image

Muži / Oblasti / ročník 2016/17 / muži - Oblastní přebor, základní část / Oblastní přebor, základní část


tabulka
1. BK Děčín juniorka 12 11 1 1026:746 23
2. ASK Lovosice 12 9 3 947:773 21
3. Skřivánci Ústí n.L. 12 8 4 802:770 20
4. BK Česká Lípa 12 6 6 894:822 18
5. TJ Slovan Varnsdorf "B" 12 3 9 822:987 15
6. BK Levharti Chomutov 12 3 9 719:892 15
7. BA 2006 Roudnice n.L. 12 2 10 735:955 14
1. kolo
1. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 23.09.2016 19:00 53:88 (19:23 28:43 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.09.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

2. ASK Lovosice - Slovan Varnsdorf B 23.09.2016 19:30 83:64 (19:18 38:40 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.09.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/2.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

3. Skřivánci - BK Česká Lípa 23.09.2016 18:30 68:54 (8:10 29:17 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 23.09.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

2. kolo
6. BK Česká Lípa - BK Levharti Chomutov 07.10.2016 19:30 84:55 (19:14 39:28 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2016, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

7. Slovan Varnsdorf B - Skřivánci 08.10.2016 19:15 60:70 (11:20 26:35 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 19:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (2.500/1.000)

8. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 07.10.2016 19:15 48:62 (11:13 22:32 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2016, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

3. kolo
9. ASK Lovosice - BK Děčín juniorka 14.10.2016 19:30 91:85 (13:23 42:44 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

10. Skřivánci - BA 2006 Roudnice n.L. 14.10.2016 18:30 61:36 (10:15 30:26 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

11. Slovan Varnsdorf B - BK Levharti Chomutov 15.10.2016 19:00 80:44 (21:16 39:27 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Bárta Lukáš (1.000/1.000)

4. kolo
13. BK Děčín juniorka - BK Česká Lípa 28.10.2016 20:00 84:56 (15:10 39:14 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 28.10.2016, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

15. BK Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 28.10.2016 20:00 74:52 (21:13 49:19 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 28.10.2016, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

16. ASK Lovosice - Skřivánci 28.10.2016 19:30 66:60 (8:11 29:21 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.10.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Kovačiková Denisa (1.500/1.000)

5. kolo
17. Skřivánci - BK Děčín juniorka 04.11.2016 18:30 62:84 (20:17 43:31 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.11.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

18. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 04.11.2016 20:00 59:53 (17:14 33:26 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.11.2016, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

20. Slovan Varnsdorf B - BK Česká Lípa 05.11.2016 17:30 86:84 (23:18 41:46 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 05.11.2016, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.500)
Tax Tomáš (1.000/1.500)

6. kolo
21. BK Děčín juniorka - Slovan Varnsdorf B 18.11.2016 19:30 109:68 (34:18 59:36 83:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 18.11.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

22. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 18.11.2016 19:15 79:88 (23:18 43:48 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 18.11.2016, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

24. Skřivánci - BK Levharti Chomutov 18.11.2016 18:30 64:63 (17:17 37:28 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 18.11.2016, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.500/1.000)
Kouba Dalibor (1.500/1.000)

7. kolo
25. BK Levharti Chomutov - BK Děčín juniorka 25.11.2016 18:00 56:74 (17:26 31:33 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 25.11.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

27. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 26.11.2016 17:00 71:66 (13:11 35:27 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (2.000/1.000)

28. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf B 25.11.2016 19:00 103:87 (20:32 51:44 80:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 25.11.2016, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

8. kolo
29. BK Děčín juniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 09.12.2016 19:30 74:46 (20:10 38:22 61:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 09.12.2016, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

30. Slovan Varnsdorf B - ASK Lovosice 10.12.2016 19:15 69:88 (18:24 34:44 48:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 10.12.2016, 19:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.500/1.000)

31. BK Česká Lípa - Skřivánci 10.12.2016 13:45 59:67 (13:21 37:33 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 10.12.2016, 13:45:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Kouba Dalibor (2.000/1.000)

9. kolo
34. BK Levharti Chomutov - BK Česká Lípa 16.12.2016 20:00 43:66 (9:16 23:29 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 16.12.2016, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

35. Skřivánci - Slovan Varnsdorf B 27.01.2017 18:30 75:43 (22:12 44:21 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 35

datum: 27.01.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/3.000)
Kout Jan (1.000/1.500)

36. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 16.12.2016 19:30 103:57 (25:11 58:22 80:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 16.12.2016, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

10. kolo
37. BK Děčín juniorka - ASK Lovosice 13.01.2017 20:30 79:73 (22:12 38:31 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.01.2017, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

38. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánci 13.01.2017 19:15 62:88 (18:22 32:43 41:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.01.2017, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/2.000)
Rom Daniel (1.000/2.000)

39. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf B 17.02.2017 20:00 76:55 (22:6 36:22 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.02.2017, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

11. kolo
41. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 20.01.2017 19:30 73:80 (18:23 35:46 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 41

datum: 20.01.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (2.000/1.000)

43. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 27.01.2017 19:00 75:58 (17:12 32:23 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 43

datum: 27.01.2017, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

44. Skřivánci - ASK Lovosice 20.01.2017 18:30 46:93 (13:15 24:46 37:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 44

datum: 20.01.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

12. kolo
45. BK Děčín juniorka - Skřivánci 03.02.2017 19:30 82:62 (22:25 39:37 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 45

datum: 03.02.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.500)
Rom Daniel (1.500/1.500)

46. ASK Lovosice - BK Levharti Chomutov 03.02.2017 19:30 102:78 (21:27 42:44 69:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 46

datum: 03.02.2017, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Matějček Josef (1.500/1.000)

48. BK Česká Lípa - Slovan Varnsdorf B 03.02.2017 19:30 115:64 (27:12 64:28 88:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 48

datum: 03.02.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (1.500/1.000)

13. kolo
49. Slovan Varnsdorf B - BK Děčín juniorka 11.02.2017 17:30 61:79 (6:28 27:51 42:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 49

datum: 11.02.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

50. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 10.02.2017 19:30 87:63 (19:23 39:34 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 50

datum: 10.02.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (1.500/1.000)

52. BK Levharti Chomutov - Skřivánci 10.02.2017 20:00 68:79 (22:12 30:34 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 52

datum: 10.02.2017, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

14. kolo
53. BK Děčín juniorka - BK Levharti Chomutov 24.02.2017 19:30 (108:45) (30:11 56:19 86:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 53

datum: 24.02.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
(---/---)

55. ASK Lovosice - BK Česká Lípa 24.02.2017 19:30 67:57 (17:18 32:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 55

datum: 24.02.2017, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

56. Slovan Varnsdorf B - BA 2006 Roudnice n.L. 25.02.2017 17:30 85:61 (27:15 41:30 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 56

datum: 25.02.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.