image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 20 16 4 1140:926 36
2. BCM Sokolov 20 14 6 1239:923 34
3. TJ Sokol Dolní Počernice 20 14 6 1177:1050 34
4. Basket Pastelka MB 20 9 11 1091:1108 29
5. TJ Lokomotiva Liberec I. 20 4 16 905:1256 24
6. ASK Lovosice 20 3 17 866:1155 23
1. kolo
17669. Lokomotiva Liberec - Pastelka MB 17.12.2016 16:00 52:70 (17:14 26:27 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17669

datum: 17.12.2016, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Prchalová Simona
Bárta Lukáš

17670. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n. L. 20.01.2017 18:00 38:63 (11:12 19:30 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17670

datum: 20.01.2017, 18:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel
Tesař Michal

2. kolo
17672. Lokomotiva Liberec - BCM Sokolov 08.10.2016 19:30 51:47 (16:14 28:23 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17672

datum: 08.10.2016, 19:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Prchalová Simona

17673. ASK Lovosice - Sokol D. Počernice 08.10.2016 10:00 49:59 (13:16 26:32 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17673

datum: 08.10.2016, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Linka Michael

3. kolo
17675. Pastelka MB - BCM Sokolov 09.10.2016 11:00 57:59 (17:14 28:26 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 17675

datum: 09.10.2016, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Laš Luděk
Matějček Josef

17677. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol D. Počernice 09.10.2016 10:00 38:46 (12:13 18:28 25:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 17677

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

4. kolo
17678. BCM Sokolov - Sokol D. Počernice 22.10.2016 16:00 47:58 (14:16 25:29 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 17678

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Sosnovcová Radka

17679. Lokomotiva Liberec - ASK Lovosice 22.10.2016 16:00 74:39 (17:13 31:21 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 17679

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel
Bohata Pavel

17680. Pastelka MB - SLUNETA Ústí n. L. 22.10.2016 13:00 40:58 (8:9 16:25 20:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 17680

datum: 22.10.2016, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

5. kolo
17682. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 23.10.2016 12:00 44:55 (14:12 23:27 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 17682

datum: 23.10.2016, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Bohata Pavel
Bárta Lukáš

17683. Pastelka MB - ASK Lovosice 23.10.2016 11:00 62:50 (21:17 34:28 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 17683

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

6. kolo
17684. ASK Lovosice - BCM Sokolov 12.11.2016 10:00 49:87 (9:22 22:46 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 17684

datum: 12.11.2016, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rom Daniel
Šedivý Jan

17685. Sokol D. Počernice - Lokomotiva Liberec 05.11.2016 10:15 48:59 (10:9 29:29 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 17685

datum: 05.11.2016, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

7. kolo
17687. SLUNETA Ústí n. L. - BCM Sokolov 06.11.2016 11:00 66:53 (10:18 29:28 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 17687

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal
Josefus Ondřej

17688. Sokol D. Počernice - Pastelka MB 06.11.2016 10:15 81:41 (18:13 43:19 62:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 17688

datum: 06.11.2016, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Jon Miloslav
Reitzová Patricie-Anna

8. kolo
17690. Pastelka MB - Lokomotiva Liberec 18.12.2016 10:00 48:44 (14:8 28:23 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 17690

datum: 18.12.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Matějček Josef

17691. SLUNETA Ústí n. L. - ASK Lovosice 13.01.2017 18:30 71:55 (16:10 44:19 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 17691

datum: 13.01.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal
Šedivý Jan

9. kolo
17693. BCM Sokolov - Pastelka MB 19.11.2016 16:00 66:48 (14:9 32:21 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 17693

datum: 19.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Sosnovcová Radka
Schambergerová Barbora

17695. Sokol D. Počernice - SLUNETA Ústí n. L. 19.11.2016 10:15 47:62 (9:12 27:31 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 17695

datum: 19.11.2016, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Pommer Roman
Milaniaková Lucie

10. kolo
17696. BCM Sokolov - Lokomotiva Liberec 20.11.2016 11:00 79:37 (24:10 38:21 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 17696

datum: 20.11.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Brus Lukáš

17697. Sokol D. Počernice - ASK Lovosice 20.11.2016 10:15 81:45 (21:11 41:20 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 17697

datum: 20.11.2016, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Machálek Jan
Pazourek Jaroslav

11. kolo
17700. SLUNETA Ústí n. L. - Lokomotiva Liberec 03.12.2016 11:00 69:39 (20:16 41:22 57:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 17700

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Linka Michael
Tesař Michal

17701. ASK Lovosice - Pastelka MB 07.01.2017 14:00 42:57 (14:19 21:34 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 17701

datum: 07.01.2017, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

12. kolo
17702. Sokol D. Počernice - BCM Sokolov 04.12.2016 10:15 71:49 (20:10 33:30 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 17702

datum: 04.12.2016, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Vávra Petr
Machálek Jan

17703. ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec 14.01.2017 16:00 55:36 (15:9 27:13 43:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 17703

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Anton Karel

17704. SLUNETA Ústí n. L. - Pastelka MB 04.12.2016 11:00 72:56 (20:12 28:19 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 17704

datum: 04.12.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kout Jan
Linka Michael

13. kolo
17705. BCM Sokolov - SLUNETA Ústí n. L. 14.01.2017 16:00 53:35 (16:8 27:12 43:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 17705

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Čabala Tadeáš

17706. Pastelka MB - Sokol D. Počernice 14.01.2017 13:00 51:59 (8:10 19:26 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 17706

datum: 14.01.2017, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Milata Rostislav
Dub Michal

14. kolo
17708. BCM Sokolov - ASK Lovosice 26.02.2017 10:00 73:38 (16:7 28:14 45:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 17708

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan
Liška Jaroslav

17709. Lokomotiva Liberec - Sokol D. Počernice 15.01.2017 10:00 34:58 (8:13 19:21 22:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 17709

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Draboňová Lucie

15. kolo
17711. Lokomotiva Liberec - BCM Sokolov 17.03.2017 18:00 53:83 (14:14 27:41 34:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 17711

datum: 17.03.2017, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Prchalová Simona
Deličová Tereza

17712. ASK Lovosice - Sokol D. Počernice 29.01.2017 10:00 35:57 (9:18 18:24 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 17712

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Ftáčková Lucie

16. kolo
17714. Pastelka MB - BCM Sokolov 18.03.2017 15:00 34:71 (10:19 18:33 26:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 17714

datum: 18.03.2017, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Milaniaková Lucie

17716. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol D. Počernice 28.01.2017 11:00 72:36 (19:6 41:10 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 17716

datum: 28.01.2017, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan
Machková Romana

17. kolo
17717. BCM Sokolov - Sokol D. Počernice 12.02.2017 12:00 58:55 (15:12 29:24 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17717

datum: 12.02.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Čabala Tadeáš

17718. Lokomotiva Liberec - ASK Lovosice 12.02.2017 12:00 33:42 (2:10 14:22 25:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17718

datum: 12.02.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel
Bohata Pavel

17719. Pastelka MB - SLUNETA Ústí n. L. 12.02.2017 10:00 46:61 (6:13 17:32 27:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17719

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mareš Jan
Zachara Jakub

18. kolo
17721. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 11.02.2017 19:00 23:55 (5:15 11:31 17:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 17721

datum: 11.02.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Anton Karel
Bohata Pavel

17722. Pastelka MB - ASK Lovosice 11.02.2017 10:00 71:51 (10:8 30:26 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 17722

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mareš Jan
Veselý Jiří

19. kolo
17723. ASK Lovosice - BCM Sokolov 26.02.2017 12:30 46:62 (15:14 37:33 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 17723

datum: 26.02.2017, 12:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kout Jan

17724. Sokol D. Počernice - Lokomotiva Liberec 26.02.2017 16:00 78:51 (22:16 46:26 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 17724

datum: 26.02.2017, 16:00:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

20. kolo
17726. SLUNETA Ústí n. L. - BCM Sokolov 25.02.2017 10:00 61:55 (21:12 38:23 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 17726

datum: 25.02.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Asztalos Ondřej

17727. Sokol D. Počernice - Pastelka MB 25.02.2017 17:00 66:63 (23:17 41:32 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 17727

datum: 25.02.2017, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Strnad Pavel
Reitzová Patricie-Anna

21. kolo
17729. Lokomotiva Liberec - Pastelka MB 12.03.2017 10:00 31:85 (10:18 21:44 23:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 17729

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Deličová Tereza

17730. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n. L. 12.03.2017 10:00 38:40 (7:12 21:18 31:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 17730

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan
Asztalos Ondřej

22. kolo
17732. Pastelka MB - Lokomotiva Liberec 11.03.2017 15:00 64:35 (16:8 31:16 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 17732

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mareš Jan
Timko Viktor

17733. SLUNETA Ústí n. L. - ASK Lovosice 11.03.2017 11:30 61:53 (13:8 27:24 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 17733

datum: 11.03.2017, 11:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael
Josefus Ondřej

23. kolo
17735. BCM Sokolov - Pastelka MB 25.03.2017 16:00 67:50 (19:11 33:23 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 17735

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Čabala Tadeáš

17737. Sokol D. Počernice - SLUNETA Ústí n. L. 26.03.2017 10:15 59:37 (16:9 26:13 47:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 17737

datum: 26.03.2017, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Strnad Pavel
Reitzová Patricie-Anna

24. kolo
17738. BCM Sokolov - Lokomotiva Liberec 26.03.2017 11:00 96:32 (24:9 43:19 68:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 17738

datum: 26.03.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Čabala Tadeáš

17739. Sokol D. Počernice - ASK Lovosice 25.03.2017 10:15 63:50 (18:8 34:19 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 17739

datum: 25.03.2017, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

25. kolo
17742. SLUNETA Ústí n. L. - Lokomotiva Liberec 09.04.2017 10:00 71:51 (21:9 34:32 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 17742

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael
Tesař Michal

17743. ASK Lovosice - Pastelka MB 09.04.2017 10:00 35:55 (9:12 15:25 24:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 17743

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kout Jan

26. kolo
17744. Sokol D. Počernice - BCM Sokolov 08.04.2017 10:15 40:74 (12:13 26:31 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 17744

datum: 08.04.2017, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Matějček Josef
Strnad Pavel

17745. ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec 08.04.2017 10:00 56:30 (15:5 31:11 45:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 17745

datum: 08.04.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan
Tesař Michal

17746. SLUNETA Ústí n. L. - Pastelka MB 08.04.2017 17:00 51:54 (14:16 24:38 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 17746

datum: 08.04.2017, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan
Tesař Michal

27. kolo
17747. BCM Sokolov - SLUNETA Ústí n. L. 23.04.2017 10:00 40:42 (10:9 22:16 32:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 17747

datum: 23.04.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Ašenbrenerová Ingrid

17748. Pastelka MB - Sokol D. Počernice 23.04.2017 10:00 39:57 (7:17 20:29 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 17748

datum: 23.04.2017, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Milaniaková Lucie

28. kolo
17750. BCM Sokolov - ASK Lovosice 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 17750

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr


17751. Lokomotiva Liberec - Sokol D. Počernice 22.04.2017 16:00 96:58 (24:14 44:32 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 17751

datum: 22.04.2017, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hrabáková Tereza
Bárta Lukáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.