image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina C


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem 12 12 0 1375:354 24
2. TJ Slovan Varnsdorf (ms) 12 9 3 1052:642 21
3. BK Brandýs nad Labem 12 8 4 781:717 20
4. BK Kralupy Junior 12 6 6 760:692 18
5. AŠ Mladá Boleslav (ms) 12 5 7 623:799 17
6. BK R&J EBC Mělník (ms) 12 2 10 428:755 14
7. Sokol Žižkov 12 0 12 346:1406 12
1. kolo
15235. BK Brandýs n.L. - BK Kralupy 28.10.2016 17:00 45:35 (11:6 21:15 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 15235

datum: 28.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Tejček Tomáš

15236. AŠ Mladá Boleslav (ms) - Slovan Varnsdorf (ms) 28.10.2016 10:00 45:97 (9:25 27:46 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 15236

datum: 28.10.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Zachara Jakub
Vyhlídal Michal

15238. R&J EBC Mělník (ms) - SLUNETA Ústí n.L. 25.10.2016 17:30 26:83 (2:29 10:52 16:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 15238

datum: 25.10.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Timko Viktor
Reitzová Patricie-Anna

2. kolo
15239. BK Brandýs n.L. - R&J EBC Mělník (ms) 24.09.2016 16:00 48:45 (15:11 21:22 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 15239

datum: 24.09.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Tejček Tomáš

15240. BK Kralupy - SLUNETA Ústí n.L. 24.09.2016 18:30 33:96 (4:27 19:44 28:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 15240

datum: 24.09.2016, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

15242. Slovan Varnsdorf (ms) - Sokol Žižkov 24.09.2016 15:00 147:26 (32:2 65:11 115:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 15242

datum: 24.09.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav


3. kolo
15243. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 25.09.2016 10:00 43:110 (6:30 18:54 35:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
3. kolo, zápas č. 15243

datum: 25.09.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zachara Jakub
Tejček Tomáš

15244. BK Kralupy - R&J EBC Mělník (ms) 25.09.2016 08:30 64:49 (18:16 29:24 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
3. kolo, zápas č. 15244

datum: 25.09.2016, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

15245. AŠ Mladá Boleslav (ms) - Sokol Žižkov 25.09.2016 10:30 70:33 (21:9 43:17 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
3. kolo, zápas č. 15245

datum: 25.09.2016, 10:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

4. kolo
15248. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Žižkov 08.10.2016 15:00 187:6 (66:2 103:4 137:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
4. kolo, zápas č. 15248

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Tesař Michal

15249. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav (ms) 08.10.2016 15:00 47:65 (12:18 31:27 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
4. kolo, zápas č. 15249

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

15250. BK Kralupy - Slovan Varnsdorf (ms) 20.11.2016 12:00 66:104 (14:27 37:48 50:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
4. kolo, zápas č. 15250

datum: 20.11.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Týř Jan
Hrabánek Martin

5. kolo
15251. R&J EBC Mělník (ms) - Sokol Žižkov 09.10.2016 10:30 102:36 (22:13 43:20 72:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
5. kolo, zápas č. 15251

datum: 09.10.2016, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Málek Jan
Mareš Jan

15253. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf (ms) 09.10.2016 11:30 79:66 (12:19 35:33 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
5. kolo, zápas č. 15253

datum: 09.10.2016, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Koudela Pavel

15254. BK Kralupy - AŠ Mladá Boleslav (ms) 07.10.2016 17:30 77:55 (11:7 26:20 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
5. kolo, zápas č. 15254

datum: 07.10.2016, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Timko Viktor

6. kolo
15255. AŠ Mladá Boleslav (ms) - R&J EBC Mělník (ms) 22.10.2016 15:00 71:56 (20:13 41:26 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
6. kolo, zápas č. 15255

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

15256. Slovan Varnsdorf (ms) - SLUNETA Ústí n.L. 22.10.2016 15:00 44:120 (8:28 13:70 29:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
6. kolo, zápas č. 15256

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Bárta Lukáš

15258. Sokol Žižkov - BK Kralupy 22.10.2016 15:00 28:120 (8:26 15:59 27:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
6. kolo, zápas č. 15258

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Veselý Jiří
Marečková Eliška

7. kolo
15259. AŠ Mladá Boleslav (ms) - SLUNETA Ústí n.L. 23.10.2016 09:00 29:124 (10:34 17:68 21:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
7. kolo, zápas č. 15259

datum: 23.10.2016, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

15260. Slovan Varnsdorf (ms) - R&J EBC Mělník (ms) 23.10.2016 10:00 122:22 (36:2 68:6 87:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
7. kolo, zápas č. 15260

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Josefus Ondřej

15262. Sokol Žižkov - BK Brandýs n.L. 23.10.2016 12:45 28:107 (10:22 16:57 22:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
7. kolo, zápas č. 15262

datum: 23.10.2016, 12:45:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan
Křenek Karel

8. kolo
15263. BK Kralupy - BK Brandýs n.L. 05.11.2016 15:00 59:63 (16:17 27:26 38:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
8. kolo, zápas č. 15263

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Týř Jan

15264. Slovan Varnsdorf (ms) - AŠ Mladá Boleslav (ms) 05.11.2016 10:00 81:55 (24:8 42:14 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
8. kolo, zápas č. 15264

datum: 05.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš
Grobarčíková Michaela

15266. SLUNETA Ústí n.L. - R&J EBC Mělník (ms) 05.11.2016 12:00 135:5 (48:0 84:2 117:2 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
8. kolo, zápas č. 15266

datum: 05.11.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Tesař Michal

9. kolo
15267. SLUNETA Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 06.11.2016 12:00 89:27 (24:10 44:14 66:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
9. kolo, zápas č. 15267

datum: 06.11.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bárta Lukáš
Linka Michael

15268. R&J EBC Mělník (ms) - BK Kralupy 06.11.2016 15:00 39:47 (17:5 22:27 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
9. kolo, zápas č. 15268

datum: 06.11.2016, 15:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

15269. Sokol Žižkov - AŠ Mladá Boleslav (ms) 06.11.2016 12:00 50:98 (7:26 21:49 40:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
9. kolo, zápas č. 15269

datum: 06.11.2016, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťavík Radek
Týř Jan

10. kolo
15271. R&J EBC Mělník (ms) - BK Brandýs n.L. 17.11.2016 17:30 37:72 (19:16 20:27 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
10. kolo, zápas č. 15271

datum: 17.11.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Pazourek Jaroslav

15272. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kralupy 17.11.2016 14:00 89:37 (21:12 44:22 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
10. kolo, zápas č. 15272

datum: 17.11.2016, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael
Šedivý Jan

15274. Sokol Žižkov - Slovan Varnsdorf (ms) 17.11.2016 11:30 18:159 (2:39 8:72 10:122)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
10. kolo, zápas č. 15274

datum: 17.11.2016, 11:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Koudela Martin

11. kolo
15275. Sokol Žižkov - R&J EBC Mělník (ms) 19.11.2016 11:30 37:47 (9:11 20:24 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
11. kolo, zápas č. 15275

datum: 19.11.2016, 11:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



15277. Slovan Varnsdorf (ms) - BK Brandýs n.L. 19.11.2016 10:00 88:61 (28:18 51:33 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
11. kolo, zápas č. 15277

datum: 19.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Bárta Lukáš

15278. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BK Kralupy 19.11.2016 17:00 33:48 (6:7 12:18 24:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
11. kolo, zápas č. 15278

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Laš Luděk

12. kolo
15280. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n.L. 20.11.2016 12:30 13:152 (0:37 2:81 7:123)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
12. kolo, zápas č. 15280

datum: 20.11.2016, 12:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Pazourek Jaroslav

15281. AŠ Mladá Boleslav (ms) - BK Brandýs n.L. 20.11.2016 10:00 46:89 (14:22 26:43 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
12. kolo, zápas č. 15281

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pommer Roman
Marečková Eliška

15282. Slovan Varnsdorf (ms) - BK Kralupy 20.11.2016 10:00 69:57 (23:17 46:27 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
12. kolo, zápas č. 15282

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Bárta Lukáš

13. kolo
15283. SLUNETA Ústí n.L. - AŠ Mladá Boleslav (ms) 03.12.2016 13:00 97:36 (34:14 59:22 77:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
13. kolo, zápas č. 15283

datum: 03.12.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Šedivý Jan

15284. R&J EBC Mělník (ms) - Slovan Varnsdorf (ms) 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
13. kolo, zápas č. 15284

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



15286. BK Brandýs n.L. - Sokol Žižkov 03.12.2016 12:00 100:49 (22:17 33:26 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
13. kolo, zápas č. 15286

datum: 03.12.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan
Křenek Karel

14. kolo
15287. R&J EBC Mělník (ms) - AŠ Mladá Boleslav (ms) 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 15287

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



15288. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf (ms) 04.12.2016 10:00 93:55 (33:10 59:19 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 15288

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Jaškovová Anna

15290. BK Kralupy - Sokol Žižkov 04.12.2016 08:30 117:22 (30:3 56:9 84:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 15290

datum: 04.12.2016, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Frána Petr
Koudela Martin

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.