image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina A


tabulka
1. Sokol Pražský 14 14 0 1672:429 28
2. BSK Modřany - Jižní Supi 14 12 2 1400:663 26
3. BK Klatovy 14 9 5 1185:725 23
4. Sokol Vyšehrad 14 8 6 1003:851 22
5. BK Lokomotiva Plzeň 14 7 7 1096:841 21
6. TJ Thermia Karlovy Vary 14 3 11 722:1278 17
7. BK Beroun 14 2 12 466:1699 16
8. BK Mariánské Lázně 14 1 13 527:1585 15
1. kolo
1. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 17.09.2016 15:00 65:34 (14:9 32:18 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2016, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

2. BK Beroun - Jižní Supi 28.09.2016 10:00 14:164 (1:48 4:86 12:117)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.000/1.500)
Šupej Michal (3.000/1.500)

3. TJ Thermia K. Vary - BK Mariánské Lázně 18.09.2016 13:00 80:50 (18:12 40:18 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

4. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 28.09.2016 15:15 25:109 (6:25 14:43 20:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2016, 15:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

2. kolo
5. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 01.10.2016 13:00 63:38 (12:11 19:19 39:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

6. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 01.10.2016 15:00 43:105 (13:31 17:53 32:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Beroun - TJ Thermia K. Vary 01.10.2016 10:30 76:73 (22:16 36:38 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2016, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

8. Jižní Supi - BK Mariánské Lázně 01.10.2016 15:00 167:26 (39:6 89:6 139:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

3. kolo
9. BK Klatovy - Sokol Pražský 02.10.2016 08:00 48:79 (5:17 17:43 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2016, 08:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

10. Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad 02.10.2016 10:00 73:47 (15:19 26:31 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500)
Krůta Martin (1.000/2.500)

11. BK Beroun - BK Mariánské Lázně 02.10.2016 15:00 97:44 (26:6 58:12 80:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2016, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

12. Jižní Supi - TJ Thermia K. Vary 02.10.2016 09:30 129:28 (42:4 74:11 103:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - TJ Thermia K. Vary 15.10.2016 17:45 100:51 (28:14 55:25 74:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 17:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

14. Sokol Pražský - BK Mariánské Lázně 15.10.2016 14:30 178:5 (41:0 86:0 140:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

15. BK Klatovy - BK Beroun 15.10.2016 13:00 121:20 (24:7 61:11 87:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

16. Lokomotiva Plzeň - Jižní Supi 15.10.2016 15:00 51:100 (10:24 22:45 33:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/2.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - BK Mariánské Lázně 16.10.2016 09:00 95:33 (23:7 48:12 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2016, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/3.000)
Kapek Tadeáš (1.000/3.000)

18. Sokol Pražský - TJ Thermia K. Vary 16.10.2016 09:30 155:14 (39:2 93:6 125:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Sýkora Vojtěch (1.000/1.000)

19. BK Klatovy - Jižní Supi 16.10.2016 13:00 55:86 (11:30 26:46 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

20. Lokomotiva Plzeň - BK Beroun 16.10.2016 10:00 127:20 (36:8 76:8 105:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/1.500)

6. kolo
21. BK Beroun - Sokol Vyšehrad 29.10.2016 12:00 28:136 (6:43 8:85 18:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 29.10.2016, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.500/1.000)

22. Jižní Supi - Sokol Pražský 16.11.2016 18:15 58:78 (18:16 32:32 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 16.11.2016, 18:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

23. TJ Thermia K. Vary - BK Klatovy 29.10.2016 16:00 34:104 (11:27 20:45 26:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500)

24. BK Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň 29.10.2016 17:00 30:122 (6:30 7:69 18:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Beroun - Sokol Pražský 30.10.2016 17:00 9:154 (0:33 0:81 3:119)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

26. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 30.10.2016 17:00 61:51 (16:9 31:19 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (3.000/2.000)

27. TJ Thermia K. Vary - Lokomotiva Plzeň 30.10.2016 10:00 46:99 (9:28 17:51 34:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf (1.000/1.000)
Doubek Matěj (1.000/1.000)

28. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 30.10.2016 10:00 30:120 (7:36 11:64 20:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Veselá Lucie (1.000/2.500)
Husák Tomáš (1.000/2.500)

8. kolo
29. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 28.09.2016 11:00 64:79 (19:21 38:34 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 28.09.2016, 11:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

30. Jižní Supi - BK Beroun 28.09.2016 14:30 140:33 (36:13 72:17 101:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 28.09.2016, 14:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500)
Hromuľáková Beáta (1.500/1.500)

31. BK Mariánské Lázně - TJ Thermia K. Vary 28.09.2016 15:00 51:62 (17:14 27:37 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 28.09.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

32. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 17.09.2016 11:45 94:52 (20:14 33:26 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 17.09.2016, 11:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

9. kolo
33. Sokol Pražský - BK Klatovy 12.11.2016 14:30 103:42 (22:5 47:21 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Lokomotiva Plzeň 12.11.2016 14:30 61:50 (18:9 44:22 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

35. BK Mariánské Lázně - BK Beroun 12.11.2016 17:00 89:46 (29:8 39:21 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/3.500)
Růžička Jan (1.500/3.500)

36. TJ Thermia K. Vary - Jižní Supi 12.11.2016 16:00 56:84 (22:26 37:41 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Doubek Matěj (1.000/2.000)
Neudert Rudolf (1.000/2.000)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 13.11.2016 16:15 66:64 (28:7 43:18 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Bohata Pavel (1.000/3.000)

38. Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 13.11.2016 09:30 88:34 (19:7 49:12 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

39. TJ Thermia K. Vary - BK Beroun 13.11.2016 13:00 114:31 (28:5 59:19 85:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)

40. BK Mariánské Lázně - Jižní Supi 13.11.2016 10:00 39:102 (9:29 18:57 26:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/2.000)
Neudert Rudolf (1.500/2.000)

11. kolo
41. BK Mariánské Lázně - Sokol Vyšehrad 26.11.2016 16:30 68:89 (10:29 29:56 49:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 26.11.2016, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Skořepa Petr (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

42. TJ Thermia K. Vary - Sokol Pražský 26.11.2016 16:00 24:121 (6:26 15:59 17:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

43. Jižní Supi - BK Klatovy 26.11.2016 14:45 89:64 (37:9 57:30 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2016, 14:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav (1.500/3.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/2.000)

44. BK Beroun - Lokomotiva Plzeň 26.11.2016 16:15 30:127 (10:32 13:72 27:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2016, 16:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří (3.000/1.000)
Frána Petr (3.000/1.000)

12. kolo
45. TJ Thermia K. Vary - Sokol Vyšehrad 27.11.2016 09:30 60:70 (11:28 34:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 27.11.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Hejná Adéla (1.000/2.000)

46. BK Mariánské Lázně - Sokol Pražský 27.11.2016 10:00 13:180 (3:45 6:88 11:144)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/1.000)
Růžička Jan (1.000/1.000)

47. BK Beroun - BK Klatovy 27.11.2016 13:00 24:135 (2:23 8:63 14:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2016, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Machálek Jan (2.000/1.000)
Šťavík Radek (2.000/1.000)

48. Jižní Supi - Lokomotiva Plzeň 27.11.2016 10:45 99:42 (19:19 50:30 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2016, 10:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

13. kolo
49. Sokol Pražský - BK Beroun 10.12.2016 09:30 165:14 (44:2 88:2 124:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 10.12.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/3.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.500)

50. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 10.12.2016 14:00 63:73 (11:23 24:39 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 10.12.2016, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Kohout Radomír (1.000/2.500)

51. Lokomotiva Plzeň - TJ Thermia K. Vary 10.12.2016 19:00 110:42 (31:11 60:24 87:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 10.12.2016, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

52. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 10.12.2016 15:30 127:20 (27:4 50:8 84:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2016, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - BK Beroun 11.12.2016 13:30 110:24 (33:9 73:9 92:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 11.12.2016, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.500)
Vimmr Daniel (1.000/3.000)

54. Sokol Pražský - Jižní Supi 11.12.2016 11:30 63:48 (11:17 33:20 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 11.12.2016, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/2.000)
Jodl Jiří (1.500/1.500)

55. BK Klatovy - TJ Thermia K. Vary 11.12.2016 10:00 98:38 (19:10 51:19 75:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

56. Lokomotiva Plzeň - BK Mariánské Lázně 11.12.2016 10:00 120:29 (15:7 64:9 94:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.