image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. BK Sokolov (MS) 24 24 0 2055:1044 48
2. BK Teplice 24 17 7 1688:1392 41
3. TJ Thermia Karlovy Vary 24 16 8 1912:1396 40
4. BK Baník Most 24 13 11 1219:1239 37
5. BA Tygři Louny 24 9 15 1389:1707 33
6. BK Kladno (MS) 24 4 20 1142:1768 28
7. TJ Klášterec nad Ohří (MS) 24 1 23 1077:1936 25
1. kolo
15291. BK Sokolov - Thermia K. Vary 24.10.2016 17:30 79:57 (28:7 42:23 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15291

datum: 24.10.2016, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Růžička Jan

15292. TJ Klášterec n.O. - BA Tygři Louny 28.10.2016 14:00 71:97 (19:19 34:45 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15292

datum: 28.10.2016, 14:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Kroček Jiří

15293. BK Baník Most - BK Teplice 19.10.2016 17:00 50:86 (16:20 25:50 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15293

datum: 19.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

2. kolo
15294. BK Sokolov - BK Baník Most 31.10.2016 17:15 61:29 (14:6 29:11 51:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15294

datum: 31.10.2016, 17:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Růžička Jan

15295. Thermia K. Vary - BK Teplice 02.12.2016 18:00 81:89 (18:29 41:56 61:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15295

datum: 02.12.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš
Neudert Rudolf

15296. BA Tygři Louny - BK Kladno 24.09.2016 11:30 63:50 (12:13 30:27 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15296

datum: 24.09.2016, 11:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan
Machálek Jan

3. kolo
15297. BK Sokolov - BK Teplice 07.12.2016 17:15 58:54 (19:18 28:24 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15297

datum: 07.12.2016, 17:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Fiala Petr

15298. Thermia K. Vary - BK Baník Most 04.11.2016 18:00 61:37 (17:8 30:16 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15298

datum: 04.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15299. TJ Klášterec n.O. - BK Kladno 25.09.2016 17:00 44:56 (11:13 21:21 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15299

datum: 25.09.2016, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

4. kolo
15300. BK Kladno - Thermia K. Vary 08.10.2016 16:00 32:88 (6:29 16:45 26:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15300

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



15301. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 08.10.2016 11:00 72:57 (16:12 42:22 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15301

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

15302. BK Teplice - BA Tygři Louny 08.10.2016 18:00 95:66 (24:17 55:31 81:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15302

datum: 08.10.2016, 18:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Krob Vlastimil


5. kolo
15303. BK Baník Most - BA Tygři Louny 09.10.2016 10:00 77:68 (16:11 24:30 40:51 63:63 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15303

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15304. BK Kladno - BK Sokolov 07.10.2016 17:00 53:102 (11:27 22:54 45:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15304

datum: 07.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr
Reitzová Patricie-Anna

15305. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 09.10.2016 10:00 102:36 (20:9 50:18 72:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15305

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan
Turek Tomáš

6. kolo
15306. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 22.10.2016 15:00 101:21 (21:6 52:8 79:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15306

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

15307. Thermia K. Vary - BA Tygři Louny 23.10.2016 12:00 127:30 (29:10 59:13 91:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15307

datum: 23.10.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Vokáč Jan

15308. BK Teplice - BK Kladno 22.10.2016 10:00 67:41 (16:9 30:18 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15308

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Krob Vlastimil

7. kolo
15309. BK Sokolov - BA Tygři Louny 23.10.2016 08:45 94:60 (20:13 43:23 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15309

datum: 23.10.2016, 08:45:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

15310. Thermia K. Vary - TJ Klášterec n.O. 23.10.2016 09:30 106:53 (25:12 48:29 82:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15310

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vokáč Jan
Rychnavský Christian

15311. BK Baník Most - BK Kladno 23.10.2016 10:00 66:44 (18:8 38:23 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15311

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Doksanský Milan

8. kolo
15312. Thermia K. Vary - BK Sokolov 15.11.2016 18:00 78:93 (20:20 40:44 56:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15312

datum: 15.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš
Růžička Jan

15313. BA Tygři Louny - TJ Klášterec n.O. 16.11.2016 19:00 61:31 (19:4 41:11 58:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15313

datum: 16.11.2016, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Asztalos Ondřej

15314. BK Teplice - BK Baník Most 15.11.2016 16:15 78:17 (10:7 29:8 52:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15314

datum: 15.11.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Hendrych Jan

9. kolo
15315. BK Teplice - BK Sokolov 05.11.2016 17:30 51:55 (6:9 24:35 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15315

datum: 05.11.2016, 17:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Linka Michael
Ďurana Antonín

15316. BK Baník Most - Thermia K. Vary 05.11.2016 15:00 87:49 (16:13 41:23 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15316

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šedivý Jan
Chojnacká Anna

15317. BK Kladno - TJ Klášterec n.O. 05.11.2016 14:00 64:43 (14:9 30:21 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15317

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



10. kolo
15318. BK Baník Most - BK Sokolov 06.11.2016 11:00 38:47 (11:17 17:36 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15318

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15319. BK Teplice - Thermia K. Vary 06.11.2016 10:00 81:54 (24:16 48:28 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15319

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Kroček Jiří

15320. BK Kladno - BA Tygři Louny 06.11.2016 09:00 49:71 (4:15 18:40 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15320

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vážný Jakub
Veselý Jiří

11. kolo
15321. BK Sokolov - BK Kladno 19.11.2016 13:00 67:40 (20:5 35:18 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15321

datum: 19.11.2016, 13:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Brus Lukáš

15322. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 19.11.2016 10:00 30:42 (2:8 8:27 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15322

datum: 19.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15323. BA Tygři Louny - BK Teplice 23.11.2016 19:20 40:70 (10:12 21:36 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15323

datum: 23.11.2016, 19:20:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



12. kolo
15324. Thermia K. Vary - BK Kladno 20.11.2016 10:00 87:55 (27:7 43:16 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15324

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Svojanovský Daniel

15325. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 20.11.2016 16:00 25:109 (5:28 9:59 82:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15325

datum: 20.11.2016, 16:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

15326. BA Tygři Louny - BK Baník Most 14.11.2016 19:00 45:51 (10:16 21:28 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15326

datum: 14.11.2016, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Hendrych Jan

13. kolo
15327. BK Kladno - BK Baník Most 03.12.2016 18:30 29:61 (6:21 6:39 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15327

datum: 03.12.2016, 18:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Jiřík Filip

15328. TJ Klášterec n.O. - Thermia K. Vary 03.12.2016 16:00 40:108 (10:18 20:54 30:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15328

datum: 03.12.2016, 16:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15329. BA Tygři Louny - BK Sokolov 28.11.2016 19:00 45:97 (11:20 17:43 29:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15329

datum: 28.11.2016, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Hendrych Jan

14. kolo
15330. BK Kladno - BK Teplice 04.12.2016 11:30 41:99 (9:32 22:55 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15330

datum: 04.12.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Jiřík Filip

15331. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 04.12.2016 17:00 11:99 (6:29 8:54 10:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15331

datum: 04.12.2016, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Hendrych Jan

15332. BA Tygři Louny - Thermia K. Vary 04.12.2016 10:30 46:103 (10:18 24:47 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15332

datum: 04.12.2016, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Asztalos Ondřej

15. kolo
15549. BA Tygři Louny - BK Sokolov 20.02.2017 19:00 73:86 (19:23 37:44 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15549

datum: 20.02.2017, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

15550. TJ Klášterec n.O. - Thermia K. Vary 18.01.2017 15:30 56:80 (8:20 24:42 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15550

datum: 18.01.2017, 15:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Hendrych Jan

15551. BK Kladno - BK Baník Most 14.01.2017 16:30 45:56 (10:16 20:28 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15551

datum: 14.01.2017, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



16. kolo
15552. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 15.01.2017 17:00 47:65 (12:16 21:42 35:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15552

datum: 15.01.2017, 17:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Kroček Jiří
Nesper Jindřich

15553. BA Tygři Louny - Thermia K. Vary 23.01.2017 19:00 67:41 (16:3 34:10 53:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15553

datum: 23.01.2017, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan
Krob Vlastimil

15554. BK Kladno - BK Teplice 15.01.2017 12:30 49:52 (19:14 28:26 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15554

datum: 15.01.2017, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



17. kolo
15555. BK Sokolov - BK Teplice 06.03.2017 19:00 112:41 (28:8 49:24 83:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15555

datum: 06.03.2017, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Fiala Petr

15556. Thermia K. Vary - BK Baník Most 28.01.2017 17:00 35:31 (3:6 13:12 26:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15556

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15557. TJ Klášterec n.O. - BK Kladno 28.01.2017 19:00 82:62 (18:14 38:25 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15557

datum: 28.01.2017, 19:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Hovorka Petr


18. kolo
15558. BK Sokolov - BK Baník Most 25.01.2017 17:00 62:41 (15:13 28:15 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15558

datum: 25.01.2017, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

15559. Thermia K. Vary - BK Teplice 29.01.2017 10:00 111:57 (23:19 45:32 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15559

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15560. BA Tygři Louny - BK Kladno 29.01.2017 10:00 66:37 (17:7 30:18 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15560

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil


19. kolo
15561. BK Kladno - Thermia K. Vary 11.02.2017 16:00 57:107 (20:28 28:55 45:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15561

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jiřík Filip
Pazourek Jaroslav

15562. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 08.02.2017 17:00 54:35 (15:7 23:19 46:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15562

datum: 08.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15563. BK Teplice - BA Tygři Louny 09.02.2017 19:20 73:38 (16:9 35:19 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15563

datum: 09.02.2017, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Asztalos Ondřej

20. kolo
15564. BK Kladno - BK Sokolov 12.02.2017 14:30 42:79 (8:19 16:45 26:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15564

datum: 12.02.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

15565. BK Baník Most - BA Tygři Louny 07.02.2017 17:45 54:45 (12:9 21:28 26:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15565

datum: 07.02.2017, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15566. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 05.02.2017 10:00 105:56 (22:14 45:28 66:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15566

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kout Jan
Tesař Michal

21. kolo
15567. BK Sokolov - Thermia K. Vary 20.03.2017 17:30 82:60 (29:12 45:33 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15567

datum: 20.03.2017, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Neudert Rudolf

15568. TJ Klášterec n.O. - BA Tygři Louny 25.02.2017 15:00 49:70 (8:26 21:40 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15568

datum: 25.02.2017, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Blašková Martina
Horsáková Natálie

15569. BK Baník Most - BK Teplice 22.02.2017 17:00 46:51 (19:10 31:23 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15569

datum: 22.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

22. kolo
15570. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 10.03.2017 16:00 94:29 (23:12 46:19 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15570

datum: 10.03.2017, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Růžička Jan

15571. Thermia K. Vary - BA Tygři Louny 11.03.2017 15:30 87:47 (22:9 41:15 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15571

datum: 11.03.2017, 15:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Husák Tomáš

15572. BK Teplice - BK Kladno 11.03.2017 15:00 73:56 (18:12 40:25 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15572

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří
Asztalos Ondřej

23. kolo
15573. BK Sokolov - BA Tygři Louny 04.03.2017 10:30 115:28 (33:4 49:19 83:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15573

datum: 04.03.2017, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Růžička Jan

15574. Thermia K. Vary - TJ Klášterec n.O. 12.03.2017 12:00 104:54 (23:16 45:28 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15574

datum: 12.03.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vokáč Jan
Doubek Matěj

15575. BK Baník Most - BK Kladno 12.03.2017 14:00 53:57 (6:10 27:26 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15575

datum: 12.03.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Krob Vlastimil

24. kolo
15576. BK Kladno - BA Tygři Louny 25.03.2017 16:00 53:74 (17:20 30:36 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15576

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

15577. BK Teplice - Thermia K. Vary 25.03.2017 10:00 51:75 (8:16 20:30 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15577

datum: 25.03.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

15578. BK Baník Most - BK Sokolov 04.04.2017 17:00 27:105 (9:34 11:64 18:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15578

datum: 04.04.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Pešek Lukáš

25. kolo
15579. BK Kladno - TJ Klášterec n.O. 26.03.2017 10:00 71:48 (12:18 40:20 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15579

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

15580. BK Baník Most - Thermia K. Vary 21.03.2017 17:45 50:58 (12:10 25:25 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15580

datum: 21.03.2017, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Rom Daniel

15581. BK Teplice - BK Sokolov 23.03.2017 19:20 40:95 (18:26 25:52 34:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15581

datum: 23.03.2017, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

26. kolo
15582. BK Sokolov - BK Kladno 24.04.2017 18:00 119:25 (30:0 57:7 92:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15582

datum: 24.04.2017, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

15583. BA Tygři Louny - BK Baník Most 10.04.2017 19:00 31:54 (7:15 11:28 19:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15583

datum: 10.04.2017, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šlaj Jiří

15584. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 26.04.2017 15:30 59:61 (17:5 32:33 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15584

datum: 26.04.2017, 15:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

27. kolo
15585. Thermia K. Vary - BK Kladno 30.04.2017 10:00 101:34 (33:8 57:18 75:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15585

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Veselá Lucie
Husák Tomáš

15586. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 22.03.2017 15:30 36:55 (8:9 14:19 21:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15586

datum: 22.03.2017, 15:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doubek Matěj
Nesper Jindřich

15587. BA Tygři Louny - BK Teplice 03.04.2017 19:00 60:79 (16:18 32:41 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15587

datum: 03.04.2017, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Šedivý Jan
Krob Vlastimil

28. kolo
15588. Thermia K. Vary - BK Sokolov 24.03.2017 17:30 54:88 (14:25 25:48 31:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15588

datum: 24.03.2017, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Doubek Matěj
Neudert Rudolf

15589. BA Tygři Louny - TJ Klášterec n.O. 22.04.2017 09:30 98:64 (17:10 40:27 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15589

datum: 22.04.2017, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kroček Jiří
Doksanský Milan

15590. BK Teplice - BK Baník Most 27.01.2017 17:00 24:71 (6:11 14:24 21:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15590

datum: 27.01.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Doksanský Milan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.