image

Starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2016/17 / starší minižákyně U13, otevřená soutěž / starší minižákyně U13, otevřená soutěž


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 20 20 0 1573:616 40
2. TJ Slovan Litoměřice 20 16 4 1374:500 36
3. BK Levhartky Chomutov 20 12 8 1031:849 32
4. BK Baník Most 20 6 14 820:1118 26
5. Válečnice Děčín 20 6 14 738:1066 26
6. ASK Lovosice 20 0 20 352:1739 20
1. kolo
1. Baník Most - ASK Lovosice 18.09.2016 10:00 77:45 (17:7 31:20 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.09.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

2. Baník Most - ASK Lovosice 18.09.2016 12:00 48:41 (2:8 17:16 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.09.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 17.09.2016 15:00 87:28 (28:4 50:8 75:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 17.09.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

6. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 17.09.2016 17:00 52:35 (16:7 22:15 39:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 17.09.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
9. ASK Lovosice - Levhartky Chomutov 01.10.2016 09:00 45:87 (10:16 20:41 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2016, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.500/2.000)
Tesař Michal (1.500/2.000)

10. ASK Lovosice - Levhartky Chomutov 01.10.2016 11:00 30:93 (8:28 19:37 23:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2016, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/2.000)
Rom Daniel (1.500/2.000)

11. TJ Slovan Litoměřice - Baník Most 02.10.2016 10:00 69:17 (17:1 39:5 44:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

12. TJ Slovan Litoměřice - Baník Most 02.10.2016 12:00 68:26 (23:4 39:9 62:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2016, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

3. kolo
13. Levhartky Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 15.10.2016 10:00 35:47 (11:12 19:26 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

14. Levhartky Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 15.10.2016 12:00 41:45 (17:9 24:17 34:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

15. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 15.10.2016 15:00 127:18 (30:2 63:2 95:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Linka Michael (1.500/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

16. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 15.10.2016 17:00 122:11 (33:6 63:8 84:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.500/1.000)

4. kolo
19. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 29.10.2016 09:00 10:48 (2:11 7:27 7:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 19

datum: 29.10.2016, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

20. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 29.10.2016 11:00 28:66 (3:16 10:34 17:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 20

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

21. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 29.10.2016 09:00 29:48 (4:11 8:22 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 21

datum: 29.10.2016, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

22. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 29.10.2016 11:00 47:54 (10:17 20:38 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

23. Baník Most - Levhartky Chomutov 28.09.2016 10:00 40:52 (18:12 19:33 29:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 23

datum: 28.09.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

24. Baník Most - Levhartky Chomutov 28.09.2016 12:00 32:56 (9:24 16:36 20:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 24

datum: 28.09.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

5. kolo
25. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 12.11.2016 15:00 93:16 (31:2 58:4 75:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 25

datum: 12.11.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.500/2.000)

26. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 12.11.2016 17:00 82:24 (20:6 32:13 62:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 26

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.500/2.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

27. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 13.11.2016 09:30 15:78 (2:15 8:27 12:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.11.2016, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Turek Tomáš (3.000/1.000)

28. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 13.11.2016 11:30 18:63 (4:14 11:31 15:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 28

datum: 13.11.2016, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Turek Tomáš (3.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

6. kolo
33. Baník Most - Válečnice Děčín 17.12.2016 10:00 64:36 (20:10 30:20 53:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 33

datum: 17.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

34. Baník Most - Válečnice Děčín 17.12.2016 12:00 68:28 (23:8 39:16 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 34

datum: 17.12.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.500/1.000)
Chojnacká Anna (1.500/1.000)

35. Levhartky Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 26.11.2016 10:00 34:64 (13:21 21:36 29:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

36. Levhartky Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 26.11.2016 12:00 47:68 (9:17 19:30 25:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 36

datum: 26.11.2016, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

7. kolo
37. Válečnice Děčín - Levhartky Chomutov 11.12.2016 09:30 27:50 (4:6 10:22 21:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2016, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

38. Válečnice Děčín - Levhartky Chomutov 11.12.2016 11:30 35:62 (12:9 20:25 24:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2016, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

41. ASK Lovosice - TJ Slovan Litoměřice 10.12.2016 09:00 11:94 (4:20 4:44 11:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 41

datum: 10.12.2016, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

42. ASK Lovosice - TJ Slovan Litoměřice 10.12.2016 11:00 6:98 (3:32 3:53 3:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 42

datum: 10.12.2016, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

8. kolo
43. ASK Lovosice - Baník Most 07.01.2017 10:00 21:81 (5:21 11:33 17:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.01.2017, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (---/1.500)
Kout Jan (---/1.500)

44. ASK Lovosice - Baník Most 07.01.2017 12:00 9:71 (1:19 3:27 9:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.01.2017, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

47. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 08.01.2017 09:30 34:69 (5:17 12:36 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 47

datum: 08.01.2017, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

48. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 08.01.2017 11:30 46:58 (15:11 25:27 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 48

datum: 08.01.2017, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

9. kolo
51. Levhartky Chomutov - ASK Lovosice 08.04.2017 09:00 58:14 (16:0 29:8 46:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.04.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/---)
Krob Vlastimil (1.000/---)

52. Levhartky Chomutov - ASK Lovosice 08.04.2017 11:00 76:1 (18:0 34:0 57:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.04.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/---)
Kroček Jiří (1.000/---)

53. Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 21.01.2017 10:00 23:70 (5:13 13:30 16:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 53

datum: 21.01.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

54. Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 21.01.2017 12:00 29:69 (7:14 13:33 19:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 54

datum: 21.01.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kroček Jiří (2.000/1.000)

10. kolo
55. TJ Slovan Litoměřice - Levhartky Chomutov 03.02.2017 16:30 99:8 (19:4 49:7 81:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 55

datum: 03.02.2017, 16:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

56. TJ Slovan Litoměřice - Levhartky Chomutov 03.02.2017 18:30 47:6 (6:3 31:3 33:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.02.2017, 18:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

57. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 29.01.2017 12:00 12:111 (6:25 8:54 8:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 57

datum: 29.01.2017, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/1.000)
Ftáčková Lucie (---/1.000)

58. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 29.01.2017 14:00 14:115 (1:30 9:54 9:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 58

datum: 29.01.2017, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Ftáčková Lucie (---/1.000)
Asztalos Ondřej (---/1.000)

11. kolo
61. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 19.02.2017 15:00 69:15 (30:3 41:9 57:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 61

datum: 19.02.2017, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

62. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 19.02.2017 17:00 71:15 (14:3 25:9 46:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 62

datum: 19.02.2017, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

63. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 18.02.2017 15:00 73:42 (16:4 34:19 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 63

datum: 18.02.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/---)
Doksanský Milan (1.000/---)

64. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 18.02.2017 17:00 49:47 (6:14 22:27 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 64

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/---)
Ďurana Antonín (2.000/---)

65. Levhartky Chomutov - Baník Most 19.02.2017 14:00 60:38 (11:8 27:16 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 65

datum: 19.02.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/3.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

66. Levhartky Chomutov - Baník Most 19.02.2017 16:00 50:38 (5:8 30:16 39:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 66

datum: 19.02.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/2.000)

12. kolo
67. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2017 13:00 32:80 (6:24 16:33 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 67

datum: 05.03.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

68. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2017 15:00 21:89 (8:22 15:49 20:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 68

datum: 05.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

69. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 04.03.2017 09:00 79:19 (12:4 42:10 54:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 69

datum: 04.03.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

70. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 04.03.2017 11:00 56:16 (15:8 36:12 47:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 70

datum: 04.03.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

13. kolo
75. Válečnice Děčín - Baník Most 19.03.2017 13:00 39:33 (11:7 21:17 31:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.03.2017, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Turek Tomáš (1.000/---)

76. Válečnice Děčín - Baník Most 19.03.2017 15:00 61:42 (13:13 28:23 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 76

datum: 19.03.2017, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Turek Tomáš (1.000/3.500)
Ďurana Antonín (1.000/4.000)

77. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartky Chomutov 18.03.2017 15:00 54:49 (9:13 25:19 41:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.03.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Machková Romana (2.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

78. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartky Chomutov 18.03.2017 17:00 78:30 (10:13 40:20 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.03.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.500)
Machková Romana (2.000/1.500)

14. kolo
79. Levhartky Chomutov - Válečnice Děčín 01.04.2017 09:00 75:23 (25:4 45:10 65:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 79

datum: 01.04.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/2.000)

80. Levhartky Chomutov - Válečnice Děčín 01.04.2017 11:00 62:24 (12:4 32:12 42:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 80

datum: 01.04.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

83. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 01.04.2017 09:00 91:1 (22:0 42:0 68:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 83

datum: 01.04.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/---)
Liška Jaroslav (---/---)

84. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 01.04.2017 11:00 136:5 (30:2 68:3 106:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 84

datum: 01.04.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/---)
Blašková Martina (---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.