image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2015/16 / nejmladší minižactvo / nejmldší minižactvo


tabulka
1. TJ Slovan Litoměřice 14 12 2 826:480 26
2. SLUNETA Ústí n.L. 12 12 0 1139:310 24
3. SLUNETA Ústí n.L. B 13 8 5 511:410 21
4. BA 2006 Roudnice n.L. 12 8 4 775:439 20
5. Válečníci Děčín 12 7 5 853:508 19
6. BK Baník Most 11 6 5 749:411 19
7. SLUNETA Ústí n.L. C 11 6 5 449:372 18
8. Levharti Chomutov 12 4 8 384:732 16
9. BK Teplice 13 3 10 444:645 16
10. BK Horejsek Děčín B 14 2 12 304:953 16
11. Slavoj BK Litoměřice 10 5 5 324:644 15
12. ASK Lovosice 12 0 12 148:1002 12
1. kolo
1. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. C 10.10.2015 09:00 72:1 (15:0 45:0 56:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.10.2015, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n.L. C - BK Baník Most 10.10.2015 10:45       (6:16 6:32 8:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2015, 10:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

3. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 10.10.2015 12:30 48:60 (5:11 20:26 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.10.2015, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Linka Michael (2.000/1.000)

4. ASK Lovosice - BK Horejsek Děčín B 11.10.2015 12:00 14:69 (6:15 6:41 8:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.10.2015, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/1.000)
Paurová Adéla (---/1.000)

5. BK Horejsek Děčín B - Levharti Chomutov 11.10.2015 14:00 30:48 (6:10 10:16 24:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.10.2015, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Paurová Adéla (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

6. Levharti Chomutov - ASK Lovosice 11.10.2015 16:00 55:8 (20:0 35:0 41:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 6

datum: 11.10.2015, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/---)
Paurová Adéla (1.000/---)

7. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 18.10.2015 09:00 39:94 (15:20 21:45 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 7

datum: 18.10.2015, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

8. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 18.10.2015 11:00 117:13 (27:4 62:6 85:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 8

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

9. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 18.10.2015 13:00 31:100 (18:25 23:42 27:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 9

datum: 18.10.2015, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

10. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Teplice 18.10.2015 11:00 41:33 (2:24 22:24 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 10

datum: 18.10.2015, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

11. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 18.10.2015 13:00 33:49 (12:8 20:21 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 11

datum: 18.10.2015, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

12. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. B 18.10.2015 15:00 27:26 (12:6 22:10 26:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
1. kolo, zápas č. 12

datum: 18.10.2015, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bár Miroslav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

2. kolo
13. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. C 07.11.2015 09:00 67:13 (18:3 30:7 52:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 13

datum: 07.11.2015, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
(---/---)

14. SLUNETA Ústí n.L. C - ASK Lovosice 07.11.2015 11:00 82:14 (14:2 46:4 58:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 14

datum: 07.11.2015, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/---)
(---/---)

15. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 07.11.2015 13:00 6:153 (4:30 4:62 6:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 15

datum: 07.11.2015, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/1.000)
(---/---)

16. Levharti Chomutov - BK Baník Most 07.11.2015 12:00 20:62 (6:21 10:35 14:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 16

datum: 07.11.2015, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/2.000)

17. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 07.11.2015 14:00 37:69 (12:15 19:29 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 17

datum: 07.11.2015, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (2.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

18. TJ Slovan Litoměřice - Levharti Chomutov 07.11.2015 16:00 84:23 (21:6 40:14 64:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 18

datum: 07.11.2015, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

19. SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín B 15.11.2015 09:00 165:0 (57:0 97:0 129:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 19

datum: 15.11.2015, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

20. BK Horejsek Děčín B - Slavoj Litoměřice 15.11.2015 11:00 29:52 (10:11 14:27 23:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 20

datum: 15.11.2015, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

21. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 15.11.2015 13:00 2:154 (2:20 2:66 2:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 21

datum: 15.11.2015, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

22. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. B 14.11.2015 09:00 17:54 (4:10 10:20 10:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 22

datum: 14.11.2015, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vondrák Marek (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

23. SLUNETA Ústí n.L. B - Válečníci Děčín 14.11.2015 11:00 20:78 (6:23 12:43 20:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 23

datum: 14.11.2015, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Vondrák Marek (1.000/1.000)

24. Válečníci Děčín - BK Teplice 14.11.2015 13:00 110:21 (34:5 55:15 82:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
2. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2015, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vondrák Marek (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

3. kolo
25. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 06.12.2015 10:00 46:50 (6:6 17:21 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 25

datum: 06.12.2015, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)

26. TJ Slovan Litoměřice - Levharti Chomutov 06.12.2015 12:00 51:22 (26:0 33:9 45:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 26

datum: 06.12.2015, 12:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

27. Levharti Chomutov - BK Baník Most 06.12.2015 14:00 11:115 (5:21 5:47 9:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 27

datum: 06.12.2015, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

28. SLUNETA Ústí n.L. C - ASK Lovosice 06.12.2015 12:30 73:23 (14:4 36:4 51:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 28

datum: 06.12.2015, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

29. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. B 06.12.2015 14:30 9:65 (8:20 8:38 8:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 29

datum: 06.12.2015, 14:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Šedivý Jan (---/1.000)

30. SLUNETA Ústí n.L. B - SLUNETA Ústí n.L. C 06.12.2015 16:30 34:24 (11:8 20:10 26:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 30

datum: 06.12.2015, 16:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

31. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 12.12.2015 11:00 11:119 (4:28 5:55 85:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 31

datum: 12.12.2015, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 12.12.2015 13:00 53:46 (10:14 20:18 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 32

datum: 12.12.2015, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Bár Jakub (1.000/3.000)

33. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 12.12.2015 15:00 69:34 (18:9 36:12 60:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2015, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bár Jakub (3.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

34. BK Horejsek Děčín B - BK Teplice 13.12.2015 11:00 42:21 (10:5 23:11 30:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 34

datum: 13.12.2015, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/1.000)

35. BK Teplice - BA 2006 Roudnice n.L. 13.12.2015 13:00 6:73 (0:13 0:34 4:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 35

datum: 13.12.2015, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

36. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 13.12.2015 15:00 78:18 (19:8 45:10 61:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
3. kolo, zápas č. 36

datum: 13.12.2015, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

4. kolo
37. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.01.2016 09:00 15:76 (2:16 3:34 9:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 37

datum: 16.01.2016, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

38. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most 16.01.2016 11:00 79:27 (26:9 41:12 61:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 38

datum: 16.01.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

39. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 16.01.2016 13:00 52:62 (11:20 18:34 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 39

datum: 16.01.2016, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

40. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. C 17.01.2016 09:00 10:82 (2:9 2:40 8:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 40

datum: 17.01.2016, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Paurová Adéla (1.000/1.000)

41. SLUNETA Ústí n.L. C - Levharti Chomutov 17.01.2016 11:00 35:30 (4:6 11:14 22:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 41

datum: 17.01.2016, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.500)
Paurová Adéla (1.000/1.500)

42. Levharti Chomutov - ASK Lovosice 17.01.2016 13:00 78:27 (12:12 42:14 53:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 42

datum: 17.01.2016, 13:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.500/1.000)
Paurová Adéla (1.500/1.000)

43. BK Horejsek Děčín B - Válečníci Děčín 23.01.2016 09:00 10:133 (6:34 6:73 10:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 43

datum: 23.01.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

44. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 23.01.2016 11:00 70:28 (20:8 36:14 57:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 44

datum: 23.01.2016, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

45. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 23.01.2016 13:00 78:18 (22:7 44:8 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 45

datum: 23.01.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

46. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. B 23.01.2016 12:00 27:35 (1:7 6:19 16:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
4. kolo, zápas č. 46

datum: 23.01.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
49. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 07.02.2016 09:00 48:70 (13:15 18:42 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 49

datum: 07.02.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

50. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 07.02.2016 11:00 38:69 (14:16 25:31 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 50

datum: 07.02.2016, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

51. SLUNETA Ústí n.L. C - Slavoj Litoměřice 07.02.2016 09:00 28:54 (4:13 19:23 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 51

datum: 07.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

52. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. B 07.02.2016 11:00 42:17 (12:4 20:6 36:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 52

datum: 07.02.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

53. SLUNETA Ústí n.L. B - SLUNETA Ústí n.L. C 07.02.2016 13:00 32:31 (8:15 18:17 26:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 53

datum: 07.02.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

54. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Litoměřice 13.02.2016 09:30 33:46 (12:14 20:28 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 54

datum: 13.02.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

55. TJ Slovan Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 13.02.2016 11:30 62:15 (33:5 40:9 50:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 55

datum: 13.02.2016, 11:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

56. BK Horejsek Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 13.02.2016 13:30 10:103 (4:35 6:54 8:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 56

datum: 13.02.2016, 13:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

57. ASK Lovosice - BK Teplice 14.02.2016 12:00 8:73 (0:14 0:31 7:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 57

datum: 14.02.2016, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

58. ASK Lovosice - BK Teplice 14.02.2016 14:30 4:90 (4:13 4:40 4:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 58

datum: 14.02.2016, 14:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

59. BK Baník Most - BK Teplice 28.02.2016 11:00 102:8 (26:2 50:3 77:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 59

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

60. BK Teplice - Levharti Chomutov 28.02.2016 13:00 40:48 (11:9 22:33 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 60

datum: 28.02.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

61. Levharti Chomutov - BK Baník Most 28.02.2016 15:00 7:107 (2:25 5:55 5:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 61

datum: 28.02.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

62. SLUNETA Ústí n.L. B - TJ Slovan Litoměřice 28.02.2016 09:00 31:62 (5:22 13:29 23:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 62

datum: 28.02.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Stria Luboš (1.000/1.000)

63. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 28.02.2016 11:00 91:17 (20:10 41:12 77:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 63

datum: 28.02.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Stria Luboš (1.000/---)
Liška Jaroslav (1.000/---)

64. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. B 28.02.2016 13:00 8:91 (2:16 4:47 8:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
5. kolo, zápas č. 64

datum: 28.02.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/1.000)
Tesař Michal (---/1.000)

6. kolo
65. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 19.03.2016 09:00 29:89 (7:22 17:45 21:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 65

datum: 19.03.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

66. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 19.03.2016 11:00 54:42 (20:11 28:17 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 66

datum: 19.03.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

67. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 19.03.2016 13:00 80:24 (25:5 48:14 64:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 67

datum: 19.03.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

68. BK Horejsek Děčín B - BK Teplice 19.03.2016 08:15 15:55 (5:18 7:30 9:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 68

datum: 19.03.2016, 08:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/---)

69. BK Teplice - BA 2006 Roudnice n.L. 19.03.2016 10:15 20:64 (3:17 5:34 12:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 69

datum: 19.03.2016, 10:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (---/---)
Kout Jan (---/---)

70. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 19.03.2016 12:15 54:15 (18:4 28:6 39:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
6. kolo, zápas č. 70

datum: 19.03.2016, 12:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

7. kolo
71. Levharti Chomutov - BK Baník Most 03.04.2016 12:00 10:106 (6:28 6:60 10:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 71

datum: 03.04.2016, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.500)
Kroček Jiří (1.000/2.500)

72. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 03.04.2016 13:30 47:35 (9:10 18:19 35:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 72

datum: 03.04.2016, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (3.000/2.500)
Blašková Martina (2.000/1.500)

73. TJ Slovan Litoměřice - Levharti Chomutov 03.04.2016 15:00 67:32 (14:10 33:13 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 73

datum: 03.04.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

74. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín B 02.04.2016 13:00 42:20 (12:4 26:9 36:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 74

datum: 02.04.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

75. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. C 02.04.2016 15:00 13:48 (5:10 5:21 7:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 75

datum: 02.04.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

76. SLUNETA Ústí n.L. C - SLUNETA Ústí n.L. B 02.04.2016 17:00 32:23 (9:5 13:11 20:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo nejmldší minižactvo
7. kolo, zápas č. 76

datum: 02.04.2016, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC