image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina C


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 12 12 0 866:555 24
2. BK Havířov 12 8 4 777:667 20
3. SŠMH Handicap Brno B 12 7 5 780:640 19
4. BK Příbor 12 5 7 703:825 17
5. SBŠ Ostrava B 12 4 8 634:768 16
6. Basket Poděbrady 12 3 9 579:743 15
7. TJ Jiskra Kyjov 12 3 9 607:748 15
1. kolo
99. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 12.11.2016 18:00 43:77 (14:11 26:38 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.500/1.500)
Barták Matěj (2.500/1.500)

100. SBŠ Ostrava B - BK Havířov 12.11.2016 12:15 53:67 (10:15 33:31 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 12.11.2016, 12:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

101. SŠMH Handicap Brno B - Jiskra Kyjov 12.11.2016 14:00 78:42 (10:10 33:25 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

2. kolo
102. Basket Poděbrady - SŠMH Handicap Brno B 01.10.2016 12:30 54:67 (12:18 28:36 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 102

datum: 01.10.2016, 12:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.500)
Balog Lukáš (1.500/1.500)

103. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 01.10.2016 16:30 76:35 (19:8 35:19 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 103

datum: 01.10.2016, 16:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500/4.000)
Rozmanová Markéta (1.500/4.000)

104. BK Příbor - BK Havířov 01.10.2016 16:00 66:49 (14:11 32:23 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 104

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Petrák Robin (2.000/1.000)

3. kolo
105. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 02.10.2016 09:30 53:50 (6:17 26:30 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 105

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/4.000)
Bukovský Michal (1.500/4.000)

106. Studánka Pardubice - SŠMH Handicap Brno B 02.10.2016 09:00 59:45 (19:16 39:23 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 106

datum: 02.10.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Rozmanová Markéta (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

107. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 02.10.2016 11:00 67:55 (17:19 34:33 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 107

datum: 02.10.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Petrák Robin (2.000/2.500)
Petrák Jakub (2.000/2.500)

4. kolo
108. SŠMH Handicap Brno B - SBŠ Ostrava B 15.10.2016 14:00 79:36 (18:13 41:19 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 108

datum: 15.10.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000)
Mikšík Milan (2.000/1.000)

109. Jiskra Kyjov - BK Havířov 15.10.2016 18:30 40:46 (10:10 23:25 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 109

datum: 15.10.2016, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

110. Studánka Pardubice - BK Příbor 15.10.2016 10:30 90:48 (29:12 43:25 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 110

datum: 15.10.2016, 10:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

5. kolo
111. SŠMH Handicap Brno B - BK Havířov 16.10.2016 13:00 68:47 (16:8 27:21 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 111

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000)
Mikšík Milan (2.000/1.000)

112. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 16.10.2016 12:00 59:52 (12:18 32:25 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 112

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

113. Basket Poděbrady - BK Příbor 16.10.2016 10:30 67:63 (8:10 34:27 50:42 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 113

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/3.000)
Štancl Dominik (2.000/3.000)

6. kolo
114. BK Příbor - Jiskra Kyjov 18.11.2016 19:00 55:80 (7:16 20:36 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 114

datum: 18.11.2016, 19:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

115. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 29.10.2016 16:00 54:53 (9:9 29:20 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 115

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

116. BK Havířov - Studánka Pardubice 29.10.2016 18:00 41:61 (7:17 25:29 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 116

datum: 29.10.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

7. kolo
117. BK Příbor - SŠMH Handicap Brno B 30.10.2016 11:00 69:67 (13:18 45:31 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 117

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Hecl Jan (1.000/1.500)

118. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 30.10.2016 09:00 53:65 (9:23 23:39 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 118

datum: 30.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

119. BK Havířov - Basket Poděbrady 30.10.2016 10:00 80:52 (19:13 39:22 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 119

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

8. kolo
120. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 13.11.2016 14:30 75:36 (20:4 38:13 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 120

datum: 13.11.2016, 14:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Lukeš Libor (1.000/1.500)

121. BK Havířov - SBŠ Ostrava B 13.11.2016 11:00 90:47 (26:5 45:23 75:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 121

datum: 13.11.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

122. Jiskra Kyjov - SŠMH Handicap Brno B 13.11.2016 10:30 47:54 (10:11 22:24 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 122

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Petrák Robin (3.000/1.500)

9. kolo
123. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 22.04.2017 12:00 45:47 (13:10 25:31 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 123

datum: 22.04.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

124. SŠMH Handicap Brno B - Studánka Pardubice 26.11.2016 17:00 56:61 (12:16 24:31 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 124

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (2.000/1.000)

125. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 26.11.2016 09:30 63:64 (19:15 24:29 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 125

datum: 26.11.2016, 09:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

10. kolo
126. SŠMH Handicap Brno B - Basket Poděbrady 11.01.2017 13:15 69:56 (24:2 40:26 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 126

datum: 11.01.2017, 13:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500)
Melichárek Ivo (1.500/1.500)

127. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 27.11.2016 10:00 40:76 (11:16 23:37 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 127

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

128. BK Havířov - BK Příbor 23.11.2016 16:45 89:59 (18:18 38:30 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 128

datum: 23.11.2016, 16:45:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

11. kolo
129. BK Havířov - SŠMH Handicap Brno B 10.12.2016 18:00 61:56 (22:17 38:26 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 129

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

130. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 10.12.2016 18:00 68:53 (15:17 35:26 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 130

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

131. BK Příbor - Basket Poděbrady 10.12.2016 16:00 62:46 (15:7 27:21 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 131

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

12. kolo
132. SBŠ Ostrava B - SŠMH Handicap Brno B 11.12.2016 08:00 61:60 (15:27 30:38 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 132

datum: 11.12.2016, 08:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

133. BK Havířov - Jiskra Kyjov 11.12.2016 11:00 98:57 (26:12 51:31 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 133

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

134. BK Příbor - Studánka Pardubice 11.12.2016 11:00 58:79 (14:20 37:44 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 134

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Tichov Michael (2.500/1.000)
Opršal Martin (2.500/1.000)

13. kolo
135. SŠMH Handicap Brno B - BK Příbor 07.01.2017 19:15 81:47 (23:9 41:16 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 135

datum: 07.01.2017, 19:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (2.000/1.000)
Dolejš Václav (2.000/1.000)

136. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 07.01.2017 17:30 74:42 (24:14 43:24 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 136

datum: 07.01.2017, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

137. Basket Poděbrady - BK Havířov 07.01.2017 15:00 35:51 (14:18 23:27 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 137

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

14. kolo
138. Jiskra Kyjov - BK Příbor 08.01.2017 10:30 59:45 (11:8 23:20 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 138

datum: 08.01.2017, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.500)
Kubiš Michal (1.000/1.500)

139. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 08.01.2017 10:00 37:50 (8:13 20:28 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 139

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

140. Studánka Pardubice - BK Havířov 06.01.2017 15:30 73:58 (17:17 40:23 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 140

datum: 06.01.2017, 15:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Krejsa Pavel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC