image

muži / Oblasti / ročník 2016/17 / Oblastní přebor mužů / základní


tabulka
1. BK Skuteč 24 21 3 1709:1373 45
2. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24 20 4 1761:1430 44
3. SKB Česká Třebová"B" 24 18 6 1822:1511 42
4. TJ Jiskra Heřmanův Městec 24 10 14 1568:1514 34
5. TJ Jiskra Nový Bydžov 24 9 15 1724:1717 33
6. TJ Sokol Pardubice I 24 5 19 1301:1752 29
7. SK Týniště nad Orlicí 24 1 23 1252:1840 25
1. kolo
251. BK Skuteč - TJ Jiskra Heřmanův Městec 13.11.2016 14:00 52:42 (10:7 20:27 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
1. kolo, zápas č. 251

datum: 13.11.2016, 14:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Růžička Martin (1.500/1.500)
Polda Tomáš (1.500/1.500)

252. TJ Sokol Pardubice I - SK Týniště nad Orlicí 01.10.2016 17:00 78:51 (17:19 38:35 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
1. kolo, zápas č. 252

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.500)
Zima Jan (1.000/1.500)

253. TJ Jiskra Nový Bydžov - SKB Česká Třebová"B" 01.10.2016 18:30 71:87 (12:20 25:49 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
1. kolo, zápas č. 253

datum: 01.10.2016, 18:30:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Tejchman Martin (2.500/1.000)
Kolář Jaroslav (2.500/1.500)

2. kolo
254. TJ Sokol Pardubice I - SKB Česká Třebová"B" 02.10.2016 10:00 53:55 (15:14 22:26 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
2. kolo, zápas č. 254

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.500/1.500)
Mareš Roman (1.500/1.500)

255. TJ Jiskra Nový Bydžov - SK Týniště nad Orlicí 02.10.2016 10:00 95:60 (17:12 39:24 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
2. kolo, zápas č. 255

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Šindelář Miloš (2.500/1.000)
Kvoch Jan (2.500/1.000)

312. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 08.01.2017 13:00 69:70 (18:19 37:29 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
2. kolo, zápas č. 312

datum: 08.01.2017, 13:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.500/2.000)
Šindelář Miloš (1.500/2.500)

3. kolo
256. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová"B" 15.10.2016 15:00 56:80 (14:18 35:38 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
3. kolo, zápas č. 256

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)
Mareš Roman (1.000/1.500)

257. BK Skuteč - TJ Sokol Pardubice I 15.10.2016 18:00 70:53 (25:6 37:28 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
3. kolo, zápas č. 257

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Kohout Marek (1.500/2.000)
Lang Martin (1.500/2.000)

258. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Jiskra Nový Bydžov 15.10.2016 17:00 75:67 (16:14 40:34 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
3. kolo, zápas č. 258

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Lukeš Libor (2.000/2.500)
Rejlek Martin (2.500/2.500)

4. kolo
259. BK Skuteč - TJ Jiskra Nový Bydžov 16.10.2016 10:00 66:63 (20:18 36:30 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
4. kolo, zápas č. 259

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/2.500)
Polda Tomáš (1.000/2.500)

260. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Pardubice I 16.10.2016 10:00 59:75 (15:16 21:35 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
4. kolo, zápas č. 260

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Hrdý Jakub (3.000/2.000)
Rejlek Martin (2.500/2.000)

314. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 16.10.2016 12:00 63:68 (11:16 30:33 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
4. kolo, zápas č. 314

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500)
Chocholoušová Karla (1.000/1.500)

5. kolo
261. TJ Sokol Pardubice I - TJ Jiskra Nový Bydžov 29.10.2016 17:00 68:62 (18:14 36:33 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
5. kolo, zápas č. 261

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Horyna Vladimír (1.500/2.000)
Rejlek Martin (1.500/2.000)

262. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 29.10.2016 17:00 42:88 (8:18 20:44 30:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
5. kolo, zápas č. 262

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Michlík Radek (2.000/1.000)
Chocholoušová Karla (2.000/1.000)

263. SKB Česká Třebová"B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec 29.10.2016 17:00 82:63 (25:19 46:36 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
5. kolo, zápas č. 263

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Lang Martin (3.000/4.000)
Kohout Marek (1.500/2.000)

6. kolo
264. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Heřmanův Městec 30.10.2016 10:00 46:84 (10:26 24:49 28:63 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
6. kolo, zápas č. 264

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Rejlek Martin (2.000/1.000)
Horyna Vladimír (2.000/1.000)

265. SKB Česká Třebová"B" - BK Skuteč 30.10.2016 10:00 61:72 (12:28 25:41 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
6. kolo, zápas č. 265

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.500/1.500)
Tejchman Martin (1.000/1.500)

316. TJ Sokol Pardubice I - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 30.10.2016 10:00 49:72 (17:14 32:30 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
6. kolo, zápas č. 316

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Lang Martin (2.000/2.500)

7. kolo
266. SKB Česká Třebová"B" - TJ Sokol Pardubice I 12.11.2016 19:00 96:52 (16:8 36:21 69:34 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
7. kolo, zápas č. 266

datum: 12.11.2016, 19:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Růžička Martin (1.500/1.500)
Mareš Roman (1.500/1.500)

267. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Nový Bydžov 12.11.2016 16:00 68:109 (14:16 23:51 44:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
7. kolo, zápas č. 267

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/2.000)
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)

318. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 01.10.2016 17:00 65:67 (22:15 42:31 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
7. kolo, zápas č. 318

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Štancl Dominik (3.500/1.500)
Kvoch Jan (3.000/1.500)

8. kolo
268. TJ Jiskra Heřmanův Městec - BK Skuteč 12.11.2016 17:00 57:63 (17:17 31:36 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
8. kolo, zápas č. 268

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.500)
Dočkal Petr (1.000/1.500)

269. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Pardubice I 13.11.2016 10:00 68:48 (23:12 37:26 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
8. kolo, zápas č. 269

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/2.000)
Zima Jan (1.000/2.000)

270. SKB Česká Třebová"B" - TJ Jiskra Nový Bydžov 11.11.2016 19:30 82:55 (13:19 34:29 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
8. kolo, zápas č. 270

datum: 11.11.2016, 19:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000)
Scholze Štěpán (1.000/2.000)

9. kolo
271. TJ Jiskra Nový Bydžov - BK Skuteč 26.11.2016 17:30 61:97 (13:23 37:44 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
9. kolo, zápas č. 271

datum: 26.11.2016, 17:30:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/1.500)
Scholze Štěpán (2.000/1.500)

272. TJ Sokol Pardubice I - TJ Jiskra Heřmanův Městec 26.11.2016 17:00 68:81 (20:20 37:46 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
9. kolo, zápas č. 272

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Lang Martin (2.000/4.000)
Mareš Roman (1.000/2.500)

319. SKB Česká Třebová"B" - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 26.11.2016 18:00 60:95 (14:25 29:57 45:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
9. kolo, zápas č. 319

datum: 26.11.2016, 18:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.500/1.000)

10. kolo
273. SKB Česká Třebová"B" - SK Týniště nad Orlicí 27.11.2016 10:00 102:62 (26:19 53:28 81:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
10. kolo, zápas č. 273

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.000)
Němec Karel (1.500/1.000)

274. TJ Sokol Pardubice I - BK Skuteč 27.11.2016 10:00 56:75 (7:20 25:37 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
10. kolo, zápas č. 274

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Růžička Martin (1.500/1.500)
Hrdý Jakub (1.500/1.500)

275. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 27.11.2016 10:00 64:100 (19:27 32:55 49:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
10. kolo, zápas č. 275

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Michlík Radek (2.000/1.000)
Tejchman Martin (2.000/1.000)

11. kolo
276. TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Týniště nad Orlicí 10.12.2016 17:00 62:49 (22:15 38:21 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
11. kolo, zápas č. 276

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

277. BK Skuteč - SKB Česká Třebová"B" 10.12.2016 18:00 75:69 (27:18 48:30 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
11. kolo, zápas č. 277

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/1.500)
Svoboda Karel (2.500/1.500)

321. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 02.12.2016 19:00 56:66 (22:12 36:28 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
11. kolo, zápas č. 321

datum: 02.12.2016, 19:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Dočkal Petr (2.000/1.500)
Kvoch Jan (2.000/1.500)

12. kolo
278. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Sokol Pardubice I 11.12.2016 10:00 64:50 (12:15 28:26 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
12. kolo, zápas č. 278

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Horyna Vladimír (1.500/2.000)
Rejlek Martin (1.500/1.500)

279. BK Skuteč - SK Týniště nad Orlicí 11.12.2016 14:00 72:59 (22:11 36:32 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
12. kolo, zápas č. 279

datum: 11.12.2016, 14:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.000)
Scholze Štěpán (1.500/1.000)

280. TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKB Česká Třebová"B" 11.12.2016 10:00 62:89 (19:20 35:38 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
12. kolo, zápas č. 280

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.500/1.500)
Dočkal Petr (1.000/1.500)

13. kolo
281. BK Skuteč - TJ Jiskra Heřmanův Městec 19.02.2017 10:00 73:56 (11:12 30:31 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
13. kolo, zápas č. 281

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/4.000)
Zima Jan (1.500/4.000)

282. TJ Sokol Pardubice I - SK Týniště nad Orlicí 07.01.2017 17:00 69:47 (10:7 28:25 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
13. kolo, zápas č. 282

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/2.000)
Lang Martin (1.000/3.000)

283. TJ Jiskra Nový Bydžov - SKB Česká Třebová"B" 07.01.2017 17:30 64:70 (24:25 35:37 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
13. kolo, zápas č. 283

datum: 07.01.2017, 17:30:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.500)
Polda Tomáš (2.000/1.500)

14. kolo
284. TJ Sokol Pardubice I - SKB Česká Třebová"B" 06.01.2017 20:00 62:65 (14:8 27:33 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
14. kolo, zápas č. 284

datum: 06.01.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.500)
Zima Jan (1.000/1.500)

285. TJ Jiskra Nový Bydžov - SK Týniště nad Orlicí 08.01.2017 10:00 75:56 (17:18 38:30 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
14. kolo, zápas č. 285

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Zima Jan (2.000/1.000)

323. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.03.2017 10:00 73:67 (25:24 41:43 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
14. kolo, zápas č. 323

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.000)
Lang Martin (1.500/1.500)

15. kolo
286. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová"B" 21.01.2017 17:00 44:74 (9:17 17:34 31:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
15. kolo, zápas č. 286

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Lang Martin (2.500/2.000)
Mareš Roman (1.000/1.500)

287. BK Skuteč - TJ Sokol Pardubice I 21.01.2017 17:00 63:45 (24:7 36:22 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
15. kolo, zápas č. 287

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.500/1.500)
Chocholoušová Karla (1.500/1.500)

288. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Jiskra Nový Bydžov 21.01.2017 17:00 84:72 (16:17 49:34 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
15. kolo, zápas č. 288

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/2.000)
Dočkal Petr (1.000/2.000)

16. kolo
289. BK Skuteč - TJ Jiskra Nový Bydžov 22.01.2017 10:00 97:61 (20:10 38:32 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
16. kolo, zápas č. 289

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/2.000)
Dočkal Petr (1.500/2.000)

290. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Pardubice I 22.01.2017 10:00 81:32 (22:2 38:9 63:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
16. kolo, zápas č. 290

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.500/1.500)
Lang Martin (3.000/1.500)

325. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22.01.2017 13:15 51:78 (22:11 27:32 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
16. kolo, zápas č. 325

datum: 22.01.2017, 13:15:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

17. kolo
291. TJ Sokol Pardubice I - TJ Jiskra Nový Bydžov 26.02.2017 16:00 51:90 (22:24 30:48 43:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
17. kolo, zápas č. 291

datum: 26.02.2017, 16:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.500/2.000)
Polda Tomáš (1.500/2.000)

292. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 11.03.2017 17:00 61:68 (10:23 24:34 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
17. kolo, zápas č. 292

datum: 11.03.2017, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.500)
Tejchman Martin (1.000/1.500)

293. SKB Česká Třebová"B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec 04.02.2017 19:00 66:60 (20:13 28:26 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
17. kolo, zápas č. 293

datum: 04.02.2017, 19:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Kohout Marek (1.500/1.000)
Tejchman Martin (1.500/1.000)

18. kolo
294. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Heřmanův Městec 05.02.2017 10:00 49:83 (9:22 23:40 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
18. kolo, zápas č. 294

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Dočkal Petr (2.000/1.000)
Růžička Martin (2.000/1.000)

295. SKB Česká Třebová"B" - BK Skuteč 24.02.2017 19:00 65:57 (16:21 33:38 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
18. kolo, zápas č. 295

datum: 24.02.2017, 19:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.500)
Lang Martin (4.000/1.500)

328. TJ Sokol Pardubice I - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 17.03.2017 20:00 61:98 (15:22 35:43 49:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
18. kolo, zápas č. 328

datum: 17.03.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Tejchman Martin (1.500/1.000)
Polda Tomáš (1.500/1.000)

19. kolo
296. SKB Česká Třebová"B" - TJ Sokol Pardubice I 18.02.2017 18:00 104:33 (25:7 44:17 75:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
19. kolo, zápas č. 296

datum: 18.02.2017, 18:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Michlík Radek (1.500/1.000)
Zima Jan (1.500/1.000)

297. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Nový Bydžov 24.02.2017 19:30 60:69 (22:10 38:26 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
19. kolo, zápas č. 297

datum: 24.02.2017, 19:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Michlík Radek (1.500/2.000)
Krejsa Pavel (1.500/2.000)

330. TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 11.03.2017 18:00 56:85 (9:29 21:45 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
19. kolo, zápas č. 330

datum: 11.03.2017, 18:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.500)
Soudek Martin (1.000/1.500)

20. kolo
298. TJ Jiskra Heřmanův Městec - BK Skuteč 18.02.2017 17:00 50:66 (7:15 23:28 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
20. kolo, zápas č. 298

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Rejlek Martin (3.000/1.500)
Hrdý Jakub (3.000/1.500)

299. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Pardubice I 11.02.2017 18:00 37:57 (5:16 13:25 29:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
20. kolo, zápas č. 299

datum: 11.02.2017, 18:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Rejlek Martin (1.500/2.000)
Lang Martin (3.500/2.000)

300. SKB Česká Třebová"B" - TJ Jiskra Nový Bydžov 19.02.2017 10:00 93:65 (13:19 43:33 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
20. kolo, zápas č. 300

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (2.000/3.000)
Lang Martin (4.000/3.000)

21. kolo
301. TJ Jiskra Nový Bydžov - BK Skuteč 04.03.2017 17:30 53:64 (17:17 29:35 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
21. kolo, zápas č. 301

datum: 04.03.2017, 17:30:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/1.500)
Zima Jan (1.500/1.500)

302. TJ Sokol Pardubice I - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10.02.2017 20:00 43:72 (12:14 25:32 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
21. kolo, zápas č. 302

datum: 10.02.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/3.500)
Mareš Roman (1.000/3.500)

332. SKB Česká Třebová"B" - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 04.03.2017 18:00 87:78 (22:26 38:42 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
21. kolo, zápas č. 332

datum: 04.03.2017, 18:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Kohout Marek (2.500/2.500)
Mareš Roman (1.500/1.000)

22. kolo
303. SKB Česká Třebová"B" - SK Týniště nad Orlicí 05.03.2017 10:00 95:45 (22:15 39:29 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
22. kolo, zápas č. 303

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/2.000)
Kvoch Jan (1.500/1.000)

304. TJ Sokol Pardubice I - BK Skuteč 17.02.2017 20:00 47:83 (9:19 21:41 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
22. kolo, zápas č. 304

datum: 17.02.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/1.500)
Michlík Radek (1.000/1.500)

305. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 05.03.2017 10:00 84:73 (17:21 45:40 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
22. kolo, zápas č. 305

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Tejchman Martin (1.500/1.000)
Polda Tomáš (1.500/1.000)

23. kolo
306. TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Týniště nad Orlicí 18.03.2017 17:00 72:50 (17:14 30:28 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
23. kolo, zápas č. 306

datum: 18.03.2017, 17:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Němec Karel (1.000/1.000)

307. BK Skuteč - SKB Česká Třebová"B" 18.03.2017 17:00 79:68 (24:18 39:39 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
23. kolo, zápas č. 307

datum: 18.03.2017, 17:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.500/3.000)
Lang Martin (1.500/4.000)

334. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 18.03.2017 17:00 98:54 (23:19 50:25 72:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
23. kolo, zápas č. 334

datum: 18.03.2017, 17:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Tejchman Martin (3.000/1.500)
Krejsa Pavel (3.000/2.000)

24. kolo
308. TJ Jiskra Nový Bydžov - TJ Sokol Pardubice I 04.02.2017 16:00 96:46 (27:9 46:17 67:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 308

datum: 04.02.2017, 16:00:00

místo: tělocvična TJ Nový Bydžov, Nový Bydžov

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (2.000/1.000)
Michlík Radek (2.000/1.000)

309. BK Skuteč - SK Týniště nad Orlicí 19.03.2017 10:00 64:51 (12:4 35:16 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 309

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.500)
Svoboda Karel (1.500/1.500)

310. TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKB Česká Třebová"B" 19.03.2017 10:00 47:49 (10:10 24:22 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 310

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/1.500)
Dočkal Petr (1.000/1.500)

311. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 30.09.2016 20:00 66:50 (21:10 40:25 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 311

datum: 30.09.2016, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/2.000)

313. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová"B" 14.10.2016 20:00 90:69 (16:13 41:26 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 313

datum: 14.10.2016, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.500)

315. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Jiskra Nový Bydžov 28.10.2016 18:00 76:65 (15:11 33:31 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 315

datum: 28.10.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Tejchman Martin (1.000/1.500)
Zima Jan (1.000/1.500)

317. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Skuteč 07.01.2017 17:00 59:53 (15:10 28:25 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 317

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Michlík Radek (2.000/1.500)
Dočkal Petr (2.000/1.500)

320. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 27.10.2016 18:00 93:36 (22:11 44:21 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 320

datum: 27.10.2016, 18:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/2.000)
Kvoch Jan (1.000/2.000)

322. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sokol Pardubice I 09.12.2016 20:00 76:65 (24:19 45:33 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 322

datum: 09.12.2016, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/2.500)

324. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 06.01.2017 20:00 57:34 (18:0 30:9 38:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 324

datum: 06.01.2017, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/1.500)
Kvoch Jan (1.500/1.500)

326. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová"B" 20.01.2017 20:00 71:54 (24:12 41:19 61:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 326

datum: 20.01.2017, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.500/1.500)
Šindelář Miloš (1.500/2.000)

327. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Jiskra Nový Bydžov 03.02.2017 20:00 74:65 (21:17 34:41 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 327

datum: 03.02.2017, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Zima Jan (1.500/2.000)
Michlík Radek (1.500/2.000)

329. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Skuteč 05.03.2017 10:00 57:70 (20:15 30:33 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 329

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.500)

331. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 03.03.2017 20:00 57:41 (12:7 22:17 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 331

datum: 03.03.2017, 20:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/2.000)
Cibulka Radek (1.500/1.000)

333. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sokol Pardubice I 05.02.2017 10:00 87:40 (19:9 45:18 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů základní
24. kolo, zápas č. 333

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Tejchman Martin (2.000/1.000)
Zima Jan (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR