image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2015/16 / Oblastní přebor finále 1. - 2. / Oblastní přebor finále 1. - 2.


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 8 5 3 372:376 13
2. Válečníci Děčín 8 3 5 376:372 11
1. kolo
41. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 27.02.2016 11:00 51:49 (9:14 24:26 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
1. kolo, zápas č. 41

datum: 27.02.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000)
Kovačiková Denisa (1.000/2.000)

42. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 27.02.2016 13:00 60:47 (10:18 19:25 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
1. kolo, zápas č. 42

datum: 27.02.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

2. kolo
43. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 13.03.2016 15:30 36:31 (6:5 19:11 26:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
2. kolo, zápas č. 43

datum: 13.03.2016, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

44. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 13.03.2016 17:30 49:47 (12:13 22:22 30:35 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
2. kolo, zápas č. 44

datum: 13.03.2016, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

3. kolo
45. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 02.04.2016 09:00 50:36 (7:10 23:21 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
3. kolo, zápas č. 45

datum: 02.04.2016, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/2.000)

46. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 02.04.2016 11:00 56:54 (24:11 36:32 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
3. kolo, zápas č. 46

datum: 02.04.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/2.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

4. kolo
47. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 03.04.2016 13:30 33:42 (10:7 18:18 28:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
4. kolo, zápas č. 47

datum: 03.04.2016, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

48. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 03.04.2016 15:30 72:35 (23:8 41:13 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2015/16, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor finále 1. - 2. Oblastní přebor finále 1. - 2.
4. kolo, zápas č. 48

datum: 03.04.2016, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.