image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2016/17 / Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 / skupina B


tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 28 28 0 2805:523 56
2. ADFORS Basket Litomyšl 28 23 5 1942:862 51
3. SŠB Pardubice 28 18 10 1830:1120 46
4. SKB Česká Třebová 28 17 11 1383:1216 45
5. TJ Svitavy 28 12 16 1163:1614 40
6. Sokol Přelouč 28 10 18 1066:1546 38
7. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 28 3 25 433:2147 31
8. Sokol Josefov "B" 28 1 27 570:2164 29
1. kolo
11151. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Sokol Josefov "B" 23.10.2016 13:00 57:6 (18:4 32:6 48:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11151

datum: 23.10.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11152. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Sokol Josefov "B" 23.10.2016 14:45 28:14 (9:2 11:2 17:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11152

datum: 23.10.2016, 14:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11153. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 17.09.2016 09:30 5:120 (0:33 1:60 1:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11153

datum: 17.09.2016, 09:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Němec Karel ()

11154. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 17.09.2016 11:15 9:73 (0:12 0:36 0:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11154

datum: 17.09.2016, 11:15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Němec Karel ()
Bubeníček Daniel ()

11155. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 17.11.2016 09:30 77:27 (12:8 28:9 38:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11155

datum: 17.11.2016, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Pokorný Tomáš ()

11156. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 17.11.2016 11:30 68:41 (18:8 36:24 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11156

datum: 17.11.2016, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Kvoch Jan ()

11157. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Přelouč 18.09.2016 12:30 73:12 (21:4 31:4 58:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11157

datum: 18.09.2016, 12:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Krejsa Vojtěch ()

11158. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Přelouč 18.09.2016 14:00 33:21 (10:6 17:14 25:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
1. kolo, zápas č. 11158

datum: 18.09.2016, 14:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Krejsa Pavel ()
Krejsa Vojtěch ()

2. kolo
11159. Sokol Josefov "B" - Sokol Přelouč 27.11.2016 09:00 25:41 (5:12 11:16 25:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11159

datum: 27.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Jiříček Petr ()

11160. Sokol Josefov "B" - Sokol Přelouč 27.11.2016 11:00 6:78 (2:25 4:45 6:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11160

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Plecháč Vojtěch ()

11161. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 24.09.2016 09:00 25:89 (10:17 12:47 17:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11161

datum: 24.09.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
Lang Martin ()

11162. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 24.09.2016 10:30 25:83 (9:10 15:36 17:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11162

datum: 24.09.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Lang Martin ()
Němec Karel ()

11163. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 22.09.2016 16:30 97:21 (20:6 50:14 68:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11163

datum: 22.09.2016, 16:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dočkal Petr ()
Nývltová Markéta ()

11164. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 22.09.2016 18:30 105:29 (26:6 55:15 78:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11164

datum: 22.09.2016, 18:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dočkal Petr ()
Nývltová Markéta ()

11165. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 24.09.2016 09:00 6:73 (0:14 4:38 6:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11165

datum: 24.09.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal ()
Frátrik Josef ()

11166. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 24.09.2016 10:45 6:66 (0:12 4:32 6:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
2. kolo, zápas č. 11166

datum: 24.09.2016, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Kult Michal ()

3. kolo
11167. SKB Česká Třebová - Sokol Josefov "B" 12.02.2017 09:00 114:4 (28:2 64:2 88:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11167

datum: 12.02.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
()

11168. SKB Česká Třebová - Sokol Josefov "B" 12.02.2017 10:45 116:0 (28:0 51:0 78:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11168

datum: 12.02.2017, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
()

11169. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 08.10.2016 09:00 112:6 (26:2 55:2 71:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11169

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
()

11170. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 08.10.2016 11:00 89:13 (16:5 42:9 62:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11170

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
()

11171. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 08.10.2016 13:30 28:64 (10:10 16:22 22:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11171

datum: 08.10.2016, 13:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Trmač Vladislav ()

11172. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 08.10.2016 15:30 37:71 (16:14 22:32 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11172

datum: 08.10.2016, 15:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav ()
Bubeníček Daniel ()

11173. Sokol Přelouč - TJ Svitavy 08.10.2016 09:30 36:40 (2:12 9:27 17:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11173

datum: 08.10.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
()

11174. Sokol Přelouč - TJ Svitavy 08.10.2016 11:00 38:16 (6:8 15:10 23:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
3. kolo, zápas č. 11174

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
()

4. kolo
11175. Sokol Josefov "B" - TJ Svitavy 09.04.2017 09:00 38:84 (3:25 15:48 29:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11175

datum: 09.04.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11176. Sokol Josefov "B" - TJ Svitavy 09.04.2017 11:00 28:58 (2:19 10:31 21:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11176

datum: 09.04.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11177. BK Synthesia Pardubice - Sokol Přelouč 22.10.2016 09:00 131:3 (29:0 62:0 104:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11177

datum: 22.10.2016, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Kašpar Tomáš ()

11178. BK Synthesia Pardubice - Sokol Přelouč 22.10.2016 11:00 129:12 (37:2 73:2 110:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11178

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Nývltová Markéta ()

11179. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl 22.10.2016 09:00 8:52 (0:14 4:23 5:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11179

datum: 22.10.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Mycak Michael ()

11180. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl 22.10.2016 10:45 14:57 (3:9 8:24 14:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11180

datum: 22.10.2016, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Frátrik Josef ()

11181. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice 23.10.2016 09:00 30:68 (5:14 9:36 22:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11181

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Krejsa Pavel ()

11182. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice 23.10.2016 10:45 38:66 (10:16 26:29 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
4. kolo, zápas č. 11182

datum: 23.10.2016, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Krejsa Pavel ()
Bubeníček Daniel ()

5. kolo
11183. SŠB Pardubice - Sokol Josefov "B" 05.11.2016 09:00 145:2 (42:0 70:2 105:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11183

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán ()
Mycak Michael ()

11184. SŠB Pardubice - Sokol Josefov "B" 05.11.2016 11:00 184:0 (39:0 90:0 124:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11184

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Scholze Štěpán ()

11185. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová 05.11.2016 09:00 39:29 (8:8 9:19 32:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11185

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Mareš Roman ()
Krejsa Vojtěch ()

11186. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová 05.11.2016 10:30 55:35 (25:5 32:18 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11186

datum: 05.11.2016, 10:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Mareš Roman ()

11187. Sokol Přelouč - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 15.10.2016 09:30 51:18 (20:2 28:8 46:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11187

datum: 15.10.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Kašpar Vojtěch ()

11188. Sokol Přelouč - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 15.10.2016 11:00 33:17 (7:1 15:7 21:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11188

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch ()
Kašpar Tomáš ()

11189. TJ Svitavy - BK Synthesia Pardubice 05.11.2016 09:00 14:126 (6:25 6:51 6:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11189

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Poul Matěj ()

11190. TJ Svitavy - BK Synthesia Pardubice 05.11.2016 10:30 10:131 (3:27 7:55 7:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
5. kolo, zápas č. 11190

datum: 05.11.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Bubeníček Daniel ()

6. kolo
11191. Sokol Josefov "B" - BK Synthesia Pardubice 20.11.2016 09:00 21:45 (6:10 10:19 12:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11191

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Polda Tomáš ()
Pokorný Tomáš ()

11192. Sokol Josefov "B" - BK Synthesia Pardubice 20.11.2016 11:00 26:52 (8:17 16:28 20:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11192

datum: 20.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Polda Tomáš ()

11193. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ Svitavy 19.11.2016 09:00 20:41 (2:10 6:20 18:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11193

datum: 19.11.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Plecháč Vojtěch ()

11194. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ Svitavy 19.11.2016 10:45 20:39 (2:8 4:23 19:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11194

datum: 19.11.2016, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Mycak Michael ()

11195. SKB Česká Třebová - Sokol Přelouč 19.11.2016 09:00 62:24 (10:6 24:11 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11195

datum: 19.11.2016, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Kovář Jan ()

11196. SKB Česká Třebová - Sokol Přelouč 19.11.2016 11:00 57:21 (21:11 30:13 49:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11196

datum: 19.11.2016, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Kovář Jan ()
Bubeníček Daniel ()

11197. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 19.11.2016 09:00 34:64 (13:16 24:31 31:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11197

datum: 19.11.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš ()
Soudek Milan ()

11198. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 19.11.2016 11:00 40:66 (15:13 32:26 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
6. kolo, zápas č. 11198

datum: 19.11.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Šindelář Miloš ()

7. kolo
11199. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Josefov "B" 03.12.2016 12:30 154:3 (36:2 69:2 112:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11199

datum: 03.12.2016, 12:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Krejsa Pavel ()
()

11200. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Josefov "B" 03.12.2016 14:00 117:0 (32:0 60:0 91:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11200

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Krejsa Pavel ()
Krejsa Vojtěch ()

11201. Sokol Přelouč - SŠB Pardubice 08.04.2017 09:00 37:65 (10:18 18:31 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11201

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Pokorný Tomáš ()

11202. Sokol Přelouč - SŠB Pardubice 08.04.2017 11:00 39:68 (8:24 26:36 29:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11202

datum: 08.04.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Soudek Milan ()

11203. TJ Svitavy - SKB Česká Třebová 03.12.2016 09:00 47:54 (18:15 21:25 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11203

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Lang Martin ()
Poul Matěj ()

11204. TJ Svitavy - SKB Česká Třebová 03.12.2016 10:30 42:63 (4:11 16:23 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11204

datum: 03.12.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Lang Martin ()

11205. BK Synthesia Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 13.11.2016 08:30 168:0 (46:0 80:0 132:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11205

datum: 13.11.2016, 08:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Mycak Michael ()

11206. BK Synthesia Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 13.11.2016 10:30 146:2 (39:0 63:2 103:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
7. kolo, zápas č. 11206

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael ()
Nývltová Markéta ()

8. kolo
11207. Sokol Josefov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.01.2017 16:30 29:31 (8:0 16:12 24:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11207

datum: 19.01.2017, 16:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
Jiříček Petr ()

11208. Sokol Josefov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.01.2017 18:15 36:27 (8:10 20:14 24:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11208

datum: 19.01.2017, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Plecháč Vojtěch ()

11209. BK Synthesia Pardubice - SKB Česká Třebová 17.12.2016 13:00 99:19 (29:6 49:10 73:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11209

datum: 17.12.2016, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Večeřa Miroslav ()

11210. BK Synthesia Pardubice - SKB Česká Třebová 17.12.2016 15:00 91:16 (30:4 44:8 71:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11210

datum: 17.12.2016, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Holubová Anežka ()

11211. TJ Svitavy - SŠB Pardubice 18.12.2016 09:00 41:25 (14:10 20:18 29:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11211

datum: 18.12.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Poul Matěj ()

11212. TJ Svitavy - SŠB Pardubice 18.12.2016 10:30 41:50 (8:22 25:34 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11212

datum: 18.12.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Bubeníček Daniel ()

11213. Sokol Přelouč - ADFORS Basket Litomyšl 17.12.2016 09:30 28:43 (7:14 9:28 20:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11213

datum: 17.12.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Krejsa Pavel ()
Krejsa Vojtěch ()

11214. Sokol Přelouč - ADFORS Basket Litomyšl 17.12.2016 11:00 60:39 (11:4 32:20 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
8. kolo, zápas č. 11214

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Krejsa Pavel ()

9. kolo
11215. Sokol Přelouč - Sokol Josefov "B" 14.01.2017 09:00 41:37 (15:8 21:22 26:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11215

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
Dočkal Petr ()

11216. Sokol Přelouč - Sokol Josefov "B" 14.01.2017 11:00 49:43 (20:7 24:18 32:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11216

datum: 14.01.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Dočkal Petr ()
Hrdý Jakub ()

11217. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Svitavy 14.01.2017 09:00 84:27 (14:11 36:18 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11217

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Martiník Matěj ()

11218. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Svitavy 14.01.2017 10:30 79:24 (16:8 37:10 59:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11218

datum: 14.01.2017, 10:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj ()
Kašpar Tomáš ()

11219. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 14.01.2017 14:30 23:65 (6:16 20:29 20:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11219

datum: 14.01.2017, 14:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Pokorný Tomáš ()

11220. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 14.01.2017 16:15 27:73 (6:24 11:40 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11220

datum: 14.01.2017, 16:15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Večeřa Miroslav ()

11221. SKB Česká Třebová - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 05.02.2017 09:00 83:16 (22:4 40:6 62:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11221

datum: 05.02.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
()

11222. SKB Česká Třebová - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 05.02.2017 10:45 67:10 (12:0 24:2 45:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
9. kolo, zápas č. 11222

datum: 05.02.2017, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
()

10. kolo
11223. Sokol Josefov "B" - SKB Česká Třebová 08.10.2016 13:00 18:45 (2:6 9:15 18:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11223

datum: 08.10.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11224. Sokol Josefov "B" - SKB Česká Třebová 08.10.2016 15:00 29:44 (2:12 12:19 25:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11224

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
()

11225. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 11.02.2017 12:30 6:112 (4:34 6:54 6:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11225

datum: 11.02.2017, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Halíková Barbora ()

11226. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 11.02.2017 14:15 5:98 (5:18 5:36 5:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11226

datum: 11.02.2017, 14:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Frátrik Josef ()

11227. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 20.03.2017 17:00 65:41 (15:18 27:35 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11227

datum: 20.03.2017, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš ()
Pokorný Tomáš ()

11228. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 20.03.2017 18:30 86:30 (24:6 39:17 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11228

datum: 20.03.2017, 18:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Kašpar Tomáš ()

11229. TJ Svitavy - Sokol Přelouč 11.02.2017 10:00 70:33 (23:5 43:14 60:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11229

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
Poul Matěj ()

11230. TJ Svitavy - Sokol Přelouč 11.02.2017 11:30 67:36 (26:4 40:16 56:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
10. kolo, zápas č. 11230

datum: 11.02.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Němec Karel ()

11. kolo
11231. TJ Svitavy - Sokol Josefov "B" 22.10.2016 10:00 77:10 (12:2 36:4 60:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11231

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11232. TJ Svitavy - Sokol Josefov "B" 22.10.2016 11:30 49:28 (12:4 26:7 37:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11232

datum: 22.10.2016, 11:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11233. Sokol Přelouč - BK Synthesia Pardubice 25.02.2017 13:00 19:118 (4:34 8:59 12:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11233

datum: 25.02.2017, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Holubová Anežka ()

11234. Sokol Přelouč - BK Synthesia Pardubice 25.02.2017 15:00 22:105 (8:19 10:44 16:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11234

datum: 25.02.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Pokorný Tomáš ()

11235. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.02.2017 09:00 94:15 (20:0 53:4 76:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11235

datum: 19.02.2017, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11236. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.02.2017 10:30 72:13 (15:0 28:6 60:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11236

datum: 19.02.2017, 10:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11237. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 26.02.2017 09:00 41:36 (12:8 20:22 35:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11237

datum: 26.02.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan ()
Pokorný Tomáš ()

11238. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 26.02.2017 11:00 31:36 (12:5 16:17 26:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
11. kolo, zápas č. 11238

datum: 26.02.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš ()
Kvoch Jan ()

12. kolo
11239. Sokol Josefov "B" - SŠB Pardubice 12.03.2017 09:00 40:60 (12:8 19:29 25:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11239

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11240. Sokol Josefov "B" - SŠB Pardubice 12.03.2017 11:00 34:59 (2:10 9:33 21:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11240

datum: 12.03.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11241. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 12.03.2017 09:00 21:74 (2:14 12:29 15:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11241

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Němec Karel ()
Poul Matěj ()

11242. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 12.03.2017 10:45 30:63 (14:8 18:30 22:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11242

datum: 12.03.2017, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Němec Karel ()

11243. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Sokol Přelouč 18.03.2017 09:00 16:102 (2:18 10:48 13:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11243

datum: 18.03.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Frátrik Josef ()

11244. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Sokol Přelouč 18.03.2017 10:45 9:100 (0:28 2:45 7:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11244

datum: 18.03.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Frátrik Josef ()
Halíková Barbora ()

11245. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 12.03.2017 09:00 100:9 (33:2 57:2 85:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11245

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Martin ()
Soudek Milan ()

11246. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 12.03.2017 10:45 113:20 (26:4 63:8 93:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
12. kolo, zápas č. 11246

datum: 12.03.2017, 10:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan ()
Soudek Martin ()

13. kolo
11247. BK Synthesia Pardubice - Sokol Josefov "B" 25.03.2017 13:00 78:26 (21:6 41:14 59:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11247

datum: 25.03.2017, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Holubová Anežka ()

11248. BK Synthesia Pardubice - Sokol Josefov "B" 25.03.2017 15:00 76:40 (22:8 40:16 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11248

datum: 25.03.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Večeřa Miroslav ()

11249. TJ Svitavy - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 01.04.2017 12:00 77:32 (26:12 45:20 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11249

datum: 01.04.2017, 12:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
Poul Matěj ()

11250. TJ Svitavy - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 01.04.2017 13:30 52:24 (22:7 32:9 42:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11250

datum: 01.04.2017, 13:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Němec Karel ()

11251. Sokol Přelouč - SKB Česká Třebová 25.03.2017 09:00 36:54 (5:17 20:33 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11251

datum: 25.03.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
()

11252. Sokol Přelouč - SKB Česká Třebová 25.03.2017 11:00 37:52 (18:7 27:19 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11252

datum: 25.03.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
()

11253. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 25.03.2017 09:00 59:41 (18:8 36:18 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11253

datum: 25.03.2017, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Poul Matěj ()

11254. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 25.03.2017 10:30 62:44 (22:12 37:23 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
13. kolo, zápas č. 11254

datum: 25.03.2017, 10:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj ()
Kohout Marek ()

14. kolo
11255. Sokol Josefov "B" - ADFORS Basket Litomyšl 08.04.2017 09:00 14:123 (2:33 8:69 12:103)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11255

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
()

11256. Sokol Josefov "B" - ADFORS Basket Litomyšl 08.04.2017 11:00 13:132 (6:29 8:69 9:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11256

datum: 08.04.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Josefov, Vodárenská 370, Jaroměř - Josefov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch ()
()

11257. SŠB Pardubice - Sokol Přelouč 03.12.2016 09:00 78:30 (16:4 36:15 57:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11257

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Holubová Anežka ()

11258. SŠB Pardubice - Sokol Přelouč 03.12.2016 11:00 75:27 (30:2 46:9 55:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11258

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Nývltová Markéta ()

11259. SKB Česká Třebová - TJ Svitavy 08.04.2017 09:00 66:51 (16:4 43:16 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11259

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Krejsová Nikola ()

11260. SKB Česká Třebová - TJ Svitavy 08.04.2017 11:00 63:49 (21:2 40:15 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11260

datum: 08.04.2017, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Krejsová Nikola ()

11261. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Synthesia Pardubice 08.04.2017 09:00 6:140 (2:30 2:66 4:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11261

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

11262. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Synthesia Pardubice 08.04.2017 10:45 8:138 (0:35 0:72 2:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 skupina B
14. kolo, zápas č. 11262

datum: 08.04.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR