image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. TJ Slovan Litoměřice 14 14 0 974:614 28
2. DBaK 14 11 3 977:761 25
3. Sokol Kladno 14 9 5 980:785 23
4. BK Baník Most 14 8 6 891:740 22
5. BK Slovan Ústí nad Labem 14 6 8 745:813 20
6. BA Sparta B 14 6 8 816:986 20
7. Aritma Praha 14 2 12 677:926 16
8. BK Kralupy junior 14 0 14 556:991 14
1. kolo
1. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 12.11.2016 18:00 85:34 (25:12 38:18 65:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.500/1.000)
Pörner Marek (1.500/1.000)

2. DBaK - Baník Most 12.11.2016 11:00 77:47 (19:23 34:30 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.11.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

3. BA Sparta B - Aritma Praha 08.11.2016 17:00 84:55 (22:12 48:30 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.11.2016, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

4. Slovan Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 12.11.2016 11:00 38:65 (12:12 20:31 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.11.2016, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

2. kolo
5. Sokol Kladno - Slovan Ústí n. L. 01.10.2016 18:00 75:59 (21:10 42:33 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2016, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Barták Matěj (1.500/1.000)
Kohout Radomír (2.500/1.000)

6. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 01.10.2016 16:00 29:83 (7:24 10:49 17:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/1.000)
Kysilka Miroslav (2.000/1.000)

7. DBaK - BA Sparta B 01.10.2016 12:00 107:64 (24:7 52:33 83:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Bílek Martin (1.000/1.000)
Tauber Pavel (1.000/1.000)

8. Baník Most - Aritma Praha 01.10.2016 16:00 60:40 (17:14 36:17 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

3. kolo
9. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 02.10.2016 12:30 61:75 (16:26 29:46 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2016, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Kohout Radomír (2.500/1.000)

10. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Ústí n. L. 02.10.2016 09:00 45:59 (16:13 26:29 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 02.10.2016, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kučerová Ilona (1.000/1.000)
Kučera Martin (1.000/1.000)

11. DBaK - Aritma Praha 02.10.2016 11:30 74:56 (26:12 37:27 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2016, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel (1.500/3.000)
Bílek Martin (1.000/1.000)

12. Baník Most - BA Sparta B 02.10.2016 10:00 75:36 (20:6 41:15 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

4. kolo
13. Slovan Ústí n. L. - BA Sparta B 15.10.2016 11:00 74:33 (14:13 41:18 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

14. Slovan Litoměřice - Aritma Praha 15.10.2016 17:00 88:31 (19:11 48:15 69:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

15. DBaK - Sokol Kladno 15.10.2016 18:00 76:67 (17:19 40:33 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/4.000)
Barták Matěj (2.000/4.000)

16. Baník Most - BKj. Kralupy n.V. 15.10.2016 18:00 91:35 (24:2 42:7 63:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

5. kolo
17. Slovan Ústí n. L. - Aritma Praha 16.10.2016 10:00 52:32 (11:5 26:11 42:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

18. Slovan Litoměřice - BA Sparta B 16.10.2016 11:00 79:38 (24:10 46:19 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

19. Baník Most - Sokol Kladno 16.10.2016 10:00 78:43 (18:4 32:15 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)

20. DBaK - BKj. Kralupy n.V. 16.10.2016 09:30 89:53 (31:20 42:24 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

6. kolo
21. DBaK - Slovan Ústí n. L. 29.10.2016 16:00 75:33 (24:8 41:17 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

22. Baník Most - Slovan Litoměřice 25.10.2016 19:00 60:61 (16:7 36:19 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Šmíd Pavel (1.500/1.000)

23. BA Sparta B - Sokol Kladno 29.10.2016 08:30 43:82 (15:20 23:33 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2016, 08:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

24. Aritma Praha - BKj. Kralupy n.V. 29.10.2016 16:00 63:42 (15:9 28:24 43:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

7. kolo
25. DBaK - Slovan Litoměřice 30.10.2016 10:00 47:51 (13:12 24:25 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Karásek Jan (1.000/1.000)

26. Baník Most - Slovan Ústí n. L. 30.10.2016 09:30 76:40 (14:4 32:16 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 30.10.2016, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.000)

27. BA Sparta B - BKj. Kralupy n.V. 30.10.2016 16:00 87:46 (25:12 44:20 70:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2016, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

28. Aritma Praha - Sokol Kladno 30.10.2016 10:15 49:73 (10:26 23:38 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/3.000)
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)

8. kolo
29. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 10.11.2016 17:30 33:62 (7:24 21:33 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 10.11.2016, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (3.000/3.500)
Křenek Karel (3.000/3.500)

30. Baník Most - DBaK 13.11.2016 15:00 67:84 (19:11 41:37 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 13.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (3.000/1.000)

31. Aritma Praha - BA Sparta B 11.11.2016 18:00 67:74 (19:8 35:37 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2016, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

32. Slovan Litoměřice - Slovan Ústí n. L. 13.11.2016 12:00 73:49 (18:16 30:30 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 13.11.2016, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

9. kolo
33. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 26.11.2016 13:00 64:50 (11:8 29:21 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 26.11.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (2.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

34. Slovan Ústí n. L. - BKj. Kralupy n.V. 26.11.2016 15:00 65:47 (22:12 39:21 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 26.11.2016, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

35. Aritma Praha - DBaK 26.11.2016 16:00 43:66 (13:15 18:35 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

36. BA Sparta B - Baník Most 26.11.2016 16:00 58:51 (11:8 26:23 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Fialová Viola (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

10. kolo
37. Slovan Ústí n. L. - Sokol Kladno 27.11.2016 10:00 52:69 (10:18 32:30 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Kysilka Miroslav (1.000/2.000)

38. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 27.11.2016 11:00 89:30 (22:8 47:18 64:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

39. BA Sparta B - DBaK 28.09.2016 12:00 91:64 (27:16 51:28 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 28.09.2016, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

40. Aritma Praha - Baník Most 27.11.2016 10:15 44:65 (5:17 18:40 28:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 27.11.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)
Kiszka Michal (1.000/2.000)

11. kolo
41. Aritma Praha - Slovan Ústí n. L. 10.12.2016 16:00 40:58 (15:18 22:35 25:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

42. BA Sparta B - Slovan Litoměřice 10.12.2016 15:30 52:62 (19:14 27:26 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 10.12.2016, 15:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

43. Sokol Kladno - Baník Most 10.12.2016 15:30 76:68 (18:9 36:31 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2016, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/3.500)
Balog Lukáš (1.000/3.500)

44. BKj. Kralupy n.V. - DBaK 10.12.2016 17:00 37:66 (10:29 14:41 24:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

12. kolo
45. BA Sparta B - Slovan Ústí n. L. 11.12.2016 10:00 55:64 (12:18 24:34 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

46. Aritma Praha - Slovan Litoměřice 11.12.2016 10:15 53:70 (17:8 35:21 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 11.12.2016, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

47. Sokol Kladno - DBaK 11.12.2016 13:00 42:49 (5:10 12:17 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2016, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vávrová Veronika (3.000/1.000)
Peterková Lucie (3.000/1.000)

48. BKj. Kralupy n.V. - Baník Most 11.12.2016 10:00 40:52 (6:15 21:31 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

13. kolo
49. Slovan Litoměřice - DBaK 07.01.2017 19:00 61:39 (13:11 28:22 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 07.01.2017, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

50. Slovan Ústí n. L. - Baník Most 07.01.2017 15:00 53:64 (12:11 23:31 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

51. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta B 07.01.2017 16:00 49:55 (13:15 19:25 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 07.01.2017, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.500/1.000)
Jon Miloslav (2.500/1.000)

52. Sokol Kladno - Aritma Praha 07.01.2017 14:30 84:59 (24:10 51:21 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 07.01.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

14. kolo
53. Slovan Ústí n. L. - DBaK 08.01.2017 10:00 49:64 (10:16 25:34 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

54. Slovan Litoměřice - Baník Most 08.01.2017 15:00 53:37 (10:11 23:26 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 08.01.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/4.000)
Menšík Richard (1.000/1.500)

55. Sokol Kladno - BA Sparta B 08.01.2017 11:30 111:46 (25:21 50:26 78:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 08.01.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Sejrek Daniel (1.000/1.000)

56. BKj. Kralupy n.V. - Aritma Praha 08.01.2017 10:00 36:45 (12:13 18:17 26:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.