image

kadeti U17 / liga / ročník 2016/17 / skupina B


tabulka
1. Královští Sokoli 14 11 3 1072:721 25
2. Sokol Vyšehrad 14 10 4 1115:892 24
3. BK Sluneta Ústí nad Labem 14 9 5 1017:809 23
4. Slavoj BK Litoměřice "B" 14 9 5 1077:952 23
5. BA Nymburk B 14 7 7 1023:916 21
6. BK Loko Trutnov 14 7 7 837:942 21
7. Sokol Žižkov C 14 3 11 884:1154 17
8. Tesla Pardubice 14 0 14 682:1321 14
1. kolo
57. Královští Sokoli - Loko Trutnov 06.12.2016 17:30 72:37 (12:7 28:24 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2016, 17:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

58. Sluneta Ústí n. L. - Sj BK Litoměřice "B" 12.11.2016 15:00 74:50 (16:16 43:28 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 12.11.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

59. Tesla Pardubice - BA Nymburk B 12.11.2016 14:00 64:87 (16:25 29:45 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/2.500)
Štancl Dominik (1.000/2.500)

60. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov C 12.11.2016 12:00 84:69 (21:18 39:41 64:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 12.11.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

2. kolo
61. Královští Sokoli - Sokol Vyšehrad 01.10.2016 19:30 66:70 (15:24 30:41 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 01.10.2016, 19:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/1.000)
Scholzová Michaela (2.000/1.000)

62. Loko Trutnov - Sokol Žižkov C 01.10.2016 17:00 75:64 (18:7 36:28 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šindelář Miloš (1.000/2.000)
Polda Tomáš (1.000/2.000)

63. Sluneta Ústí n. L. - Tesla Pardubice 01.10.2016 17:00 103:45 (30:8 50:18 74:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

64. Sj BK Litoměřice "B" - BA Nymburk B 01.10.2016 15:00 83:81 (25:15 44:39 71:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

3. kolo
65. Královští Sokoli - Sokol Žižkov C 02.10.2016 11:30 87:58 (26:7 39:26 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 02.10.2016, 11:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/2.000)
Scholzová Michaela (1.500/2.000)

66. Loko Trutnov - Sokol Vyšehrad 02.10.2016 10:00 66:65 (14:15 35:34 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

67. Sluneta Ústí n. L. - BA Nymburk B 02.10.2016 10:30 61:59 (14:17 27:26 38:41 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 02.10.2016, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.000)
(---/---)

68. Sj BK Litoměřice "B" - Tesla Pardubice 02.10.2016 10:00 131:54 (32:8 62:19 108:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

4. kolo
69. Sokol Vyšehrad - Tesla Pardubice 15.10.2016 09:00 107:34 (20:8 56:14 72:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 15.10.2016, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

70. Sokol Žižkov C - BA Nymburk B 15.10.2016 17:30 72:83 (20:27 33:42 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 15.10.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/2.000)
Křenek Karel (1.000/2.000)

71. Královští Sokoli - Sluneta Ústí n. L. 15.10.2016 16:00 71:65 (14:16 31:39 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 15.10.2016, 16:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.000)
Kubíček Jiří (2.000/1.000)

72. Loko Trutnov - Sj BK Litoměřice "B" 15.10.2016 14:00 79:71 (23:16 42:40 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 15.10.2016, 14:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

5. kolo
73. Sokol Vyšehrad - BA Nymburk B 16.10.2016 15:00 65:74 (16:16 32:34 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 16.10.2016, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/3.000)
Křenek Karel (1.000/3.000)

74. Sokol Žižkov C - Tesla Pardubice 16.10.2016 12:00 78:68 (12:14 27:31 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

75. Královští Sokoli - Sj BK Litoměřice "B" 16.10.2016 10:00 75:38 (26:0 43:16 67:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

76. Loko Trutnov - Sluneta Ústí n. L. 16.10.2016 13:30 44:61 (6:13 19:24 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 16.10.2016, 13:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

6. kolo
77. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 29.10.2016 15:00 66:67 (17:18 40:29 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 29.10.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Eisner Petr (1.000/2.500)

78. Sj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov C 29.10.2016 15:00 103:54 (20:8 44:23 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 29.10.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

79. Tesla Pardubice - Královští Sokoli 29.10.2016 14:30 37:84 (10:25 14:47 27:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 29.10.2016, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

80. BA Nymburk B - Loko Trutnov 29.10.2016 17:00 68:72 (21:11 32:28 52:39 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

7. kolo
81. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Žižkov C 30.10.2016 11:00 100:58 (24:17 52:29 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Eisner Petr (1.000/1.500)

82. Sj BK Litoměřice "B" - Sokol Vyšehrad 30.10.2016 15:00 90:70 (31:16 54:30 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 30.10.2016, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

83. Tesla Pardubice - Loko Trutnov 30.10.2016 11:00 61:65 (13:9 27:23 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

84. BA Nymburk B - Královští Sokoli 30.10.2016 12:00 68:84 (16:21 38:40 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 30.10.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.000)
Kučera Vít (2.000/1.000)

8. kolo
85. Loko Trutnov - Královští Sokoli 30.11.2016 19:30 37:68 (9:17 20:28 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 30.11.2016, 19:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Lukeš Libor (1.000/1.500)

86. Sj BK Litoměřice "B" - Sluneta Ústí n. L. 13.11.2016 10:00 74:64 (23:18 45:30 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

87. BA Nymburk B - Tesla Pardubice 13.11.2016 09:30 103:45 (30:11 52:17 75:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 13.11.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Kočovský Dominik (2.000/1.000)

88. Sokol Žižkov C - Sokol Vyšehrad 13.11.2016 12:00 59:90 (20:21 33:45 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 13.11.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.000/1.000)
Pörner Marek (2.000/1.000)

9. kolo
89. Sokol Žižkov C - Královští Sokoli 26.11.2016 17:30 44:93 (8:18 23:47 42:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 26.11.2016, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Tesárek Vojtěch (1.000/1.000)

90. Sokol Vyšehrad - Loko Trutnov 26.11.2016 12:00 70:68 (15:16 29:31 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 26.11.2016, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/2.000)

91. BA Nymburk B - Sluneta Ústí n. L. 26.11.2016 09:15 75:51 (,25:16 44:34 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 26.11.2016, 09:15:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

92. Tesla Pardubice - Sj BK Litoměřice "B" 26.11.2016 15:00 48:86 (6:20 23:38 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 26.11.2016, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

10. kolo
93. Sokol Vyšehrad - Královští Sokoli 27.11.2016 11:00 81:63 (18:19 38:33 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500)
Renc Jan (1.000/1.500)

94. Sokol Žižkov C - Loko Trutnov 27.11.2016 10:00 68:79 (17:19 35:39 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

95. Tesla Pardubice - Sluneta Ústí n. L. 27.11.2016 12:30 44:89 (12:25 22:44 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 27.11.2016, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

96. BA Nymburk B - Sj BK Litoměřice "B" 19.11.2016 15:30 72:80 (15:16 29:36 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 19.11.2016, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000)
Perlík Michal (2.000/1.000)

11. kolo
97. BA Nymburk B - Sokol Vyšehrad 10.12.2016 15:00 64:51 (19:13 34:27 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.500/2.000)
Tejček Tomáš (2.500/2.000)

98. Tesla Pardubice - Sokol Žižkov C 10.12.2016 14:30 56:79 (8:28 23:41 40:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 10.12.2016, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

99. Sj BK Litoměřice "B" - Královští Sokoli 10.12.2016 10:30 46:54 (9:10 20:21 33:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 10.12.2016, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

100. Sluneta Ústí n. L. - Loko Trutnov 10.12.2016 17:00 61:31 (15:4 36:14 52:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

12. kolo
101. Tesla Pardubice - Sokol Vyšehrad 11.12.2016 15:30 48:120 (15:28 28:54 46:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 11.12.2016, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

102. BA Nymburk B - Sokol Žižkov C 11.12.2016 10:00 58:68 (20:13 30:37 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/1.000)
Křenek Karel (2.500/1.000)

103. Sluneta Ústí n. L. - Královští Sokoli 11.12.2016 15:00 62:61 (20:21 36:32 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 11.12.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)

104. Sj BK Litoměřice "B" - Loko Trutnov 11.12.2016 11:45 82:69 (21:24 44:31 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 11.12.2016, 11:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

13. kolo
105. Sokol Žižkov C - Sluneta Ústí n. L. 07.01.2017 17:30 51:93 (18:22 30:45 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 07.01.2017, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Holeš Daniel (2.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

106. Sokol Vyšehrad - Sj BK Litoměřice "B" 07.01.2017 15:00 96:58 (27:15 44:31 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

107. Loko Trutnov - Tesla Pardubice 07.01.2017 17:00 72:49 (22:11 36:24 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Šafařík Michal (1.000/1.000)

108. Královští Sokoli - BA Nymburk B 07.01.2017 17:00 77:49 (17:4 46:14 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.500)
Soudek Milan (1.000/1.500)

14. kolo
109. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 08.01.2017 12:00 79:67 (25:18 35:36 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 08.01.2017, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

110. Sokol Žižkov C - Sj BK Litoměřice "B" 08.01.2017 10:00 62:85 (11:19 23:39 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

111. Královští Sokoli - Tesla Pardubice 08.01.2017 13:00 117:29 (30:13 52:19 84:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 08.01.2017, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

112. Loko Trutnov - BA Nymburk B 08.01.2017 15:30 43:82 (12:26 16:40 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 08.01.2017, 15:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.