image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2015/16 / nadregionální soutěž / skupina B-1


tabulka
1. BK Kladno (MS) 22 21 1 1862:1003 43
2. Basketbalový klub Beroun 22 16 6 1467:1091 38
3. SKB Strakonice 22 9 13 1188:1401 31
4. BSK Modřany -Jižní Supi B 22 5 17 1079:1613 27
5. BK Kralupy Junior (ms) 22 5 17 946:1536 27
6. BC Benešov 22 5 17 1062:1429 27
1. kolo
43. BK Kladno - Kralupy Junior (ms) 15.02.2016 17:30 82:33 (17:11 32:25 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
1. kolo, zápas č. 43

datum: 15.02.2016, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kocián Michal
Zámostný Jindřich

44. BC Benešov - BK Beroun 23.01.2016 15:30 52:74 (12:16 17:34 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
1. kolo, zápas č. 44

datum: 23.01.2016, 15:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal
Scholzová Michaela

45. SKB Strakonice - Jižní Supi B 17.04.2016 14:00 68:57 (18:18 30:32 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
1. kolo, zápas č. 45

datum: 17.04.2016, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Václav
Mašek Patrik

2. kolo
46. BC Benešov - Jižní Supi B 24.01.2016 15:00 51:54 (9:14 26:24 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
2. kolo, zápas č. 46

datum: 24.01.2016, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr
Scholzová Michaela

47. SKB Strakonice - BK Beroun 16.04.2016 13:00 37:76 (11:15 22:38 29:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
2. kolo, zápas č. 47

datum: 16.04.2016, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Václav
Mašek Patrik

3. kolo
48. BK Beroun - Jižní Supi B 06.02.2016 14:00 82:32 (20:6 40:15 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
3. kolo, zápas č. 48

datum: 06.02.2016, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Milata Rostislav
Balog Lukáš

49. BK Kladno - BC Benešov 12.03.2016 11:30 80:49 (10:18 34:27 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
3. kolo, zápas č. 49

datum: 12.03.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Koudela Pavel
Růzha Jan

50. Kralupy Junior (ms) - SKB Strakonice 05.03.2016 18:00 72:51 (17:12 32:25 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
3. kolo, zápas č. 50

datum: 05.03.2016, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Frána Petr
Laš Luděk

4. kolo
51. BK Kladno - SKB Strakonice 07.02.2016 14:30 84:33 (35:12 49:15 68:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
4. kolo, zápas č. 51

datum: 07.02.2016, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal
Rédli Tomáš

52. Kralupy Junior (ms) - BC Benešov 04.03.2016 17:00 72:49 (24:6 47:14 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
4. kolo, zápas č. 52

datum: 04.03.2016, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Němeček Zdeněk

5. kolo
53. BC Benešov - SKB Strakonice 02.03.2016 18:30 59:53 (20:8 31:14 36:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
5. kolo, zápas č. 53

datum: 02.03.2016, 18:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Výborný Dominik
Martínek Karel

54. BK Beroun - BK Kladno 20.02.2016 14:30 48:57 (17:15 28:30 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
5. kolo, zápas č. 54

datum: 20.02.2016, 14:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Turek Michal

55. Jižní Supi B - Kralupy Junior (ms) 20.02.2016 14:30 50:64 (12:9 21:30 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
5. kolo, zápas č. 55

datum: 20.02.2016, 14:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Rédli Tomáš

6. kolo
56. BK Beroun - Kralupy Junior (ms) 21.02.2016 12:00 65:39 (6:13 21:22 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
6. kolo, zápas č. 56

datum: 21.02.2016, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Turek Michal

57. Jižní Supi B - BK Kladno 21.02.2016 11:00 45:91 (12:27 16:54 31:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
6. kolo, zápas č. 57

datum: 21.02.2016, 11:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Dub Michal
Rédli Tomáš

7. kolo
58. Jižní Supi B - BC Benešov 16.04.2016 10:00 64:40 (14:16 25:22 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
7. kolo, zápas č. 58

datum: 16.04.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Englmaierová Tereza
Krejcar Petr

59. BK Beroun - SKB Strakonice 05.03.2016 14:45 93:40 (20:3 49:17 71:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
7. kolo, zápas č. 59

datum: 05.03.2016, 14:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Englmaierová Tereza
Rédli Tomáš

8. kolo
60. Kralupy Junior (ms) - BK Kladno 06.03.2016 10:00 37:58 (6:19 17:34 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
8. kolo, zápas č. 60

datum: 06.03.2016, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Výborný Dominik

61. BK Beroun - BC Benešov 06.03.2016 13:30 111:33 (33:9 54:11 82:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
8. kolo, zápas č. 61

datum: 06.03.2016, 13:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Matějček Josef
Němeček Zdeněk

62. Jižní Supi B - SKB Strakonice 17.04.2016 16:00 77:45 (19:14 38:25 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
8. kolo, zápas č. 62

datum: 17.04.2016, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Václav
Mašek Patrik

9. kolo
63. SKB Strakonice - BK Kladno 09.04.2016 17:00 39:81 (9:19 18:36 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
9. kolo, zápas č. 63

datum: 09.04.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ ČZ Strakonice, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Mužík Jakub

64. BC Benešov - Kralupy Junior (ms) 19.03.2016 15:00 48:39 (13:9 27:11 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
9. kolo, zápas č. 64

datum: 19.03.2016, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří
Lejčko Jan

10. kolo
65. Jižní Supi B - BK Beroun 20.03.2016 10:30 50:77 (10:30 18:52 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
10. kolo, zápas č. 65

datum: 20.03.2016, 10:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Buršík Petr
Kohout Radomír

66. BC Benešov - BK Kladno 06.04.2016 18:00 47:72 (16:18 27:38 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
10. kolo, zápas č. 66

datum: 06.04.2016, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Laš Luděk
Výborný Dominik

67. SKB Strakonice - Kralupy Junior (ms) 20.03.2016 11:00 80:30 (18:0 38:14 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
10. kolo, zápas č. 67

datum: 20.03.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Mužík Jakub

11. kolo
68. Kralupy Junior (ms) - BK Beroun 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
11. kolo, zápas č. 68

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



69. BK Kladno - Jižní Supi B 09.04.2016 10:00 92:20 (22:7 44:11 66:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
11. kolo, zápas č. 69

datum: 09.04.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Rédli Tomáš

12. kolo
70. SKB Strakonice - BC Benešov 10.04.2016 15:00 56:47 (15:13 29:19 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.04.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Hollarová Martina

71. BK Kladno - BK Beroun 10.04.2016 16:00 69:55 (23:15 34:26 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.04.2016, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Balog Lukáš
Rédli Tomáš

72. Kralupy Junior (ms) - Jižní Supi B 22.04.2016 19:00 77:71 (14:20 22:36 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, žáci U15, kvalifikace o ligu
nadregionální soutěž skupina B-1
12. kolo, zápas č. 72

datum: 22.04.2016, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan
Dub Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.