image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina A


tabulka
1. Sokol Pražský 14 14 0 1672:429 28
2. BSK Modřany - Jižní Supi 14 12 2 1400:663 26
3. BK Klatovy 14 9 5 1185:725 23
4. Sokol Vyšehrad 14 8 6 1003:851 22
5. BK Lokomotiva Plzeň 14 7 7 1096:841 21
6. TJ Thermia Karlovy Vary 14 3 11 722:1278 17
7. BK Beroun 14 2 12 466:1699 16
8. BK Mariánské Lázně 14 1 13 527:1585 15
1. kolo
1. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 17.09.2016 15:00 65:34 (14:9 32:18 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.09.2016, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

2. BK Beroun - Jižní Supi 28.09.2016 10:00 14:164 (1:48 4:86 12:117)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.000/1.500)
Šupej Michal (3.000/1.500)

3. TJ Thermia K. Vary - BK Mariánské Lázně 18.09.2016 13:00 80:50 (18:12 40:18 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

4. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 28.09.2016 15:15 25:109 (6:25 14:43 20:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2016, 15:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

2. kolo
5. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 01.10.2016 13:00 63:38 (12:11 19:19 39:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

6. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 01.10.2016 15:00 43:105 (13:31 17:53 32:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Beroun - TJ Thermia K. Vary 01.10.2016 10:30 76:73 (22:16 36:38 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2016, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

8. Jižní Supi - BK Mariánské Lázně 01.10.2016 15:00 167:26 (39:6 89:6 139:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

3. kolo
9. BK Klatovy - Sokol Pražský 02.10.2016 08:00 48:79 (5:17 17:43 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2016, 08:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

10. Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad 02.10.2016 10:00 73:47 (15:19 26:31 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500)
Krůta Martin (1.000/2.500)

11. BK Beroun - BK Mariánské Lázně 02.10.2016 15:00 97:44 (26:6 58:12 80:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2016, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

12. Jižní Supi - TJ Thermia K. Vary 02.10.2016 09:30 129:28 (42:4 74:11 103:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - TJ Thermia K. Vary 15.10.2016 17:45 100:51 (28:14 55:25 74:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 17:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

14. Sokol Pražský - BK Mariánské Lázně 15.10.2016 14:30 178:5 (41:0 86:0 140:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

15. BK Klatovy - BK Beroun 15.10.2016 13:00 121:20 (24:7 61:11 87:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

16. Lokomotiva Plzeň - Jižní Supi 15.10.2016 15:00 51:100 (10:24 22:45 33:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/2.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - BK Mariánské Lázně 16.10.2016 09:00 95:33 (23:7 48:12 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2016, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/3.000)
Kapek Tadeáš (1.000/3.000)

18. Sokol Pražský - TJ Thermia K. Vary 16.10.2016 09:30 155:14 (39:2 93:6 125:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Sýkora Vojtěch (1.000/1.000)

19. BK Klatovy - Jižní Supi 16.10.2016 13:00 55:86 (11:30 26:46 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

20. Lokomotiva Plzeň - BK Beroun 16.10.2016 10:00 127:20 (36:8 76:8 105:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Šrámková Sandra (1.000/1.500)

6. kolo
21. BK Beroun - Sokol Vyšehrad 29.10.2016 12:00 28:136 (6:43 8:85 18:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 29.10.2016, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.500/1.000)

22. Jižní Supi - Sokol Pražský 16.11.2016 18:15 58:78 (18:16 32:32 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 16.11.2016, 18:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

23. TJ Thermia K. Vary - BK Klatovy 29.10.2016 16:00 34:104 (11:27 20:45 26:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500)

24. BK Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň 29.10.2016 17:00 30:122 (6:30 7:69 18:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Beroun - Sokol Pražský 30.10.2016 17:00 9:154 (0:33 0:81 3:119)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

26. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 30.10.2016 17:00 61:51 (16:9 31:19 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (3.000/2.000)

27. TJ Thermia K. Vary - Lokomotiva Plzeň 30.10.2016 10:00 46:99 (9:28 17:51 34:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf (1.000/1.000)
Doubek Matěj (1.000/1.000)

28. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 30.10.2016 10:00 30:120 (7:36 11:64 20:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Veselá Lucie (1.000/2.500)
Husák Tomáš (1.000/2.500)

8. kolo
29. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 28.09.2016 11:00 64:79 (19:21 38:34 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 28.09.2016, 11:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

30. Jižní Supi - BK Beroun 28.09.2016 14:30 140:33 (36:13 72:17 101:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 28.09.2016, 14:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500)
Hromuľáková Beáta (1.500/1.500)

31. BK Mariánské Lázně - TJ Thermia K. Vary 28.09.2016 15:00 51:62 (17:14 27:37 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 28.09.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

32. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 17.09.2016 11:45 94:52 (20:14 33:26 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 17.09.2016, 11:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

9. kolo
33. Sokol Pražský - BK Klatovy 12.11.2016 14:30 103:42 (22:5 47:21 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Lokomotiva Plzeň 12.11.2016 14:30 61:50 (18:9 44:22 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

35. BK Mariánské Lázně - BK Beroun 12.11.2016 17:00 89:46 (29:8 39:21 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/3.500)
Růžička Jan (1.500/3.500)

36. TJ Thermia K. Vary - Jižní Supi 12.11.2016 16:00 56:84 (22:26 37:41 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Doubek Matěj (1.000/2.000)
Neudert Rudolf (1.000/2.000)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 13.11.2016 16:15 66:64 (28:7 43:18 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Bohata Pavel (1.000/3.000)

38. Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 13.11.2016 09:30 88:34 (19:7 49:12 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

39. TJ Thermia K. Vary - BK Beroun 13.11.2016 13:00 114:31 (28:5 59:19 85:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000)

40. BK Mariánské Lázně - Jižní Supi 13.11.2016 10:00 39:102 (9:29 18:57 26:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/2.000)
Neudert Rudolf (1.500/2.000)

11. kolo
41. BK Mariánské Lázně - Sokol Vyšehrad 26.11.2016 16:30 68:89 (10:29 29:56 49:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 26.11.2016, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Skořepa Petr (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

42. TJ Thermia K. Vary - Sokol Pražský 26.11.2016 16:00 24:121 (6:26 15:59 17:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

43. Jižní Supi - BK Klatovy 26.11.2016 14:45 89:64 (37:9 57:30 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2016, 14:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kysilka Miroslav (1.500/3.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/2.000)

44. BK Beroun - Lokomotiva Plzeň 26.11.2016 16:15 30:127 (10:32 13:72 27:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2016, 16:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří (3.000/1.000)
Frána Petr (3.000/1.000)

12. kolo
45. TJ Thermia K. Vary - Sokol Vyšehrad 27.11.2016 09:30 60:70 (11:28 34:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 27.11.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Hejná Adéla (1.000/2.000)

46. BK Mariánské Lázně - Sokol Pražský 27.11.2016 10:00 13:180 (3:45 6:88 11:144)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vokáč Jan (1.000/1.000)
Růžička Jan (1.000/1.000)

47. BK Beroun - BK Klatovy 27.11.2016 13:00 24:135 (2:23 8:63 14:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2016, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Machálek Jan (2.000/1.000)
Šťavík Radek (2.000/1.000)

48. Jižní Supi - Lokomotiva Plzeň 27.11.2016 10:45 99:42 (19:19 50:30 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2016, 10:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

13. kolo
49. Sokol Pražský - BK Beroun 10.12.2016 09:30 165:14 (44:2 88:2 124:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 10.12.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/3.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.500)

50. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 10.12.2016 14:00 63:73 (11:23 24:39 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 10.12.2016, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Kohout Radomír (1.000/2.500)

51. Lokomotiva Plzeň - TJ Thermia K. Vary 10.12.2016 19:00 110:42 (31:11 60:24 87:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 10.12.2016, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

52. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 10.12.2016 15:30 127:20 (27:4 50:8 84:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2016, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - BK Beroun 11.12.2016 13:30 110:24 (33:9 73:9 92:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 11.12.2016, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.500)
Vimmr Daniel (1.000/3.000)

54. Sokol Pražský - Jižní Supi 11.12.2016 11:30 63:48 (11:17 33:20 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 11.12.2016, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/2.000)
Jodl Jiří (1.500/1.500)

55. BK Klatovy - TJ Thermia K. Vary 11.12.2016 10:00 98:38 (19:10 51:19 75:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

56. Lokomotiva Plzeň - BK Mariánské Lázně 11.12.2016 10:00 120:29 (15:7 64:9 94:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry