image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina A


tabulka
1. Levhartice Chomutov 12 11 1 1178:394 23
2. BK Strakonice 12 11 1 973:458 23
3. DBaK 12 8 4 935:587 20
4. BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 6 6 567:695 18
5. HB Basket Praha B 12 3 9 640:791 15
6. Aritma Praha 12 3 9 480:883 15
7. Sokol Kladno 12 0 12 213:1178 12
1. kolo
1. Loko Karlovy Vary - Levhartice Chomutov 17.11.2016 10:00 19:90 (0:34 10:45 10:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

2. DBaK - Sokol Kladno 28.09.2016 10:00 125:6 (47:1 68:6 99:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

3. HB Basket Praha B - Aritma Praha 28.09.2016 16:00 62:43 (17:12 34:20 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2016, 16:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

2. kolo
4. Levhartice Chomutov - BK Strakonice 24.09.2016 14:00 79:44 (29:9 36:26 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

5. DBaK - HB Basket Praha B 24.09.2016 14:00 71:42 (21:8 40:17 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

6. Sokol Kladno - Aritma Praha 24.09.2016 15:30 23:78 (8:22 8:32 15:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 24.09.2016, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

3. kolo
7. Loko Karlovy Vary - BK Strakonice 06.11.2016 10:30 33:60 (7:18 14:37 24:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 06.11.2016, 10:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian (1.000/3.000)
Neudert Rudolf (1.000/3.000)

8. DBaK - Aritma Praha 25.09.2016 10:00 111:33 (22:13 58:17 80:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (2.000/2.000)

9. Sokol Kladno - HB Basket Praha B 25.09.2016 09:00 15:112 (3:25 6:55 13:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

4. kolo
10. BK Strakonice - Aritma Praha 08.10.2016 15:00 95:30 (7:16 43:21 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/2.000)

11. Loko Karlovy Vary - DBaK 08.10.2016 14:30 37:60 (7:23 19:32 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2016, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)
Ježek Václav (1.000/2.500)

12. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 08.10.2016 15:00 126:14 (40:2 68:3 94:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

5. kolo
13. BK Strakonice - HB Basket Praha B 09.10.2016 13:00 68:26 (23:2 28:6 51:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

14. Loko Karlovy Vary - Sokol Kladno 09.10.2016 11:30 96:24 (21:6 53:11 76:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2016, 11:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

15. Levhartice Chomutov - DBaK 09.10.2016 11:00 91:50 (37:10 48:24 72:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.500)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

6. kolo
16. Sokol Kladno - BK Strakonice 22.10.2016 16:30 14:107 (4:22 7:44 7:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2016, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Pörner Marek (1.000/2.000)

17. HB Basket Praha B - Loko Karlovy Vary 22.10.2016 10:00 54:63 (11:17 29:30 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kohout Radomír (2.500/1.000)
Tesárek Vojtěch (2.500/1.000)

18. Aritma Praha - Levhartice Chomutov 22.10.2016 16:00 24:126 (6:37 12:68 16:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Melzerová Johana (1.000/1.000)

7. kolo
19. DBaK - BK Strakonice 23.10.2016 09:30 58:69 (12:9 25:31 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Musil Jan (1.500/1.500)

20. HB Basket Praha B - Levhartice Chomutov 23.10.2016 15:00 37:114 (13:28 21:53 23:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

21. Aritma Praha - Loko Karlovy Vary 23.10.2016 10:15 33:67 (14:17 20:32 22:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Melzerová Johana (1.000/1.000)

8. kolo
22. Levhartice Chomutov - Loko Karlovy Vary 17.11.2016 13:00 111:26 (33:10 51:15 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 17.11.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

23. Sokol Kladno - DBaK 17.11.2016 10:00 16:113 (4:27 8:54 10:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

24. Aritma Praha - HB Basket Praha B 17.11.2016 10:00 70:64 (17:10 35:22 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

9. kolo
25. BK Strakonice - Loko Karlovy Vary 25.09.2016 11:00 83:22 (27:7 42:16 62:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 25.09.2016, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

26. Aritma Praha - DBaK 05.11.2016 16:00 36:80 (11:12 27:38 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

27. HB Basket Praha B - Sokol Kladno 05.11.2016 16:00 99:19 (20:4 51:4 75:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
28. BK Strakonice - Levhartice Chomutov 05.11.2016 14:00 81:66 (19:24 53:33 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/2.500)
Vávrová Veronika (1.000/2.500)

29. HB Basket Praha B - DBaK 06.11.2016 12:30 46:100 (9:27 20:49 34:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

30. Aritma Praha - Sokol Kladno 06.11.2016 12:30 37:34 (8:10 23:18 27:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2016, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

11. kolo
31. HB Basket Praha B - BK Strakonice 19.11.2016 15:00 36:93 (5:20 14:37 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

32. Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 19.11.2016 16:30 21:73 (5:22 13:36 16:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 19.11.2016, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

33. DBaK - Levhartice Chomutov 19.11.2016 18:00 35:99 (9:33 31:47 35:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

12. kolo
34. Aritma Praha - BK Strakonice 20.11.2016 10:15 36:81 (12:20 17:44 25:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 20.11.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

35. DBaK - Loko Karlovy Vary 20.11.2016 10:00 85:38 (16:13 43:20 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

36. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 20.11.2016 10:30 16:94 (7:26 11:48 16:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 20.11.2016, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

13. kolo
37. BK Strakonice - DBaK 03.12.2016 15:00 74:47 (15:12 41:20 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Novák Václav (2.000/2.500)

38. Levhartice Chomutov - HB Basket Praha B 03.12.2016 15:00 84:24 (34:5 37:7 62:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

39. Loko Karlovy Vary - Aritma Praha 03.12.2016 15:00 42:36 (13:9 22:23 26:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Maleček Roman (1.000/1.000)
Neudert Rudolf (1.000/1.000)

14. kolo
40. BK Strakonice - Sokol Kladno 04.12.2016 09:00 118:11 (28:4 61:4 94:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: Hala TJ ČZ Strakonice, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Novák Václav (1.000/2.000)

41. Loko Karlovy Vary - HB Basket Praha B 04.12.2016 10:00 51:38 (11:4 23:21 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sosnovcová Radka (1.000/1.000)
Růžička Jan (1.000/1.000)

42. Levhartice Chomutov - Aritma Praha 04.12.2016 15:00 98:24 (28:6 49:10 76:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR