image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina D


tabulka
1. Sokol ZVUS Hradec Králové 12 12 0 1147:391 24
2. Sokol ZVUS Hradec Králové B 12 10 2 1182:456 22
3. BK Sojky Pelhřimov 12 7 5 747:625 19
4. BK Pliska Studánka Pardubice 12 6 6 651:730 18
5. Basket Poděbrady 12 4 8 501:789 16
6. Basket Říčany 12 3 9 628:886 15
7. BC Kolín 12 0 12 326:1305 12
1. kolo
127. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 28.09.2016 09:00 50:42 (11:11 25:18 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 127

datum: 28.09.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

128. Basket Říčany - BC Kolín 28.09.2016 15:00 110:32 (27:15 59:18 95:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 128

datum: 28.09.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

129. Sokol ZVUS H. Králové B - Sokol ZVUS H. Králové 17.11.2016 16:00 60:64 (27:15 34:32 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 129

datum: 17.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

2. kolo
130. Studánka Pardubice - Sokol ZVUS H. Králové B 05.11.2016 18:00 32:97 (8:21 18:43 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 130

datum: 05.11.2016, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

131. Basket Poděbrady - Sokol ZVUS H. Králové 05.11.2016 17:00 29:108 (9:26 18:58 24:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 131

datum: 05.11.2016, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Koudela Martin (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

132. Sojky Pelhřimov - Basket Říčany 24.09.2016 16:00 80:32 (29:8 41:18 64:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 132

datum: 24.09.2016, 16:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

3. kolo
133. Studánka Pardubice - Sokol ZVUS H. Králové 06.11.2016 09:00 26:102 (7:28 17:52 25:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 133

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

134. Basket Poděbrady - Sokol ZVUS H. Králové B 06.11.2016 10:00 25:134 (10:36 17:68 19:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 134

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Koudela Martin (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

135. Sojky Pelhřimov - BC Kolín 01.10.2016 10:00 138:23 (35:9 72:12 105:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 135

datum: 01.10.2016, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)
Rypáček Jakub (1.000/1.000)

4. kolo
136. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Říčany 08.10.2016 15:00 122:38 (29:14 48:24 78:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 136

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Lukeš Libor (1.000/1.500)

137. Sokol ZVUS H. Králové - BC Kolín 08.10.2016 13:00 155:2 (45:2 83:2 125:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 137

datum: 08.10.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

138. Studánka Pardubice - Sojky Pelhřimov 08.10.2016 17:30 60:52 (21:12 23:31 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 138

datum: 08.10.2016, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/4.000)
Válek Jakub (1.000/4.000)

5. kolo
139. Sokol ZVUS H. Králové B - BC Kolín 09.10.2016 09:00 134:22 (36:3 60:8 99:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 139

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

140. Sokol ZVUS H. Králové - Basket Říčany 09.10.2016 13:00 114:26 (21:3 54:10 83:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 140

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)

141. Basket Poděbrady - Sojky Pelhřimov 09.10.2016 15:00 40:48 (13:8 19:26 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 141

datum: 09.10.2016, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Pörner Marek (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

6. kolo
142. Sojky Pelhřimov - Sokol ZVUS H. Králové B 22.10.2016 16:00 38:88 (17:15 18:39 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 142

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Peška Petr (1.000/1.000)
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)

143. Basket Říčany - Studánka Pardubice 22.10.2016 15:00 57:66 (12:25 26:36 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 143

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Růzha Jan (1.500/2.000)
Koudela Martin (1.500/2.000)

144. BC Kolín - Basket Poděbrady 22.10.2016 14:00 34:63 (9:7 18:32 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 144

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

7. kolo
145. Sojky Pelhřimov - Sokol ZVUS H. Králové 23.10.2016 10:00 60:72 (19:20 25:36 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 145

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Peška Petr (1.000/2.000)
Dvořák Stanislav (1.000/2.000)

146. Basket Říčany - Basket Poděbrady 23.10.2016 09:00 51:52 (7:17 22:29 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 146

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Timko Viktor (1.000/1.000)

147. BC Kolín - Studánka Pardubice 23.10.2016 13:00 35:94 (11:32 19:52 24:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 147

datum: 23.10.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Buršík Petr (1.000/1.500)
Martínek Karel (1.000/1.500)

8. kolo
148. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 17.11.2016 09:00 39:55 (10:7 16:32 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 148

datum: 17.11.2016, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

149. BC Kolín - Basket Říčany 17.11.2016 11:00 36:74 (4:13 7:43 17:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 149

datum: 17.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Záruba Matěj (1.000/1.500)

150. Sokol ZVUS H. Králové - Sokol ZVUS H. Králové B 17.11.2016 14:00 53:52 (12:13 30:23 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 150

datum: 17.11.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
151. Sokol ZVUS H. Králové - Studánka Pardubice 24.09.2016 18:00 85:32 (24:10 38:19 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 151

datum: 24.09.2016, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

152. Sokol ZVUS H. Králové B - Basket Poděbrady 24.09.2016 12:30 82:23 (29:4 53:14 72:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 152

datum: 24.09.2016, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

153. BC Kolín - Sojky Pelhřimov 05.11.2016 10:00 36:111 (4:47 12:67 21:97 36:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 153

datum: 05.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/1.000)

10. kolo
154. Sokol ZVUS H. Králové B - Studánka Pardubice 25.09.2016 09:00 76:63 (27:16 38:34 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 154

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Trmač Vladislav (4.000/2.000)
Barták Dominik (4.000/1.500)

155. Sokol ZVUS H. Králové - Basket Poděbrady 25.09.2016 11:00 93:28 (25:9 51:18 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 155

datum: 25.09.2016, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.000)

156. Basket Říčany - Sojky Pelhřimov 06.11.2016 09:00 44:69 (11:21 15:49 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 156

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000)

11. kolo
157. BC Kolín - Sokol ZVUS H. Králové B 19.11.2016 12:00 20:140 (9:35 13:61 20:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 157

datum: 19.11.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

158. Basket Říčany - Sokol ZVUS H. Králové 19.11.2016 10:00 39:98 (9:21 14:43 24:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 158

datum: 19.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

159. Sojky Pelhřimov - Basket Poděbrady 19.11.2016 17:00 50:26 (7:10 24:16 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 159

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Pícha Pavel (1.000/1.000)

12. kolo
160. Basket Říčany - Sokol ZVUS H. Králové B 20.11.2016 10:00 40:100 (9:23 17:53 26:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 160

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Růzha Jan (2.000/1.000)
Hrdý Jan (2.000/1.000)

161. BC Kolín - Sokol ZVUS H. Králové 20.11.2016 12:00 21:134 (2:37 9:80 14:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 161

datum: 20.11.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

162. Sojky Pelhřimov - Studánka Pardubice 20.11.2016 09:00 47:38 (16:3 25:15 34:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 162

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Pícha Pavel (1.000/2.000)

13. kolo
163. Sokol ZVUS H. Králové - Sojky Pelhřimov 03.12.2016 09:00 69:16 (15:6 31:6 58:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 163

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.500)
Polda Tomáš (1.000/1.500)

164. Basket Poděbrady - Basket Říčany 03.12.2016 09:00 62:45 (10:12 33:25 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 164

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)

165. Studánka Pardubice - BC Kolín 03.12.2016 18:00 80:26 (28:4 55:15 66:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 165

datum: 03.12.2016, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

14. kolo
166. Sokol ZVUS H. Králové B - Sojky Pelhřimov 02.12.2016 17:30 97:38 (26:6 53:18 83:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 166

datum: 02.12.2016, 17:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

167. Studánka Pardubice - Basket Říčany 04.12.2016 09:00 55:72 (11:22 26:39 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 167

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Miroslav (1.000/1.500)
Kvoch Jan (1.000/1.500)

168. Basket Poděbrady - BC Kolín 28.11.2016 18:00 72:39 (30:6 44:8 52:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 168

datum: 28.11.2016, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.