image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2016/17 / Kvalifikace o postup na NF / Základní část


tabulka
1. SBŠ Ostrava A 16/17 6 6 0 280:176 12
2. TJ Loko Krnov 16/17 6 3 3 222:242 9
3. Basket Ostrava 16/17 6 0 6 212:296 6
1. kolo
2. SBŠ Ostrava A - Basket Ostrava 18.11.2016 15:30 53:22 (7:6 25:8 32:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.11.2016, 15:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Šuláková Pavlína

3. Loko Krnov - SBŠ Ostrava A 25.11.2016 17:45 22:42 (1:9 7:19 12:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.11.2016, 17:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Cikánek Ondřej
Čarnecký Martin

5. Loko Krnov - Basket Ostrava 12.11.2016 11:30 44:40 (6:8 14:18 33:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.11.2016, 11:30:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Suder Lubor

2. kolo
7. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava A 21.01.2017 10:00 38:63 (6:19 19:34 30:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 21.01.2017, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Veselý Ondřej

10. Loko Krnov - Basket Ostrava 21.01.2017 15:00 53:50 (10:18 28:31 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 21.01.2017, 15:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Veselý Ondřej

11. Loko Krnov - SBŠ Ostrava A 21.01.2017 12:30 31:37 (7:14 13:23 28:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 21.01.2017, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Nováková Bára

3. kolo
13. SBŠ Ostrava A - Loko Krnov 18.03.2017 15:30 43:31 (3:10 22:14 26:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.03.2017, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

16. Basket Ostrava - Loko Krnov 18.03.2017 17:15 30:41 (4:14 13:20 20:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 18.03.2017, 17:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

17. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava A 18.03.2017 19:00 32:42 (8:10 16:25 28:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Kvalifikace o postup na NF Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.03.2017, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.