image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2016/17 / OP nejmladší minižákyně U11 / Základní část


tabulka
1. BK Žabiny Brno 16 16 0 848:440 32
2. OSK Olomouc 16 11 5 860:484 27
3. TJ Sokol Lanžhot 16 8 8 685:532 22
4. KP Brno 16 3 13 402:796 19
5. TJ OP Prostějov 16 2 14 287:830 16
1. kolo
1. TJ OP Prostějov - OSK Olomouc 01.10.2016 15:00 10:57 (2:16 2:32 8:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2016, 15:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Zachar Dominik
Pindur Antonín

2. TJ OP Prostějov - OSK Olomouc 01.10.2016 17:00 8:79 (4:16 4:32 4:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2016, 17:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Zachar Dominik

3. BK Žabiny Brno - Sokol Lanžhot 01.10.2016 08:00 49:15 (13:5 21:9 31:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2016, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Bartl Martin

4. BK Žabiny Brno - Sokol Lanžhot 01.10.2016 10:00 73:43 (21:13 39:24 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2016, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Bartl Martin

2. kolo
5. OSK Olomouc - BK Žabiny Brno 15.10.2016 09:00 28:43 (4:15 10:32 22:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 15.10.2016, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Fanta Jiří

6. OSK Olomouc - BK Žabiny Brno 15.10.2016 11:00 41:60 (11:19 17:33 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Zatloukal Ondřej

7. KP Brno - TJ OP Prostějov 16.10.2016 08:30 57:17 (18:0 24:11 43:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2016, 08:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Petrák Jakub

8. KP Brno - TJ OP Prostějov 16.10.2016 10:30 (69:19) (23:1 39:7 51:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2016, 10:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub
Toboláková Barbora

3. kolo
9. KP Brno - BK Žabiny Brno 10.11.2016 15:20 24:37 (9:10 17:19 17:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 10.11.2016, 15:20:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

10. KP Brno - BK Žabiny Brno 10.11.2016 16:40 16:48 (2:9 2:23 8:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 10.11.2016, 16:40:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

11. Sokol Lanžhot - OSK Olomouc 25.10.2016 17:00 44:38 (22:9 29:17 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 25.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

12. Sokol Lanžhot - OSK Olomouc 25.10.2016 18:45 57:65 (18:17 30:27 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 25.10.2016, 18:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Víšek Jiří
Ratajský Roman

4. kolo
13. Sokol Lanžhot - KP Brno 05.11.2016 09:00 50:26 (14:10 31:20 40:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

14. Sokol Lanžhot - KP Brno 05.11.2016 11:00 66:7 (21:1 32:3 46:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

15. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 12.11.2016 09:00 28:54 (6:11 18:25 20:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 12.11.2016, 09:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Vildová Linda
Krhovský Michal

16. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 12.11.2016 11:00 32:41 (4:15 17:19 19:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 12.11.2016, 11:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Krhovský Michal
Vildová Linda

5. kolo
17. Sokol Lanžhot - TJ OP Prostějov 26.11.2016 09:00 78:13 (14:4 48:6 64:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 26.11.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

18. Sokol Lanžhot - TJ OP Prostějov 26.11.2016 11:00 62:13 (20:0 26:3 46:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 26.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

19. OSK Olomouc - KP Brno 26.11.2016 09:00 56:15 (15:8 34:8 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 26.11.2016, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Hudec Filip

20. OSK Olomouc - KP Brno 26.11.2016 11:00 49:18 (8:11 23:16 34:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 26.11.2016, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Hudec Filip
Fanta Jiří

6. kolo
21. OSK Olomouc - TJ OP Prostějov 10.12.2016 09:00 71:9 (18:1 42:3 58:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 10.12.2016, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Hecl Jan

22. OSK Olomouc - TJ OP Prostějov 10.12.2016 10:45 75:12 (14:0 40:5 51:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.12.2016, 10:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan
Fanta Jiří

23. Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno 10.12.2016 09:00 44:48 (15:14 25:24 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 10.12.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Ratajský Roman
Víšek Jiří

24. Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno 10.12.2016 11:00 32:45 (7:13 10:29 24:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.12.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Víšek Jiří
Ratajský Roman

7. kolo
25. BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 30.01.2017 15:00 65:39 (14:17 40:20 52:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 30.01.2017, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Křápek Petr

26. BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 06.02.2017 15:00 41:33 (14:4 18:17 27:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 26

datum: 06.02.2017, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Křápek Petr

27. TJ OP Prostějov - KP Brno 07.01.2017 09:00 41:30 (5:8 25:14 29:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 07.01.2017, 09:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Hofman Radim
Zachar Dominik

28. TJ OP Prostějov - KP Brno 07.01.2017 11:00 25:41 (0:15 12:24 25:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 07.01.2017, 11:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Hofman Radim
Zachar Dominik

8. kolo
29. BK Žabiny Brno - KP Brno 21.01.2017 10:00 72:18 (22:6 44:8 55:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 21.01.2017, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Hráčková Adéla

30. BK Žabiny Brno - KP Brno 21.01.2017 12:00 76:7 (20:5 33:5 51:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 21.01.2017, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hráčková Adéla
Mynarčík Petr

31. OSK Olomouc - Sokol Lanžhot 21.01.2017 10:00 46:31 (12:2 16:10 24:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 21.01.2017, 10:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Krhovský Michal
Vildová Linda

32. OSK Olomouc - Sokol Lanžhot 21.01.2017 12:00 49:37 (10:0 18:8 34:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
8. kolo, zápas č. 32

datum: 21.01.2017, 12:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda
Krhovský Michal

9. kolo
33. KP Brno - Sokol Lanžhot 08.04.2017 10:00 15:59 (4:8 5:32 12:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 08.04.2017, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Brzobohatá Veronika
Hráčková Adéla

34. KP Brno - Sokol Lanžhot 08.04.2017 12:00 25:47 (9:10 13:25 22:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 08.04.2017, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Hráčková Adéla
Brzobohatá Veronika

35. BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov 04.02.2017 09:00 46:14 (15:0 24:0 42:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 35

datum: 04.02.2017, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka
Hráčková Adéla

36. BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov 04.02.2017 11:00 50:26 (17:4 26:16 40:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 04.02.2017, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka
Hráčková Adéla

10. kolo
37. TJ OP Prostějov - Sokol Lanžhot 12.02.2017 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 12.02.2017, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



38. TJ OP Prostějov - Sokol Lanžhot 12.02.2017 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 38

datum: 12.02.2017, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



39. KP Brno - OSK Olomouc 18.02.2017 10:00 23:52 (9:10 9:27 19:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 18.02.2017, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Dospíšil Josef

40. KP Brno - OSK Olomouc 18.02.2017 12:00 11:82 (8:16 9:44 11:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
OP nejmladší minižákyně U11 Základní část
10. kolo, zápas č. 40

datum: 18.02.2017, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Reichl Petr

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC