image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina B


tabulka
1. BC Kolín 12 12 0 1388:571 24
2. BA 2006´Roudnice n. L. B 12 9 3 1041:677 21
3. BK Kondoři Liberec B 12 8 4 915:745 20
4. Válečníci Děčín 12 6 6 939:831 18
5. TJ Slovan Varnsdorf 12 4 8 825:842 16
6. BK Brandýs n. Labem 12 3 9 734:756 15
7. TJ Tatran Kostelec n.Č.L.(mix) 12 0 12 269:1689 12
1. kolo
297. BC Kolín - Kostelec n.Č.L. 12.11.2016 10:00 161:8 (40:2 74:6 116:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 297

datum: 12.11.2016, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel
Zachara Jakub

298. Kondoři Liberec B - Slovan Varnsdorf 11.11.2016 17:30 71:59 (17:14 36:28 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 298

datum: 11.11.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Mašek Tomáš

299. BA 2006´Roudnice n. L. B - Válečníci Děčín 13.11.2016 13:00 79:64 (18:17 39:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 299

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Machálek Jan

2. kolo
300. BC Kolín - BA 2006´Roudnice n. L. B 09.10.2016 10:00 94:65 (21:28 38:43 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 300

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Dub Michal
Velda Pavel

301. Kostelec n.Č.L. - Válečníci Děčín 01.10.2016 14:00 28:141 (8:35 17:58 21:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 301

datum: 01.10.2016, 14:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Dub Michal
Kejklíček Roman

302. BK Brandýs n. L. - Kondoři Liberec B 01.10.2016 09:30 51:60 (18:12 32:33 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 302

datum: 01.10.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Matějček Josef

3. kolo
303. BC Kolín - Válečníci Děčín 09.10.2016 14:30 121:52 (35:14 68:27 91:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 303

datum: 09.10.2016, 14:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Dub Michal
Velda Pavel

304. Kostelec n.Č.L. - BA 2006´Roudnice n. L. B 02.10.2016 15:00 16:177 (2:38 10:76 10:131)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 304

datum: 02.10.2016, 15:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Dub Michal
Kejklíček Roman

305. BK Brandýs n. L. - Slovan Varnsdorf 02.10.2016 14:30 58:66 (23:9 35:21 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 305

datum: 02.10.2016, 14:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

4. kolo
306. BA 2006´Roudnice n. L. B - Kondoři Liberec B 15.10.2016 17:00 61:51 (20:12 32:18 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 306

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Machálek Jan
Matějček Josef

307. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 30.09.2016 18:15 96:64 (16:12 44:29 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 307

datum: 30.09.2016, 18:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

308. BC Kolín - BK Brandýs n. L. 15.10.2016 10:00 114:48 (30:17 58:26 85:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 308

datum: 15.10.2016, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Buršík Petr
Hrdý Jan

5. kolo
309. BA 2006´Roudnice n. L. B - Slovan Varnsdorf 10.12.2016 16:00 66:55 (21:11 25:25 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 309

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

310. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec B 21.10.2016 18:00 60:70 (15:19 30:39 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 310

datum: 21.10.2016, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Turek Tomáš

311. Kostelec n.Č.L. - BK Brandýs n. L. 16.10.2016 17:00 21:105 (2:32 7:59 17:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 311

datum: 16.10.2016, 17:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

6. kolo
312. BK Brandýs n. L. - BA 2006´Roudnice n. L. B 22.01.2017 16:00 48:85 (9:16 22:42 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 312

datum: 22.01.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Reitzová Patricie-Anna

313. Kondoři Liberec B - BC Kolín 29.10.2016 19:00 71:90 (21:29 40:54 44:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 313

datum: 29.10.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Mašek Tomáš

314. Slovan Varnsdorf - Kostelec n.Č.L. 29.10.2016 17:00 139:32 (40:17 78:24 103:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 314

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard
Josefus Ondřej

7. kolo
315. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín 30.10.2016 14:30 75:52 (17:23 32:36 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 315

datum: 30.10.2016, 14:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

316. Kondoři Liberec B - Kostelec n.Č.L. 30.10.2016 14:00 129:15 (26:3 62:7 106:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 316

datum: 30.10.2016, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Šmíd Pavel

317. Slovan Varnsdorf - BC Kolín 30.10.2016 10:00 47:126 (18:29 26:63 37:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 317

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

8. kolo
318. Kostelec n.Č.L. - BC Kolín 13.11.2016 10:00 23:200 (12:42 17:96 23:132)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 318

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

319. Slovan Varnsdorf - Kondoři Liberec B 13.11.2016 10:00 70:74 (15:29 39:45 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 319

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jarolímek Otto


320. Válečníci Děčín - BA 2006´Roudnice n. L. B 12.11.2016 17:30 86:67 (16:18 35:41 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 320

datum: 12.11.2016, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Asztalos Ondřej

9. kolo
321. Válečníci Děčín - BC Kolín 26.11.2016 13:00 39:98 (8:27 15:49 29:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 321

datum: 26.11.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman
Lipenský Dominik

322. BA 2006´Roudnice n. L. B - Kostelec n.Č.L. 26.11.2016 10:00 172:30 (32:6 84:10 124:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 322

datum: 26.11.2016, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš
Strnad Pavel

323. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n. L. 26.11.2016 19:00 53:42 (13:6 27:20 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 323

datum: 26.11.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza
Bárta Lukáš

10. kolo
324. BA 2006´Roudnice n. L. B - BC Kolín 27.11.2016 16:00 60:90 (14:32 24:53 44:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 324

datum: 27.11.2016, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Růzha Jan
Balog Lukáš

325. Válečníci Děčín - Kostelec n.Č.L. 27.11.2016 15:15 126:27 (31:10 55:14 85:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 325

datum: 27.11.2016, 15:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Kout Jan

326. Kondoři Liberec B - BK Brandýs n. L. 06.02.2017 18:30 68:58 (24:18 40:30 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 326

datum: 06.02.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Kout Jan

11. kolo
327. Slovan Varnsdorf - BA 2006´Roudnice n. L. B 16.10.2016 10:00 54:71 (5:18 19:28 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 327

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Velda Pavel
Linka Michael

328. Kondoři Liberec B - Válečníci Děčín 10.12.2016 17:15 93:79 (19:22 33:37 57:63 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 328

datum: 10.12.2016, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Křenek Karel
Šupej Michal

329. BK Brandýs n. L. - Kostelec n.Č.L. 10.12.2016 15:00 110:18 (27:2 55:8 85:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 329

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Pavel
Reitzová Patricie-Anna

12. kolo
330. Kondoři Liberec B - BA 2006´Roudnice n. L. B 11.12.2016 15:00 60:64 (16:23 29:37 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 330

datum: 11.12.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bukovský Michal
Balog Lukáš

331. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 11.12.2016 10:00 59:67 (10:18 22:35 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 331

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš
Hrabáková Tereza

332. BK Brandýs n. L. - BC Kolín 11.12.2016 14:00 60:68 (13:26 36:34 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 332

datum: 11.12.2016, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna
Koudela Pavel

13. kolo
333. Válečníci Děčín - BK Brandýs n. L. 21.01.2017 09:00 77:50 (29:8 47:25 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 333

datum: 21.01.2017, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

334. Kostelec n.Č.L. - Kondoři Liberec B 21.01.2017 16:00 30:114 (2:36 14:72 22:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 334

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

335. BC Kolín - Slovan Varnsdorf 21.01.2017 09:00 118:44 (34:3 53:12 86:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 335

datum: 21.01.2017, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš
Koudela Martin

14. kolo
336. BA 2006´Roudnice n. L. B - BK Brandýs n. L. 29.10.2016 18:00 74:29 (22:7 45:16 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 336

datum: 29.10.2016, 18:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Velda Pavel

337. BC Kolín - Kondoři Liberec B 22.01.2017 13:00 108:54 (29:16 58:30 78:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 337

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel
Hartig Lukáš

338. Kostelec n.Č.L. - Slovan Varnsdorf 22.01.2017 16:00 21:115 (0:22 9:54 17:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 338

datum: 22.01.2017, 16:00:00

místo: TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy, Kostelec nad Černými Lesy

rozhodčí:
Bukovský Michal
Koudela Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC