image

muži / 2. liga / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. Sokol Žižkov 22 19 3 1782:1335 41
2. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 17 5 1668:1421 39
3. BC Benešov 22 15 7 1700:1545 37
4. SKB Rokycany 22 14 8 1689:1543 36
5. BK Klatovy 22 14 8 1644:1476 36
6. BK Jiskra Domažlice 22 12 10 1699:1514 34
7. TJ Sokol Kbely 22 11 11 1605:1698 33
8. BK Kladno 22 10 12 1607:1660 32
9. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 9 13 1525:1490 31
10. TJ Thermia Karlovy Vary 22 4 18 1607:1824 26
11. BC Slaný 22 4 18 1448:1831 26
12. BK Beroun 22 3 19 1271:1908 25
1. kolo
1. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 10.12.2016 18:00 76:61 (19:14 39:30 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/2.000/---)
Peterková Lucie (1.500/2.500/---)


2. Sokol Kbely - BC Benešov 10.12.2016 16:00 79:89 (24:16 36:33 50:58 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Scholze Michal (2.500/1.000/---)
Černý Jan (2.500/1.000/---)


3. Sokol Žižkov - BK Kladno 10.12.2016 17:30 74:51 (13:13 36:26 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.12.2016, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


4. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 10.12.2016 15:00 54:79 (10:23 30:41 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


5. BC Slaný - Thermia K. Vary 10.12.2016 19:30 84:72 (31:16 45:34 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.12.2016, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/3.000/---)
Buršík Martin (2.000/3.000/---)


6. SKB Rokycany - BK Beroun 09.12.2016 19:00 75:69 (26:19 40:32 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.12.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000/---)
Perlík Michal (1.000/2.000/---)


2. kolo
7. BK Klatovy - SKB Rokycany 01.10.2016 18:00 65:52 (19:15 30:23 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/2.000/---)
Kocián Michal (2.000/2.000/---)


8. Jiskra Domažlice - BK Beroun 01.10.2016 18:00 88:39 (25:5 49:14 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


9. Sokol Kbely - BC Slaný 01.10.2016 16:00 84:54 (28:14 43:26 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/3.500/---)
Bohata Pavel (2.000/3.000/---)


10. BC Benešov - Thermia K. Vary 01.10.2016 18:00 88:62 (16:11 40:24 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2016, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000/---)
Horník Michal (2.000/1.000/---)


11. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L. 01.10.2016 20:00 57:54 (12:8 22:24 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2016, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


12. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 01.10.2016 18:00 58:74 (16:25 36:43 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 01.10.2016, 18:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)


3. kolo
13. BK Klatovy - BK Beroun 02.10.2016 10:30 70:43 (18:12 32 :20 57:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 02.10.2016, 10:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/2.000/---)
Šmůla Petr (2.000/2.000/---)


14. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 02.10.2016 10:00 70:57 (13:15 35:22 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/2.000/---)
Buršík Martin (2.000/2.000/---)


15. Sokol Kbely - Thermia K. Vary 02.10.2016 09:30 82:74 (21:21 39:46 61:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.500/2.500/---)
Znamínko Petr (1.500/1.000/---)


16. BC Benešov - BC Slaný 02.10.2016 13:00 91:66 (28:15 47:34 70:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 02.10.2016, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.500/---)
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)


17. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B" 02.10.2016 13:00 81:48 (25:21 47:31 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 02.10.2016, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)
Lukeš Petr (1.000/2.000/---)


18. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n.L. 02.10.2016 14:30 50:72 (14:13 27:33 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 02.10.2016, 14:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000/---)


4. kolo
19. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 15.10.2016 17:30 80:77 (15:24 38:41 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 15.10.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


20. BK Beroun - Slavoj BK Litoměřice "B" 15.10.2016 17:00 49:92 (18:15 31:35 39:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


21. BC Slaný - Sokol Žižkov 22.10.2016 18:00 63:76 (13:17 31:42 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2016, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/4.000/---)
Horník Michal (2.000/4.000/---)


22. Thermia K. Vary - BK Kladno 15.10.2016 18:00 51:88 (12:22 19:46 34:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Zikánová Tereza (1.000/1.000/---)


23. BK Klatovy - Sokol Kbely 15.10.2016 18:00 64:80 (18:23 41:48 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (3.500/1.500/---)


24. Jiskra Domažlice - BC Benešov 15.10.2016 18:00 78:58 (11:16 37:28 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Šmůla Marek (2.000/2.000/---)


5. kolo
25. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 16.10.2016 10:30 82:53 (19:7 31:26 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


26. BK Beroun - Sluneta USK Ústí n.L. 16.10.2016 10:30 48:61 (12:17 27:28 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


27. BC Slaný - BK Kladno 16.10.2016 14:00 76:79 (24:28 40:48 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.10.2016, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/3.000/---)
Kocián Michal (2.000/2.000/---)


28. Thermia K. Vary - Sokol Žižkov 16.10.2016 11:00 71:76 (15:24 34:39 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 16.10.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


29. BK Klatovy - BC Benešov 16.10.2016 10:30 65:72 (13:24 28:43 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Blahout Petr (2.500/1.000/---)
Šmůla Marek (2.500/2.000/---)


30. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 16.10.2016 10:00 82:62 (21:26 43:41 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.500/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.500/---)


6. kolo
31. Sokol Kbely - SKB Rokycany 29.10.2016 16:00 66:54 (12:18 34:26 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Lukeš Libor (3.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (3.000/4.000/---)


32. BC Benešov - BK Beroun 29.10.2016 18:00 82:64 (26:13 44:25 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 29.10.2016, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)


33. Sokol Žižkov - BK Klatovy 29.10.2016 19:30 68:63 (17:12 34:27 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 29.10.2016, 19:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.500/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


34. BK Kladno - Jiskra Domažlice 29.10.2016 14:45 66:88 (9:24 30:41 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 29.10.2016, 14:45:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.000/3.000/---)


35. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 29.10.2016 17:00 81:64 (22:19 39:33 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


36. Slavoj BK Litoměřice "B" - Thermia K. Vary 29.10.2016 17:00 94:69 (28:13 45:31 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Šmůla Marek (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Sokol Kbely - BK Beroun 30.10.2016 09:30 97:68 (29:16 44:36 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 30.10.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000/---)


38. BC Benešov - SKB Rokycany 30.10.2016 11:00 72:77 (13:24 25:39 46:51 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)


39. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice 30.10.2016 14:00 65:51 (15:16 33:30 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 30.10.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.500/---)


40. BK Kladno - BK Klatovy 30.10.2016 10:00 52:82 (13:23 25:39 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)
Hejnic Jan (1.500/1.500/---)


41. Sluneta USK Ústí n.L. - Thermia K. Vary 30.10.2016 13:00 83:68 (22:19 43:38 69:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 30.10.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


42. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 30.10.2016 11:00 87:64 (21:16 48:31 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Šmůla Marek (1.000/1.500/---)


8. kolo
43. SKB Rokycany - BC Slaný 12.11.2016 18:00 97:54 (22:11 47:28 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Jon Miloslav (1.000/1.500/---)


44. BK Beroun - Thermia K. Vary 12.11.2016 17:00 81:60 (25:15 51:29 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


45. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 12.11.2016 18:00 58:76 (18:19 26:38 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Novák Vratislav (2.000/1.000/---)


46. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 12.11.2016 18:00 76:85 (9:21 29:46 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.500/---)
Kocián Michal (2.500/2.000/---)


47. Sokol Kbely - Sokol Žižkov 12.11.2016 16:00 66:88 (9:24 24:46 48:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.500/1.000/---)
Musil Jan (2.500/1.000/---)


48. BC Benešov - BK Kladno 12.11.2016 18:00 88:55 (24:19 53:27 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 13.11.2016 10:30 89:75 (24:16 53:31 74:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Lukeš Václav (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


50. BK Beroun - BC Slaný 13.11.2016 10:30 83:54 (20:17 45:27 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


51. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.11.2016 10:30 69:81 (21:29 46:40 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Novák Vratislav (2.000/1.000/---)


52. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 13.11.2016 10:00 82:60 (17:15 35:30 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (2.500/1.000/---)


53. Sokol Kbely - BK Kladno 13.11.2016 09:30 60:73 (19:20 36:44 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.11.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500/1.000/---)
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)


54. BC Benešov - Sokol Žižkov 13.11.2016 13:00 65:81 (8:19 36:41 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. Sokol Žižkov - SKB Rokycany 26.11.2016 12:00 76:60 (18:19 36:40 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 26.11.2016, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


56. BK Kladno - BK Beroun 26.11.2016 18:00 78:56 (20:12 36:28 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2016, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


57. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely 26.11.2016 16:00 95:50 (31:12 50:29 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Šupej Michal (1.000/4.000/---)


58. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 26.11.2016 11:00 83:77 (21:16 43:32 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)


59. BC Slaný - BK Klatovy 26.11.2016 18:00 46:72 (13:20 26:41 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 26.11.2016, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.500/1.500/---)


60. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 26.11.2016 14:00 70:82 (19:19 32:41 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Sokol Žižkov - BK Beroun 27.11.2016 09:30 82:53 (21:9 42:24 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.11.2016, 09:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


62. BK Kladno - SKB Rokycany 27.11.2016 10:00 63:73 (18:22 39:35 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000/---)
Buršík Martin (1.500/1.000/---)


63. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 27.11.2016 12:00 68:65 (22:13 37:32 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.11.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000/---)
Šupej Michal (1.000/3.500/---)


64. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Kbely 27.11.2016 13:00 75:46 (19:8 45:15 63:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 27.11.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)


65. BC Slaný - Jiskra Domažlice 27.11.2016 14:00 65:76 (15:26 32:42 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


66. Thermia K. Vary - BK Klatovy 27.11.2016 10:00 66:84 (16:25 34:43 51:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)


12. kolo
67. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 11.12.2016 10:00 82:85 (23:16 42:40 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hošek Jan (2.000/1.500/---)
Blahout Petr (3.500/1.500/---)


68. BC Benešov - Sokol Kbely 11.12.2016 12:45 77:64 (22:12 33:24 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2016, 12:45:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000/---)
Novák Vratislav (2.000/2.000/---)


69. BK Kladno - Sokol Žižkov 11.12.2016 10:00 72:66 (23:11 44:25 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


70. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 11.12.2016 13:45 70:40 (19:9 38:18 54:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2016, 13:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


71. Thermia K. Vary - BC Slaný 11.12.2016 10:00 100:48 (37:10 56:19 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/3.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/3.000/---)


72. BK Beroun - SKB Rokycany 08.12.2016 20:00 72:83 (21:15 36:35 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.12.2016, 20:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000/---)
Buršík Martin (2.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Beroun - BK Klatovy 07.01.2017 16:00 83:106 (19:30 44:61 68:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.01.2017, 16:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


74. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 07.01.2017 18:00 103:79 (23:16 55:40 81:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.01.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500/---)
Kocián Michal (2.500/2.500/---)


75. Thermia K. Vary - Sokol Kbely 07.01.2017 18:00 76:83 (14:13 32:37 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.01.2017, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500/---)
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)


76. BC Slaný - BC Benešov 07.01.2017 19:30 93:97 (30:20 55:41 68:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.01.2017, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.500/---)
Zikánová Tereza (2.000/1.500/---)


77. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov 07.01.2017 17:00 61:70 (18:12 35:26 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


78. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 07.01.2017 17:00 70:72 (19:19 41:36 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. SKB Rokycany - BK Klatovy 08.01.2017 10:30 81:52 (23:11 39:27 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 08.01.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/3.000/---)
Kocián Michal (1.500/3.500/---)


80. BK Beroun - Jiskra Domažlice 08.01.2017 10:30 69:64 (25:16 45:31 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 08.01.2017, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/3.000/---)


81. BC Slaný - Sokol Kbely 08.01.2017 14:00 72:79 (16:17 28:33 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 08.01.2017, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (4.000/2.000/---)
Zikánová Tereza (3.500/2.500/---)


82. Thermia K. Vary - BC Benešov 08.01.2017 11:30 80:92 (23:26 45:52 65:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 08.01.2017, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)


83. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov 08.01.2017 15:00 71:78 (25:20 41:38 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 08.01.2017, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


84. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 08.01.2017 11:00 81:57 (26:17 45:25 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 08.01.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 21.01.2017 17:00 64:54 (15:15 33:30 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (2.500/3.000/---)
Vošahlík Marek (3.000/3.000/---)


86. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Beroun 21.01.2017 17:00 79:42 (20:6 42:25 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


87. BK Kladno - BC Slaný 21.01.2017 18:00 109:67 (25:15 55:29 79:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.01.2017, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


88. Sokol Žižkov - Thermia K. Vary 21.01.2017 20:00 97:58 (28:11 49:28 74:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 21.01.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


89. BC Benešov - BK Klatovy 21.01.2017 17:00 81:72 (17:25 41:42 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000/---)
Kučera Vít (1.500/2.000/---)


90. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 21.01.2017 16:00 79:78 (18:21 34:41 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/2.000/---)
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)


16. kolo
91. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 22.01.2017 11:00 75:57 (21:13 31:20 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


92. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Beroun 22.01.2017 11:00 100:60 (26:11 44:24 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)


93. Sokol Žižkov - BC Slaný 22.01.2017 15:00 127:42 (31:13 65:21 96:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 22.01.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


94. BK Kladno - Thermia K. Vary 22.01.2017 10:00 108:84 (24:20 55:36 83:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Buršík Martin (1.500/1.000/---)


95. Sokol Kbely - BK Klatovy 22.01.2017 09:30 71:87 (17:23 37:45 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 22.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Anton Karel (2.000/1.500/---)


96. BC Benešov - Jiskra Domažlice 22.01.2017 10:00 82:62 (13:20 43:36 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šupej Michal (2.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. BK Beroun - Sokol Kbely 04.02.2017 17:00 61:83 (12:28 33:42 46:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)


98. SKB Rokycany - BC Benešov 03.02.2017 19:00 85:62 (15:22 41:28 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 03.02.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.000/---)


99. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov 04.02.2017 18:00 57:73 (17:17 28:39 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 04.02.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.500/1.000/---)


100. BK Klatovy - BK Kladno 04.02.2017 19:00 80:72 (18:13 41:29 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 04.02.2017, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/1.500/---)
Hendrych Jan (2.000/1.500/---)


101. Thermia K. Vary - Sluneta USK Ústí n.L. 04.02.2017 18:00 74:71 (20:18 42:39 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 04.02.2017, 18:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


102. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 04.02.2017 18:00 75:81 (24:26 46:50 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 04.02.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/2.000/---)
Horník Michal (2.000/2.000/---)


18. kolo
103. SKB Rokycany - Sokol Kbely 26.01.2017 19:00 99:68 (21:12 48:29 72:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 26.01.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)


104. BK Beroun - BC Benešov 05.02.2017 11:30 50:85 (7:11 19:44 27:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 05.02.2017, 11:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


105. BK Klatovy - Sokol Žižkov 05.02.2017 10:00 80:57 (13:24 32:39 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/2.000/---)
Hendrych Jan (2.000/2.000/---)


106. Jiskra Domažlice - BK Kladno 05.02.2017 10:00 141:71 (37:10 71:29 102:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.500/---)
Novák Vratislav (3.000/2.500/---)


107. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 05.02.2017 14:00 83:79 (20:14 49:36 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 05.02.2017, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000/---)
Horník Michal (2.000/1.000/---)


108. Thermia K. Vary - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.02.2017 13:30 66:57 (17:20 37:41 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 05.02.2017, 13:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


19. kolo
109. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 18.02.2017 18:00 71:89 (14:28 35:46 60:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 18.02.2017, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Jodl Jiří (1.000/1.000/---)


110. BC Slaný - BK Beroun 18.02.2017 18:00 103:44 (29:9 46:23 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.02.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Šmůla Marek (1.000/1.000/---)


111. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 18.02.2017 17:00 72:59 (12:13 34:27 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/2.000/---)


112. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 18.02.2017 17:00 49:69 (16:21 28:41 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Horník Michal (1.000/2.000/---)


113. BK Kladno - Sokol Kbely 18.02.2017 14:45 69:60 (22:13 36:28 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 18.02.2017, 14:45:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.000/2.500/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500/---)


114. Sokol Žižkov - BC Benešov 18.02.2017 18:30 57:59 (12:17 22:28 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 18.02.2017, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (2.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


20. kolo
115. BC Slaný - SKB Rokycany 19.02.2017 14:00 76:66 (22:24 35:39 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 19.02.2017, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (2.000/1.000/---)
Šmůla Marek (2.000/1.000/---)


116. Thermia K. Vary - BK Beroun 19.02.2017 13:00 115:43 (22:4 54:16 85:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 19.02.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Jodl Jiří (1.000/1.000/---)


117. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 19.02.2017 11:00 61:68 (22:20 34:39 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 19.02.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


118. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 19.02.2017 14:00 75:64 (18:16 36:29 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.02.2017, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


119. Sokol Žižkov - Sokol Kbely 19.02.2017 14:00 103:74 (26:25 47:42 74:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 19.02.2017, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


120. BK Kladno - BC Benešov 19.02.2017 10:00 59:63 (19:17 34:32 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


21. kolo
121. BK Beroun - Sokol Žižkov 04.03.2017 12:30 38:123 (0:27 12:57 23:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 04.03.2017, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Jodl Jiří (1.000/1.000/---)


122. SKB Rokycany - BK Kladno 04.03.2017 16:30 98:77 (27:21 50:37 73:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 04.03.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Zikánová Tereza (2.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.500/1.000/---)


123. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 04.03.2017 19:00 96:72 (24:18 42:32 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 04.03.2017, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


124. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B" 04.03.2017 16:00 92:83 (24:15 44:37 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 04.03.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/3.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/3.000/---)


125. Jiskra Domažlice - BC Slaný 04.03.2017 18:00 66:55 (16:13 24:21 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 04.03.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)


126. BK Klatovy - Thermia K. Vary 04.03.2017 18:00 102:75 (30:12 57:40 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 04.03.2017, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/3.000/---)
Šmůla Marek (1.500/3.000/---)


22. kolo
127. SKB Rokycany - Sokol Žižkov 05.03.2017 10:30 78:107 (20:34 35:56 61:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.03.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Zikánová Tereza (3.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (3.000/1.000/---)


128. BK Beroun - BK Kladno 05.03.2017 13:00 56:128 (13:24 27:44 36:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.03.2017, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Jodl Jiří (1.000/1.000/---)


129. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L. 05.03.2017 09:30 80:77 (16:20 34:40 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.03.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)


130. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.03.2017 11:00 59:73 (10:15 21:30 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.03.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Musil Jan (3.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


131. BK Klatovy - BC Slaný 05.03.2017 11:00 85:44 (26:13 53:27 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.03.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)
Šmůla Marek (1.500/1.000/---)


132. Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 05.03.2017 10:00 103:70 (18:20 45:34 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000/---)
Šmůla Petr (2.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR