image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2016/17 / Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 / skupina A


tabulka
1. BVK Holice 32 30 2 2925:1308 62
2. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 32 29 3 2625:851 61
3. Sokol Hradec Králové 32 23 9 2399:977 55
4. SK Týniště nad Orlicí 32 18 14 2067:1844 50
5. Královští Sokoli 32 15 17 1884:1822 47
6. BK Synthesia Pardubice "B" 32 10 22 1163:2108 42
7. BK NAPOS Vysoká n.L. 32 10 22 1181:1806 42
8. TJ Sokol Stěžery 32 9 23 1198:1963 41
9. Loko Trutnov 32 0 32 637:3400 32
1. kolo
11001. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 17.09.2016 09:00 20:78 (4:18 13:44 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11001

datum: 17.09.2016, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Mareš Štěpán ()

11002. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 17.09.2016 11:00 29:72 (0:20 12:37 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11002

datum: 17.09.2016, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Kolář Jaroslav ()

11003. TJ Sokol Stěžery - BK Synthesia Pardubice "B" 17.09.2016 12:30 50:29 (11:6 29:14 41:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11003

datum: 17.09.2016, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Michlík Radek ()

11004. TJ Sokol Stěžery - BK Synthesia Pardubice "B" 17.09.2016 14:15 54:32 (12:10 36:16 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11004

datum: 17.09.2016, 14:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Frátrik Josef ()

11005. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 25.09.2016 09:00 52:73 (10:18 30:43 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11005

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Frátrik Josef ()

11006. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 25.09.2016 10:45 78:35 (22:5 46:11 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11006

datum: 25.09.2016, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Černohorský Marek ()

11007. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK NAPOS Vysoká n.L. 17.09.2016 09:00 123:7 (29:0 72:3 103:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11007

datum: 17.09.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Černohorský Marek ()

11008. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK NAPOS Vysoká n.L. 17.09.2016 11:00 107:6 (36:0 60:4 90:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
1. kolo, zápas č. 11008

datum: 17.09.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Plecháč Vojtěch ()

2. kolo
11009. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.09.2016 09:00 102:24 (28:4 58:14 82:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11009

datum: 24.09.2016, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

11010. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.09.2016 11:00 122:32 (38:1 68:6 88:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11010

datum: 24.09.2016, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kohout Marek ()

11011. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24.09.2016 12:30 56:50 (20:10 35:20 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11011

datum: 24.09.2016, 12:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Bubeníček Daniel ()

11012. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24.09.2016 14:00 37:64 (6:10 18:26 20:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11012

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Kašpar Vojtěch ()

11013. BK Synthesia Pardubice "B" - Sokol Hradec Králové 11.12.2016 09:00 17:111 (4:30 7:60 12:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11013

datum: 11.12.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Holubová Anežka ()

11014. BK Synthesia Pardubice "B" - Sokol Hradec Králové 11.12.2016 10:45 12:105 (7:19 8:54 8:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11014

datum: 11.12.2016, 10:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Nývltová Markéta ()

11015. Loko Trutnov - TJ Sokol Stěžery 24.09.2016 09:00 26:89 (5:24 10:45 22:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11015

datum: 24.09.2016, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Jiříček Petr ()

11016. Loko Trutnov - TJ Sokol Stěžery 24.09.2016 11:00 23:76 (3:22 13:40 19:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
2. kolo, zápas č. 11016

datum: 24.09.2016, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Mareš Štěpán ()

3. kolo
11017. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 08.10.2016 12:30 28:60 (12:13 20:21 26:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11017

datum: 08.10.2016, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Vacek Lukáš ()
Mycak Michael ()

11018. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 08.10.2016 14:15 18:63 (4:20 8:34 11:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11018

datum: 08.10.2016, 14:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Vacek Lukáš ()
Mycak Michael ()

11019. Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov 08.10.2016 09:00 136:8 (46:3 70:5 113:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11019

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Mycak Michael ()

11020. Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov 08.10.2016 10:45 146:15 (26:4 69:6 105:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11020

datum: 08.10.2016, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Černohorský Marek ()

11021. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice "B" 08.10.2016 09:00 113:16 (34:2 63:4 93:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11021

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Jiříček Petr ()

11022. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice "B" 08.10.2016 11:00 95:11 (22:1 38:1 42:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11022

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Plecháč Vojtěch ()

11023. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 09.10.2016 12:00 33:81 (6:21 10:50 19:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11023

datum: 09.10.2016, 12:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Foretová Alena ()

11024. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 09.10.2016 14:00 14:83 (4:25 6:37 10:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
3. kolo, zápas č. 11024

datum: 09.10.2016, 14:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Foretová Alena ()
Soudek Milan ()

4. kolo
11025. SK Týniště nad Orlicí - BVK Holice 22.10.2016 09:00 51:95 (10:38 18:58 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11025

datum: 22.10.2016, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Kohout Marek ()

11026. SK Týniště nad Orlicí - BVK Holice 22.10.2016 11:00 56:113 (14:34 35:62 46:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11026

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Kolář Jaroslav ()

11027. BK Synthesia Pardubice "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.10.2016 09:00 35:26 (8:14 19:16 25:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11027

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Nývltová Markéta ()

11028. BK Synthesia Pardubice "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.10.2016 11:00 39:26 (7:12 18:19 25:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11028

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Šindelář Miloš ()

11029. Loko Trutnov - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22.10.2016 09:00 3:110 (1:30 1:62 1:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11029

datum: 22.10.2016, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Michlík Radek ()
()

11030. Loko Trutnov - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22.10.2016 11:00 14:107 (5:34 7:64 12:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11030

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Michlík Radek ()
()

11031. TJ Sokol Stěžery - Sokol Hradec Králové 13.11.2016 08:30 10:68 (0:13 0:33 8:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11031

datum: 13.11.2016, 08:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kašpar Vojtěch ()

11032. TJ Sokol Stěžery - Sokol Hradec Králové 13.11.2016 10:15 17:86 (5:19 7:43 15:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
4. kolo, zápas č. 11032

datum: 13.11.2016, 10:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Frátrik Josef ()

5. kolo
11033. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 05.11.2016 09:00 53:28 (11:7 20:11 37:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11033

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Horký Adam ()

11034. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 05.11.2016 10:45 59:39 (14:12 28:21 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11034

datum: 05.11.2016, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Horký Adam ()
Kašpar Tomáš ()

11035. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sokol Stěžery 06.11.2016 09:00 83:14 (19:6 35:8 51:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11035

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Černohorský Marek ()

11036. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sokol Stěžery 06.11.2016 11:00 86:7 (14:5 51:7 57:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11036

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Plecháč Vojtěch ()

11037. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 05.11.2016 09:00 49:31 (10:6 29:11 37:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11037

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Večeřa Miroslav ()

11038. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 05.11.2016 11:00 55:36 (12:8 26:20 34:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11038

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Nývltová Markéta ()

11039. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice "B" 06.11.2016 09:00 115:21 (35:5 75:5 97:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11039

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Kašpar Tomáš ()

11040. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice "B" 06.11.2016 10:30 100:26 (26:8 60:16 80:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
5. kolo, zápas č. 11040

datum: 06.11.2016, 10:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Kašpar Vojtěch ()

6. kolo
11041. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice "B" 17.11.2016 09:30 91:17 (34:2 54:8 60:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11041

datum: 17.11.2016, 09:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kolář Jaroslav ()

11042. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice "B" 17.11.2016 11:30 65:21 (10:4 30:6 35:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11042

datum: 17.11.2016, 11:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Černohorský Marek ()

11043. Loko Trutnov - BVK Holice 07.01.2017 13:00 15:152 (1:40 4:78 9:116)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11043

datum: 07.01.2017, 13:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Mareš Štěpán ()

11044. Loko Trutnov - BVK Holice 07.01.2017 15:00 14:167 (4:46 8:84 10:122)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11044

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Jiříček Petr ()

11045. TJ Sokol Stěžery - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.11.2016 12:30 56:15 (10:3 26:6 44:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11045

datum: 19.11.2016, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Plecháč Vojtěch ()

11046. TJ Sokol Stěžery - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.11.2016 14:15 65:15 (11:5 20:9 49:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11046

datum: 19.11.2016, 14:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Černohorský Marek ()

11047. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 13.01.2017 15:00 35:49 (6:10 20:18 22:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11047

datum: 13.01.2017, 15:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Martin ()
Kult Michal ()

11048. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 13.01.2017 16:45 26:33 (3:13 11:21 15:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
6. kolo, zápas č. 11048

datum: 13.01.2017, 16:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
Halíková Barbora ()

7. kolo
11049. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 03.12.2016 09:00 98:14 (32:0 44:8 71:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11049

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kult Michal ()

11050. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 03.12.2016 11:00 107:8 (21:2 52:4 79:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11050

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Kult Michal ()
Frátrik Josef ()

11051. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové 03.12.2016 16:30 14:53 (0:14 1:26 8:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11051

datum: 03.12.2016, 16:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Pokorný Tomáš ()

11052. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové 03.12.2016 18:00 12:69 (2:20 7:37 10:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11052

datum: 03.12.2016, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Kašpar Vojtěch ()

11053. BVK Holice - TJ Sokol Stěžery 04.12.2016 09:00 123:30 (40:0 75:6 93:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11053

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Kašpar Vojtěch ()

11054. BVK Holice - TJ Sokol Stěžery 04.12.2016 10:30 105:24 (32:6 56:14 76:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11054

datum: 04.12.2016, 10:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Mycak Michael ()

11055. BK Synthesia Pardubice "B" - Loko Trutnov 03.12.2016 09:00 61:34 (24:4 30:16 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11055

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Mycak Michael ()

11056. BK Synthesia Pardubice "B" - Loko Trutnov 03.12.2016 10:45 59:40 (22:0 24:26 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
7. kolo, zápas č. 11056

datum: 03.12.2016, 10:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Kvoch Jan ()

8. kolo
11057. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 17.12.2016 10:00 124:14 (36:3 67:9 100:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11057

datum: 17.12.2016, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
()

11058. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 17.12.2016 12:00 144:10 (47:0 70:4 100:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11058

datum: 17.12.2016, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
()

11059. BK Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol Stěžery 17.12.2016 09:00 28:23 (4:5 12:15 23:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11059

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Holubová Anežka ()

11060. BK Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol Stěžery 17.12.2016 11:00 30:62 (0:18 13:25 20:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11060

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Večeřa Miroslav ()

11061. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 18.12.2016 09:00 79:54 (32:7 49:22 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11061

datum: 18.12.2016, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Kašpar Tomáš ()

11062. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 18.12.2016 10:45 58:55 (21:11 33:22 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11062

datum: 18.12.2016, 10:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Mycak Michael ()

11063. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 17.12.2016 09:00 25:64 (5:18 12:34 12:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11063

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kult Michal ()

11064. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 17.12.2016 11:00 11:63 (2:16 6:39 10:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
8. kolo, zápas č. 11064

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kult Michal ()
Frátrik Josef ()

9. kolo
11065. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Týniště nad Orlicí 14.01.2017 15:00 37:63 (11:18 18:33 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11065

datum: 14.01.2017, 15:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
()

11066. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Týniště nad Orlicí 14.01.2017 16:45 44:60 (6:24 16:40 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11066

datum: 14.01.2017, 16:45:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
()

11067. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 14.01.2017 14:30 42:48 (12:15 22:31 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11067

datum: 14.01.2017, 14:30:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11068. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 14.01.2017 16:30 41:69 (7:15 15:27 27:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11068

datum: 14.01.2017, 16:30:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11069. Sokol Hradec Králové - BK Synthesia Pardubice "B" 14.01.2017 09:00 63:18 (10:10 28:12 43:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11069

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš ()
Frátrik Josef ()

11070. Sokol Hradec Králové - BK Synthesia Pardubice "B" 14.01.2017 10:45 45:18 (14:8 24:12 38:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11070

datum: 14.01.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Polda Tomáš ()

11071. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 14.01.2017 09:00 100:17 (40:2 58:13 82:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11071

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Halíková Barbora ()

11072. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 14.01.2017 10:45 82:10 (28:2 48:6 74:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
9. kolo, zápas č. 11072

datum: 14.01.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Michlík Radek ()

10. kolo
11073. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 11.02.2017 10:00 92:39 (16:10 46:19 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11073

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kohout Marek ()

11074. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 11.02.2017 12:00 85:39 (21:9 43:23 70:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11074

datum: 11.02.2017, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

11075. Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové 05.02.2017 12:00 6:134 (4:34 4:67 4:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11075

datum: 05.02.2017, 12:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11076. Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové 05.02.2017 14:00 7:137 (2:20 2:62 5:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11076

datum: 05.02.2017, 14:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11077. BK Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.02.2017 09:00 24:54 (10:9 10:28 16:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11077

datum: 12.02.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
()

11078. BK Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.02.2017 11:00 22:107 (2:29 7:55 11:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11078

datum: 12.02.2017, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
()

11079. BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.04.2017 16:00 73:42 (20:5 32:13 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11079

datum: 04.04.2017, 16:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Horký Adam ()

11080. BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.04.2017 17:30 62:48 (24:11 39:26 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
10. kolo, zápas č. 11080

datum: 04.04.2017, 17:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Horký Adam ()

11. kolo
11081. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 25.02.2017 08:30 118:39 (40:6 78:10 102:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11081

datum: 25.02.2017, 08:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Kašpar Vojtěch ()

11082. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 25.02.2017 10:30 112:49 (40:10 76:13 92:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11082

datum: 25.02.2017, 10:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Kašpar Tomáš ()

11083. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Synthesia Pardubice "B" 25.02.2017 16:30 62:34 (12:12 30:14 34:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11083

datum: 25.02.2017, 16:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kult Michal ()
Frátrik Josef ()

11084. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Synthesia Pardubice "B" 25.02.2017 18:00 24:29 (10:12 12:24 16:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11084

datum: 25.02.2017, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kult Michal ()

11085. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Loko Trutnov 25.02.2017 09:00 92:18 (22:4 41:5 70:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11085

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Frátrik Josef ()

11086. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Loko Trutnov 25.02.2017 11:00 125:17 (19:6 53:8 87:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11086

datum: 25.02.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kohout Marek ()

11087. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery 25.02.2017 09:00 101:10 (16:4 40:7 58:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11087

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš ()
Zima Jan ()

11088. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery 25.02.2017 10:45 105:12 (22:4 52:8 81:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
11. kolo, zápas č. 11088

datum: 25.02.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan ()
Polda Tomáš ()

12. kolo
11089. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 11.03.2017 10:00 56:48 (19:6 21:21 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11089

datum: 11.03.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

11090. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 11.03.2017 12:00 38:72 (12:21 21:29 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11090

datum: 11.03.2017, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kohout Marek ()

11091. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 11.03.2017 09:00 23:96 (0:33 11:48 17:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11091

datum: 11.03.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
Halíková Barbora ()

11092. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 11.03.2017 10:45 42:68 (20:12 36:24 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11092

datum: 11.03.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
()

11093. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.04.2017 09:00 13:115 (2:14 4:45 9:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11093

datum: 09.04.2017, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11094. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.04.2017 11:00 19:115 (11:26 13:48 19:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11094

datum: 09.04.2017, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11095. BK Synthesia Pardubice "B" - BVK Holice 23.03.2017 16:15 36:105 (3:30 11:52 27:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11095

datum: 23.03.2017, 16:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Pačovský Jan ()

11096. BK Synthesia Pardubice "B" - BVK Holice 23.03.2017 17:30 36:102 (4:22 16:47 25:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
12. kolo, zápas č. 11096

datum: 23.03.2017, 17:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan ()
Holubová Anežka ()

13. kolo
11097. BK Synthesia Pardubice "B" - SK Týniště nad Orlicí 25.03.2017 09:00 50:42 (10:10 24:21 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11097

datum: 25.03.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Holubová Anežka ()

11098. BK Synthesia Pardubice "B" - SK Týniště nad Orlicí 25.03.2017 11:00 56:57 (24:13 30:29 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11098

datum: 25.03.2017, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Večeřa Miroslav ()

11099. BVK Holice - Loko Trutnov 26.03.2017 09:00 123:18 (34:4 73:8 99:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11099

datum: 26.03.2017, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
()

11100. BVK Holice - Loko Trutnov 26.03.2017 10:30 120:26 (29:5 66:9 96:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11100

datum: 26.03.2017, 10:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
()

11101. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 25.03.2017 09:00 47:20 (12:8 18:12 26:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11101

datum: 25.03.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11102. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 25.03.2017 10:45 48:36 (15:4 29:10 37:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11102

datum: 25.03.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11103. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 23.03.2017 16:00 56:49 (12:15 28:26 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11103

datum: 23.03.2017, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Jiříček Petr ()

11104. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 23.03.2017 17:45 57:49 (15:17 30:35 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
13. kolo, zápas č. 11104

datum: 23.03.2017, 17:45:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Plecháč Vojtěch ()

14. kolo
11105. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 08.04.2017 10:00 30:101 (21:20 23:43 28:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11105

datum: 08.04.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
Černohorský Marek ()

11106. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 08.04.2017 12:00 62:120 (4:50 27:66 31:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11106

datum: 08.04.2017, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kolář Jaroslav ()

11107. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.04.2017 09:00 56:29 (10:4 22:11 36:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11107

datum: 02.04.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin ()
Frátrik Josef ()

11108. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.04.2017 10:45 39:45 (11:11 26:22 30:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11108

datum: 02.04.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Růžička Martin ()

11109. TJ Sokol Stěžery - BVK Holice 09.04.2017 09:00 30:92 (2:21 18:35 26:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11109

datum: 09.04.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan ()
Halíková Barbora ()

11110. TJ Sokol Stěžery - BVK Holice 09.04.2017 10:45 20:95 (10:25 14:41 14:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11110

datum: 09.04.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Zima Jan ()

11111. Loko Trutnov - BK Synthesia Pardubice "B" 08.04.2017 09:00 36:91 (7:23 15:41 22:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11111

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Jiříček Petr ()

11112. Loko Trutnov - BK Synthesia Pardubice "B" 08.04.2017 11:00 18:96 (6:22 8:49 14:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11112

datum: 08.04.2017, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Mareš Štěpán ()

11113. Královští Sokoli - Loko Trutnov 01.10.2016 09:00 123:17 (37:6 63:8 96:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11113

datum: 01.10.2016, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

11114. Královští Sokoli - Loko Trutnov 01.10.2016 11:00 127:18 (34:6 60:10 91:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11114

datum: 01.10.2016, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Frátrik Josef ()

11115. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 15.10.2016 13:00 30:51 (10:8 17:31 24:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11115

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mycak Michael ()
()

11116. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 15.10.2016 14:45 32:35 (10:6 16:14 24:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11116

datum: 15.10.2016, 14:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Frátrik Josef ()

11117. Královští Sokoli - TJ Sokol Stěžery 23.10.2016 09:00 74:28 (7:4 27:10 52:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11117

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
()

11118. Královští Sokoli - TJ Sokol Stěžery 23.10.2016 11:00 75:32 (22:5 37:15 55:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11118

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
()

11119. Sokol Hradec Králové - Královští Sokoli 28.09.2016 09:00 62:37 (20:9 39:23 55:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11119

datum: 28.09.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin ()
Frátrik Josef ()

11120. Sokol Hradec Králové - Královští Sokoli 28.09.2016 10:45 68:15 (17:3 33:7 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11120

datum: 28.09.2016, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Růžička Martin ()

11121. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 09.10.2016 09:00 48:85 (8:23 19:34 28:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11121

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Polda Tomáš ()

11122. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 09.10.2016 11:00 26:100 (2:34 7:53 12:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11122

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš ()
Frátrik Josef ()

11123. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Královští Sokoli 12.11.2016 14:30 82:36 (30:5 51:12 73:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11123

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Kašpar Vojtěch ()

11124. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Královští Sokoli 12.11.2016 16:30 76:26 (25:7 37:9 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11124

datum: 12.11.2016, 16:30:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Plecháč Vojtěch ()

11125. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.02.2017 09:00 42:49 (15:7 27:19 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11125

datum: 12.02.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Černohorský Marek ()

11126. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.02.2017 10:45 54:56 (10:24 28:35 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11126

datum: 12.02.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Halíková Barbora ()

11127. BK NAPOS Vysoká n.L. - Královští Sokoli 27.11.2016 12:30 21:31 (5:15 10:21 17:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11127

datum: 27.11.2016, 12:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Šindelář Miloš ()

11128. BK NAPOS Vysoká n.L. - Královští Sokoli 27.11.2016 14:00 35:46 (7:18 19:24 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11128

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Frátrik Josef ()

11129. Královští Sokoli - BVK Holice 10.12.2016 15:00 53:86 (10:29 23:50 35:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11129

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11130. Královští Sokoli - BVK Holice 10.12.2016 16:45 50:75 (14:24 20:42 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11130

datum: 10.12.2016, 16:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11131. BK Synthesia Pardubice "B" - Královští Sokoli 07.01.2017 08:45 56:67 (19:12 21:41 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11131

datum: 07.01.2017, 08:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Holubová Anežka ()

11132. BK Synthesia Pardubice "B" - Královští Sokoli 07.01.2017 10:30 23:105 (2:31 13:55 15:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11132

datum: 07.01.2017, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Kvoch Jan ()

11133. Královští Sokoli - BK Synthesia Pardubice "B" 08.01.2017 09:00 67:53 (13:12 29:19 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11133

datum: 08.01.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Halíková Barbora ()

11134. Královští Sokoli - BK Synthesia Pardubice "B" 08.01.2017 10:45 44:67 (11:23 26:40 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11134

datum: 08.01.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Frátrik Josef ()

11135. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 21.01.2017 09:00 77:63 (20:16 39:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11135

datum: 21.01.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
Halíková Barbora ()

11136. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 21.01.2017 11:00 92:60 (28:16 46:25 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11136

datum: 21.01.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Hrdý Jakub ()

11137. Loko Trutnov - Královští Sokoli 04.02.2017 09:00 32:84 (7:20 17:50 21:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11137

datum: 04.02.2017, 09:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Plecháč Vojtěch ()

11138. Loko Trutnov - Královští Sokoli 04.02.2017 11:00 33:111 (9:26 14:54 22:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11138

datum: 04.02.2017, 11:00:00

místo: Na Nivách, Trutnov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Mareš Štěpán ()

11139. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 18.02.2017 09:00 27:76 (4:24 7:42 15:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11139

datum: 18.02.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Frátrik Josef ()

11140. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 18.02.2017 11:00 19:80 (12:12 15:35 15:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11140

datum: 18.02.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Halíková Barbora ()

11141. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 22.03.2017 16:30 84:45 (29:2 46:20 62:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11141

datum: 22.03.2017, 16:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
()

11142. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 22.03.2017 18:00 70:56 (24:10 41:25 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11142

datum: 22.03.2017, 18:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav ()
()

11143. BVK Holice - Královští Sokoli 01.04.2017 09:00 83:61 (20:15 37:33 54:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11143

datum: 01.04.2017, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Horký Adam ()

11144. BVK Holice - Královští Sokoli 01.04.2017 10:45 90:80 (23:22 41:36 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina A
14. kolo, zápas č. 11144

datum: 01.04.2017, 10:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Horký Adam ()
Kašpar Tomáš ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR