image

junioři U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. GBA B 14 12 2 1064:745 26
2. Slavoj BK Litoměřice 14 9 5 965:915 23
3. Válečníci Děčín 14 9 5 899:907 23
4. BK Kondoři Liberec 14 7 7 966:873 21
5. Sokol Vyšehrad 14 7 7 907:868 21
6. SLUNETA Ústí nad Labem 14 6 8 928:918 20
7. BA Sparta Praha 14 5 9 765:921 19
8. Sokol Žižkov 14 1 13 723:1070 15
1. kolo
1. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 16.11.2016 17:30 92:53 (21:12 41:29 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.11.2016, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 17.11.2016 17:00 70:81 (25:31 52:38 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.11.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

3. GBA B - BA Sparta Praha 19.11.2016 18:00 75:54 (15:12 41:22 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

4. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 19.11.2016 11:45 70:57 (23:15 42:23 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.11.2016, 11:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/3.500)

2. kolo
5. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 08.10.2016 16:15 63:76 (8:19 36:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

6. Sokol Žižkov - Kondoři Liberec 08.10.2016 17:30 47:89 (9:29 18:48 36:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Kočovský Dominik (1.500/1.500)

7. SLUNETA Ústí n. L. - GBA B 08.10.2016 17:00 49:60 (12:14 17:28 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

8. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 08.10.2016 17:00 67:61 (15:14 36:33 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/2.000)

3. kolo
9. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 09.10.2016 08:45 63:62 (15:13 30:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2016, 08:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Šupej Michal (1.000/2.000)

10. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín 09.10.2016 12:00 49:52 (8:16 22:34 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 09.10.2016 14:00 75:53 (25:11 38:28 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2016, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)

12. Slavoj Litoměřice - GBA B 09.10.2016 10:00 76:86 (17:20 37:49 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.000)
Hendrych Jan (2.000/1.000)

4. kolo
13. Válečníci Děčín - GBA B 22.10.2016 13:00 48:76 (3:17 18:34 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Menšík Richard (3.000/1.000)

14. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 22.10.2016 17:30 87:51 (28:11 51:23 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.500)
Theodor Pavel (1.500/1.500)

15. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 22.10.2016 14:30 65:58 (17:12 32:27 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2016, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

16. Sokol Žižkov - Slavoj Litoměřice 22.10.2016 17:30 47:82 (5:27 20:42 31:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

5. kolo
17. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 23.10.2016 09:00 73:51 (14:15 28:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

18. Kondoři Liberec - GBA B 23.10.2016 12:30 57:77 (15:19 30:35 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000)
Theodor Pavel (1.500/1.000)

19. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 23.10.2016 11:00 50:73 (18:18 25:31 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

20. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 23.10.2016 10:00 52:79 (17:30 27:39 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

6. kolo
21. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 05.11.2016 14:00 81:54 (23:15 42:30 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

22. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 01.12.2016 18:00 59:57 (13:10 29:30 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 01.12.2016, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

23. GBA B - Sokol Vyšehrad 05.11.2016 11:00 57:65 (15:14 31:40 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

24. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov 05.11.2016 12:30 51:41 (16:14 32:21 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2016, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

7. kolo
25. SLUNETA Ústí n. L. - Kondoři Liberec 24.11.2016 17:00 73:58 (5:16 26:30 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.11.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

26. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 06.11.2016 11:00 88:57 (27:21 47:32 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.000)

27. GBA B - Sokol Žižkov 06.11.2016 13:00 94:42 (24:3 45:15 67:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2016, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/2.500)

28. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 06.11.2016 15:00 59:51 (8:11 20:25 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2016, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/4.000)
Křenek Karel (1.000/4.000)

8. kolo
29. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 17.11.2016 19:00 43:70 (10:21 26:44 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2016, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

30. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 20.11.2016 14:00 71:61 (13:7 34:29 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 20.11.2016, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

31. BA Sparta Praha - GBA B 20.11.2016 17:00 58:56 (11:19 24:33 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 20.11.2016, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

32. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 20.11.2016 12:00 73:60 (18:14 30:25 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 20.11.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.000/2.500)
Barták Matěj (2.000/2.500)

9. kolo
33. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 20.12.2016 18:00 73:65 (13:13 26:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 20.12.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

34. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov 03.12.2016 13:00 84:63 (18:16 34:37 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

35. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 03.12.2016 09:30 60:66 (15:14 28:37 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2016, 09:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

36. GBA B - Slavoj Litoměřice 03.12.2016 14:00 75:55 (20:13 33:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
37. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 08.12.2016 20:00 65:60 (19:17 41:25 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 08.12.2016, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

38. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov 04.12.2016 11:30 82:53 (27:16 42:31 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2016, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

39. GBA B - SLUNETA Ústí n. L. 04.12.2016 15:00 96:49 (22:10 53:20 79:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2016, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

40. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice 04.12.2016 15:30 68:46 (17:13 32:22 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2016, 15:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

11. kolo
41. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 17.12.2016 15:30 59:60 (19:20 27:38 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 17.12.2016, 15:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

42. GBA B - Kondoři Liberec 10.01.2017 19:00 78:42 (25:17 53:22 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 10.01.2017, 19:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

43. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 17.12.2016 16:00 76:65 (19:25 38:37 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 17.12.2016, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

44. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 08.12.2016 18:00 85:61 (23:14 43:35 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 08.12.2016, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

12. kolo
45. GBA B - Válečníci Děčín 05.01.2017 19:00 64:54 (12:4 28:17 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.01.2017, 19:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

46. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 18.12.2016 17:00 59:58 (15:11 28:34 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2016, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

47. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 18.12.2016 13:30 51:58 (17:8 21:19 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2016, 13:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

48. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov 18.12.2016 10:00 81:50 (24:15 39:18 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/3.000)

13. kolo
49. Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 14.01.2017 12:15 81:72 (16:21 41:44 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 14.01.2017, 12:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

50. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 14.01.2017 10:30 78:64 (18:22 44:39 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 14.01.2017, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

51. Sokol Žižkov - GBA B 14.01.2017 20:00 38:85 (12:16 22:43 29:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 14.01.2017, 20:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

52. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 14.01.2017 16:00 82:37 (23:8 45:13 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

14. kolo
53. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 15.01.2017 16:30 68:59 (11:13 34:29 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 15.01.2017, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

54. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 15.01.2017 12:15 90:46 (23:14 49:28 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 15.01.2017, 12:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

55. Sokol Vyšehrad - GBA B 15.01.2017 11:00 58:85 (14:31 32:46 45:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 15.01.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

56. Sokol Žižkov - BA Sparta Praha 15.01.2017 10:00 84:44 (29:5 49:19 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Renc Jan (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC