image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2016/17 / Oblastní přebor / Skupina A


tabulka
1. BK Havířov 16/17 16 11 5 689:643 27
2. Basket Ostrava 16/17 16 11 5 797:502 27
3. SBŠ Ostrava 16/17 16 11 5 856:455 27
4. BK Frýdek-Místek 16/17 16 4 12 434:885 20
5. BK Příbor 16/17 16 3 13 622:913 19
1. kolo
1. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 04.12.2016 10:00 44:14 (12:7 23:9 36:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

2. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 04.12.2016 11:30 46:15 (11:9 28:9 38:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.12.2016, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

3. SBŠ Ostrava - BK Havířov 25.09.2016 09:00 30:33 (8:6 16:12 28:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Veselý Ondřej

4. SBŠ Ostrava - BK Havířov 25.09.2016 10:30 44:22 (7:4 24:10 36:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2016, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Veselý Ondřej

2. kolo
5. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 08.10.2016 14:30 17:102 (7:30 7:52 13:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2016, 14:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Nováková Bára

6. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 08.10.2016 16:00 15:83 (6:27 8:40 14:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Nováková Bára

7. BK Příbor - Basket Ostrava 09.10.2016 09:00 26:70 (2:20 8:32 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

8. BK Příbor - Basket Ostrava 09.10.2016 10:30 28:67 (7:24 16:38 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2016, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

3. kolo
9. SBŠ Ostrava - BK Příbor 22.10.2016 12:30 69:21 (23:6 31:11 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2016, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

10. SBŠ Ostrava - BK Příbor 22.10.2016 14:15 43:14 (12:2 22:4 33:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 22.10.2016, 14:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

11. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 20.03.2017 15:30 58:33 (24:5 35:13 52:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.03.2017, 15:30:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Suder Lubor
Krokosch Ondřej

12. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 20.03.2017 17:00 53:24 (24:2 31:8 33:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.03.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Suder Lubor
Krokosch Ondřej

4. kolo
13. BK Příbor - BK Havířov 05.11.2016 09:00 55:59 (15:18 27:29 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Opletal Petr
Panák Daniel

14. BK Příbor - BK Havířov 05.11.2016 10:30 46:56 (6:14 24:26 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2016, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Opletal Petr
Panák Daniel

15. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 05.11.2016 10:00 41:14 (14:0 24:6 39:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.11.2016, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Šuláková Pavlína

16. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 05.11.2016 11:30 31:12 (9:4 13:10 25:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2016, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Šuláková Pavlína

5. kolo
17. BK Havířov - Basket Ostrava 03.12.2016 09:00 45:34 (12:2 24:10 30:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Krokosch Ondřej
Nováková Bára

18. BK Havířov - Basket Ostrava 03.12.2016 11:00 54:35 (17:8 36:14 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Krokosch Ondřej
Nováková Bára

19. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 03.12.2016 09:00 38:57 (16:5 16:24 33:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Posker Jan

20. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 03.12.2016 10:45 30:57 (9:18 21:37 25:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.12.2016, 10:45:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Posker Jan

6. kolo
21. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 18.02.2017 09:00 35:32 (2:11 13:20 19:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 18.02.2017, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Jurda Aleš

22. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 18.02.2017 10:15 26:59 (10:16 12:33 22:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 18.02.2017, 10:15:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Jurda Aleš

23. BK Havířov - SBŠ Ostrava 17.12.2016 09:00 47:18 (9:1 21:1 39:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

24. BK Havířov - SBŠ Ostrava 17.12.2016 11:00 48:15 (12:2 24:5 33:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

7. kolo
25. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 14.01.2017 12:30 59:13 (8:6 30:6 42:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 14.01.2017, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Ščurek Vojtěch

26. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 14.01.2017 14:00 83:13 (16:4 44:4 64:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 14.01.2017, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Ščurek Vojtěch

27. Basket Ostrava - BK Příbor 28.01.2017 10:00 55:29 (10:7 27:17 39:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 28.01.2017, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Šuláková Pavlína

28. Basket Ostrava - BK Příbor 28.01.2017 11:30 72:32 (25:7 39:19 54:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.01.2017, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Šuláková Pavlína

8. kolo
29. BK Příbor - SBŠ Ostrava 12.02.2017 09:00 29:68 (0:21 12:36 23:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 12.02.2017, 09:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

30. BK Příbor - SBŠ Ostrava 12.02.2017 10:30 28:86 (9:27 16:48 18:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 12.02.2017, 10:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

31. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 11.02.2017 08:30 34:28 (11:5 19:7 24:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 11.02.2017, 08:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Jurda Aleš

32. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 11.02.2017 09:45 31:40 (6:9 18:21 28:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 11.02.2017, 09:45:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Jurda Aleš

9. kolo
33. BK Havířov - BK Příbor 25.02.2017 09:00 63:53 (13:10 25:25 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Krokosch Ondřej

34. BK Havířov - BK Příbor 25.02.2017 11:00 41:63 (10:8 17:35 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 25.02.2017, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Krokosch Ondřej

35. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 25.02.2017 09:00 75:43 (29:9 43:25 67:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

36. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 25.02.2017 10:30 55:40 (20:12 26:26 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 25.02.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

10. kolo
37. Basket Ostrava - BK Havířov 27.03.2017 17:00 66:18 (14:0 28:7 46:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 27.03.2017, 17:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

38. Basket Ostrava - BK Havířov 27.03.2017 18:30 62:24 (8:6 27:16 48:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 27.03.2017, 18:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

39. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 11.03.2017 09:00 46:52 (11:11 21:23 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 11.03.2017, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Veselý Ondřej

40. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 11.03.2017 10:30 38:44 (8:4 21:14 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 11.03.2017, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Veselý Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.