image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. DBaK 10 9 1 899:388 19
2. TJ Slovan Litoměřice 10 7 3 651:399 17
3. BA Tygřice Louny (MS) 10 5 5 495:527 15
4. BCM Sokolov 10 5 5 642:466 15
5. BC Slaný 10 4 6 564:587 14
6. TJ Sokol Kladno B 10 0 10 147:1031 10
1. kolo
58. BC Slaný - TJ Sokol Kladno B 29.10.2016 10:00 86:10 (20:2 38:7 62:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 58

datum: 29.10.2016, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

59. Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 27.09.2016 18:15 74:20 (18:4 37:11 54:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 59

datum: 27.09.2016, 18:15:00

místo: Gymnázium J. Jungmana, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

60. DBaK - BCM Sokolov 29.10.2016 18:00 79:60 (22:10 41:26 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 60

datum: 29.10.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Karásek Jan
Kuncl Michal

2. kolo
61. BC Slaný - Slovan Litoměřice 17.09.2016 11:00 64:61 (12:20 31:30 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 61

datum: 17.09.2016, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hovorka Petr
Husák Tomáš

62. TJ Sokol Kladno B - BA Tygřice Louny 17.09.2016 10:00 50:68 (14:16 26:36 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 62

datum: 17.09.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vokáč Jan
Fiala Petr

3. kolo
63. BC Slaný - BA Tygřice Louny 18.09.2016 11:00 66:55 (13:17 31:26 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 63

datum: 18.09.2016, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Balog Lukáš
Dub Michal

64. TJ Sokol Kladno B - Slovan Litoměřice 18.09.2016 10:00 10:108 (4:27 8:45 8:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 64

datum: 18.09.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Kladno, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich
Kocián Michal

4. kolo
65. DBaK - Slovan Litoměřice 01.10.2016 14:00 70:39 (20:4 33:14 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 65

datum: 01.10.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Bílek Martin

66. BCM Sokolov - BA Tygřice Louny 28.09.2016 11:00 50:45 (14:7 25:17 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 66

datum: 28.09.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Štych Ondřej
Rychnavský Christian

5. kolo
67. DBaK - BA Tygřice Louny 02.10.2016 09:30 84:52 (25:15 40:27 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 67

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Bílek Martin

68. BCM Sokolov - Slovan Litoměřice 02.10.2016 10:00 48:58 (15:23 33:31 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 68

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Schambergerová Barbora

6. kolo
69. BC Slaný - DBaK 15.10.2016 17:00 44:70 (6:11 14:36 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 69

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Týř Jan
Vážný Jakub

70. TJ Sokol Kladno B - BCM Sokolov 15.10.2016 10:00 13:124 (4:36 9:72 11:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 70

datum: 15.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Košťál Roman

7. kolo
71. BC Slaný - BCM Sokolov 16.10.2016 12:00 40:62 (5:16 14:29 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 71

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Týř Jan


72. TJ Sokol Kladno B - DBaK 16.10.2016 10:00 7:157 (3:24 3:63 6:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 72

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vážný Jakub
Košťál Roman

8. kolo
73. TJ Sokol Kladno B - BC Slaný 30.10.2016 10:00 16:100 (0:22 1:43 5:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 73

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

74. BA Tygřice Louny - Slovan Litoměřice 11.10.2016 17:30 23:48 (8:13 13:22 17:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 74

datum: 11.10.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Krob Vlastimil

75. BCM Sokolov - DBaK 30.10.2016 10:00 38:78 (9:16 17:47 26:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 75

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Schambergerová Barbora

9. kolo
76. BA Tygřice Louny - BC Slaný 12.11.2016 09:00 68:49 (13:14 35:28 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 76

datum: 12.11.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil


77. Slovan Litoměřice - TJ Sokol Kladno B 12.11.2016 10:00 109:6 (26:0 56:2 79:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 77

datum: 12.11.2016, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kroček Jiří
Horsáková Natálie

10. kolo
78. Slovan Litoměřice - BC Slaný 13.11.2016 15:00 56:41 (15:7 27:25 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 78

datum: 13.11.2016, 15:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa
Jaškovová Anna

79. BA Tygřice Louny - TJ Sokol Kladno B 13.11.2016 16:00 60:10 (10:4 24:4 44:7 60:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 79

datum: 13.11.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Doksanský Milan

11. kolo
80. BA Tygřice Louny - DBaK 26.11.2016 10:00 50:48 (20:8 26:22 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 80

datum: 26.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

81. Slovan Litoměřice - BCM Sokolov 26.11.2016 11:00 48:44 (10:14 21:32 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 81

datum: 26.11.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Matějček Josef

12. kolo
82. Slovan Litoměřice - DBaK 27.11.2016 13:30 50:73 (15:24 28:41 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 82

datum: 27.11.2016, 13:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal
Linka Michael

83. BA Tygřice Louny - BCM Sokolov 27.11.2016 15:30 54:48 (8:14 28:27 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 83

datum: 27.11.2016, 15:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan
Krob Vlastimil

13. kolo
84. BCM Sokolov - BC Slaný 10.12.2016 16:00 88:33 (23:7 45:11 69:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 84

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Hejná Adéla

85. DBaK - TJ Sokol Kladno B 10.12.2016 16:00 139:7 (30:3 72:6 105:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 85

datum: 10.12.2016, 16:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Krůta Martin
Tauber Pavel

14. kolo
86. DBaK - BC Slaný 11.12.2016 10:00 101:41 (16:11 41:26 68:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 86

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Haniš Martin

87. BCM Sokolov - TJ Sokol Kladno B 11.12.2016 10:00 80:18 (9:5 26:8 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 87

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Svojanovský Daniel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.