image

ženy / 1. liga / ročník 2016/17 / základní část


tabulka
1. TJ Sokol Pečky 22 17 5 1565:1347 39
2. SŠMH Handicap Brno 22 16 6 1703:1272 38
3. USK Praha 22 15 7 1525:1310 37
4. BA Sparta 22 14 8 1457:1343 36
5. BK Kralupy - Junior 22 14 8 1457:1397 36
6. KP Brno B 22 11 11 1369:1294 33
7. SK UP Olomouc 22 11 11 1430:1456 33
8. Sokol Nusle 22 10 12 1383:1474 32
9. BK Pliska Studánka Pardubice 22 10 12 1288:1383 31
10. BK Strakonice B 22 8 14 1223:1391 30
11. Aritma Praha 22 4 18 1357:1654 26
12. TJ Lokomotiva Liberec I 22 2 20 1278:1714 24
1. kolo
1. BK Strakonice B - BA Sparta 17.12.2016 13:00 54:78 (18:13 32:37 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.12.2016, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


2. USK Praha - Sokol Pečky 17.12.2016 09:00 74:35 (23:10 39:19 64:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Holeš Daniel (1.000/1.500/---)


3. SŠMH Handicap Brno - KP Brno B 17.12.2016 19:00 74:64 (13:17 34:30 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.12.2016, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/2.000/---)
Rozmanová Markéta (1.500/2.000/---)


4. Aritma Praha - Junior Kralupy 17.12.2016 18:15 71:77 (21:16 41:31 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 17.12.2016, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/3.000/---)
Křenek Karel (2.500/3.000/---)


5. Lokomotiva Liberec - Sokol Nusle 17.12.2016 18:30 69:70 (21:25 40:44 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 17.12.2016, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/3.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/3.000/---)


6. Studánka Pardubice - SK UP Olomouc 17.12.2016 16:30 72:47 (19:6 33:20 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 17.12.2016, 16:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


2. kolo
*7. BK Strakonice B - Studánka Pardubice 08.10.2016 10:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 10:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (3.000/1.000/---)
Buršík Martin (2.000/1.000/---)


8. BA Sparta - SK UP Olomouc 08.10.2016 11:30 72:76 (11:13 25:32 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2016, 11:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


9. Lokomotiva Liberec - USK Praha 08.10.2016 17:30 66:83 (14:26 35:44 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2016, 17:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.500/---)


10. Sokol Pečky - Sokol Nusle 08.10.2016 16:00 79:52 (25:8 47:22 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/3.000/---)
Jon Miloslav (1.500/3.000/---)


11. SŠMH Handicap Brno - Aritma Praha 08.10.2016 14:00 99:42 (26:8 52:22 74:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Barták Dominik (1.500/1.500/---)


12. KP Brno B - Junior Kralupy 08.10.2016 16:00 53:48 (11:14 23:30 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. BK Strakonice B - SK UP Olomouc 09.10.2016 11:00 47:51 (15:15 25:27 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (3.500/1.500/---)
Perlík Michal (2.000/1.500/---)


14. BA Sparta - Studánka Pardubice 09.10.2016 14:00 89:62 (18:14 40:27 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


15. USK Praha - Sokol Nusle 09.10.2016 09:00 63:59 (14:16 25:28 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/3.000/---)
Kučírek Martin (1.500/3.000/---)


16. Sokol Pečky - Lokomotiva Liberec 09.10.2016 09:30 78:57 (22:12 39:27 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2016, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.500/---)
Jon Miloslav (1.500/1.500/---)


17. SŠMH Handicap Brno - Junior Kralupy 09.10.2016 09:00 80:56 (18:15 34:28 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Záruba Matěj (1.500/1.000/---)


18. KP Brno B - Aritma Praha 09.10.2016 11:15 82:71 (17:13 42:32 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2016, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. Studánka Pardubice - Aritma Praha 22.10.2016 10:00 55:59 (14:16 32:34 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


20. SK UP Olomouc - Junior Kralupy 22.10.2016 14:00 69:47 (15:8 30:19 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


21. Lokomotiva Liberec - SŠMH Handicap Brno 22.10.2016 18:30 68:95 (18:20 34:42 50:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2016, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.500/---)
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)


22. Sokol Nusle - KP Brno B 22.10.2016 17:00 61:68 (18:15 39:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2016, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav (4.000/1.500/---)
Výborný Dominik (4.000/1.500/---)


23. BK Strakonice B - USK Praha 22.10.2016 10:00 57:92 (13:36 22:46 39:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)


24. BA Sparta - Sokol Pečky 22.10.2016 12:00 72:55 (14:13 33:31 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2016, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/3.000/---)


5. kolo
25. Studánka Pardubice - Junior Kralupy 23.10.2016 09:00 62:66 (14:20 29:27 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)


26. SK UP Olomouc - Aritma Praha 23.10.2016 11:00 77:58 (20:14 36:23 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/2.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.500/---)


27. Lokomotiva Liberec - KP Brno B 23.10.2016 09:30 64:76 (16:26 37:46 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)


28. Sokol Nusle - SŠMH Handicap Brno 23.10.2016 10:00 70:58 (26:11 42:22 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav (4.000/2.000/---)
Výborný Dominik (4.000/2.000/---)


29. BK Strakonice B - Sokol Pečky 23.10.2016 11:00 42:81 (5:14 15:34 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.500/---)


30. BA Sparta - USK Praha 23.10.2016 10:00 71:66 (16:14 35:30 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)


6. kolo
31. USK Praha - Studánka Pardubice 05.11.2016 10:00 67:47 (17:10 30:20 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2016, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


32. Sokol Pečky - SK UP Olomouc 05.11.2016 19:00 90:67 (20:21 39:37 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2016, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500/---)
Šmůla Marek (1.500/1.500/---)


33. SŠMH Handicap Brno - BK Strakonice B 05.11.2016 19:00 78:44 (16:9 33:21 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2016, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)


34. KP Brno B - BA Sparta 05.11.2016 18:30 68:59 (19:17 29:31 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2016, 18:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


35. Aritma Praha - Lokomotiva Liberec 05.11.2016 18:15 73:50 (21:10 38:26 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2016, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/2.500/---)


36. Junior Kralupy - Sokol Nusle 05.11.2016 17:00 69:54 (20:16 35:28 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 05.11.2016, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/2.000/---)


7. kolo
37. USK Praha - SK UP Olomouc 06.11.2016 11:00 74:53 (23:10 43:25 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


38. Sokol Pečky - Studánka Pardubice 06.11.2016 10:00 82:58 (21:14 39:27 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Šmůla Marek (1.500/1.000/---)


39. SŠMH Handicap Brno - BA Sparta 16.12.2016 16:00 88:39 (26:8 43:20 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.12.2016, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


40. KP Brno B - BK Strakonice B 06.11.2016 10:00 80:61 (16:10 37:22 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


41. Aritma Praha - Sokol Nusle 06.11.2016 10:15 55:71 (18:10 27:28 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 06.11.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)


42. Junior Kralupy - Lokomotiva Liberec 06.11.2016 09:00 74:50 (16:6 31:22 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)


8. kolo
43. Studánka Pardubice - Lokomotiva Liberec 19.11.2016 11:00 70:42 (19:6 34:12 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2016, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500/---)
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)


44. SK UP Olomouc - Sokol Nusle 19.11.2016 18:00 44:57 (9:12 18:23 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (3.000/1.500/---)
Nehoda Pavel (2.000/2.500/---)


45. BK Strakonice B - Aritma Praha 19.11.2016 15:00 63:61 (19:11 31:30 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)


46. BA Sparta - Junior Kralupy 19.11.2016 11:30 78:69 (17:18 30:36 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.11.2016, 11:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


47. USK Praha - SŠMH Handicap Brno 19.11.2016 15:00 55:81 (11:25 26:42 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Šupej Michal (1.000/1.500/---)


48. Sokol Pečky - KP Brno B 19.11.2016 16:00 70:59 (16:13 32:20 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.11.2016, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/2.500/---)
Záruba Matěj (4.000/2.000/---)


9. kolo
49. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 20.11.2016 09:00 62:44 (14:8 26:26 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/3.000/---)
Svoboda Martin (1.000/3.500/---)


50. SK UP Olomouc - Lokomotiva Liberec 20.11.2016 11:00 74:32 (23:5 44:13 62:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 20.11.2016, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)


51. BK Strakonice B - Junior Kralupy 20.11.2016 11:00 77:68 (19:13 43:34 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 20.11.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/3.000/---)
Havlíček Petr (1.000/3.000/---)


52. BA Sparta - Aritma Praha 20.11.2016 13:00 83:63 (19:10 38:24 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 20.11.2016, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000/---)
Kocián Michal (1.000/2.500/---)


53. USK Praha - KP Brno B 20.11.2016 15:00 55:45 (10:11 29:22 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 20.11.2016, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000/---)
Šupej Michal (2.000/1.000/---)


54. Sokol Pečky - SŠMH Handicap Brno 20.11.2016 10:00 64:61 (17:19 40:34 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Záruba Matěj (4.000/1.500/---)
Výborný Dominik (4.000/1.500/---)


10. kolo
55. SŠMH Handicap Brno - Studánka Pardubice 03.12.2016 19:00 90:53 (22:7 49:21 72:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 03.12.2016, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000/---)
Vyplel David (1.000/1.000/---)


56. KP Brno B - SK UP Olomouc 03.12.2016 13:30 89:52 (20:16 42:31 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2016, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500/---)
Stančík Robin (1.000/1.500/---)


57. Aritma Praha - USK Praha 03.12.2016 18:15 42:83 (13:26 26:34 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2016, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500/---)
Csöllei Pavel (2.000/1.500/---)


58. Junior Kralupy - Sokol Pečky 03.12.2016 18:00 63:54 (13:12 25:27 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 03.12.2016, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/4.000/---)
Bohata Pavel (1.000/4.000/---)


59. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 03.12.2016 15:00 62:73 (16:19 29:45 39:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/1.000/---)
Menšík Richard (1.500/1.000/---)


60. Sokol Nusle - BA Sparta 03.12.2016 16:00 77:59 (19:9 38:20 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 03.12.2016, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)
Výborný Dominik (3.000/1.000/---)


11. kolo
61. SŠMH Handicap Brno - SK UP Olomouc 04.12.2016 13:00 68:55 (17:13 34:23 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 04.12.2016, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Mikšík Milan (1.500/1.500/---)


62. KP Brno B - Studánka Pardubice 04.12.2016 10:00 87:56 (20:14 44:25 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Stančík Robin (1.000/1.000/---)


63. Aritma Praha - Sokol Pečky 04.12.2016 10:15 78:97 (29:26 44:48 58:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 04.12.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


64. Junior Kralupy - USK Praha 04.12.2016 11:00 85:79 (30:18 41:36 67:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 04.12.2016, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/2.000/---)
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)


65. Lokomotiva Liberec - BA Sparta 04.12.2016 10:00 85:76 (24:14 37:41 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/4.000/---)
Menšík Richard (1.500/4.000/---)


66. Sokol Nusle - BK Strakonice B 04.12.2016 10:00 71:55 (23:14 37:27 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Výborný Dominik (3.000/1.000/---)


12. kolo
67. BA Sparta - BK Strakonice B 14.12.2016 20:20 75:60 (22:19 39:35 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.12.2016, 20:20:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


68. Sokol Pečky - USK Praha 18.12.2016 10:30 79:59 (14:22 31:39 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 18.12.2016, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/2.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


69. KP Brno B - SŠMH Handicap Brno 18.12.2016 11:15 55:87 (16:23 28:44 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 18.12.2016, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.500/1.500/---)
Veis Martin (1.500/1.500/---)


70. Junior Kralupy - Aritma Praha 18.12.2016 09:00 62:50 (15:11 27:24 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 18.12.2016, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)


71. Sokol Nusle - Lokomotiva Liberec 18.12.2016 11:00 67:48 (22:15 38:23 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 18.12.2016, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Holeš Daniel (2.500/2.000/---)


72. SK UP Olomouc - Studánka Pardubice 18.12.2016 11:00 67:81 (17:22 46:44 62:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 18.12.2016, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


13. kolo
73. SK UP Olomouc - BK Strakonice B 14.01.2017 14:00 74:46 (22:13 33:28 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 14.01.2017, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


74. Studánka Pardubice - BA Sparta 14.01.2017 09:00 56:60 (19:15 38:25 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


75. Sokol Nusle - USK Praha 14.01.2017 18:00 76:80 (12:11 31:33 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 14.01.2017, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (3.000/1.000/---)
Peterková Lucie (4.000/1.000/---)


76. Lokomotiva Liberec - Sokol Pečky 14.01.2017 17:00 53:77 (13:28 27:45 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 14.01.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000/---)
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)


77. Junior Kralupy - SŠMH Handicap Brno 14.01.2017 18:00 67:78 (16:11 29:32 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 14.01.2017, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


78. Aritma Praha - KP Brno B 14.01.2017 18:15 60:87 (22:25 29:47 48:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 14.01.2017, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000/---)


14. kolo
79. Studánka Pardubice - BK Strakonice B 15.01.2017 09:00 59:53 (16:15 36:28 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 15.01.2017, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


80. SK UP Olomouc - BA Sparta 15.01.2017 13:30 64:61 (23:13 36:30 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 15.01.2017, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.000/---)


81. USK Praha - Lokomotiva Liberec 15.01.2017 10:00 80:36 (25:5 49:15 63:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500/---)


82. Sokol Nusle - Sokol Pečky 15.01.2017 10:00 70:66 (16:8 37:31 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/1.000/---)
Peterková Lucie (4.000/2.000/---)


83. Aritma Praha - SŠMH Handicap Brno 15.01.2017 10:15 55:97 (15:21 25:50 41:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 15.01.2017, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šupej Michal (1.500/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.500/1.500/---)


84. Junior Kralupy - KP Brno B 15.01.2017 10:00 68:49 (18:13 29:23 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Junior Kralupy - Studánka Pardubice 28.01.2017 19:00 65:52 (12:14 33:20 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 28.01.2017, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


86. Aritma Praha - SK UP Olomouc 28.01.2017 14:00 81:72 (21:17 47:34 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 28.01.2017, 14:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


87. KP Brno B - Lokomotiva Liberec 28.01.2017 17:00 89:47 (21:12 47:25 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


88. SŠMH Handicap Brno - Sokol Nusle 28.01.2017 17:00 84:60 (20:12 42:31 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Stančík Robin (1.000/1.000/---)


89. Sokol Pečky - BK Strakonice B 28.01.2017 16:00 77:59 (19:17 43:26 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.01.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholzová Michaela (4.000/1.000/---)
Theodor Pavel (2.000/1.000/---)


90. USK Praha - BA Sparta 28.01.2017 13:00 57:59 (17:18 33:29 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 28.01.2017, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. Aritma Praha - Studánka Pardubice 29.01.2017 10:15 63:76 (12:32 24:41 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 29.01.2017, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


92. Junior Kralupy - SK UP Olomouc 29.01.2017 10:00 76:62 (23:12 36:37 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


93. SŠMH Handicap Brno - Lokomotiva Liberec 29.01.2017 09:30 98:57 (21:10 42:31 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 29.01.2017, 09:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500/---)
Stančík Robin (1.000/1.500/---)


94. KP Brno B - Sokol Nusle 29.01.2017 10:00 85:58 (19:13 50:28 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


95. USK Praha - BK Strakonice B 29.01.2017 10:00 76:48 (21:12 39:23 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


96. Sokol Pečky - BA Sparta 29.01.2017 11:30 76:54 (18:12 35:27 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 29.01.2017, 11:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholzová Michaela (4.000/1.000/---)
Theodor Pavel (3.000/1.000/---)


17. kolo
97. SK UP Olomouc - USK Praha 11.02.2017 14:00 61:49 (20:13 37:32 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 11.02.2017, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/2.000/---)


98. Studánka Pardubice - Sokol Pečky 11.02.2017 17:30 55:43 (13:12 25:20 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 11.02.2017, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)
Brandejs Tomáš (1.000/3.000/---)


99. BA Sparta - SŠMH Handicap Brno 11.02.2017 10:00 67:66 (10:8 25:21 40:38 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


*100. BK Strakonice B - KP Brno B 20:0 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. Sokol Nusle - Aritma Praha 11.02.2017 17:00 73:64 (25:16 45:23 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/1.000/---)
Buršík Martin (2.000/1.000/---)


102. Lokomotiva Liberec - Junior Kralupy 11.02.2017 17:00 52:73 (15:16 31:29 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/2.000/---)
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)


18. kolo
103. Studánka Pardubice - USK Praha 12.02.2017 11:00 61:78 (19:21 37:44 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 12.02.2017, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000/---)
Brandejs Tomáš (1.000/2.000/---)


104. SK UP Olomouc - Sokol Pečky 12.02.2017 13:30 65:69 (23:15 35:30 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 12.02.2017, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.500/2.500/---)


105. BK Strakonice B - SŠMH Handicap Brno 12.02.2017 11:00 68:46 (21:14 35:22 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 12.02.2017, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)


*106. BA Sparta - KP Brno B 20:0 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. Lokomotiva Liberec - Aritma Praha 12.02.2017 10:00 91:71 (27:4 45:25 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000/---)
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)


108. Sokol Nusle - Junior Kralupy 12.02.2017 10:00 56:49 (20:10 33:18 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)


19. kolo
109. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 25.02.2017 18:00 61:70 (10:28 28:44 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 25.02.2017, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Neuman Ladislav (4.000/1.000/---)
Šmíd Pavel (2.000/1.000/---)


110. Lokomotiva Liberec - SK UP Olomouc 25.02.2017 17:30 69:93 (15:24 30:43 58:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 25.02.2017, 17:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Libor (1.500/1.000/---)


111. Junior Kralupy - BK Strakonice B 25.02.2017 18:00 76:70 (14:16 40:40 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 25.02.2017, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


112. Aritma Praha - BA Sparta 25.02.2017 18:15 49:58 (11:20 21:31 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 25.02.2017, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)


113. KP Brno B - USK Praha 25.02.2017 14:30 64:73 (15:20 31:41 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 25.02.2017, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


114. SŠMH Handicap Brno - Sokol Pečky 25.02.2017 10:00 56:72 (15:28 32:39 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 25.02.2017, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.500/4.000/---)
Nehoda Pavel (2.000/3.000/---)


20. kolo
115. Lokomotiva Liberec - Studánka Pardubice 26.02.2017 10:00 70:77 (16:25 34:35 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Libor (1.500/1.000/---)


116. Sokol Nusle - SK UP Olomouc 26.02.2017 10:00 78:88 (18:17 37:39 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Šmíd Pavel (1.000/2.000/---)


117. Aritma Praha - BK Strakonice B 26.02.2017 10:15 67:65 (13:13 33:39 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 26.02.2017, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


118. Junior Kralupy - BA Sparta 26.02.2017 10:00 63:62 (8:19 33:33 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/4.000/---)


119. SŠMH Handicap Brno - USK Praha 24.02.2017 17:30 59:65 (17:20 33:35 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.02.2017, 17:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


120. KP Brno B - Sokol Pečky 26.02.2017 13:15 59:63 (26:12 36:29 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 26.02.2017, 13:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (2.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (2.000/2.500/---)


21. kolo
121. SK UP Olomouc - SŠMH Handicap Brno 24.09.2016 17:00 55:85 (14:16 31:47 45:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 24.09.2016, 17:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


122. Studánka Pardubice - KP Brno B 24.09.2016 18:30 63:55 (23:17 36:31 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 24.09.2016, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/2.000/---)


123. Sokol Pečky - Aritma Praha 24.09.2016 10:00 78:69 (18:24 35:38 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 24.09.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


124. USK Praha - Junior Kralupy 24.09.2016 11:00 59:71 (14:23 27:40 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 24.09.2016, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000/---)


125. BA Sparta - Lokomotiva Liberec 24.09.2016 12:30 79:49 (17:11 38:21 65:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.09.2016, 12:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)


126. BK Strakonice B - Sokol Nusle 24.09.2016 17:00 73:58 (26:15 52:30 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 24.09.2016, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. Studánka Pardubice - SŠMH Handicap Brno 25.09.2016 09:00 41:75 (9:28 18:38 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)


128. SK UP Olomouc - KP Brno B 25.09.2016 11:00 64:55 (18:11 37:29 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 25.09.2016, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Vyplel David (1.000/1.000/---)


129. USK Praha - Aritma Praha 26.10.2016 19:00 58:55 (15:10 27:21 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 26.10.2016, 19:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.500/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


130. Sokol Pečky - Junior Kralupy 25.09.2016 10:00 80:65 (20:11 41:29 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (4.000/1.000/---)


131. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 25.09.2016 13:00 68:61 (14:14 22:30 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 25.09.2016, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)


132. BA Sparta - Sokol Nusle 25.09.2016 11:00 86:40 (26:7 48:17 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 25.09.2016, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/3.000/---)
Smetana Jiří (1.000/3.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.