image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Skupina B


tabulka
1. Basketbalová škola - Tygři Praha 12 11 1 1007:543 23
2. Slavoj BK Litoměřice 12 10 2 882:578 22
3. USK Praha 12 9 3 811:530 21
4. BK Horejsek Děčín A 12 6 6 732:655 18
5. BA 2006´Roudnice nad Labem 12 4 8 724:715 16
6. BK Sluneta Ústí nad Labem 12 1 11 482:961 13
7. BK Horejsek Děčín B 12 1 11 350:1006 13
1. kolo
57. USK Praha - BŠ - Tygři Praha 17.09.2016 11:00 53:65 (17:10 25:24 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 17.09.2016, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

58. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 22.09.2016 16:30 52:91 (14:18 23:40 48:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 22.09.2016, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

59. BK Horejsek Děčín A - BK Horejsek Děčín B 20.09.2016 17:30 82:35 (35:14 51:20 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 20.09.2016, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

2. kolo
60. USK Praha - BK Horejsek Děčín A 01.10.2016 14:00 67:34 (22:10 39:16 51:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 60

datum: 01.10.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

61. BŠ - Tygři Praha - BK Horejsek Děčín B 01.10.2016 13:00 109:12 (31:4 61:8 91:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 01.10.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Vimmr Daniel (1.000/1.000)

62. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 01.10.2016 17:00 76:62 (19:15 27:33 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

3. kolo
63. USK Praha - BK Horejsek Děčín B 02.10.2016 11:00 102:15 (18:1 51:6 78:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 63

datum: 02.10.2016, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

64. BŠ - Tygři Praha - BK Horejsek Děčín A 02.10.2016 13:00 101:59 (32:12 51:31 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 64

datum: 02.10.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

65. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 02.10.2016 15:00 37:77 (10:27 19:44 24:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 02.10.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

4. kolo
66. BK Horejsek Děčín B - BA 2006´ Roudnice n.L. 15.10.2016 17:30 23:84 (7:37 15:50 17:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 66

datum: 15.10.2016, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

67. USK Praha - Sluneta Ústí n. L. 15.10.2016 11:00 84:39 (26:4 43:17 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 67

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

68. BŠ - Tygři Praha - Sj. BK Litoměřice 15.10.2016 17:30 81:58 (21:12 44:27 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 68

datum: 15.10.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Tesárek Vojtěch (1.000/1.000)

5. kolo
69. BK Horejsek Děčín A - BA 2006´ Roudnice n.L. 16.10.2016 15:15 59:57 (4:20 21:33 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 69

datum: 16.10.2016, 15:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

70. USK Praha - Sj. BK Litoměřice 16.10.2016 11:00 60:58 (16:13 39:20 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 70

datum: 16.10.2016, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

71. BŠ - Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 16.10.2016 16:30 120:45 (42:11 73:21 94:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 71

datum: 16.10.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

6. kolo
72. Sluneta Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín A 20.10.2016 18:15 16:67 (6:12 9:37 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 72

datum: 20.10.2016, 18:15:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

73. Sj. BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 29.10.2016 11:00 83:27 (28:0 41:13 66:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 73

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

74. BA 2006´ Roudnice n.L. - BŠ - Tygři Praha 02.11.2016 17:30 54:78 (16:10 30:42 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 74

datum: 02.11.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

7. kolo
75. Sluneta Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín B 13.10.2016 16:30 74:34 (24:7 43:11 62:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 75

datum: 13.10.2016, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

76. Sj. BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín A 30.10.2016 09:00 74:46 (20:11 41:28 57:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 76

datum: 30.10.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

77. BA 2006´ Roudnice n.L. - USK Praha 26.10.2016 16:30 41:66 (16:20 28:35 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 77

datum: 26.10.2016, 16:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

8. kolo
78. BŠ - Tygři Praha - USK Praha 28.09.2016 18:00 81:38 (19:12 35:20 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 78

datum: 28.09.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

79. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 28.09.2016 15:00 109:23 (27:7 58:13 88:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 79

datum: 28.09.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

80. BK Horejsek Děčín B - BK Horejsek Děčín A 28.09.2016 11:45 35:98 (7:28 12:46 26:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 80

datum: 28.09.2016, 11:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
81. BK Horejsek Děčín B - USK Praha 08.11.2016 16:30 15:87 (4:35 4:55 9:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 81

datum: 08.11.2016, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

82. BK Horejsek Děčín A - BŠ - Tygři Praha 12.11.2016 13:00 48:64 (13:20 27:32 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 82

datum: 12.11.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

83. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sluneta Ústí n. L. 09.11.2016 17:30 83:39 (26:4 42:16 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 83

datum: 09.11.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

10. kolo
84. BK Horejsek Děčín A - USK Praha 08.11.2016 18:30 47:73 (14:26 23:45 30:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 84

datum: 08.11.2016, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

85. BK Horejsek Děčín B - BŠ - Tygři Praha 12.11.2016 15:15 25:68 (6:14 17:35 21:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 85

datum: 12.11.2016, 15:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

86. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 07.11.2016 18:00 47:71 (17:24 25:34 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 86

datum: 07.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

11. kolo
87. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín A 26.11.2016 14:00 45:60 (13:25 19:37 28:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 87

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

88. Sj. BK Litoměřice - USK Praha 26.11.2016 09:00 48:45 (16:15 26:24 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 88

datum: 26.11.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Rom Daniel (1.000/1.500)

89. Sluneta Ústí n. L. - BŠ - Tygři Praha 26.11.2016 10:00 38:80 (7:18 9:45 27:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 89

datum: 26.11.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

12. kolo
90. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín B 27.11.2016 14:00 77:39 (9:10 28:18 57:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.000)

91. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha 27.11.2016 10:00 44:76 (7:20 15:48 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 91

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

92. Sj. BK Litoměřice - BŠ - Tygři Praha 27.11.2016 15:00 59:53 (13:20 23:36 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 92

datum: 27.11.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

13. kolo
93. BK Horejsek Děčín B - Sluneta Ústí n. L. 01.12.2016 18:00 61:51 (23:12 42:19 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 01.12.2016, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

94. BK Horejsek Děčín A - Sj. BK Litoměřice 10.12.2016 13:00 53:64 (22:7 31:23 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 10.12.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

95. USK Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 11.12.2016 17:00 60:43 (14:4 30:11 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 95

datum: 11.12.2016, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

14. kolo
96. BK Horejsek Děčín A - Sluneta Ústí n. L. 08.12.2016 18:00 79:24 (27:2 39:13 64:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 08.12.2016, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

97. BK Horejsek Děčín B - Sj. BK Litoměřice 11.12.2016 16:00 29:91 (4:33 13:55 21:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 11.12.2016, 16:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

98. BŠ - Tygři Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 10.12.2016 18:30 107:54 (25:19 48:31 79:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 10.12.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR