image

junioři U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. GBA B 14 12 2 1064:745 26
2. Slavoj BK Litoměřice 14 9 5 965:915 23
3. Válečníci Děčín 14 9 5 899:907 23
4. BK Kondoři Liberec 14 7 7 966:873 21
5. Sokol Vyšehrad 14 7 7 907:868 21
6. SLUNETA Ústí nad Labem 14 6 8 928:918 20
7. BA Sparta Praha 14 5 9 765:921 19
8. Sokol Žižkov 14 1 13 723:1070 15
1. kolo
1. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 16.11.2016 17:30 92:53 (21:12 41:29 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.11.2016, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 17.11.2016 17:00 70:81 (25:31 52:38 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.11.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

3. GBA B - BA Sparta Praha 19.11.2016 18:00 75:54 (15:12 41:22 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.11.2016, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

4. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 19.11.2016 11:45 70:57 (23:15 42:23 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.11.2016, 11:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/3.500)

2. kolo
5. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 08.10.2016 16:15 63:76 (8:19 36:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

6. Sokol Žižkov - Kondoři Liberec 08.10.2016 17:30 47:89 (9:29 18:48 36:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Kočovský Dominik (1.500/1.500)

7. SLUNETA Ústí n. L. - GBA B 08.10.2016 17:00 49:60 (12:14 17:28 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

8. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 08.10.2016 17:00 67:61 (15:14 36:33 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/2.000)

3. kolo
9. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 09.10.2016 08:45 63:62 (15:13 30:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2016, 08:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Šupej Michal (1.000/2.000)

10. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín 09.10.2016 12:00 49:52 (8:16 22:34 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 09.10.2016 14:00 75:53 (25:11 38:28 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2016, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)

12. Slavoj Litoměřice - GBA B 09.10.2016 10:00 76:86 (17:20 37:49 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.000)
Hendrych Jan (2.000/1.000)

4. kolo
13. Válečníci Děčín - GBA B 22.10.2016 13:00 48:76 (3:17 18:34 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Menšík Richard (3.000/1.000)

14. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 22.10.2016 17:30 87:51 (28:11 51:23 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.500)
Theodor Pavel (1.500/1.500)

15. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 22.10.2016 14:30 65:58 (17:12 32:27 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2016, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

16. Sokol Žižkov - Slavoj Litoměřice 22.10.2016 17:30 47:82 (5:27 20:42 31:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

5. kolo
17. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 23.10.2016 09:00 73:51 (14:15 28:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

18. Kondoři Liberec - GBA B 23.10.2016 12:30 57:77 (15:19 30:35 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2016, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000)
Theodor Pavel (1.500/1.000)

19. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 23.10.2016 11:00 50:73 (18:18 25:31 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

20. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 23.10.2016 10:00 52:79 (17:30 27:39 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

6. kolo
21. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 05.11.2016 14:00 81:54 (23:15 42:30 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

22. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 01.12.2016 18:00 59:57 (13:10 29:30 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 01.12.2016, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

23. GBA B - Sokol Vyšehrad 05.11.2016 11:00 57:65 (15:14 31:40 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

24. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov 05.11.2016 12:30 51:41 (16:14 32:21 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2016, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

7. kolo
25. SLUNETA Ústí n. L. - Kondoři Liberec 24.11.2016 17:00 73:58 (5:16 26:30 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.11.2016, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

26. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 06.11.2016 11:00 88:57 (27:21 47:32 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.000)

27. GBA B - Sokol Žižkov 06.11.2016 13:00 94:42 (24:3 45:15 67:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2016, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/2.500)

28. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 06.11.2016 15:00 59:51 (8:11 20:25 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2016, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/4.000)
Křenek Karel (1.000/4.000)

8. kolo
29. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 17.11.2016 19:00 43:70 (10:21 26:44 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2016, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

30. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 20.11.2016 14:00 71:61 (13:7 34:29 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 20.11.2016, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

31. BA Sparta Praha - GBA B 20.11.2016 17:00 58:56 (11:19 24:33 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 20.11.2016, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

32. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 20.11.2016 12:00 73:60 (18:14 30:25 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 20.11.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.000/2.500)
Barták Matěj (2.000/2.500)

9. kolo
33. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 20.12.2016 18:00 73:65 (13:13 26:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 20.12.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

34. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov 03.12.2016 13:00 84:63 (18:16 34:37 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

35. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 03.12.2016 09:30 60:66 (15:14 28:37 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2016, 09:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

36. GBA B - Slavoj Litoměřice 03.12.2016 14:00 75:55 (20:13 33:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
37. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 08.12.2016 20:00 65:60 (19:17 41:25 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 08.12.2016, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

38. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov 04.12.2016 11:30 82:53 (27:16 42:31 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2016, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

39. GBA B - SLUNETA Ústí n. L. 04.12.2016 15:00 96:49 (22:10 53:20 79:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2016, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

40. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice 04.12.2016 15:30 68:46 (17:13 32:22 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2016, 15:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

11. kolo
41. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 17.12.2016 15:30 59:60 (19:20 27:38 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 17.12.2016, 15:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

42. GBA B - Kondoři Liberec 10.01.2017 19:00 78:42 (25:17 53:22 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 10.01.2017, 19:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

43. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 17.12.2016 16:00 76:65 (19:25 38:37 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 17.12.2016, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

44. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 08.12.2016 18:00 85:61 (23:14 43:35 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 08.12.2016, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/2.000)

12. kolo
45. GBA B - Válečníci Děčín 05.01.2017 19:00 64:54 (12:4 28:17 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.01.2017, 19:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

46. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 18.12.2016 17:00 59:58 (15:11 28:34 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2016, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

47. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 18.12.2016 13:30 51:58 (17:8 21:19 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2016, 13:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

48. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov 18.12.2016 10:00 81:50 (24:15 39:18 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/3.000)

13. kolo
49. Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 14.01.2017 12:15 81:72 (16:21 41:44 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 14.01.2017, 12:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

50. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 14.01.2017 10:30 78:64 (18:22 44:39 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 14.01.2017, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

51. Sokol Žižkov - GBA B 14.01.2017 20:00 38:85 (12:16 22:43 29:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 14.01.2017, 20:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

52. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 14.01.2017 16:00 82:37 (23:8 45:13 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

14. kolo
53. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 15.01.2017 16:30 68:59 (11:13 34:29 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 15.01.2017, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

54. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 15.01.2017 12:15 90:46 (23:14 49:28 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 15.01.2017, 12:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

55. Sokol Vyšehrad - GBA B 15.01.2017 11:00 58:85 (14:31 32:46 45:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 15.01.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

56. Sokol Žižkov - BA Sparta Praha 15.01.2017 10:00 84:44 (29:5 49:19 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Treml Radek (1.000/1.000)
Renc Jan (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.