image

ženy / 2. liga / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. Sparta Praha 18 17 1 1469:813 35
2. Bižuterie Jablonec n.N. 18 16 2 1432:877 34
3. BK Sluneta Ústí n.L. 18 15 3 1262:876 33
4. Slovan Litoměřice 18 11 7 1104:1072 29
5. BK Brandýs nad Labem 18 10 8 1140:1085 28
6. BaK Plzeň 18 7 11 1049:1103 25
7. HB Basket Praha 18 6 12 1044:1214 24
8. BK Klatovy 18 3 15 947:1432 21
9. TJ Sokol Kladno 18 3 15 895:1490 21
10. TJ Slovan Varnsdorf 18 2 16 958:1338 20
1. kolo
1. HB Basket Praha - Sparta Praha 24.09.2016 17:30 51:89 (11:28 27:52 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.09.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500)
Kučera Vít (1.000/1.500)

2. Sokol Kladno - Slovan Varnsdorf 24.09.2016 18:00 68:48 (14:12 34:19 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 24.09.2016, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

3. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n.L. 24.09.2016 17:00 53:61 (19:18 27:30 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (3.000/1.000)

4. BK Klatovy - BK Brandýs n.L. 24.09.2016 16:30 65:71 (16:22 29:40 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2016, 16:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000)
Novák Vratislav (2.000/2.000)

5. BaK Plzeň - B. Jablonec n. N. 24.09.2016 18:00 45:73 (14:18 26:32 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/2.000)
Ježek Václav (2.000/2.000)

2. kolo
6. Sokol Kladno - Sluneta Ústí n.L. 25.09.2016 11:30 39:65 (15:16 21:42 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

7. Slovan Litoměřice - Slovan Varnsdorf 25.09.2016 12:30 77:41 (23:15 44:23 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2016, 12:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.500)
Neuman Ladislav (1.000/1.500)

8. BK Klatovy - B. Jablonec n. N. 25.09.2016 09:30 40:85 (11:19 29:43 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2016, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Vratislav (2.000/1.500)
Havlíček Petr (2.000/1.500)

9. BaK Plzeň - BK Brandýs n.L. 25.09.2016 12:00 50:57 (8:13 18:23 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/3.000)
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/2.000)

3. kolo
10. BK Brandýs n.L. - B. Jablonec n. N. 08.10.2016 19:00 64:79 (17:21 31:38 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/3.000)
Pörner Marek (2.000/3.000)

11. Slovan Varnsdorf - BK Klatovy 19.10.2016 18:00 97:51 (27:8 48:26 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 19.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

12. Sluneta Ústí n.L. - BaK Plzeň 08.10.2016 17:00 84:69 (19:14 42:33 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

13. HB Basket Praha - Sokol Kladno 08.10.2016 17:15 71:57 (17:13 37:29 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2016, 17:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.500)
Barták Matěj (1.000/3.500)

14. Sparta Praha - Slovan Litoměřice 08.10.2016 16:00 65:54 (13:20 27:29 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.000)
Šafařík Michal (1.500/1.000)

4. kolo
15. Slovan Varnsdorf - BaK Plzeň 09.10.2016 10:00 52:83 (14:18 29:44 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000)
Bohata Pavel (3.000/1.000)

16. Sluneta Ústí n.L. - BK Klatovy 11.11.2016 18:00 86:35 (22:14 44:22 69:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.11.2016, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/3.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

17. HB Basket Praha - Slovan Litoměřice 09.10.2016 12:30 63:83 (24:28 36:48 50:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

18. Sparta Praha - Sokol Kladno 09.10.2016 10:00 103:49 (24:16 48:24 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

5. kolo
19. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 22.10.2016 19:00 60:79 (12:20 27:35 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2016, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

20. BK Klatovy - HB Basket Praha 22.10.2016 18:00 50:75 (14:17 29:42 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 22.10.2016, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.000/1.000)
Jodl Jiří (2.000/1.000)

21. BaK Plzeň - Sparta Praha 22.10.2016 18:00 53:76 (15:19 27:40 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.500)

22. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf 22.10.2016 17:00 74:34 (22:8 37:10 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500)

23. B. Jablonec n. N. - Sluneta Ústí n.L. 22.10.2016 11:00 63:50 (17:16 35:26 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kočovský Dominik (2.000/1.500)
Sejrek Daniel (2.000/1.500)

6. kolo
24. BK Klatovy - Sparta Praha 23.10.2016 10:30 44:98 (3:31 18:45 26:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2016, 10:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.500/1.500)
Jodl Jiří (2.000/1.500)

25. BaK Plzeň - HB Basket Praha 23.10.2016 11:30 71:76 (14:26 41:43 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2016, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

26. BK Brandýs n.L. - Sluneta Ústí n.L. 23.10.2016 11:30 42:67 (8:19 29:41 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2016, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000)

27. B. Jablonec n. N. - Slovan Varnsdorf 23.10.2016 11:00 71:60 (9:10 37:19 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.500/1.000)
Sejrek Daniel (1.500/1.000)

7. kolo
28. Slovan Varnsdorf - Sluneta Ústí n.L. 05.11.2016 15:15 39:65 (8:12 21:24 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2016, 15:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

29. HB Basket Praha - BK Brandýs n.L. 05.11.2016 18:00 69:59 (26:22 38:36 49:50 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 29

datum: 05.11.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/3.000)
Šmíd Pavel (1.500/3.000)

30. Sparta Praha - B. Jablonec n. N. 05.11.2016 18:00 65:58 (17:16 31:32 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 30

datum: 05.11.2016, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/2.000)
Fialová Viola (1.500/2.000)

31. Sokol Kladno - BK Klatovy 05.11.2016 19:00 69:65 (18:19 34:39 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2016, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/4.000)

32. Slovan Litoměřice - BaK Plzeň 05.11.2016 17:00 62:49 (12:13 29:25 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

8. kolo
33. HB Basket Praha - B. Jablonec n. N. 06.11.2016 15:00 59:73 (14:19 30:32 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (3.000/1.500)
Nesper Jindřich (3.000/1.500)

34. Sparta Praha - BK Brandýs n.L. 06.11.2016 10:00 74:45 (21:13 44:21 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 34

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500)
Fialová Viola (1.000/2.500)

35. Sokol Kladno - BaK Plzeň 06.11.2016 11:30 70:73 (14:16 26:37 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 35

datum: 06.11.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Zámostný Jindřich (3.000/1.000)

36. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 06.11.2016 13:00 68:44 (20:11 33:27 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

9. kolo
37. BK Klatovy - BaK Plzeň 24.11.2016 18:30 45:61 (15:16 21:34 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 37

datum: 24.11.2016, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/1.000)
Jodl Jiří (2.000/1.000)

38. BK Brandýs n.L. - Sokol Kladno 19.11.2016 16:00 75:36 (25:8 45:18 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 38

datum: 19.11.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.500)
Šmůla Petr (2.000/1.500)

39. B. Jablonec n. N. - Slovan Litoměřice 19.11.2016 17:00 86:51 (30:12 51:22 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 39

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Menšík Richard (1.500/1.000)

40. Slovan Varnsdorf - HB Basket Praha 19.11.2016 17:00 56:61 (14:9 31:21 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 40

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/2.500)
Šmíd Pavel (2.500/2.500)

41. Sluneta Ústí n.L. - Sparta Praha 19.11.2016 17:00 57:62 (9:16 28:27 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.500/1.000)

10. kolo
42. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 20.11.2016 11:30 65:59 (19:16 35:33 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 42

datum: 20.11.2016, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

43. B. Jablonec n. N. - Sokol Kladno 20.11.2016 10:00 132:36 (39:7 60:19 92:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 43

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.000)
Menšík Richard (1.500/2.000)

44. Slovan Varnsdorf - Sparta Praha 20.11.2016 12:30 31:106 (8:19 13:57 19:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

45. Sluneta Ústí n.L. - HB Basket Praha 20.11.2016 10:00 77:55 (26:15 37:27 60:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000)
Bohata Pavel (1.000/3.000)

11. kolo
46. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Kladno 03.12.2016 17:00 115:38 (40:9 62:23 91:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 46

datum: 03.12.2016, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

47. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice 03.12.2016 17:00 56:70 (17:13 35:33 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 47

datum: 03.12.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000)

48. B. Jablonec n. N. - BK Klatovy 03.12.2016 10:00 114:36 (27:11 51:26 84:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 48

datum: 03.12.2016, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/3.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

49. BK Brandýs n.L. - BaK Plzeň 03.12.2016 14:00 63:46 (20:10 36:21 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

12. kolo
50. Sparta Praha - HB Basket Praha 04.12.2016 18:00 76:49 (19:10 44:26 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 50

datum: 04.12.2016, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000)
Kočovský Dominik (1.500/1.000)

51. Slovan Varnsdorf - Sokol Kladno 04.12.2016 16:45 63:53 (11:11 26:25 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 51

datum: 04.12.2016, 16:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.500)
Mašek Tomáš (2.000/1.500)

52. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 04.12.2016 10:00 72:43 (23:11 36:22 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 52

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

53. BK Brandýs n.L. - BK Klatovy 02.12.2016 19:15 87:52 (23:7 44:22 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2016, 19:15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)
Výborný Dominik (1.000/3.500)

54. B. Jablonec n. N. - BaK Plzeň 03.02.2017 18:00 66:37 (8:9 30:24 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 54

datum: 03.02.2017, 18:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.000)
Menšík Richard (2.500/1.000)

13. kolo
55. BaK Plzeň - Slovan Varnsdorf 20.01.2017 18:45 57:35 (14:9 27:14 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 55

datum: 20.01.2017, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000)
Karásek Jan (1.000/1.000)

56. BK Klatovy - Sluneta Ústí n.L. 20.01.2017 18:00 40:79 (15:11 20:35 30:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 56

datum: 20.01.2017, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000)
Jodl Jiří (1.500/1.000)

57. Slovan Litoměřice - HB Basket Praha 17.12.2016 14:00 52:48 (16:10 33:22 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 57

datum: 17.12.2016, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

58. Sokol Kladno - Sparta Praha 17.12.2016 13:30 41:119 (13:34 23:68 31:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 58

datum: 17.12.2016, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Eisner Petr (2.500/1.500)
Rom Daniel (2.500/1.500)

14. kolo
59. B. Jablonec n. N. - BK Brandýs n.L. 17.12.2016 16:00 107:44 (23:11 52:27 79:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 59

datum: 17.12.2016, 16:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/3.500)
Menšík Richard (2.000/3.500)

60. BK Klatovy - Slovan Varnsdorf 21.01.2017 14:00 101:97 (18:28 31:43 48:55 74:74 85:85 94:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 60

datum: 21.01.2017, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.500/2.000)

61. BaK Plzeň - Sluneta Ústí n.L. 25.01.2017 19:00 49:59 (12:10 23:27 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 61

datum: 25.01.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

62. Sokol Kladno - HB Basket Praha 18.12.2016 11:30 60:54 (18:11 31:29 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 62

datum: 18.12.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Eisner Petr (2.500/1.000)
Rom Daniel (2.500/1.000)

63. Slovan Litoměřice - Sparta Praha 18.12.2016 12:00 39:96 (7:28 17:51 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 63

datum: 18.12.2016, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

15. kolo
64. Sparta Praha - BK Klatovy 14.01.2017 18:00 92:26 (28:7 49:16 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 64

datum: 14.01.2017, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.500)
Křenek Karel (1.500/1.500)

65. HB Basket Praha - BaK Plzeň 08.02.2017 19:30 45:70 (9:17 25:29 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 65

datum: 08.02.2017, 19:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

66. Sluneta Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 14.01.2017 16:00 51:49 (14:18 22:24 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 66

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.500)
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.500)

67. Slovan Varnsdorf - B. Jablonec n. N. 14.01.2017 17:00 62:81 (11:21 22:48 38:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.500)
Šlaj Jiří (2.000/1.500)

16. kolo
68. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 15.01.2017 11:00 87:35 (29:8 44:14 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 68

datum: 15.01.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

69. HB Basket Praha - BK Klatovy 06.02.2017 17:30 56:65 (23:14 33:29 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 69

datum: 06.02.2017, 17:30:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500)
Slanina Vladimír (1.000/1.500)

70. Sparta Praha - BaK Plzeň 15.01.2017 10:00 80:42 (21:13 36:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 70

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

71. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 15.01.2017 10:00 64:76 (17:21 35:43 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 71

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Šlaj Jiří (1.500/1.000)

72. Sluneta Ústí n.L. - B. Jablonec n. N. 15.01.2017 10:00 61:44 (16:14 28:24 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 72

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/3.500)
Kotrbatá Zuzana (1.500/3.500)

17. kolo
73. B. Jablonec n. N. - HB Basket Praha 28.01.2017 17:00 81:42 (17:9 33:23 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 73

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/4.000)

74. BK Brandýs n.L. - Sparta Praha 28.01.2017 17:00 50:75 (12:27 24:44 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 74

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/1.500)
Tax Tomáš (2.000/1.500)

75. BaK Plzeň - Sokol Kladno 28.01.2017 18:15 70:42 (25:8 46:19 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 75

datum: 28.01.2017, 18:15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Jodl Jiří (1.000/2.000)

76. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 28.01.2017 15:00 52:64 (9:14 20:34 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 76

datum: 28.01.2017, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Vratislav (2.000/1.000)
Havlíček Petr (2.000/1.000)

18. kolo
77. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 29.01.2017 10:00 99:43 (25:11 49:24 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 77

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

78. BK Brandýs n.L. - HB Basket Praha 29.01.2017 11:30 61:50 (17:11 33:24 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 78

datum: 29.01.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (2.500/1.000)

79. B. Jablonec n. N. - Sparta Praha 29.01.2017 09:30 64:55 (18:12 33:23 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 79

datum: 29.01.2017, 09:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/2.500)
Menšík Richard (2.500/2.000)

80. BK Klatovy - Sokol Kladno 29.01.2017 11:00 82:64 (22:13 37:35 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 80

datum: 29.01.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000)
Novák Vratislav (1.500/2.000)

81. BaK Plzeň - Slovan Litoměřice 29.01.2017 14:30 55:64 (17:14 31:31 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 81

datum: 29.01.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

19. kolo
82. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 11.02.2017 17:00 56:55 (19:10 33:25 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 82

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/4.000)
Rom Daniel (1.000/1.500)

83. Sokol Kladno - B. Jablonec n. N. 11.02.2017 13:30 27:86 (5:18 9:48 22:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 83

datum: 11.02.2017, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.500)
Buršík Martin (1.500/1.500)

84. Sparta Praha - Slovan Varnsdorf 11.02.2017 18:00 80:23 (27:0 45:12 57:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 84

datum: 11.02.2017, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

85. HB Basket Praha - Sluneta Ústí n.L. 11.02.2017 16:00 55:77 (8:21 21:43 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 85

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

20. kolo
86. BaK Plzeň - BK Klatovy 12.02.2017 12:00 69:54 (14:12 25:25 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 86

datum: 12.02.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.500)
Renc Jan (1.500/1.500)

87. Sokol Kladno - BK Brandýs n.L. 12.02.2017 12:00 51:103 (19:17 29:45 39:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 87

datum: 12.02.2017, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)
Buršík Martin (1.500/2.000)

88. Slovan Litoměřice - B. Jablonec n. N. 12.02.2017 13:00 43:69 (10:12 27:30 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 88

datum: 12.02.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.500)
Menšík Richard (1.000/2.500)

89. HB Basket Praha - Slovan Varnsdorf 12.02.2017 13:00 65:57 (22:13 31:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 89

datum: 12.02.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

90. Sparta Praha - Sluneta Ústí n.L. 12.02.2017 10:00 58:37 (14:19 35:23 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 90

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.500)
Kohout Radomír (1.500/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.