image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina D


tabulka
1. BK Hladnov Ostrava B 12 11 1 1166:553 23
2. BK Hladnov Ostrava 12 10 2 1046:813 22
3. BK NH VŠB Ostrava 12 8 4 1101:847 20
4. BK Příbor 12 5 7 812:982 17
5. Snakes Ostrava B 12 3 9 725:907 15
6. TJ Slavia Kroměříž B 12 3 9 666:1036 15
7. TJ Start Havířov 12 2 10 671:1049 14
1. kolo
113. Snakes B - BK Příbor 17.09.2016 18:30 61:72 (10:20 27:40 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 113

datum: 17.09.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Příchodský Lukáš

114. Sl.Kroměříž B - BK Hladnov 17.09.2016 17:00 88:41 (28:9 48:19 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 114

datum: 17.09.2016, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

2. kolo
117. BK Hladnov B - NH VŠB Ostrava 01.10.2016 13:30 116:54 (17:11 43:22 79:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 117

datum: 01.10.2016, 13:30:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Veselý Ondřej

119. BK Příbor - Sl.Kroměříž B 01.10.2016 14:00 104:41 (21:6 55:17 79:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 119

datum: 01.10.2016, 14:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

120. Start Havířov - Snakes B 01.10.2016 12:00 64:87 (11:17 27:35 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 120

datum: 01.10.2016, 12:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Smelty Jiří

3. kolo
121. Sl.Kroměříž B - Start Havířov 15.10.2016 15:30 60:73 (7:20 18:38 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 121

datum: 15.10.2016, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Dostal Vojtěch

123. NH VŠB Ostrava - BK Hladnov 16.10.2016 08:00 79:101 (18:28 35:49 55:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 123

datum: 16.10.2016, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Pilch Marek

4. kolo
126. BK Příbor - NH VŠB Ostrava 27.10.2016 18:00 76:84 (25:21 39:35 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 126

datum: 27.10.2016, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

128. Snakes B - Sl.Kroměříž B 22.10.2016 12:00 80:72 (18:23 32:40 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 128

datum: 22.10.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Veselý Ondřej

5. kolo
130. NH VŠB Ostrava - Start Havířov 12.11.2016 14:30 110:54 (29:9 51:22 76:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 130

datum: 12.11.2016, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

132. BK Hladnov B - BK Hladnov 11.11.2016 15:45 86:47 (22:12 41:22 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 132

datum: 11.11.2016, 15:45:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Příchodský Lukáš
Veselý Ondřej

6. kolo
133. BK Příbor - BK Hladnov B 24.11.2016 18:00 51:83 (13:21 23:43 31:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 133

datum: 24.11.2016, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

135. Snakes B - NH VŠB Ostrava 27.11.2016 09:00 47:74 (14:10 22:36 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 135

datum: 27.11.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Ščurek Vojtěch

7. kolo
137. NH VŠB Ostrava - Sl.Kroměříž B 11.12.2016 12:00 111:33 (34:9 61:17 90:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 137

datum: 11.12.2016, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Sýkora Václav

139. BK Hladnov B - Start Havířov 10.12.2016 13:30 153:19 (40:2 72:7 116:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 139

datum: 10.12.2016, 13:30:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

140. BK Hladnov - BK Příbor 08.12.2016 16:30 116:75 (27:13 53:28 86:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 140

datum: 08.12.2016, 16:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pospíšil Zdeněk

8. kolo
141. Start Havířov - BK Hladnov 17.12.2016 10:00 50:86 (12:13 24:37 34:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 141

datum: 17.12.2016, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kocurek Ondřej
Smelty Jiří

142. Snakes B - BK Hladnov B 15.12.2016 18:15 55:103 (11:27 30:55 44:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 142

datum: 15.12.2016, 18:15:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Pospíšil Zdeněk

9. kolo
146. BK Hladnov B - Sl.Kroměříž B 08.01.2017 14:15 117:17 (41:8 66:13 97:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 146

datum: 08.01.2017, 14:15:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

147. BK Hladnov - Snakes B 05.01.2017 16:30 97:51 (24:13 43:26 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 147

datum: 05.01.2017, 16:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

148. BK Příbor - Start Havířov 12.01.2017 18:00 73:63 (22:15 32:35 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 148

datum: 12.01.2017, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

10. kolo
149. BK Příbor - Snakes B 19.01.2017 18:00 72:63 (13:14 41:27 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 149

datum: 19.01.2017, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

150. BK Hladnov - Sl.Kroměříž B 22.01.2017 10:30 101:63 (23:16 43:38 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 150

datum: 22.01.2017, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip
Šuláková Pavlína

11. kolo
153. NH VŠB Ostrava - BK Hladnov B 04.02.2017 10:00 64:88 (14:22 28:39 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 153

datum: 04.02.2017, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

155. Sl.Kroměříž B - BK Příbor 05.02.2017 10:00 72:69 (13:21 31:43 50:58 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 155

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Krhovský Michal
Vildová Linda

156. Snakes B - Start Havířov 04.02.2017 08:30 78:53 (14:19 34:31 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 156

datum: 04.02.2017, 08:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Veselý Ondřej

12. kolo
157. Start Havířov - Sl.Kroměříž B 19.02.2017 11:00 91:47 (21:10 43:20 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 157

datum: 19.02.2017, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

159. BK Hladnov - NH VŠB Ostrava 19.02.2017 10:00 111:106 (30:23 54:44 78:66 98:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 159

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Veselý Ondřej

13. kolo
162. NH VŠB Ostrava - BK Příbor 04.03.2017 14:30 122:49 (33:11 57:32 91:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 162

datum: 04.03.2017, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael
Opršal Martin

164. Sl.Kroměříž B - Snakes B 12.04.2017 18:00 53:52 (11:12 20:21 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 164

datum: 12.04.2017, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Slavík Josef

14. kolo
166. Start Havířov - NH VŠB Ostrava 18.03.2017 10:00 57:110 (12:36 33:50 51:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 166

datum: 18.03.2017, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

168. BK Hladnov - BK Hladnov B 16.03.2017 16:30 61:58 (11:7 24:20 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 168

datum: 16.03.2017, 16:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Pilch Marek

15. kolo
169. BK Hladnov B - BK Příbor 01.04.2017 15:00 111:36 (25:8 49:20 81:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
15. kolo, zápas č. 169

datum: 01.04.2017, 15:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

171. NH VŠB Ostrava - Snakes B 01.04.2017 15:00 73:56 (15:17 37:29 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
15. kolo, zápas č. 171

datum: 01.04.2017, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Šuláková Pavlína

16. kolo
173. Sl.Kroměříž B - NH VŠB Ostrava 23.04.2017 16:30 59:114 (12:38 25:66 39:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
16. kolo, zápas č. 173

datum: 23.04.2017, 16:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Bilíček Aleš

175. Start Havířov - BK Hladnov B 08.04.2017 10:00 43:92 (17:24 30:47 37:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
16. kolo, zápas č. 175

datum: 08.04.2017, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Nováková Bára

176. BK Příbor - BK Hladnov 06.04.2017 18:00 57:112 (16:26 35:49 45:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
16. kolo, zápas č. 176

datum: 06.04.2017, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

17. kolo
177. BK Hladnov - Start Havířov 20.04.2017 16:15 75:50 (8:10 28:26 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
17. kolo, zápas č. 177

datum: 20.04.2017, 16:15:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

178. BK Hladnov B - Snakes B 04.05.2017 18:30 76:45 (22:12 45:19 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
17. kolo, zápas č. 178

datum: 04.05.2017, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

18. kolo
182. Sl.Kroměříž B - BK Hladnov B 05.05.2017 18:30 61:83 (12:21 26:37 37:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
18. kolo, zápas č. 182

datum: 05.05.2017, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

183. Snakes B - BK Hladnov 11.05.2017 18:00 50:98 (12:24 29:47 42:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
18. kolo, zápas č. 183

datum: 11.05.2017, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

184. Start Havířov - BK Příbor 03.05.2017 18:00 54:78 (13:18 26:38 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
18. kolo, zápas č. 184

datum: 03.05.2017, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.