image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina A


tabulka
1. Sokol Pražský 14 14 0 1304:675 28
2. BK Klatovy 14 10 4 1144:798 24
3. BK Lokomotiva Plzeň 14 10 4 1040:752 24
4. Slavoj BK Litoměřice 14 8 6 979:881 22
5. BA Sparta 14 7 7 842:832 21
6. BA 2006´ Roudnice n.L. 14 4 10 762:1088 18
7. BSK Modřany - Jižní supi 14 2 12 731:1163 16
8. ŠSK při 3.ZŠ Slaný 14 1 13 720:1333 15
1. kolo
1. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Sparta 28.10.2016 09:00 32:83 (8:27 18:38 24:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.10.2016, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

2. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 28.10.2016 17:00 75:46 (22:15 35:33 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.10.2016, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

3. BSK Modřany - Jižní supi - Sokol Pražský 19.10.2016 17:00 41:94 (10:20 21:37 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.10.2016, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

4. Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 25.10.2016 18:00 86:43 (24:6 40:16 63:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.10.2016, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

2. kolo
5. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Slavoj Litoměřice 24.09.2016 15:00 52:98 (11:32 18:47 34:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 24.09.2016, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (2.500/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

6. BA Sparta - BA Roudnice n.L. 24.09.2016 10:00 68:52 (17:16 31:30 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 24.09.2016, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

7. BK Klatovy - BSK Modřany - Jižní supi 24.09.2016 14:00 115:37 (39:10 75:19 104:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 24.09.2016, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Novák Vratislav (1.000/1.500)

8. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 24.09.2016 15:00 60:84 (10:25 28:42 45:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 24.09.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/3.000)

3. kolo
9. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BA Roudnice n.L. 25.09.2016 10:00 58:84 (9:20 31:39 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kocián Michal (4.000/1.000)
Buršík Martin (2.000/1.000)

10. BA Sparta - Slavoj Litoměřice 25.09.2016 09:00 59:61 (24:16 29:34 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

11. BK Klatovy - Sokol Pražský 25.09.2016 12:00 64:80 (18:24 43:41 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 25.09.2016, 12:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

12. Lokomotiva Plzeň - BSK Modřany - Jižní supi 25.09.2016 10:00 97:48 (21:11 43:22 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500)
Jodl Jiří (1.000/2.000)

4. kolo
13. Slavoj Litoměřice - BSK Modřany - Jižní supi 08.10.2016 15:00 86:48 (21:12 48:23 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

14. BA Roudnice n.L. - Sokol Pražský 08.10.2016 13:00 42:111 (8:25 20:58 33:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

15. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BK Klatovy 08.10.2016 15:30 52:100 (18:34 22:59 35:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2016, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

16. BA Sparta - Lokomotiva Plzeň 08.10.2016 09:00 51:49 (12:13 29:24 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

5. kolo
17. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 09.10.2016 12:00 55:96 (7:18 32:35 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2016, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.500)

18. BA Roudnice n.L. - BSK Modřany - Jižní supi 09.10.2016 09:00 87:57 (17:14 41:19 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000)
Timko Viktor (1.000/2.000)

19. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Lokomotiva Plzeň 09.10.2016 10:30 41:104 (13:16 32:38 39:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2016, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

20. BA Sparta - BK Klatovy 09.10.2016 09:00 70:54 (19:13 39:26 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

6. kolo
21. BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 22.10.2016 13:00 75:63 (25:8 41:32 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

22. Lokomotiva Plzeň - BA Roudnice n.L. 22.10.2016 15:00 101:36 (21:14 50:25 74:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

23. BSK Modřany - Jižní supi - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 22.10.2016 14:00 104:68 (17:17 44:35 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.500/2.000)
Kohout Radomír (1.500/3.000)

24. Sokol Pražský - BA Sparta 22.10.2016 16:30 78:32 (17:13 37:21 58:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2016, 16:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Klatovy - BA Roudnice n.L. 23.10.2016 08:00 81:47 (18:18 34:27 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2016, 08:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

26. Lokomotiva Plzeň - Slavoj Litoměřice 23.10.2016 10:00 71:54 (22:18 44:30 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Krůta Martin (1.000/1.000)

27. BSK Modřany - Jižní supi - BA Sparta 23.10.2016 10:00 38:74 (12:12 16:31 25:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)

28. Sokol Pražský - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 23.10.2016 11:30 135:49 (28:12 63:24 102:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2016, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/3.000)
Scholzová Michaela (1.000/2.000)

8. kolo
29. BA Sparta - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 17.11.2016 09:00 71:47 (24:17 42:29 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.000)
Hejnic Jan (1.000/3.000)

30. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 17.11.2016 10:00 70:66 (24:24 30:40 45:50 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

31. Sokol Pražský - BSK Modřany - Jižní supi 07.11.2016 17:00 92:44 (29:17 51:25 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2016, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

32. BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 17.11.2016 11:00 51:74 (10:18 21:39 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 17.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

9. kolo
33. BA Roudnice n.L. - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 05.11.2016 09:00 66:56 (17:14 28:30 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

34. Slavoj Litoměřice - BA Sparta 05.11.2016 13:00 75:47 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

35. Sokol Pražský - BK Klatovy 05.11.2016 15:00 90:62 (17:8 42:23 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/2.500)
Fialová Viola (1.500/3.500)

36. BSK Modřany - Jižní supi - Lokomotiva Plzeň 05.11.2016 14:00 43:84 (8:25 20:38 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

10. kolo
37. Slavoj Litoměřice - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 06.11.2016 09:00 103:57 (20:18 50:39 81:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

38. BA Roudnice n.L. - BA Sparta 06.11.2016 11:00 68:60 (23:10 35:25 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (3.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)

39. BSK Modřany - Jižní supi - BK Klatovy 06.11.2016 10:00 51:71 (10:19 25:37 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000)

40. Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 06.11.2016 10:00 70:52 (20:15 37:28 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

11. kolo
41. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 19.11.2016 15:30 87:38 (22:15 49:24 67:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 19.11.2016, 15:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hromuľáková Beáta (1.500/1.000)
Vimmr Daniel (1.500/1.000)

42. BSK Modřany - Jižní supi - BA Roudnice n.L. 19.11.2016 18:00 73:65 (12:16 41:24 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

43. Lokomotiva Plzeň - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19.11.2016 15:00 100:37 (28:8 54:18 77:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/4.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

44. BK Klatovy - BA Sparta 19.11.2016 14:00 81:38 (17:16 41:21 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 19.11.2016, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

12. kolo
45. BSK Modřany - Jižní supi - Slavoj Litoměřice 20.11.2016 10:00 54:78 (12:15 24:44 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

46. Sokol Pražský - BA Roudnice n.L. 20.11.2016 10:30 86:48 (22:9 39:27 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2016, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vimmr Daniel (1.000/1.000)
Kysilka Miroslav (1.000/1.000)

47. BK Klatovy - ŠSK při 3.ZŠ Slaný 20.11.2016 10:00 120:60 (35:16 66:30 90:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Bílek Martin (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

48. Lokomotiva Plzeň - BA Sparta 20.11.2016 10:00 68:60 (20:11 39:33 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Haniš Martin (1.000/1.000)

13. kolo
49. BA Roudnice n.L. - BK Klatovy 03.12.2016 15:00 42:101 (9:26 22:46 35:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

50. Slavoj Litoměřice - Lokomotiva Plzeň 03.12.2016 12:30 56:62 (13:12 24:29 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 03.12.2016, 12:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

51. BA Sparta - BSK Modřany - Jižní supi 03.12.2016 10:00 73:38 (17:4 36:16 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2016, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Vimmr Daniel (1.000/1.000)

52. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - Sokol Pražský 03.12.2016 14:00 32:110 (11:20 22:46 26:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.500)
Matějček Josef (1.000/1.500)

14. kolo
53. Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 04.12.2016 10:00 52:79 (18:18 29:33 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

54. BA Roudnice n.L. - Lokomotiva Plzeň 04.12.2016 10:00 31:76 (10:20 18:38 22:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

55. ŠSK při 3.ZŠ Slaný - BSK Modřany - Jižní supi 04.12.2016 09:30 79:55 (20:11 39:26 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2016, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Buršík Petr (2.000/4.000)
Matějček Josef (1.000/4.000)

56. BA Sparta - Sokol Pražský 04.12.2016 09:00 56:91 (10:21 31:43 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.