image

muži / 1. liga / ročník 2016/17 / Základní část - skupina B


tabulka
1. SKB Zlín 18 15 3 1546:1323 33
2. BK Opava "B" 18 12 6 1392:1256 30
3. SK UP Olomouc 18 12 6 1420:1498 30
4. Sokol Šlapanice 18 10 8 1421:1381 28
5. Basketbal Olomouc 18 10 8 1296:1339 28
6. BK Synthesia Pardubice 18 9 9 1405:1289 27
7. BCM Orli Prostějov 18 8 10 1208:1205 26
8. BC Nový Jičín 18 6 12 1345:1389 24
9. Snakes Ostrava 18 6 12 1243:1313 24
10. TJ Start Havířov 18 2 16 1208:1491 19
1. kolo
91. Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 02.10.2016 16:30 79:67 (24:13 37:38 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
1. kolo, zápas č. 91

datum: 02.10.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (7.000)
Zatloukal Ondřej (7.500)

komisař: Kunc Radovan

92. UP Olomouc - SKB Zlín 30.09.2016 18:30 67:93 (17:32 33:55 51:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
1. kolo, zápas č. 92

datum: 30.09.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.500)
Škaroupka Michal (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

93. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 02.10.2016 17:00 67:39 (18:7 37:17 47:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
1. kolo, zápas č. 93

datum: 02.10.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapl Antonín (7.500)
Kapaňa Lukáš (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

94. BK Opava "B" - Start Havířov 30.09.2016 19:00 83:70 (21:21 47:42 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
1. kolo, zápas č. 94

datum: 30.09.2016, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

95. Basketbal Olomouc - Synthesia Pardubice 30.09.2016 20:00 76:65 (21:19 38:34 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
1. kolo, zápas č. 95

datum: 30.09.2016, 20:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.000)
Kubiš Michal (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

2. kolo
96. BC Nový Jičín - Synthesia Pardubice 09.10.2016 16:00 69:63 (15:18 39:29 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
2. kolo, zápas č. 96

datum: 09.10.2016, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Škaroupka Michal (8.000)

komisař: Kašparová Renáta

97. Start Havířov - Basketbal Olomouc 07.10.2016 19:30 68:76 (25:18 43:39 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
2. kolo, zápas č. 97

datum: 07.10.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (8.000)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

98. BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" 07.10.2016 19:30 56:76 (13:18 28:37 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
2. kolo, zápas č. 98

datum: 07.10.2016, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Večeřa Pavel (8.000)

komisař: Reichl Petr

99. SKB Zlín - Snakes Ostrava 09.10.2016 15:00 82:72 (17:19 39:34 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
2. kolo, zápas č. 99

datum: 09.10.2016, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Válek Jakub (7.500)

komisař: Kunc Radovan

100. Sokol Šlapanice - UP Olomouc 09.10.2016 16:30 101:104 (11:9 40:32 61:48 76:76 85:85 92:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
2. kolo, zápas č. 100

datum: 09.10.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Süss Jiří

3. kolo
101. UP Olomouc - BC Nový Jičín 14.10.2016 18:30 92:88 (19:22 44:35 73:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
3. kolo, zápas č. 101

datum: 14.10.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Melichárek Ivo (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

102. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 16.10.2016 17:00 71:65 (13:16 29:32 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
3. kolo, zápas č. 102

datum: 16.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dolinek Ivo (8.000)
Válek Jakub (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

103. BK Opava "B" - SKB Zlín 14.10.2016 19:00 73:75 (25:19 37:40 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
3. kolo, zápas č. 103

datum: 14.10.2016, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (8.000)
Zatloukal Ondřej (8.000)

komisař: Kašparová Renáta

104. Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov 14.10.2016 19:00 69:48 (13:15 28:25 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
3. kolo, zápas č. 104

datum: 14.10.2016, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Vyplel David (7.500)

komisař: Süss Jiří

105. Synthesia Pardubice - Start Havířov 14.10.2016 20:00 95:74 (34:15 56:30 80:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
3. kolo, zápas č. 105

datum: 14.10.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Perlík Michal (7.500)
Kovačovič Matej (7.500)

komisař: Schödlbauer Jan

4. kolo
106. BC Nový Jičín - Start Havířov 22.10.2016 17:00 85:40 (25:13 46:21 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
4. kolo, zápas č. 106

datum: 22.10.2016, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Válek Jakub (6.000)
Škaroupka Michal (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

107. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 21.10.2016 19:30 66:58 (14:18 25:35 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
4. kolo, zápas č. 107

datum: 21.10.2016, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

108. SKB Zlín - Basketbal Olomouc 23.10.2016 17:00 96:70 (24:17 52:30 74:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
4. kolo, zápas č. 108

datum: 23.10.2016, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.000)
Karafiát Kamil (6.000)

komisař: Latík Zdeněk

109. Sokol Šlapanice - BK Opava "B" 23.10.2016 16:30 78:68 (14:17 38:36 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
4. kolo, zápas č. 109

datum: 23.10.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapl Antonín (8.000)
Kapaňa Lukáš (8.000)

komisař: Süss Jiří

110. UP Olomouc - Snakes Ostrava 21.10.2016 18:30 92:74 (20:13 51:32 79:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
4. kolo, zápas č. 110

datum: 21.10.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kovář Jan (6.500)
Čarnecký Martin (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

5. kolo
111. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 30.10.2016 17:00 73:68 (16:14 36:31 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
5. kolo, zápas č. 111

datum: 30.10.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.500)
Vyplel David (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

112. BK Opava "B" - UP Olomouc 25.10.2016 19:30 101:64 (39:13 62:32 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
5. kolo, zápas č. 112

datum: 25.10.2016, 19:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (6.500)
Stáňa Lukáš (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

113. Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice 30.10.2016 18:00 65:82 (13:29 38:39 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
5. kolo, zápas č. 113

datum: 30.10.2016, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.500)
Válek Jakub (8.000)

komisař: Kunc Radovan

114. Synthesia Pardubice - SKB Zlín 28.10.2016 20:00 61:93 (17:26 30:51 49:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
5. kolo, zápas č. 114

datum: 28.10.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (7.500)
Kučírek Martin (7.500)

komisař: Macela Miroslav

*115. Start Havířov - BCM Orli Prostějov 28.10.2016 19:30 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
5. kolo, zápas č. 115

datum: 28.10.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.500)
Čarnecký Martin (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

6. kolo
116. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 06.11.2016 16:00 72:67 (19:11 28:27 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
6. kolo, zápas č. 116

datum: 06.11.2016, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Matějek Ivor (8.500)
Tichov Michael (6.500)

komisař: Štěnička Dušan

117. SKB Zlín - Start Havířov 06.11.2016 15:00 89:70 (19:18 44:38 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
6. kolo, zápas č. 117

datum: 06.11.2016, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Melichárek Ivo (7.000)

komisař: Süss Jiří

118. Sokol Šlapanice - Synthesia Pardubice 06.11.2016 16:30 65:61 (12:16 27:37 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
6. kolo, zápas č. 118

datum: 06.11.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kovář Jan (7.000)
Záruba Matěj (7.500)

komisař: Cígler Vilém

119. UP Olomouc - Basketbal Olomouc 04.11.2016 18:30 79:64 (26:23 43:31 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
6. kolo, zápas č. 119

datum: 04.11.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Dolinek Ivo (7.500)
Bernáth Lukáš (6.500)

komisař: Reichl Petr

120. Snakes Ostrava - BK Opava "B" 06.11.2016 17:00 71:76 (14:11 31:29 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
6. kolo, zápas č. 120

datum: 06.11.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Zatloukal Ondřej (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

7. kolo
121. BK Opava "B" - BC Nový Jičín 11.11.2016 19:00 75:67 (19:13 35:26 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
7. kolo, zápas č. 121

datum: 11.11.2016, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (7.500)
Tichov Michael (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

122. Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava 11.11.2016 19:00 80:64 (21:14 41:33 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
7. kolo, zápas č. 122

datum: 11.11.2016, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Šafařík Michal (7.500)
Kovář Jan (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

123. Synthesia Pardubice - UP Olomouc 11.11.2016 20:00 82:87 (28:23 49:46 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
7. kolo, zápas č. 123

datum: 11.11.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kučera Vít (8.000)
Jon Miloslav (7.500)

komisař: Laš Luděk

124. Start Havířov - Sokol Šlapanice 11.11.2016 19:30 86:92 (25:21 46:45 67:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
7. kolo, zápas č. 124

datum: 11.11.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.000)
Čarnecký Martin (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

125. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 11.11.2016 19:30 74:89 (29:23 48:41 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
7. kolo, zápas č. 125

datum: 11.11.2016, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Bernáth Lukáš (5.500)

komisař: Kunc Radovan

8. kolo
126. BC Nový Jičín - SKB Zlín 20.11.2016 16:00 82:95 (21:21 46:56 65:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
8. kolo, zápas č. 126

datum: 20.11.2016, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kapl Antonín (7.500)
Bernáth Lukáš (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

127. Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov 20.11.2016 16:30 79:60 (17:15 33:34 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
8. kolo, zápas č. 127

datum: 20.11.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Reichl Petr

128. UP Olomouc - Start Havířov 18.11.2016 18:30 106:83 (25:21 54:37 85:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
8. kolo, zápas č. 128

datum: 18.11.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Tichov Michael (6.000)

komisař: Kunc Radovan

129. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 20.11.2016 17:00 73:59 (17:16 27:33 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
8. kolo, zápas č. 129

datum: 20.11.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dolinek Ivo (7.500)
Stáňa Lukáš (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

130. BK Opava "B" - Basketbal Olomouc 18.11.2016 19:00 90:57 (21:25 43:41 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
8. kolo, zápas č. 130

datum: 18.11.2016, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Vyplel David (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

9. kolo
131. Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín 25.11.2016 19:00 88:69 (23:15 45:34 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
9. kolo, zápas č. 131

datum: 25.11.2016, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Stáňa Lukáš (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

132. Synthesia Pardubice - BK Opava "B" 25.11.2016 20:00 91:67 (25:19 44:39 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
9. kolo, zápas č. 132

datum: 25.11.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Kovář Jan (8.000)

komisař: Zachara Ivan

133. Start Havířov - Snakes Ostrava 25.11.2016 19:30 53:70 (14:16 33:33 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
9. kolo, zápas č. 133

datum: 25.11.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Vyplel David (7.000)
Zatloukal Ondřej (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

134. BCM Orli Prostějov - UP Olomouc 27.11.2016 16:00 75:76 (18:15 32:32 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
9. kolo, zápas č. 134

datum: 27.11.2016, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (7.500)
Nejezchleb Petr (7.500)

komisař: Cígler Vilém

135. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 27.11.2016 15:15 88:61 (22:13 49:32 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
9. kolo, zápas č. 135

datum: 27.11.2016, 15:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.500)
Válek Jakub (7.000)

komisař: Kunc Radovan

10. kolo
136. BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 04.12.2016 16:00 75:79 (20:22 35:43 53:54 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
10. kolo, zápas č. 136

datum: 04.12.2016, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (6.500)
Čarnecký Martin (6.000)

komisař: Sládek Oldřich

137. SKB Zlín - UP Olomouc 04.12.2016 15:00 100:70 (20:10 51:20 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
10. kolo, zápas č. 137

datum: 04.12.2016, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.000)
Škaroupka Michal (7.000)

komisař: Süss Jiří

138. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 02.12.2016 19:30 69:54 (15:5 35:24 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
10. kolo, zápas č. 138

datum: 02.12.2016, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Bernáth Lukáš (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

139. Start Havířov - BK Opava "B" 02.12.2016 19:30 82:87 (19:30 38:48 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
10. kolo, zápas č. 139

datum: 02.12.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Tichov Michael (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

140. Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc 02.12.2016 20:00 85:70 (25:19 42:34 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
10. kolo, zápas č. 140

datum: 02.12.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Dvořák Ludvík (7.000)

komisař: Macela Miroslav

11. kolo
141. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 09.12.2016 20:00 89:75 (27:16 51:43 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
11. kolo, zápas č. 141

datum: 09.12.2016, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (7.000)
Vošahlík Marek (6.500)

komisař: Hlaváček Pavel

142. Basketbal Olomouc - Start Havířov 09.12.2016 19:00 84:83 (24:32 44:45 64:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
11. kolo, zápas č. 142

datum: 09.12.2016, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Tichov Michael (6.500)

komisař: Kunc Radovan

143. BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov 09.12.2016 19:00 68:63 (15:11 29:26 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
11. kolo, zápas č. 143

datum: 09.12.2016, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (6.000)
Válek Jakub (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

144. Snakes Ostrava - SKB Zlín 11.12.2016 17:00 70:91 (19:21 33:51 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
11. kolo, zápas č. 144

datum: 11.12.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapl Antonín (8.500)
Čarnecký Martin (8.000)

komisař: Štěnička Dušan

145. UP Olomouc - Sokol Šlapanice 09.12.2016 18:30 80:73 (27:15 47:33 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
11. kolo, zápas č. 145

datum: 09.12.2016, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Škaroupka Michal (7.000)
Bernáth Lukáš (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

12. kolo
146. BC Nový Jičín - UP Olomouc 18.12.2016 16:00 81:82 (17:12 36:36 59:62 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
12. kolo, zápas č. 146

datum: 18.12.2016, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Dolinek Ivo (9.500)
Čarnecký Martin (8.500)

komisař: Štěnička Dušan

147. Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 18.12.2016 16:30 87:75 (18:20 42:31 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
12. kolo, zápas č. 147

datum: 18.12.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Vyplel David (7.000)

komisař: Cígler Vilém

148. SKB Zlín - BK Opava "B" 18.12.2016 15:00 86:82 (22:21 39:41 59:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
12. kolo, zápas č. 148

datum: 18.12.2016, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.500)
Kubiš Michal (8.000)

komisař: Kunc Radovan

149. BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc 06.12.2016 18:30 70:53 (13:8 28:21 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
12. kolo, zápas č. 149

datum: 06.12.2016, 18:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.000)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

150. Start Havířov - Synthesia Pardubice 16.12.2016 19:30 67:56 (15:11 33:21 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
12. kolo, zápas č. 150

datum: 16.12.2016, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

13. kolo
151. Start Havířov - BC Nový Jičín 06.01.2017 19:30 73:86 (12:20 29:44 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
13. kolo, zápas č. 151

datum: 06.01.2017, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

152. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 06.01.2017 20:00 108:67 (34:18 58:34 83:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
13. kolo, zápas č. 152

datum: 06.01.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (7.000)
Lukeš Petr (7.000)

komisař: Schödlbauer Jan

153. Basketbal Olomouc - SKB Zlín 06.01.2017 19:00 78:67 (24:15 41:39 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
13. kolo, zápas č. 153

datum: 06.01.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (7.000)
Válek Jakub (6.000)

komisař: Cígler Vilém

154. BK Opava "B" - Sokol Šlapanice 06.01.2017 19:00 89:75 (15:18 39:34 67:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
13. kolo, zápas č. 154

datum: 06.01.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Tichov Michael (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

155. Snakes Ostrava - UP Olomouc 08.01.2017 18:00 72:87 (27:20 40:36 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
13. kolo, zápas č. 155

datum: 08.01.2017, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (8.000)
Novák Petr (8.000)

komisař: Štěnička Dušan

14. kolo
156. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 15.01.2017 16:00 75:70 (14:21 26:36 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
14. kolo, zápas č. 156

datum: 15.01.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (8.500)
Kubiš Michal (8.500)

komisař: Štěnička Dušan

157. UP Olomouc - BK Opava "B" 13.01.2017 18:30 57:56 (14:14 27:25 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
14. kolo, zápas č. 157

datum: 13.01.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

158. Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc 15.01.2017 16:30 75:83 (17:12 30:29 48:53 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
14. kolo, zápas č. 158

datum: 15.01.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Scholze Michal (6.500)
Černý Jan (6.000)

komisař: Süss Jiří

159. SKB Zlín - Synthesia Pardubice 15.01.2017 15:00 77:71 (23:12 41:33 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
14. kolo, zápas č. 159

datum: 15.01.2017, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Bernáth Lukáš (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

160. BCM Orli Prostějov - Start Havířov 13.01.2017 19:30 111:59 (26:16 51:26 85:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
14. kolo, zápas č. 160

datum: 13.01.2017, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kunc Radovan

15. kolo
161. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 22.01.2017 18:00 82:57 (15:12 41:18 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
15. kolo, zápas č. 161

datum: 22.01.2017, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (6.000)
Novák Petr (7.000)

komisař: Cígler Vilém

162. Start Havířov - SKB Zlín 20.01.2017 19:30 67:97 (18:19 33:34 54:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
15. kolo, zápas č. 162

datum: 20.01.2017, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Zatloukal Ondřej (7.500)

komisař: Kunc Radovan

163. Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice 20.01.2017 20:00 90:64 (15:16 36:39 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
15. kolo, zápas č. 163

datum: 20.01.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (8.500)
Kejklíček Roman (8.000)

komisař: Laš Luděk

164. Basketbal Olomouc - UP Olomouc 20.01.2017 19:00 71:82 (20:24 35:39 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
15. kolo, zápas č. 164

datum: 20.01.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Válek Jakub (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

165. BK Opava "B" - Snakes Ostrava 20.01.2017 19:00 78:53 (17:14 40:27 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
15. kolo, zápas č. 165

datum: 20.01.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Tichov Michael (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

16. kolo
166. BC Nový Jičín - BK Opava "B" 29.01.2017 16:00 59:76 (11:21 26:36 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
16. kolo, zápas č. 166

datum: 29.01.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Tichov Michael (6.000)

komisař: Kašparová Renáta

167. Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc 27.01.2017 19:00 67:70 (12:11 29:28 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
16. kolo, zápas č. 167

datum: 27.01.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dolinek Ivo (9.000)
Sýkora Václav (7.500)

komisař: Štěnička Dušan

168. UP Olomouc - Synthesia Pardubice 27.01.2017 18:30 57:105 (17:30 28:51 43:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
16. kolo, zápas č. 168

datum: 27.01.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Karafiát Kamil (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

169. Sokol Šlapanice - Start Havířov 29.01.2017 16:30 109:76 (27:17 56:30 73:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
16. kolo, zápas č. 169

datum: 29.01.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Válek Jakub (7.500)

komisař: Reichl Petr

170. SKB Zlín - BCM Orli Prostějov 29.01.2017 15:00 78:74 (24:16 42:32 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
16. kolo, zápas č. 170

datum: 29.01.2017, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Kubiš Michal (7.000)

komisař: Süss Jiří

17. kolo
171. SKB Zlín - BC Nový Jičín 05.02.2017 15:00 95:101 (28:26 51:46 65:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
17. kolo, zápas č. 171

datum: 05.02.2017, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Záruba Matěj (6.500)

komisař: Süss Jiří

172. BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice 03.02.2017 19:30 88:77 (18:18 36:35 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
17. kolo, zápas č. 172

datum: 03.02.2017, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Novák Petr (6.000)

komisař: Kunc Radovan

173. Start Havířov - UP Olomouc 03.02.2017 19:30 100:73 (18:26 44:34 74:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
17. kolo, zápas č. 173

datum: 03.02.2017, 19:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.500)
Bernáth Lukáš (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

174. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 03.02.2017 20:00 85:75 (31:17 47:27 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
17. kolo, zápas č. 174

datum: 03.02.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Melichárek Ivo (7.000)

komisař: Šikner Roman

175. Basketbal Olomouc - BK Opava "B" 02.02.2017 19:00 71:80 (16:9 29:32 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
17. kolo, zápas č. 175

datum: 02.02.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dolinek Ivo (8.000)
Karafiát Kamil (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

18. kolo
176. BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc 12.02.2017 16:00 69:71 (12:20 33:41 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
18. kolo, zápas č. 176

datum: 12.02.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Válek Jakub (7.000)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

177. BK Opava "B" - Synthesia Pardubice 10.02.2017 19:00 67:81 (23:22 36:38 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
18. kolo, zápas č. 177

datum: 10.02.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.000)
Stáňa Lukáš (7.000)

komisař: Hlaváček Pavel

178. Snakes Ostrava - Start Havířov 12.02.2017 17:00 72:57 (18:18 38:30 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
18. kolo, zápas č. 178

datum: 12.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (7.000)
Tichov Michael (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

179. UP Olomouc - BCM Orli Prostějov 08.02.2017 20:00 65:79 (17:10 33:30 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
18. kolo, zápas č. 179

datum: 08.02.2017, 20:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.500)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

180. Sokol Šlapanice - SKB Zlín 12.02.2017 16:30 80:55 (17:16 36:29 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, 1. liga
Základní část - skupina B
18. kolo, zápas č. 180

datum: 12.02.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.500)
Karafiát Kamil (7.500)

komisař: Paulík Robert

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.