image

kadetky U17 / liga / ročník 2016/17 / skupina C


tabulka
1. KP Brno B 14 12 2 940:774 26
2. OSK Olomouc 14 10 4 931:754 24
3. Jiskra Kyjov 14 10 4 923:814 24
4. BK Žďár nad Sázavou 14 9 5 873:653 23
5. SŠMH Handicap Brno B 14 6 8 890:836 20
6. SKB Tišnov U19 14 5 9 878:881 19
7. SBŠ Ostrava B 14 4 10 807:968 18
8. Basket Ostrava 14 0 14 527:1089 14
1. kolo
113. SŠMH Handicap Brno B - KP Brno B 19.11.2016 16:30 47:62 (6:12 15:33 27:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 19.11.2016, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Rozmanová Markéta (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.500/1.000/---)


114. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 15.12.2016 17:15 44:62 (13:13 23:34 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 15.12.2016, 17:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.000/---)


115. SKB Tišnov U19 - BK Žďár n. S. 19.11.2016 09:30 45:70 (21:26 27:48 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 19.11.2016, 09:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Rozmanová Markéta (2.000/1.000/---)


116. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 19.11.2016 09:30 66:57 (19:14 27:23 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 19.11.2016, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/1.000/---)


2. kolo
117. SŠMH Handicap Brno B - Jiskra Kyjov 08.10.2016 18:00 52:55 (16:18 31:31 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 08.10.2016, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (2.000/1.000/---)


118. KP Brno B - OSK Olomouc 08.10.2016 13:30 45:64 (9:21 20:29 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 08.10.2016, 13:30:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


119. Basket Ostrava - SKB Tišnov U19 08.10.2016 18:00 50:71 (6:24 19:40 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 08.10.2016, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Tichov Michael (2.000/1.000/---)


120. SBŠ Ostrava B - BK Žďár n. S. 08.10.2016 19:00 45:74 (4:20 13:42 27:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 08.10.2016, 19:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000/---)


3. kolo
121. SŠMH Handicap Brno B - OSK Olomouc 09.10.2016 13:00 66:57 (20:17 35:28 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/1.000/---)
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)


122. KP Brno B - Jiskra Kyjov 09.10.2016 09:00 62:56 (17:18 34:23 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 09.10.2016, 09:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


123. Basket Ostrava - BK Žďár n. S. 09.10.2016 11:00 34:82 (8:13 14:42 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (2.500/1.000/---)
Sýkora Václav (2.500/1.000/---)


124. SBŠ Ostrava B - SKB Tišnov U19 09.10.2016 11:30 64:55 (16:13 35:24 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 09.10.2016, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000/---)


4. kolo
125. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov U19 22.10.2016 11:00 63:57 (4:24 24:27 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 22.10.2016, 11:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Veis Martin (3.000/2.500/---)
Rozmanová Markéta (3.000/2.500/---)


126. OSK Olomouc - BK Žďár n. S. 22.10.2016 17:00 58:55 (9:11 29:31 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 22.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


127. SŠMH Handicap Brno B - Basket Ostrava 22.10.2016 19:00 73:34 (25:11 44:22 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 22.10.2016, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Stáňa Lukáš (1.000/1.500/---)


128. KP Brno B - SBŠ Ostrava B 22.10.2016 13:30 62:55 (17:16 32:26 47: 43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 22.10.2016, 13:30:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (2.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)


5. kolo
129. Jiskra Kyjov - BK Žďár n. S. 23.10.2016 14:45 54:37 (11:7 26:16 43:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 23.10.2016, 14:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Veis Martin (4.000/1.000/---)
Rozmanová Markéta (4.000/1.000/---)


130. OSK Olomouc - SKB Tišnov U19 23.10.2016 10:00 55:64 (12:17 24:29 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)
Jakubík Petr (1.000/1.500/---)


131. SŠMH Handicap Brno B - SBŠ Ostrava B 23.10.2016 13:00 79:51 (17:12 44:20 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 23.10.2016, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


132. KP Brno B - Basket Ostrava 23.10.2016 11:15 96:31 (25:12 46:16 68:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 23.10.2016, 11:15:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500/---)
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)


6. kolo
133. Basket Ostrava - Jiskra Kyjov 05.11.2016 18:00 56:87 (13:34 29:52 41:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 05.11.2016, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Opršal Martin (1.000/1.000/---)


134. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 05.11.2016 16:00 33:60 (7:13 13:34 23:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000/---)
Menšík Jan (1.000/2.000/---)


135. SKB Tišnov U19 - SŠMH Handicap Brno B 01.11.2016 18:00 62:52 (13:6 31:23 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 01.11.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.500/---)
Jakubík Petr (1.500/1.500/---)


136. BK Žďár n. S. - KP Brno B 05.11.2016 14:00 48:49 (18:14 27:26 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.500/---)
Jakubík Petr (1.000/2.000/---)


7. kolo
137. Basket Ostrava - OSK Olomouc 06.11.2016 11:00 26:72 (10:15 13:38 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500/---)
Opršal Martin (1.000/1.500/---)


138. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 06.11.2016 11:45 54:78 (17:20 32:44 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 06.11.2016, 11:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


139. SKB Tišnov U19 - KP Brno B 04.11.2016 16:30 76:81 (18:26 31:37 48:45 58:58 66:66 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 04.11.2016, 16:30:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Veis Martin (4.000/2.500/---)
Jakubík Petr (2.000/3.000/---)


140. BK Žďár n. S. - SŠMH Handicap Brno B 06.11.2016 10:00 82:59 (18:12 37:28 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


8. kolo
141. KP Brno B - SŠMH Handicap Brno B 20.11.2016 12:00 69:48 (12:11 36:22 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 20.11.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500/---)
Rozmanová Markéta (1.000/1.500/---)


142. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 15.12.2016 18:45 60:49 (9:14 30:24 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 15.12.2016, 18:45:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.000/---)


143. BK Žďár n. S. - SKB Tišnov U19 20.11.2016 13:00 50:57 (15:14 29:19 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 20.11.2016, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


144. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 20.11.2016 09:00 80:56 (21:14 37:30 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/1.000/---)


9. kolo
145. OSK Olomouc - SŠMH Handicap Brno B 03.12.2016 18:00 85:64 (27:17 46:31 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 03.12.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.500/2.000/---)
Dostal Vojtěch (2.500/2.000/---)


146. Jiskra Kyjov - KP Brno B 03.12.2016 13:00 67:68 (20:22 35:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 03.12.2016, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000/---)
Jelínek Jan (2.000/1.500/---)


147. BK Žďár n. S. - Basket Ostrava 03.12.2016 16:00 70:13 (15:4 36:9 60:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 03.12.2016, 16:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


148. SKB Tišnov U19 - SBŠ Ostrava B 03.12.2016 10:30 82:83 (19:20 40:37 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 03.12.2016, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Veis Martin (3.500/1.000/---)
Rozmanová Markéta (3.500/1.000/---)


10. kolo
149. Jiskra Kyjov - SŠMH Handicap Brno B 04.12.2016 10:00 73:57 (23:17 41:35 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)
Jelínek Jan (1.000/2.000/---)


150. OSK Olomouc - KP Brno B 04.12.2016 10:30 83:76 (9:21 23:42 52:51 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 04.12.2016, 10:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan (3.000/3.500/---)
Dostal Vojtěch (3.000/3.500/---)


151. SKB Tišnov U19 - Basket Ostrava 04.12.2016 09:00 83:38 (19:9 45:20 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000/---)
Rozmanová Markéta (1.500/1.000/---)


152. BK Žďár n. S. - SBŠ Ostrava B 04.12.2016 09:00 83:58 (17:20 42:30 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


11. kolo
153. BK Žďár n. S. - Jiskra Kyjov 17.12.2016 10:00 69:50 (14:13 26:34 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 17.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


154. SKB Tišnov U19 - OSK Olomouc 17.12.2016 10:00 49:62 (16:20 22:36 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 17.12.2016, 10:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


155. SBŠ Ostrava B - SŠMH Handicap Brno B 17.12.2016 16:00 64:82 (13:20 34:42 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 17.12.2016, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500/---)
Kocurek Ondřej (1.000/1.500/---)


156. Basket Ostrava - KP Brno B 17.12.2016 18:00 39:77 (11:19 19:47 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 17.12.2016, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000/---)
Opršal Martin (1.500/1.000/---)


12. kolo
157. SKB Tišnov U19 - Jiskra Kyjov 18.12.2016 09:00 62:64 (14:14 30:30 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 18.12.2016, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


158. BK Žďár n. S. - OSK Olomouc 18.12.2016 10:00 56:41 (17:11 25:21 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 18.12.2016, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


159. Basket Ostrava - SŠMH Handicap Brno B 18.12.2016 11:00 39:93 (6:22 17:54 27:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 18.12.2016, 11:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.500/---)
Opršal Martin (1.500/1.500/---)


160. SBŠ Ostrava B - KP Brno B 18.12.2016 09:00 51:72 (10:21 19:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 18.12.2016, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000/---)


13. kolo
161. OSK Olomouc - Basket Ostrava 14.01.2017 18:00 88:33 (19:6 39:13 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 14.01.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500/---)
Hecl Jan (1.000/1.500/---)


162. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 14.01.2017 12:00 79:62 (19:18 33:28 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 14.01.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Bešina Štefan (1.000/1.000/---)


163. KP Brno B - SKB Tišnov U19 13.01.2017 19:15 72:66 (17:18 39:27 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 13.01.2017, 19:15:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.500/1.000/---)


164. SŠMH Handicap Brno B - BK Žďár n. S. 14.01.2017 17:00 41:54 (11:10 23:18 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 14.01.2017, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


14. kolo
165. Jiskra Kyjov - Basket Ostrava 15.01.2017 14:00 75:41 (13:12 33:21 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 15.01.2017, 14:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500/---)
Bešina Štefan (1.000/2.500/---)


166. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 15.01.2017 11:00 69:65 (22:25 34:44 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 15.01.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


167. SŠMH Handicap Brno B - SKB Tišnov U19 27.01.2017 14:00 77:49 (18:10 38:24 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 27.01.2017, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)


168. KP Brno B - BK Žďár n. S. 15.01.2017 15:00 49:43 (13:12 26:21 36:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 15.01.2017, 15:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/2.500/---)
Melichárek Ivo (1.000/2.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.