image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina B


tabulka
1. Sokol Nusle 12 12 0 926:652 24
2. BLK Slavia Praha 12 10 2 976:712 22
3. BSK Continental TJ Jičín 12 7 5 780:775 19
4. BK Česká Lípa 12 6 6 742:674 18
5. BC Benešov 12 4 8 660:890 16
6. BK Brandýs nad Labem 12 3 9 729:810 15
7. TJ Lokomotiva Liberec 12 0 12 642:942 12
1. kolo
57. Sokol Nusle - Slavia Praha 12.11.2016 18:00 78:67 (17:12 32:29 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/4.000)
Křenek Karel (3.000/2.500)

58. Lokomotiva Liberec - BK Česká Lípa 12.11.2016 16:00 50:84 (14:19 31:38 38:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.500/1.000)
Tesárek Vojtěch (1.500/1.000)

59. BSK CTJ Jičín - BK Brandýs n.L. 12.11.2016 12:45 93:76 (21:11 49:38 70:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 12.11.2016, 12:45:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/2.000)
Barták Matěj (1.500/2.000)

2. kolo
60. BC Benešov - BSK CTJ Jičín 01.10.2016 16:00 39:76 (6:9 18:31 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 60

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/2.500)
Jon Miloslav (2.000/2.000)

61. Sokol Nusle - Lokomotiva Liberec 01.10.2016 18:30 74:48 (16:12 28:19 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 01.10.2016, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Matys Pavel (1.000/1.500)

62. Slavia Praha - BK Česká Lípa 01.10.2016 19:30 66:45 (13:12 39:20 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 01.10.2016, 19:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šafařík Michal (1.000/1.000)

3. kolo
63. BC Benešov - BK Brandýs n.L. 02.10.2016 15:00 69:57 (16:15 28:28 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 63

datum: 02.10.2016, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Horník Michal (1.500/1.000)

64. Sokol Nusle - BK Česká Lípa 02.10.2016 12:00 61:54 (18:15 33:30 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 64

datum: 02.10.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

65. Slavia Praha - Lokomotiva Liberec 02.10.2016 10:30 116:40 (25:7 60:20 83:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 02.10.2016, 10:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Vondráček Marek (1.000/1.500)

4. kolo
66. BSK CTJ Jičín - Lokomotiva Liberec 15.10.2016 18:00 74:64 (20:14 45:28 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 66

datum: 15.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.500/1.000)
Bukovský Michal (2.000/1.000)

67. BK Brandýs n.L. - BK Česká Lípa 15.10.2016 14:30 58:72 (14:24 31:41 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 67

datum: 15.10.2016, 14:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.000)

68. BC Benešov - Sokol Nusle 13.10.2016 19:15 54:95 (21:21 33:44 39:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 68

datum: 13.10.2016, 19:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/1.000)
Buršík Martin (2.000/1.000)

5. kolo
69. BSK CTJ Jičín - BK Česká Lípa 16.10.2016 12:00 63:68 (12:21 31:29 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 69

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.500/1.000)
Mycak Michael (3.500/1.000)

70. BK Brandýs n.L. - Lokomotiva Liberec 16.10.2016 10:00 81:66 (25:22 39:31 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 70

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.000)

71. BC Benešov - Slavia Praha 16.10.2016 15:00 72:85 (21:20 38:36 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 71

datum: 16.10.2016, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (2.500/4.000)
Kohout Radomír (2.500/2.000)

6. kolo
72. Sokol Nusle - BSK CTJ Jičín 29.10.2016 16:00 82:45 (12:10 31:22 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 72

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.500)

73. Slavia Praha - BK Brandýs n.L. 29.10.2016 19:30 87:48 (26:16 53:30 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 73

datum: 29.10.2016, 19:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

74. Lokomotiva Liberec - BC Benešov 03.11.2016 20:00 63:73 (14:22 34:36 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 74

datum: 03.11.2016, 20:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Menšík Richard (1.500/1.500)

7. kolo
75. Sokol Nusle - BK Brandýs n.L. 30.10.2016 10:00 66:57 (12:10 33:27 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 75

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

76. Slavia Praha - BSK CTJ Jičín 28.10.2016 18:40 79:57 (14:18 36:32 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 76

datum: 28.10.2016, 18:40:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.000)
Zámostný Jindřich (4.000/2.500)

77. BK Česká Lípa - BC Benešov 30.10.2016 10:00 101:32 (19:4 43:13 65:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 77

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

8. kolo
78. Slavia Praha - Sokol Nusle 13.11.2016 14:00 70:78 (21:18 35:35 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 78

datum: 13.11.2016, 14:00:00

místo: TJ Bohemians, Hagibor, Praha 10

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.500/2.500)
Barták Matěj (4.000/3.500)

79. BK Česká Lípa - Lokomotiva Liberec 13.11.2016 10:00 50:31 (12:7 22:10 37:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 79

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000)
Rom Daniel (1.000/2.000)

80. BK Brandýs n.L. - BSK CTJ Jičín 13.11.2016 12:00 43:49 (6:14 21:29 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 80

datum: 13.11.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Buršík Martin (3.500/2.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.500)

9. kolo
81. BK Brandýs n.L. - BC Benešov 26.11.2016 17:00 75:48 (18:12 38:23 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 81

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/4.000)
Theodor Pavel (1.000/4.000)

82. BK Česká Lípa - Sokol Nusle 26.11.2016 11:45 55:63 (11:20 26:40 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 82

datum: 26.11.2016, 11:45:00

místo: tělocvična ZŠ, Zákupy

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

83. Lokomotiva Liberec - Slavia Praha 26.11.2016 16:00 58:105 (11:25 29:57 46:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 83

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/3.500)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

10. kolo
84. BSK CTJ Jičín - BC Benešov 27.11.2016 09:30 78:71 (19:18 39:36 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 84

datum: 27.11.2016, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (3.000/3.000)
Fialová Viola (3.000/3.000)

85. Lokomotiva Liberec - Sokol Nusle 27.11.2016 10:00 47:91 (18:29 26:47 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 85

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

86. BK Česká Lípa - Slavia Praha 27.11.2016 11:45 68:86 (10:20 33:53 52:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 86

datum: 27.11.2016, 11:45:00

místo: tělocvična ZŠ, Zákupy

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (4.000/1.000)

11. kolo
87. BK Česká Lípa - BSK CTJ Jičín 10.12.2016 16:00 52:70 (11:17 25:37 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 87

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Kouba Dalibor (1.000/2.000)

88. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 10.12.2016 16:00 65:67 (15:17 37:32 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 88

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Bukovský Michal (2.500/1.000)

89. Slavia Praha - BC Benešov 10.12.2016 18:30 83:52 (27:15 42:29 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 89

datum: 10.12.2016, 18:30:00

místo: SH Na Třebešíně, Praha 3

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

12. kolo
90. Lokomotiva Liberec - BSK CTJ Jičín 11.12.2016 10:00 65:66 (23:18 31:28 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500)
Menšík Richard (1.500/1.500)

91. BK Česká Lípa - BK Brandýs n.L. 11.12.2016 10:00 47:44 (14:4 28:14 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 91

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Rosenberger Tomáš (1.000/3.500)

92. Sokol Nusle - BC Benešov 11.12.2016 15:00 86:39 (21:8 39:13 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 92

datum: 11.12.2016, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

13. kolo
93. BK Brandýs n.L. - Sokol Nusle 07.01.2017 15:00 63:77 (22:20 37:39 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.500)
Šupej Michal (2.500/2.000)

94. BSK CTJ Jičín - Slavia Praha 07.01.2017 09:30 56:61 (13:14 24:32 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 07.01.2017, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

95. BC Benešov - BK Česká Lípa 07.01.2017 17:00 50:46 (17:13 26:26 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 95

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/2.500)
Tesárek Vojtěch (1.000/2.500)

14. kolo
96. BSK CTJ Jičín - Sokol Nusle 08.01.2017 09:00 53:75 (14:23 18:42 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 08.01.2017, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

97. BK Brandýs n.L. - Slavia Praha 08.01.2017 09:30 60:71 (12:17 29:34 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 08.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Šupej Michal (2.500/1.000)

98. BC Benešov - Lokomotiva Liberec 08.01.2017 10:00 61:45 (18:18 35:27 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/2.000)
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.