image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina B


tabulka
1. Basket Slovanka 12 12 0 1187:499 24
2. BA Sparta Praha 12 10 2 798:491 22
3. USK Praha 12 8 4 706:662 20
4. SLUNETA Ústí nad Labem 12 5 7 732:614 17
5. BK Brandýs nad Labem 12 5 7 694:796 17
6. BK Prosek 12 1 11 488:1036 13
7. TJ Slovan Litoměřice 12 1 11 420:927 13
1. kolo
43. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 28.09.2016 10:00 91:47 (19:16 50:22 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

44. BA Sparta Praha - USK Praha 28.09.2016 14:00 57:41 (11:10 25:23 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 28.09.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.500)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

45. BK Prosek - Basket Slovanka 28.09.2016 17:00 24:131 (10:27 16:58 17:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 28.09.2016, 17:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

2. kolo
46. BK Brandýs n.L. - BK Prosek 24.09.2016 14:00 107:31 (26:7 56:9 82:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 46

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

47. Slovan Litoměřice - Basket Slovanka 06.11.2016 11:30 18:138 (1:38 8:58 10:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 06.11.2016, 11:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Růzha Jan (1.000/1.000)

48. SLUNETA Ústí nad Labem - BA Sparta Praha 24.09.2016 15:00 39:50 (12:6 18:19 27:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 24.09.2016, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Hejnic Jan (1.000/2.000)

3. kolo
49. BK Brandýs n.L. - Basket Slovanka 16.10.2016 14:00 35:106 (5:36 17:52 24:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 49

datum: 16.10.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Málek Jan (1.500/1.000)
Dub Michal (1.500/1.000)

50. Slovan Litoměřice - BK Prosek 25.09.2016 10:00 67:60 (17:18 34:28 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 50

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)

51. SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha 25.09.2016 10:00 64:76 (13:14 26:33 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

4. kolo
52. BK Prosek - BA Sparta Praha 08.10.2016 17:00 30:111 (4:25 57:8 89:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 52

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.500)

53. Basket Slovanka - USK Praha 08.10.2016 09:00 108:35 (32:4 54:11 86:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 53

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

54. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí nad Labem 08.10.2016 17:00 58:56 (16:10 31:22 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 54

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

5. kolo
55. BK Prosek - USK Praha 09.10.2016 10:00 50:71 (8:13 17:36 29:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 55

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Lahoda Radek (1.000/1.500)

56. Basket Slovanka - BA Sparta Praha 09.10.2016 09:00 75:40 (22:11 43:26 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 56

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/2.000)
Lejčko Jan (1.000/2.000)

57. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí nad Labem 09.10.2016 10:00 21:54 (8:15 16:38 18:45 21:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 57

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

6. kolo
58. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Prosek 22.10.2016 15:00 75:25 (19:1 37:9 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 58

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

59. BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L. 22.10.2016 14:00 69:32 (21:10 38:16 57:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 59

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

60. USK Praha - Slovan Litoměřice 22.10.2016 11:00 70:26 (12:6 32:12 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 60

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Kysilka Miroslav (1.500/1.000)

7. kolo
61. SLUNETA Ústí nad Labem - Basket Slovanka 23.10.2016 10:00 66:81 (19:21 32:45 47:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 61

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

62. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice 23.10.2016 14:00 75:19 (16:2 33:6 53:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 62

datum: 23.10.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

63. USK Praha - BK Brandýs n.L. 23.10.2016 09:00 84:45 (18:18 40:25 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 63

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.500/1.000)

8. kolo
64. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 17.11.2016 10:00 35:64 (10:21 16:36 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 64

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

65. USK Praha - BA Sparta Praha 17.11.2016 10:00 39:75 (9:13 24:20 31:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 65

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.000)
Horník Michal (1.500/1.000)

66. Basket Slovanka - BK Prosek 17.11.2016 12:30 110:51 (23:8 53:21 84:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 66

datum: 17.11.2016, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

9. kolo
67. Basket Slovanka - BK Brandýs n.L. 05.11.2016 13:00 114:50 (28:14 52:32 85:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 67

datum: 05.11.2016, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

68. BK Prosek - Slovan Litoměřice 05.11.2016 17:00 67:40 (14:8 31:14 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 68

datum: 05.11.2016, 17:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kysilka Miroslav (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

69. USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 05.11.2016 13:00 48:36 (8:8 18:20 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 69

datum: 05.11.2016, 13:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000)
Hejnic Jan (1.500/1.000)

10. kolo
70. BK Prosek - BK Brandýs n.L. 06.11.2016 17:00 41:79 (10:27 18:43 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 70

datum: 06.11.2016, 17:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000)
Kocián Michal (1.500/1.000)

71. Basket Slovanka - Slovan Litoměřice 06.11.2016 09:00 125:40 (41:8 66:12 101:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 71

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Růzha Jan (1.000/1.000)

72. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 06.11.2016 16:00 72:52 (15:11 38:29 55:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 72

datum: 06.11.2016, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.500)
Šmůla Petr (2.000/4.000)

11. kolo
73. USK Praha - BK Prosek 18.11.2016 18:00 60:26 (18:11 33:17 47:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 73

datum: 18.11.2016, 18:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

74. BA Sparta Praha - Basket Slovanka 19.11.2016 13:30 47:63 (15:21 33:31 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 74

datum: 19.11.2016, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

75. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 19.11.2016 15:00 62:31 (7:8 36:19 46:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 75

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

12. kolo
76. BA Sparta Praha - BK Prosek 20.11.2016 17:00 82:37 (19:8 39:14 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 76

datum: 20.11.2016, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Slanina Vladimír (1.000/2.000)

77. USK Praha - Basket Slovanka 20.11.2016 10:00 51:70 (7:24 25:31 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 77

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

78. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Brandýs n.L. 20.11.2016 11:00 83:40 (12:14 38:19 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 78

datum: 20.11.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.500)

13. kolo
79. Basket Slovanka - SLUNETA Ústí nad Labem 03.12.2016 15:00 66:42 (27:7 41:16 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 79

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

80. Slovan Litoměřice - BA Sparta Praha 03.12.2016 08:30 30:59 (6:20 10:34 24:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 80

datum: 03.12.2016, 08:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Bárta Lukáš (1.000/2.000)

81. BK Brandýs n.L. - USK Praha 03.12.2016 10:00 59:69 (22:21 39:35 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 81

datum: 03.12.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

14. kolo
82. BK Prosek - SLUNETA Ústí nad Labem 04.12.2016 10:00 46:103 (14:28 24:48 36:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 82

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Tesárek Vojtěch (1.500/1.000)

83. BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha 30.11.2016 17:30 34:61 (6:12 18:30 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 83

datum: 30.11.2016, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

84. Slovan Litoměřice - USK Praha 04.12.2016 11:00 46:62 (11:13 19:30 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 84

datum: 04.12.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.