image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / skupina C


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 12 12 0 866:555 24
2. BK Havířov 12 8 4 777:667 20
3. SŠMH Handicap Brno B 12 7 5 780:640 19
4. BK Příbor 12 5 7 703:825 17
5. SBŠ Ostrava B 12 4 8 634:768 16
6. Basket Poděbrady 12 3 9 579:743 15
7. Jiskra Kyjov 12 3 9 607:748 15
1. kolo
99. Basket Poděbrady - Studánka Pardubice 12.11.2016 18:00 43:77 (14:11 26:38 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.500/1.500)
Barták Matěj (2.500/1.500)

100. SBŠ Ostrava B - BK Havířov 12.11.2016 12:15 53:67 (10:15 33:31 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 12.11.2016, 12:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

101. SŠMH Handicap Brno B - Jiskra Kyjov 12.11.2016 14:00 78:42 (10:10 33:25 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

2. kolo
102. Basket Poděbrady - SŠMH Handicap Brno B 01.10.2016 12:30 54:67 (12:18 28:36 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 102

datum: 01.10.2016, 12:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.500)
Balog Lukáš (1.500/1.500)

103. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 01.10.2016 16:30 76:35 (19:8 35:19 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 103

datum: 01.10.2016, 16:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500/4.000)
Rozmanová Markéta (1.500/4.000)

104. BK Příbor - BK Havířov 01.10.2016 16:00 66:49 (14:11 32:23 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 104

datum: 01.10.2016, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Petrák Robin (2.000/1.000)

3. kolo
105. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 02.10.2016 09:30 53:50 (6:17 26:30 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 105

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/4.000)
Bukovský Michal (1.500/4.000)

106. Studánka Pardubice - SŠMH Handicap Brno B 02.10.2016 09:00 59:45 (19:16 39:23 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 106

datum: 02.10.2016, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Rozmanová Markéta (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

107. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 02.10.2016 11:00 67:55 (17:19 34:33 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 107

datum: 02.10.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Petrák Robin (2.000/2.500)
Petrák Jakub (2.000/2.500)

4. kolo
108. SŠMH Handicap Brno B - SBŠ Ostrava B 15.10.2016 14:00 79:36 (18:13 41:19 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 108

datum: 15.10.2016, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000)
Mikšík Milan (2.000/1.000)

109. Jiskra Kyjov - BK Havířov 15.10.2016 18:30 40:46 (10:10 23:25 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 109

datum: 15.10.2016, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

110. Studánka Pardubice - BK Příbor 15.10.2016 10:30 90:48 (29:12 43:25 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 110

datum: 15.10.2016, 10:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

5. kolo
111. SŠMH Handicap Brno B - BK Havířov 16.10.2016 13:00 68:47 (16:8 27:21 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 111

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000)
Mikšík Milan (2.000/1.000)

112. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 16.10.2016 12:00 59:52 (12:18 32:25 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 112

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

113. Basket Poděbrady - BK Příbor 16.10.2016 10:30 67:63 (8:10 34:27 50:42 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 113

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/3.000)
Štancl Dominik (2.000/3.000)

6. kolo
114. BK Příbor - Jiskra Kyjov 18.11.2016 19:00 55:80 (7:16 20:36 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 114

datum: 18.11.2016, 19:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

115. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 29.10.2016 16:00 54:53 (9:9 29:20 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 115

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

116. BK Havířov - Studánka Pardubice 29.10.2016 18:00 41:61 (7:17 25:29 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 116

datum: 29.10.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

7. kolo
117. BK Příbor - SŠMH Handicap Brno B 30.10.2016 11:00 69:67 (13:18 45:31 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 117

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Hecl Jan (1.000/1.500)

118. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 30.10.2016 09:00 53:65 (9:23 23:39 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 118

datum: 30.10.2016, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

119. BK Havířov - Basket Poděbrady 30.10.2016 10:00 80:52 (19:13 39:22 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 119

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

8. kolo
120. Studánka Pardubice - Basket Poděbrady 13.11.2016 14:30 75:36 (20:4 38:13 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 120

datum: 13.11.2016, 14:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Lukeš Libor (1.000/1.500)

121. BK Havířov - SBŠ Ostrava B 13.11.2016 11:00 90:47 (26:5 45:23 75:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 121

datum: 13.11.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Hlobil Jan (1.000/1.000)
Fialová Viola (1.000/1.000)

122. Jiskra Kyjov - SŠMH Handicap Brno B 13.11.2016 10:30 47:54 (10:11 22:24 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 122

datum: 13.11.2016, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Petrák Robin (3.000/1.500)

9. kolo
123. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 22.04.2017 12:00 45:47 (13:10 25:31 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 123

datum: 22.04.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

124. SŠMH Handicap Brno B - Studánka Pardubice 26.11.2016 17:00 56:61 (12:16 24:31 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 124

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (2.000/1.000)

125. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 26.11.2016 09:30 63:64 (19:15 24:29 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 125

datum: 26.11.2016, 09:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

10. kolo
126. SŠMH Handicap Brno B - Basket Poděbrady 11.01.2017 13:15 69:56 (24:2 40:26 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 126

datum: 11.01.2017, 13:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500)
Melichárek Ivo (1.500/1.500)

127. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 27.11.2016 10:00 40:76 (11:16 23:37 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 127

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

128. BK Havířov - BK Příbor 23.11.2016 16:45 89:59 (18:18 38:30 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 128

datum: 23.11.2016, 16:45:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

11. kolo
129. BK Havířov - SŠMH Handicap Brno B 10.12.2016 18:00 61:56 (22:17 38:26 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 129

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

130. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 10.12.2016 18:00 68:53 (15:17 35:26 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 130

datum: 10.12.2016, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

131. BK Příbor - Basket Poděbrady 10.12.2016 16:00 62:46 (15:7 27:21 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 131

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

12. kolo
132. SBŠ Ostrava B - SŠMH Handicap Brno B 11.12.2016 08:00 61:60 (15:27 30:38 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 132

datum: 11.12.2016, 08:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Stančík Robin (1.000/2.000)

133. BK Havířov - Jiskra Kyjov 11.12.2016 11:00 98:57 (26:12 51:31 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 133

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

134. BK Příbor - Studánka Pardubice 11.12.2016 11:00 58:79 (14:20 37:44 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 134

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Tichov Michael (2.500/1.000)
Opršal Martin (2.500/1.000)

13. kolo
135. SŠMH Handicap Brno B - BK Příbor 07.01.2017 19:15 81:47 (23:9 41:16 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 135

datum: 07.01.2017, 19:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (2.000/1.000)
Dolejš Václav (2.000/1.000)

136. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 07.01.2017 17:30 74:42 (24:14 43:24 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 136

datum: 07.01.2017, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

137. Basket Poděbrady - BK Havířov 07.01.2017 15:00 35:51 (14:18 23:27 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 137

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

14. kolo
138. Jiskra Kyjov - BK Příbor 08.01.2017 10:30 59:45 (11:8 23:20 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 138

datum: 08.01.2017, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.500)
Kubiš Michal (1.000/1.500)

139. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 08.01.2017 10:00 37:50 (8:13 20:28 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 139

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

140. Studánka Pardubice - BK Havířov 06.01.2017 15:30 73:58 (17:17 40:23 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 140

datum: 06.01.2017, 15:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Krejsa Pavel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.