image

muži / 2. liga / ročník 2016/17 / skupina B


tabulka
1. TJ Sokol BK Chrudim 22 17 5 1639:1373 39
2. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 16 6 1805:1478 38
3. BK Lions Jindřichův Hradec B 22 14 8 1741:1631 36
4. BK Brandýs nad Labem 22 12 10 1578:1468 34
5. BK Wolves Radotín 22 12 10 1700:1538 34
6. BK Přelouč 22 12 10 1653:1642 34
7. Sokol Vyšehrad 22 12 10 1529:1558 34
8. Sokol Kutná Hora 22 11 11 1756:1764 33
9. Basket Poděbrady 22 10 12 1524:1646 32
10. BK Vysoká nad Labem 22 8 14 1579:1680 30
11. Sokol Písek Sršni B 22 4 18 1600:1861 26
12. BK Loko Trutnov 22 4 18 1354:1819 26
1. kolo
133. Sokol BK Chrudim - BK Přelouč 10.12.2016 17:00 80:59 (24:9 47:35 61:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/1.500/---)
Scholzová Michaela (1.500/2.000/---)


134. Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad 10.12.2016 19:00 62:63 (16:15 36:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 10.12.2016, 19:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.000/---)
Kocián Michal (2.000/1.000/---)


135. Lions J. Hradec B - Sokol Písek B 10.12.2016 16:00 85:83 (29:19 57:49 68:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


136. Sokol Kutná Hora - Basket Poděbrady 10.12.2016 13:15 87:78 (21:15 46:37 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 10.12.2016, 13:15:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/2.000/---)
Horník Michal (2.000/2.000/---)


137. BK Vysoká n.L. - Loko Trutnov 10.12.2016 18:30 85:56 (18:13 38:23 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 10.12.2016, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Libor (1.500/1.000/---)


138. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 10.12.2016 17:00 60:45 (17:16 34:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


2. kolo
139. Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. 01.10.2016 17:00 58:41 (10:12 21:25 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000/---)
Brandejs Tomáš (1.000/2.000/---)


140. BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav 01.10.2016 17:00 77:75 (21:22 39:39 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Šmůla Marek (1.000/1.000/---)


141. Wolves Radotín - BK Vysoká n.L. 01.10.2016 19:00 84:72 (16:17 38:39 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 01.10.2016, 19:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000/---)
Peterková Lucie (2.000/2.000/---)


142. Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov 01.10.2016 17:00 86:52 (20:13 46:28 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


143. Lions J. Hradec B - Sokol Kutná Hora 01.10.2016 16:00 82:73 (16:16 39:36 64:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Novák Vratislav (1.000/1.500/---)


144. Sokol Písek B - Basket Poděbrady 01.10.2016 17:00 61:79 (10:18 23:39 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Kučera Vít (2.000/1.000/---)


3. kolo
145. Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav 02.10.2016 10:00 62:55 (22:10 38:21 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000/---)
Barták Dominik (1.500/1.000/---)


146. BK Přelouč - BK Brandýs n.L. 02.10.2016 10:00 64:72 (16:20 27:30 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.500/2.000/---)
Šmůla Marek (2.500/2.000/---)


147. Wolves Radotín - Loko Trutnov 02.10.2016 17:00 109:59 (28:15 62:33 87:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 02.10.2016, 17:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


148. Sokol Vyšehrad - BK Vysoká n.L. 02.10.2016 11:00 65:63 (18:15 37:29 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 02.10.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


149. Lions J. Hradec B - Basket Poděbrady 02.10.2016 14:00 88:72 (28:17 46:35 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 02.10.2016, 14:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


150. Sokol Písek B - Sokol Kutná Hora 02.10.2016 10:00 93:86 (27:21 56:41 73:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Kučera Vít (2.000/1.000/---)
Perlík Michal (2.000/1.000/---)


4. kolo
151. BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora 15.10.2016 16:30 67:86 (23:27 35:47 52:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 15.10.2016, 16:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hošek Jan (2.000/1.500/---)
Šupej Michal (3.000/1.500/---)


152. AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 15.10.2016 15:00 101:56 (36:20 61:29 88:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/3.000/---)


153. BK Vysoká n.L. - Lions J. Hradec B 15.10.2016 18:30 95:90 (27:13 40:25 53:47 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 15.10.2016, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500/2.000/---)
Výborný Dominik (1.500/2.000/---)


154. Loko Trutnov - Sokol Písek B 15.10.2016 19:15 68:67 (19:10 44:24 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 15.10.2016, 19:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000/---)
Musil Jan (3.000/1.000/---)


155. Sokol BK Chrudim - Wolves Radotín 15.10.2016 17:00 70:66 (22:13 41:34 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/2.000/---)
Škaroupka Michal (1.500/2.000/---)


156. BK Přelouč - Sokol Vyšehrad 15.10.2016 17:00 89:45 (17:11 45:25 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)


5. kolo
157. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 16.10.2016 12:00 74:77 (14:16 42:33 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šupej Michal (3.000/1.000/---)


158. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kutná Hora 16.10.2016 10:00 99:66 (27:23 49:40 78:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


159. BK Vysoká n.L. - Sokol Písek B 16.10.2016 10:30 79:72 (18:22 35:40 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


160. Loko Trutnov - Lions J. Hradec B 16.10.2016 11:15 51:59 (8:18 26:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 16.10.2016, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kučírek Martin (4.000/2.500/---)
Musil Jan (4.000/2.500/---)


161. Sokol BK Chrudim - Sokol Vyšehrad 16.10.2016 10:00 60:58 (18:13 28:41 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000/---)
Škaroupka Michal (1.500/1.000/---)


162. BK Přelouč - Wolves Radotín 16.10.2016 10:00 79:65 (25:12 45:29 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


6. kolo
163. Wolves Radotín - BK Brandýs n.L. 29.10.2016 19:00 65:64 (13:18 33:31 47:50 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 29.10.2016, 19:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/2.000/---)
Barták Dominik (1.000/2.000/---)


164. Sokol Vyšehrad - AŠ Mladá Boleslav 29.10.2016 18:30 62:79 (18:18 34:40 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 29.10.2016, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.500/1.000/---)
Scholzová Michaela (1.500/1.000/---)


165. Lions J. Hradec B - Sokol BK Chrudim 29.10.2016 16:00 81:73 (26:19 42:33 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.500/---)
Musil Jan (1.500/1.500/---)


166. Sokol Písek B - BK Přelouč 29.10.2016 17:00 98:86 (30:20 57:42 72:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Novák Vratislav (1.000/1.500/---)


167. Sokol Kutná Hora - BK Vysoká n.L. 29.10.2016 14:15 84:76 (27:20 47:41 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 29.10.2016, 14:15:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


168. Basket Poděbrady - Loko Trutnov 29.10.2016 17:00 64:72 (12:8 29:28 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000/---)
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)


7. kolo
169. Wolves Radotín - AŠ Mladá Boleslav 30.10.2016 17:00 73:53 (17:22 41:25 56:39 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


170. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n.L. 30.10.2016 15:00 60:56 (17:17 37:27 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 30.10.2016, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/2.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/2.000/---)


171. Lions J. Hradec B - BK Přelouč 30.10.2016 09:30 79:85 (28:28 51:39 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 30.10.2016, 09:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/2.000/---)
Musil Jan (1.500/2.000/---)


172. Sokol Písek B - Sokol BK Chrudim 30.10.2016 10:00 58:83 (17:21 35:46 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


173. Sokol Kutná Hora - Loko Trutnov 30.10.2016 11:00 85:69 (20:19 44:33 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/3.000/---)
Horník Michal (1.500/3.000/---)


174. Basket Poděbrady - BK Vysoká n.L. 30.10.2016 10:30 55:102 (20:21 30:44 44:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 30.10.2016, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Šmůla Petr (1.500/1.500/---)


8. kolo
175. BK Brandýs n.L. - BK Vysoká n.L. 12.11.2016 17:00 69:77 (20:25 32:41 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Buršík Martin (3.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)


176. AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 12.11.2016 17:00 103:68 (32:19 55:36 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


177. Sokol Kutná Hora - Sokol BK Chrudim 12.11.2016 14:00 93:66 (21:16 47:25 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/2.500/---)
Šmůla Petr (1.500/2.500/---)


178. BK Přelouč - Basket Poděbrady 12.11.2016 15:00 81:59 (16:20 37:30 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 12.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500/---)
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)


179. Wolves Radotín - Lions J. Hradec B 12.11.2016 19:00 78:92 (26:25 44:49 66:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 12.11.2016, 19:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


180. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B 12.11.2016 17:00 72:66 (23:17 41:35 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


9. kolo
181. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 13.11.2016 10:00 99:60 (23:22 49:43 74:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)


182. AŠ Mladá Boleslav - BK Vysoká n.L. 13.11.2016 09:45 80:70 (23:18 43:37 65:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 13.11.2016, 09:45:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)


183. Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 13.11.2016 10:00 52:60 (10:21 19:30 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.500/1.500/---)
Lukeš Libor (2.500/1.500/---)


184. BK Přelouč - Sokol Kutná Hora 18.02.2017 17:00 85:72 (25:15 46:27 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.500/1.000/---)


185. Wolves Radotín - Sokol Písek B 13.11.2016 18:30 98:67 (33:20 49:31 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 13.11.2016, 18:30:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)


186. Sokol Vyšehrad - Lions J. Hradec B 13.11.2016 13:30 69:85 (17:24 32:48 56:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 13.11.2016, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000/---)
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)


10. kolo
187. Lions J. Hradec B - BK Brandýs n.L. 26.11.2016 16:00 54:67 (15:22 26:37 36:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


188. Sokol Písek B - AŠ Mladá Boleslav 26.11.2016 17:00 100:124 (22:30 43:64 64:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


189. Sokol Kutná Hora - Wolves Radotín 26.11.2016 14:15 59:81 (12:26 24:38 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 26.11.2016, 14:15:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/2.000/---)
Výborný Dominik (1.500/2.000/---)


190. Basket Poděbrady - Sokol Vyšehrad 26.11.2016 17:00 71:58 (26:9 47:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/2.500/---)
Lukeš Libor (1.000/2.500/---)


191. BK Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim 26.11.2016 18:30 52:77 (7:15 19:40 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 26.11.2016, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)


192. Loko Trutnov - BK Přelouč 26.11.2016 18:30 66:94 (19:22 38:41 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 26.11.2016, 18:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Brandejs Tomáš (1.000/1.500/---)


11. kolo
193. Lions J. Hradec B - AŠ Mladá Boleslav 27.11.2016 11:00 97:83 (25:24 51:50 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.500/---)


194. Sokol Písek B - BK Brandýs n.L. 27.11.2016 10:00 60:87 (20:20 36:44 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


195. Sokol Kutná Hora - Sokol Vyšehrad 27.11.2016 10:30 84:90 (21:16 42:41 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 27.11.2016, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.500/---)
Výborný Dominik (1.500/1.500/---)


196. Basket Poděbrady - Wolves Radotín 27.11.2016 10:30 81:75 (14:30 29:46 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 27.11.2016, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000/---)
Svoboda Martin (2.000/2.500/---)


197. BK Vysoká n.L. - BK Přelouč 27.11.2016 10:30 62:79 (17:27 30:42 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 27.11.2016, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.500/---)
Šmůla Petr (2.000/1.500/---)


198. Loko Trutnov - Sokol BK Chrudim 27.11.2016 11:15 49:73 (15:27 27:44 39:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 27.11.2016, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000/---)
Brandejs Tomáš (1.000/2.000/---)


12. kolo
199. BK Přelouč - Sokol BK Chrudim 11.12.2016 10:00 61:77 (17:22 29:36 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500/---)
Kuřitka Pavel (2.000/1.500/---)


200. Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 11.12.2016 16:00 64:88 (14:21 33:51 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 11.12.2016, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


201. Sokol Písek B - Lions J. Hradec B 11.12.2016 10:00 80:89 (15:38 36:50 54:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.500/1.000/---)


202. Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora 11.12.2016 13:00 86:54 (16:14 45:31 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 11.12.2016, 13:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/2.000/---)
Kočovský Dominik (2.000/2.000/---)


203. Loko Trutnov - BK Vysoká n.L. 11.12.2016 11:15 60:84 (16:17 13:26 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 11.12.2016, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500/---)
Šupej Michal (3.000/1.500/---)


204. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 11.12.2016 10:00 84:56 (19:12 42:28 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)


13. kolo
205. AŠ Mladá Boleslav - Sokol BK Chrudim 07.01.2017 15:00 79:69 (16:22 37:33 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


206. BK Brandýs n.L. - BK Přelouč 07.01.2017 17:00 70:82 (19:27 32:50 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/3.000/---)
Šupej Michal (1.000/3.000/---)


207. Loko Trutnov - Wolves Radotín 07.01.2017 19:15 74:73 (22:19 38:36 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 07.01.2017, 19:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (3.000/2.500/---)
Šafařík Michal (3.000/2.500/---)


208. BK Vysoká n.L. - Sokol Vyšehrad 07.01.2017 18:30 72:63 (16:18 34:35 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 07.01.2017, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000/---)
Barták Dominik (1.500/1.000/---)


209. Basket Poděbrady - Lions J. Hradec B 07.01.2017 17:00 62:55 (17:14 36:29 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/3.000/---)
Šmůla Petr (2.000/3.000/---)


210. Sokol Kutná Hora - Sokol Písek B 07.01.2017 10:00 119:82 (30:18 63:51 92:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 07.01.2017, 10:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)


14. kolo
211. BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim 08.01.2017 11:30 63:81 (23:28 33:49 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 08.01.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Šupej Michal (1.000/1.500/---)


212. AŠ Mladá Boleslav - BK Přelouč 08.01.2017 15:00 83:48 (18:10 39:24 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 08.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


213. BK Vysoká n.L. - Wolves Radotín 08.01.2017 10:30 55:76 (12:23 37:31 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 08.01.2017, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.000/---)
Barták Dominik (2.000/1.000/---)


214. Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad 08.01.2017 11:15 61:66 (23:17 34:33 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 08.01.2017, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000/---)
Lukeš Petr (2.000/1.000/---)


215. Sokol Kutná Hora - Lions J. Hradec B 08.01.2017 11:30 89:69 (20:25 48:37 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 08.01.2017, 11:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)


216. Basket Poděbrady - Sokol Písek B 08.01.2017 12:00 85:58 (13:17 42:36 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 08.01.2017, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000/---)
Šmůla Petr (2.000/1.000/---)


15. kolo
217. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 21.01.2017 19:30 65:77 (14:16 34:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 21.01.2017, 19:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.500/1.000/---)
Kubíček Jiří (3.500/1.000/---)


218. Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 21.01.2017 13:30 80:110 (16:26 33:60 53:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 21.01.2017, 13:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.500/1.000/---)


219. Sokol Písek B - BK Vysoká n.L. 21.01.2017 17:00 89:83 (29:23 49:46 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


220. Lions J. Hradec B - Loko Trutnov 21.01.2017 15:00 85:67 (22:17 47:34 69:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 21.01.2017, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


221. Sokol Vyšehrad - Sokol BK Chrudim 21.01.2017 17:40 74:66 (22:18 31:33 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 21.01.2017, 17:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)
Jodl Jiří (1.000/1.500/---)


222. Wolves Radotín - BK Přelouč 21.01.2017 19:00 91:64 (18:16 38:32 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 21.01.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Šupej Michal (1.000/1.000/---)


16. kolo
223. Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L. 22.01.2017 10:00 86:65 (11:22 31:39 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/2.000/---)
Svoboda Martin (1.500/2.000/---)


224. Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 22.01.2017 10:00 59:95 (16:26 35:44 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


225. Lions J. Hradec B - BK Vysoká n.L. 22.01.2017 09:30 107:65 (34:10 49:32 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 22.01.2017, 09:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


226. Sokol Písek B - Loko Trutnov 22.01.2017 10:00 98:57 (34:13 53:30 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


227. Wolves Radotín - Sokol BK Chrudim 22.01.2017 18:00 69:79 (25:25 49:42 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 22.01.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Šupej Michal (4.000/2.500/---)
Buršík Martin (4.000/2.000/---)


228. Sokol Vyšehrad - BK Přelouč 22.01.2017 09:00 110:74 (34:13 61:29 89:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 22.01.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Jodl Jiří (1.000/1.000/---)


17. kolo
229. AŠ Mladá Boleslav - Wolves Radotín 04.02.2017 15:00 90:67 (31:17 48:35 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 04.02.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


230. BK Brandýs n.L. - Sokol Vyšehrad 04.02.2017 18:00 79:66 (21:16 47:30 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 04.02.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (2.000/1.000/---)


231. BK Přelouč - Lions J. Hradec B 04.02.2017 17:00 65:93 (18:35 39:53 51:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


232. Sokol BK Chrudim - Sokol Písek B 04.02.2017 17:00 77:62 (16:12 42:25 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Černý Jan (1.000/1.000/---)


233. Loko Trutnov - Sokol Kutná Hora 04.02.2017 19:15 69:80 (25:23 37:42 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 04.02.2017, 19:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Libor (2.000/1.500/---)
Brandejs Tomáš (2.000/1.500/---)


234. BK Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 04.02.2017 18:30 77:84 (16:18 32:39 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 04.02.2017, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


18. kolo
235. BK Brandýs n.L. - Wolves Radotín 05.02.2017 11:00 82:58 (22:20 41:28 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 05.02.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/3.500/---)
Šlaj Jiří (2.000/3.500/---)


236. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Vyšehrad 05.02.2017 10:00 71:51 (20:8 37:27 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


237. Sokol BK Chrudim - Lions J. Hradec B 05.02.2017 10:00 81:79 (20:12 48:35 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)


238. BK Přelouč - Sokol Písek B 05.02.2017 10:00 90:61 (25:18 46:35 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/4.000/---)
Petrák Jakub (1.000/3.500/---)


239. BK Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora 05.02.2017 10:30 68:79 (15:16 36:30 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 05.02.2017, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


240. Loko Trutnov - Basket Poděbrady 05.02.2017 11:15 54:80 (11:13 29:36 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 05.02.2017, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Libor (2.000/1.000/---)
Brandejs Tomáš (2.000/1.500/---)


19. kolo
241. Loko Trutnov - BK Brandýs n.L. 18.02.2017 19:15 57:100 (16:25 32:57 42:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 18.02.2017, 19:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kučírek Martin (3.000/2.000/---)
Pokorný Štěpán (3.000/2.000/---)


242. BK Vysoká n.L. - AŠ Mladá Boleslav 18.02.2017 18:30 63:45 (19:11 24:19 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 18.02.2017, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


243. Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim 18.02.2017 19:00 62:70 (12:14 32:38 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 18.02.2017, 19:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/1.500/---)
Musil Jan (3.500/1.500/---)


244. Sokol Kutná Hora - BK Přelouč 04.12.2016 10:30 79:71 (26:19 47:43 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 04.12.2016, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


245. Sokol Písek B - Wolves Radotín 18.02.2017 19:00 74:81 (13:16 29:42 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 18.02.2017, 19:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (3.500/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


246. Lions J. Hradec B - Sokol Vyšehrad 18.02.2017 16:00 76:69 (11:25 32:38 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 18.02.2017, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


20. kolo
247. BK Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L. 19.02.2017 10:30 78:87 (19:16 38:44 61:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 19.02.2017, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/2.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)


248. Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav 19.02.2017 11:15 60:68 (15:16 34:38 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 19.02.2017, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kučírek Martin (4.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)


249. Sokol BK Chrudim - Sokol Kutná Hora 19.02.2017 10:00 93:71 (19:10 52:23 76:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


250. Basket Poděbrady - BK Přelouč 19.02.2017 09:30 60:72 (15:14 25:32 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 19.02.2017, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/2.500/---)
Musil Jan (4.000/2.500/---)


251. Lions J. Hradec B - Wolves Radotín 19.02.2017 09:30 67:63 (23:16 33:28 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 19.02.2017, 09:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


252. Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 19.02.2017 10:00 61:68 (29:14 41:34 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


21. kolo
253. AŠ Mladá Boleslav - Lions J. Hradec B 04.03.2017 14:00 95:77 (24:16 53:41 81:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 04.03.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/3.000/---)
Výborný Dominik (1.000/3.000/---)


254. BK Brandýs n.L. - Sokol Písek B 03.03.2017 20:00 77:53 (27:13 40:22 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 03.03.2017, 20:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


255. Sokol Vyšehrad - Sokol Kutná Hora 28.02.2017 19:15 80:70 (28:24 42:41 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 28.02.2017, 19:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


256. Wolves Radotín - Basket Poděbrady 04.03.2017 19:00 93:56 (25:14 48:27 73:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 04.03.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


257. BK Přelouč - BK Vysoká n.L. 04.03.2017 17:00 85:72 (23:22 41:31 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


258. Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 04.03.2017 17:00 98:52 (26:12 58:35 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


22. kolo
259. BK Brandýs n.L. - Lions J. Hradec B 05.03.2017 10:00 66:52 (10:15 28:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


260. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Písek B 05.03.2017 10:00 88:57 (21:11 42:24 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


261. Wolves Radotín - Sokol Kutná Hora 05.03.2017 18:00 85:74 (33:14 53:34 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 05.03.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)


262. Sokol Vyšehrad - Basket Poděbrady 05.03.2017 15:00 90:73 (30:15 52:34 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 05.03.2017, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


263. Sokol BK Chrudim - BK Vysoká n.L. 05.03.2017 10:00 94:29 (20:6 49:20 74:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)
Barták Dominik (1.000/1.500/---)


264. BK Přelouč - Loko Trutnov 05.03.2017 10:00 63:73 (22:18 32:34 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR