image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina A


tabulka
1. Levhartice Chomutov 12 11 1 1178:394 23
2. BK Strakonice 12 11 1 973:458 23
3. DBaK 12 8 4 935:587 20
4. BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 6 6 567:695 18
5. HB Basket Praha B 12 3 9 640:791 15
6. Aritma Praha 12 3 9 480:883 15
7. Sokol Kladno 12 0 12 213:1178 12
1. kolo
1. Loko Karlovy Vary - Levhartice Chomutov 17.11.2016 10:00 19:90 (0:34 10:45 10:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

2. DBaK - Sokol Kladno 28.09.2016 10:00 125:6 (47:1 68:6 99:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

3. HB Basket Praha B - Aritma Praha 28.09.2016 16:00 62:43 (17:12 34:20 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2016, 16:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

2. kolo
4. Levhartice Chomutov - BK Strakonice 24.09.2016 14:00 79:44 (29:9 36:26 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

5. DBaK - HB Basket Praha B 24.09.2016 14:00 71:42 (21:8 40:17 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

6. Sokol Kladno - Aritma Praha 24.09.2016 15:30 23:78 (8:22 8:32 15:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 24.09.2016, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

3. kolo
7. Loko Karlovy Vary - BK Strakonice 06.11.2016 10:30 33:60 (7:18 14:37 24:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 06.11.2016, 10:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian (1.000/3.000)
Neudert Rudolf (1.000/3.000)

8. DBaK - Aritma Praha 25.09.2016 10:00 111:33 (22:13 58:17 80:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/2.000)

9. Sokol Kladno - HB Basket Praha B 25.09.2016 09:00 15:112 (3:25 6:55 13:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

4. kolo
10. BK Strakonice - Aritma Praha 08.10.2016 15:00 95:30 (7:16 43:21 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/2.000)

11. Loko Karlovy Vary - DBaK 08.10.2016 14:30 37:60 (7:23 19:32 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2016, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Ježek Václav (1.000/2.500)

12. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 08.10.2016 15:00 126:14 (40:2 68:3 94:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

5. kolo
13. BK Strakonice - HB Basket Praha B 09.10.2016 13:00 68:26 (23:2 28:6 51:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

14. Loko Karlovy Vary - Sokol Kladno 09.10.2016 11:30 96:24 (21:6 53:11 76:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2016, 11:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

15. Levhartice Chomutov - DBaK 09.10.2016 11:00 91:50 (37:10 48:24 72:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.500)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

6. kolo
16. Sokol Kladno - BK Strakonice 22.10.2016 16:30 14:107 (4:22 7:44 7:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2016, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Pörner Marek (1.000/2.000)

17. HB Basket Praha B - Loko Karlovy Vary 22.10.2016 10:00 54:63 (11:17 29:30 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kohout Radomír (2.500/1.000)
Tesárek Vojtěch (2.500/1.000)

18. Aritma Praha - Levhartice Chomutov 22.10.2016 16:00 24:126 (6:37 12:68 16:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Melzerová Johana (1.000/1.000)

7. kolo
19. DBaK - BK Strakonice 23.10.2016 09:30 58:69 (12:9 25:31 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Musil Jan (1.500/1.500)

20. HB Basket Praha B - Levhartice Chomutov 23.10.2016 15:00 37:114 (13:28 21:53 23:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

21. Aritma Praha - Loko Karlovy Vary 23.10.2016 10:15 33:67 (14:17 20:32 22:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Melzerová Johana (1.000/1.000)

8. kolo
22. Levhartice Chomutov - Loko Karlovy Vary 17.11.2016 13:00 111:26 (33:10 51:15 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 17.11.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

23. Sokol Kladno - DBaK 17.11.2016 10:00 16:113 (4:27 8:54 10:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

24. Aritma Praha - HB Basket Praha B 17.11.2016 10:00 70:64 (17:10 35:22 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

9. kolo
25. BK Strakonice - Loko Karlovy Vary 25.09.2016 11:00 83:22 (27:7 42:16 62:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 25.09.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

26. Aritma Praha - DBaK 05.11.2016 16:00 36:80 (11:12 27:38 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

27. HB Basket Praha B - Sokol Kladno 05.11.2016 16:00 99:19 (20:4 51:4 75:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
28. BK Strakonice - Levhartice Chomutov 05.11.2016 14:00 81:66 (19:24 53:33 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/2.500)
Vávrová Veronika (1.000/2.500)

29. HB Basket Praha B - DBaK 06.11.2016 12:30 46:100 (9:27 20:49 34:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

30. Aritma Praha - Sokol Kladno 06.11.2016 12:30 37:34 (8:10 23:18 27:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2016, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

11. kolo
31. HB Basket Praha B - BK Strakonice 19.11.2016 15:00 36:93 (5:20 14:37 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

32. Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 19.11.2016 16:30 21:73 (5:22 13:36 16:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 19.11.2016, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

33. DBaK - Levhartice Chomutov 19.11.2016 18:00 35:99 (9:33 31:47 35:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

12. kolo
34. Aritma Praha - BK Strakonice 20.11.2016 10:15 36:81 (12:20 17:44 25:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 20.11.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

35. DBaK - Loko Karlovy Vary 20.11.2016 10:00 85:38 (16:13 43:20 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

36. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 20.11.2016 10:30 16:94 (7:26 11:48 16:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 20.11.2016, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

13. kolo
37. BK Strakonice - DBaK 03.12.2016 15:00 74:47 (15:12 41:20 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Novák Václav (2.000/2.500)

38. Levhartice Chomutov - HB Basket Praha B 03.12.2016 15:00 84:24 (34:5 37:7 62:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

39. Loko Karlovy Vary - Aritma Praha 03.12.2016 15:00 42:36 (13:9 22:23 26:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Maleček Roman (1.000/1.000)
Neudert Rudolf (1.000/1.000)

14. kolo
40. BK Strakonice - Sokol Kladno 04.12.2016 09:00 118:11 (28:4 61:4 94:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: Hala TJ ČZ Strakonice, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Novák Václav (1.000/2.000)

41. Loko Karlovy Vary - HB Basket Praha B 04.12.2016 10:00 51:38 (11:4 23:21 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sosnovcová Radka (1.000/1.000)
Růžička Jan (1.000/1.000)

42. Levhartice Chomutov - Aritma Praha 04.12.2016 15:00 98:24 (28:6 49:10 76:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.