image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2016/17 / základní část


tabulka
1. BA Nymburk 22 21 1 1836:1265 43
2. USK Praha 22 19 3 1588:1128 41
3. BK Synthesia Pardubice 22 17 5 1801:1410 39
4. BK Snakes Ostrava 22 15 7 1642:1376 37
5. Sokol Písek Sršni 22 14 8 1650:1486 36
6. Sokol Pražský 22 14 8 1525:1349 36
7. BK Kondoři Liberec 22 8 14 1495:1580 30
8. BCM Orli Prostějov 22 8 14 1398:1451 30
9. Slavoj BK Litoměřice 22 7 15 1449:1611 29
10. BK Lokomotiva Plzeň 22 6 16 1285:1701 28
11. BK NH Ostrava 22 3 19 1362:1842 25
12. BA Sparta Praha 22 0 22 1007:1839 22
1. kolo
1. Snakes Ostrava - NH Ostrava 10.12.2016 10:00 87:60 (23:20 45:28 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.12.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

2. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 11.12.2016 10:00 88:52 (26:7 42:25 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

3. USK Praha - Sokol Pražský 10.12.2016 13:30 65:57 (19:13 34:23 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.12.2016, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

4. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 10.12.2016 15:00 88:79 (22:20 43:37 56:52 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šupej Michal (2.000/2.000)
Křenek Karel (1.500/3.000)

5. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 10.12.2016 12:30 76:84 (20:25 47:41 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.12.2016, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (3.000/2.500)
Kubíček Jiří (3.000/2.500)

6. BA Sparta Praha - BA Nymburk 09.12.2016 16:00 50:85 (12:24 19:48 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.12.2016, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

2. kolo
7. Snakes Ostrava - BA Sparta Praha 18.03.2017 16:00 76:42 (26:7 37:23 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.03.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

8. NH Ostrava - BA Nymburk 18.03.2017 16:00 58:88 (18:22 45:42 54:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.03.2017, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

9. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 18.03.2017 15:00 66:89 (17:24 34:40 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 18.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/3.000)
Kubíček Jiří (1.000/2.500)

10. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 18.03.2017 15:00 75:79 (17:21 38:42 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 18.03.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Buršík Martin (1.000/2.000)

11. USK Praha - Kondoři Liberec 18.03.2017 12:00 62:53 (20:9 35:21 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 18.03.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/2.000)

12. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 18.03.2017 14:00 71:57 (15:16 30:27 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 18.03.2017, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.500)
Hejnic Jan (1.500/1.000)

3. kolo
13. Snakes Ostrava - BA Nymburk 19.03.2017 11:00 80:69 (24:21 39:36 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

14. NH Ostrava - BA Sparta Praha 19.03.2017 10:00 74:40 (15:7 39:19 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

15. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 19.03.2017 10:00 85:62 (26:14 51:32 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.500)

16. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 19.03.2017 09:30 55:105 (16:42 28:65 40:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.03.2017, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

17. USK Praha - Slavoj Litoměřice 19.03.2017 11:00 86:47 (22:8 44:12 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

18. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 19.03.2017 12:15 78:67 (21:19 38:37 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.03.2017, 12:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.500)
Hejnic Jan (1.500/2.000)

4. kolo
19. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 15.10.2016 13:00 38:73 (11:11 21:32 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

20. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 15.10.2016 10:30 108:48 (26:20 63:26 82:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (2.000/1.000)

21. Synthesia Pardubice - USK Praha 15.10.2016 12:45 45:65 (10:19 26:37 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 15.10.2016, 12:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

22. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 15.10.2016 12:00 46:64 (11:21 26:38 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

23. Snakes Ostrava - Sokol Písek 15.10.2016 15:00 99:59 (24:12 41:36 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

24. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 15.10.2016 16:00 83:89 (28:26 48:55 68:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 15.10.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

5. kolo
25. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice 16.10.2016 09:00 54:92 (18:24 35:55 45:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 16.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

26. BA Nymburk - Kondoři Liberec 16.10.2016 10:00 83:60 (24:12 50:23 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.500)
Scholzová Michaela (2.000/1.500)

27. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 16.10.2016 09:30 73:54 (15:20 31:33 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (3.000/2.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

28. BCM Orli Prostějov - USK Praha 16.10.2016 12:00 53:65 (12:11 25:33 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

29. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 16.10.2016 10:00 78:51 (22:8 43:24 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

30. NH Ostrava - Sokol Písek 16.10.2016 10:00 64:89 (12:16 29:47 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

6. kolo
31. Sokol Písek - BA Sparta Praha 29.10.2016 13:30 102:46 (35:9 61:14 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 29.10.2016, 13:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (3.000/1.000)
Zámostný Jindřich (3.000/1.000)

32. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 29.10.2016 11:00 54:84 (17:10 33:36 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/3.000)

33. USK Praha - Snakes Ostrava 29.10.2016 15:30 76:49 (24:15 41:27 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 29.10.2016, 15:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

34. Sokol Pražský - NH Ostrava 29.10.2016 15:00 79:51 (22:19 38:40 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 29.10.2016, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

35. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 29.10.2016 17:00 68:93 (9:21 30:43 51:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (2.000/1.000)

36. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 29.10.2016 13:00 78:63 (27:19 44:35 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 29.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.500)

7. kolo
37. Sokol Písek - BA Nymburk 28.10.2016 18:00 51:100 (15:27 22:45 41:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

38. BK Loko Plzeň - BA Sparta Praha 30.10.2016 10:00 83:44 (22:11 45:26 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

39. USK Praha - NH Ostrava 30.10.2016 10:00 93:53 (28:16 53:29 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

40. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 30.10.2016 10:00 70:58 (18:18 39:35 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/2.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

41. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 30.10.2016 12:00 65:56 (11:13 28:28 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 30.10.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

42. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 30.10.2016 13:00 64:90 (10:20 38:58 55:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 30.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.500)

8. kolo
43. BA Sparta Praha - Synthesia Pardubice 12.11.2016 13:00 48:73 (4:18 20:40 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 12.11.2016, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

44. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 12.11.2016 15:30 78:62 (20:12 37:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 12.11.2016, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Kočovský Dominik (2.000/1.000)

45. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 12.11.2016 16:00 76:58 (20:9 36:27 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (4.000/4.000)
Cikánek Ondřej (1.000/2.500)

46. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 26.10.2016 12:00 61:81 (13:20 26:46 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 26.10.2016, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000)
Holubek Tomáš (1.000/1.000)

47. Sokol Písek - USK Praha 18.11.2016 16:30 70:64 (21:18 39:33 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/3.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

48. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 12.11.2016 17:00 42:77 (14:23 22:38 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
49. BA Sparta Praha - BCM Orli Prostějov 13.11.2016 09:00 27:79 (4:21 13:40 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 13.11.2016, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

50. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.11.2016 12:00 85:52 (22:20 46:36 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 13.11.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Kočovský Dominik (2.000/1.000)

51. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 25.10.2016 19:00 79:64 (20:22 47:32 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.10.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.500)

52. NH Ostrava - Kondoři Liberec 13.11.2016 10:00 81:63 (23:18 38:39 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (2.500/4.000)
Cikánek Ondřej (1.000/2.500)

53. Sokol Písek - Sokol Pražský 13.11.2016 10:00 96:68 (22:16 41:34 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

54. BK Loko Plzeň - USK Praha 15.11.2016 17:15 45:75 (15:18 30:30 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 15.11.2016, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

10. kolo
55. USK Praha - BA Sparta Praha 26.11.2016 14:00 95:23 (26:9 53:11 71:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

56. Sokol Pražský - BA Nymburk 26.11.2016 17:00 68:70 (23:18 32:36 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.500)
Holeš Daniel (3.000/1.500)

57. Sokol Písek - Kondoři Liberec 26.11.2016 16:00 79:52 (15:13 37:23 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

58. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 26.11.2016 13:30 76:69 (17:9 35:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2016, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/3.000)
Jodl Jiří (1.000/3.000)

59. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 26.11.2016 15:30 78:73 (15:15 28:39 53:58 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 26.11.2016, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/2.000)
Tax Tomáš (2.500/2.000)

60. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 26.11.2016 14:00 85:71 (14:16 40:36 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

11. kolo
61. USK Praha - BA Nymburk 27.11.2016 14:00 65:72 (15:15 27:25 36:38 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.500)

62. Sokol Pražský - BA Sparta Praha 30.11.2016 17:30 73:48 (16:12 37:22 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 30.11.2016, 17:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

63. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 27.11.2016 10:00 66:78 (15:24 25:47 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Jodl Jiří (1.000/1.500)

64. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 27.11.2016 11:00 88:65 (17:24 38:37 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.500)

65. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 27.11.2016 10:00 88:73 (24:17 45:32 67:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/3.500)
Tax Tomáš (2.500/3.000)

66. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 27.11.2016 10:00 52:80 (15:25 30:40 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (3.000/3.000)
Jakubík Petr (3.000/1.000)

12. kolo
67. NH Ostrava - Snakes Ostrava 11.12.2016 10:00 54:110 (16:21 29:41 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/3.000)

68. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 10.12.2016 17:00 79:62 (17:19 31:38 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.000)
Slanina Vladimír (1.000/3.500)

69. Sokol Pražský - USK Praha 11.12.2016 09:30 57:58 (13:12 30:32 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

70. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 11.12.2016 09:45 68:50 (17:17 36:34 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2016, 09:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

71. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 11.12.2016 12:00 54:92 (21:32 30:54 38:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal (2.000/2.500)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

72. BA Nymburk - BA Sparta Praha 22.11.2016 18:00 118:46 (43:11 66:25 88:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 22.11.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

13. kolo
73. BA Nymburk - Snakes Ostrava 07.01.2017 15:00 73:48 (13:4 27:13 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.000)

74. BA Sparta Praha - NH Ostrava 07.01.2017 15:30 51:70 (18:17 30:45 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.01.2017, 15:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

75. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 07.01.2017 15:00 50:65 (14:23 32:32 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Nehoda Pavel (2.000/1.000)

76. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 07.01.2017 13:00 96:55 (26:9 58:21 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.01.2017, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.000)

77. Slavoj Litoměřice - USK Praha 11.01.2017 18:30 61:82 (17:21 28:40 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2017, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.000)
Šlaj Jiří (2.500/1.000)

78. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 07.01.2017 16:30 75:81 (10:28 27:48 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.01.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Scholzová Michaela (3.000/1.500)
Theodor Pavel (2.000/1.500)

14. kolo
79. BA Sparta Praha - Snakes Ostrava 08.01.2017 08:30 53:80 (9:19 28:39 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 08.01.2017, 08:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

80. BA Nymburk - NH Ostrava 08.01.2017 09:30 108:49 (31:8 52:23 84:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 08.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000)
Tax Tomáš (2.000/2.000)

81. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 08.01.2017 09:00 90:80 (19:17 47:36 75:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 08.01.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Barták Matěj (2.000/1.000)

82. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 08.01.2017 10:00 80:44 (18:13 43:21 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.500/1.000)

83. Kondoři Liberec - USK Praha 09.03.2017 19:00 67:71 (21:16 36:31 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 09.03.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.000)
Šlaj Jiří (2.500/1.000)

84. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 08.01.2017 13:00 56:68 (18:14 29:35 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 08.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

15. kolo
85. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 21.01.2017 13:00 86:51 (25:17 47:24 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 21.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

86. Kondoři Liberec - BA Nymburk 20.01.2017 18:30 62:83 (15:23 39:42 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 20.01.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

87. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 21.01.2017 16:00 60:72 (26:22 36:34 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500)
Šlaj Jiří (2.000/1.500)

88. USK Praha - BCM Orli Prostějov 16.01.2017 15:00 76:44 (21:8 29:18 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 16.01.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

89. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 21.01.2017 14:45 42:80 (12:15 28:38 36:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 21.01.2017, 14:45:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

90. Sokol Písek - NH Ostrava 21.01.2017 15:00 82:58 (28:13 49:33 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 21.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

16. kolo
91. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 22.01.2017 13:00 96:59 (27:8 54:20 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

92. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 22.01.2017 13:00 67:93 (22:23 35:44 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/2.000)
Šmíd Pavel (2.000/2.000)

93. USK Praha - Synthesia Pardubice 22.02.2017 16:30 62:45 (14:10 33:21 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 22.02.2017, 16:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

94. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 22.01.2017 11:00 66:53 (17:19 40:29 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Tesárek Vojtěch (1.000/1.500)

95. Sokol Písek - Snakes Ostrava 22.01.2017 09:00 80:75 (20:20 32:47 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 22.01.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/4.000)
Treml Radek (1.000/3.000)

96. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 22.01.2017 10:30 75:48 (22:8 36:22 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.01.2017, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Karásek Jan (1.000/1.500)

17. kolo
97. BA Nymburk - Sokol Písek 02.02.2017 18:30 70:64 (14:17 31:38 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 02.02.2017, 18:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

98. BA Sparta Praha - BK Loko Plzeň 04.02.2017 12:00 66:73 (14:18 27:43 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 04.02.2017, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

99. NH Ostrava - USK Praha 04.02.2017 16:00 37:85 (7:14 14:39 25:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 04.02.2017, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (4.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

100. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 04.02.2017 17:00 80:69 (12:12 25:32 39:42 58:58 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (2.500/2.000)
Tichov Michael (2.500/2.000)

101. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 04.02.2017 14:00 59:70 (19:19 35:30 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 04.02.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000)
Petrák Robin (2.000/1.000)

102. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 04.02.2017 14:15 85:60 (18:14 37:33 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 04.02.2017, 14:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

18. kolo
103. BA Sparta Praha - Sokol Písek 01.02.2017 16:15 48:88 (5:17 17:45 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 01.02.2017, 16:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

104. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 03.02.2017 13:00 93:34 (33:5 50:12 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

105. Snakes Ostrava - USK Praha 05.02.2017 09:30 45:61 (10:12 21:26 33:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 05.02.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

106. NH Ostrava - Sokol Pražský 05.02.2017 10:00 72:84 (22:20 39:43 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

107. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 05.02.2017 09:30 71:55 (17:16 35:32 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 05.02.2017, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

108. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 05.02.2017 12:00 69:50 (11:10 36:23 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 05.02.2017, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/3.500)
Petrák Robin (1.500/3.000)

19. kolo
109. BCM Orli Prostějov - BA Sparta Praha 18.02.2017 14:00 74:34 (19:8 38:18 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 18.02.2017, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Šmíd Pavel (1.500/1.000)

110. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 18.02.2017 16:00 67:83 (18:15 37:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.02.2017, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

111. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 18.02.2017 15:00 58:59 (16:7 31:24 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 18.02.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

112. Kondoři Liberec - NH Ostrava 18.02.2017 15:30 83:76 (22:26 41:48 60:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 18.02.2017, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.500)
Rom Daniel (1.000/3.500)

113. Sokol Pražský - Sokol Písek 18.02.2017 12:15 72:57 (14:22 27:31 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 18.02.2017, 12:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

114. USK Praha - BK Loko Plzeň 01.03.2017 18:30 72:45 (22:4 41:13 58:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 01.03.2017, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

20. kolo
115. Synthesia Pardubice - BA Sparta Praha 15.02.2017 17:00 110:49 (25:6 48:16 81:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 15.02.2017, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

116. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 14.02.2017 18:15 56:59 (11:17 31:38 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 14.02.2017, 18:15:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (2.000/1.000)

117. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 19.02.2017 11:00 71:83 (19:21 40:36 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 19.02.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

118. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 19.02.2017 12:00 69:68 (12:18 33:37 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.500)

119. USK Praha - Sokol Písek 19.02.2017 12:00 66:44 (17:12 36:25 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

120. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 16.02.2017 18:45 90:45 (23:14 52:28 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 16.02.2017, 18:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

21. kolo
121. BA Nymburk - USK Praha 04.03.2017 13:30 68:67 (11:16 29:26 43:45 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 04.03.2017, 13:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Černý Jan (2.000/1.000)

122. BA Sparta Praha - Sokol Pražský 04.03.2017 11:00 42:62 (12:11 19:25 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 04.03.2017, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

123. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 04.03.2017 15:00 82:50 (18:13 33:35 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 04.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000)
Sejrek Daniel (2.000/1.000)

124. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 04.03.2017 17:00 58:67 (11:17 27:37 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

125. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 04.03.2017 19:30 48:131 (18:34 28:59 35:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 04.03.2017, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

126. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.03.2017 16:30 78:56 (23:11 39:21 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 04.03.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500)
Cikánek Ondřej (1.000/1.500)

22. kolo
127. BA Sparta Praha - USK Praha 05.03.2017 09:00 48:77 (15:22 23:35 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.03.2017, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

128. BA Nymburk - Sokol Pražský 01.03.2017 18:00 66:57 (13:21 29:32 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.03.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

129. Kondoři Liberec - Sokol Písek 15.03.2017 18:30 59:88 (11:26 33:46 44:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 15.03.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000)
Kovačovič Matej (2.000/1.000)

130. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 05.03.2017 14:00 72:55 (29:12 45:24 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.03.2017, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

131. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 05.03.2017 08:45 69:80 (19:23 33:42 52:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.03.2017, 08:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

132. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 05.03.2017 11:00 53:82 (11:30 25:40 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.03.2017, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (4.000/1.000)
Opršal Martin (4.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.