: 14.12.2015, 17:30:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Frána Petr
Laš Luděk

49. BK Teplice U17B - BK Ústí n.L. U17B 10.12.2015 19:30 56:69 (10:17 24:35 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
12. kolo, zápas č. 49

datum: 10.12.2015, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

13. kolo
50. BK Teplice U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 21.01.2016 19:30 45:64 (5:20 17:32 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
13. kolo, zápas č. 50

datum: 21.01.2016, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

51. BK Ústí n.L. U17B - BK Česká lípa U17B 15.12.2015 18:30 92:44 (22:6 39:14 77:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
13. kolo, zápas č. 51

datum: 15.12.2015, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Rom Daniel

52. Kostelec n.Č.L.U17B - BK Děčín U17B 09.01.2016 11:00 32:112 (12:28 16:56 30:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
13. kolo, zápas č. 52

datum: 09.01.2016, 11:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

53. Brandýs n. L. B - Varnsdorf U17B 09.01.2016 16:00 69:65 (21:21 43:33 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
13. kolo, zápas č. 53

datum: 09.01.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Vávra Petr

14. kolo
54. Basket Poděbrady - BK Kladno U17B 23.02.2016 18:30 64:36 (7:3 30:12 49:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
14. kolo, zápas č. 54

datum: 23.02.2016, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Laš Luděk
Vávra Petr

55. BK Ústí n.L. U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 14.01.2016 18:00 76:66 (20:10 36:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
14. kolo, zápas č. 55

datum: 14.01.2016, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vondrák Marek
Rom Daniel

56. BK Teplice U17B - BK Česká lípa U17B 22.12.2015 18:30 67:48 (14:15 32:28 43:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
14. kolo, zápas č. 56

datum: 22.12.2015, 18:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

57. Brandýs n. L. B - BK Děčín U17B 10.01.2016 13:00 81:55 (24:15 44:30 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
14. kolo, zápas č. 57

datum: 10.01.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Nedělka Jiří

58. Kostelec n.Č.L.U17B - Varnsdorf U17B 10.01.2016 11:00 41:83 (2:21 11:44 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
14. kolo, zápas č. 58

datum: 10.01.2016, 11:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

15. kolo
59. Brandýs n. L. B - Basket Poděbrady 25.01.2016 18:30 44:80 (12:20 16:46 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
15. kolo, zápas č. 59

datum: 25.01.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan
Horník Michal

60. Varnsdorf U17B - BK Ústí n.L. U17B 22.01.2016 18:00 55:76 (16:16 24:32 37:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
15. kolo, zápas č. 60

datum: 22.01.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Hrabáková Tereza

61. BK Děčín U17B - BK Teplice U17B 13.01.2016 18:00 70:52 (17:10 34:27 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
15. kolo, zápas č. 61

datum: 13.01.2016, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

62. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Kladno U17B 10.02.2016 16:30 94:52 (24:13 55:31 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
15. kolo, zápas č. 62

datum: 10.02.2016, 16:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Matějček Josef

16. kolo
63. Kostelec n.Č.L.U17B - Basket Poděbrady 24.01.2016 17:00 40:115 (12:30 24:61 32:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
16. kolo, zápas č. 63

datum: 24.01.2016, 17:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Dub Michal
Nedělka Jiří

64. BK Děčín U17B - BK Ústí n.L. U17B 21.01.2016 17:00 54:56 (16:14 32:34 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
16. kolo, zápas č. 64

datum: 21.01.2016, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

65. Varnsdorf U17B - BK Teplice U17B 04.03.2016 16:30 58:74 (18:16 33:42 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
16. kolo, zápas č. 65

datum: 04.03.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šlaj Jiří

66. BK Česká lípa U17B - BK Kladno U17B 11.03.2016 19:00 59:49 (19:10 38:22 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
16. kolo, zápas č. 66

datum: 11.03.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Krejcar Petr
Velda Pavel

17. kolo
67. Basket Poděbrady - BA 2006´Roudnice n. L. 16.02.2016 18:30 66:83 (22:26 30:49 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
17. kolo, zápas č. 67

datum: 16.02.2016, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Vondráček Marek
Telvák Radek

68. BK Kladno U17B - BK Děčín U17B 06.02.2016 15:00 83:43 (24:10 46:21 72:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
17. kolo, zápas č. 68

datum: 06.02.2016, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal
Rédli Tomáš

69. BK Teplice U17B - Brandýs n. L. B 03.03.2016 19:30 64:45 (14:13 29:21 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
17. kolo, zápas č. 69

datum: 03.03.2016, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Kouba Dalibor

70. BK Ústí n.L. U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 06.02.2016 12:00 202:20 (33:1 82:3 140:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
17. kolo, zápas č. 70

datum: 06.02.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Týř Pavel
Kovačiková Denisa

18. kolo
71. Basket Poděbrady - BK Česká lípa U17B 02.02.2016 18:30 74:22 (17:12 32:16 42:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
18. kolo, zápas č. 71

datum: 02.02.2016, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Laš Luděk
Vávra Petr

72. BK Kladno U17B - Varnsdorf U17B 07.02.2016 12:00 88:64 (31:16 59:31 70:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
18. kolo, zápas č. 72

datum: 07.02.2016, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal
Rédli Tomáš

73. BK Ústí n.L. U17B - Brandýs n. L. B 09.02.2016 18:30 83:51 (22:9 42:24 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
18. kolo, zápas č. 73

datum: 09.02.2016, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Rom Daniel

74. BK Teplice U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 07.02.2016 10:00 123:19 (39:7 71:10 110:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
18. kolo, zápas č. 74

datum: 07.02.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Turek Michal
Veselý Jiří

19. kolo
75. BK Ústí n.L. U17B - Basket Poděbrady 20.02.2016 11:00 62:67 (23:12 33:31 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
19. kolo, zápas č. 75

datum: 20.02.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Bár Jakub

76. Brandýs n. L. B - BK Kladno U17B 17.11.2015 17:00 74:94 (13:26 30:50 54:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
19. kolo, zápas č. 76

datum: 17.11.2015, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Frána Petr

77. Varnsdorf U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 15.11.2015 10:00 40:93 (11:27 17:49 31:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
19. kolo, zápas č. 77

datum: 15.11.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Boček Jaroslav
Hrabáková Tereza

78. BK Děčín U17B - BK Česká lípa U17B 20.02.2016 19:00 44:48 (5:15 26:19 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
19. kolo, zápas č. 78

datum: 20.02.2016, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Ďurana Antonín

20. kolo
79. BK Teplice U17B - Basket Poděbrady 21.02.2016 12:00 51:80 (10:17 28:30 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
20. kolo, zápas č. 79

datum: 21.02.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Rom Daniel

80. Kostelec n.Č.L.U17B - BK Kladno U17B 21.02.2016 11:00 36:119 (3:37 13:66 25:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
20. kolo, zápas č. 80

datum: 21.02.2016, 11:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Vávra Petr
Němeček Zdeněk

81. BK Děčín U17B - BA 2006´Roudnice n. L. 21.02.2016 09:00 61:87 (19:21 33:48 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
20. kolo, zápas č. 81

datum: 21.02.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

82. Varnsdorf U17B - BK Česká lípa U17B 21.02.2016 09:00 72:67 (18:12 40:24 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
20. kolo, zápas č. 82

datum: 21.02.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Jínová Simona

21. kolo
83. Basket Poděbrady - BK Děčín U17B 02.03.2016 18:30 88:60 (23:18 46:32 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
21. kolo, zápas č. 83

datum: 02.03.2016, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Frána Petr
Laš Luděk

84. Brandýs n. L. B - BK Česká lípa U17B 12.03.2016 11:00 42:53 (6:16 18:32 26:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
21. kolo, zápas č. 84

datum: 12.03.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Veselý Jiří

85. BA 2006´Roudnice n. L. - Kostelec n.Č.L.U17B 29.11.2015 14:30 161:20 (40:0 78:4 121:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
21. kolo, zápas č. 85

datum: 29.11.2015, 14:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

86. BK Kladno U17B - BK Ústí n.L. U17B 05.03.2016 16:00 92:101 (26:20 51:48 68:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
21. kolo, zápas č. 86

datum: 05.03.2016, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal
Týř Pavel

22. kolo
87. Basket Poděbrady - Varnsdorf U17B 05.03.2016 09:30 70:49 (27:9 39:17 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
22. kolo, zápas č. 87

datum: 05.03.2016, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

88. BA 2006´Roudnice n. L. - Brandýs n. L. B 02.03.2016 16:30 76:42 (21:15 44:19 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
22. kolo, zápas č. 88

datum: 02.03.2016, 16:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

89. BK Česká lípa U17B - Kostelec n.Č.L.U17B 06.03.2016 10:00 166:22 (38:3 89:9 127:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
22. kolo, zápas č. 89

datum: 06.03.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Vondrák Marek
Rom Daniel

90. BK Kladno U17B - BK Teplice U17B 06.03.2016 16:00 83:81 (25:12 44:35 57:58 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, kadeti U17, Oblasti
Krajský přebor kadetů U17 Krajský přebor kadetů U17
22. kolo, zápas č. 90

datum: 06.03.2016, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Rédli Tomáš
Veselý Jiří

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.