image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2016/17 / starší minižáci U13, Oblastní přebor / starší minižáci U13, Oblastní přebor


tabulka
1. Válečníci Děčín 16 15 1 1071:395 31
2. SLUNETA Ústí n.L. 16 13 3 1002:491 29
3. Slavoj BK Litoměřice 16 6 10 709:889 22
4. BK Kondoři Liberec 16 5 11 596:907 21
5. BK Levharti Chomutov 16 1 15 407:1103 17
1. kolo
1. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 24.09.2016 09:00 24:58 (4:17 10:35 14:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.09.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

2. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 24.09.2016 11:00 20:85 (5:23 10:40 18:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 2

datum: 24.09.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

3. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 24.09.2016 10:00 26:87 (4:24 17:44 20:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

4. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 24.09.2016 12:00 14:67 (0:27 4:42 7:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

2. kolo
5. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 08.10.2016 10:00 79:13 (7:4 36:7 51:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

6. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 08.10.2016 12:30 75:19 (15:9 33:13 57:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2016, 12:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

7. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 09.10.2016 13:00 34:60 (6:21 20:33 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

8. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 09.10.2016 15:00 23:72 (8:23 14:44 18:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

3. kolo
9. BK Kondoři Liberec - BK Chomutov 22.10.2016 10:00 51:23 (11:7 25:16 38:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Draboňová Lucie (1.000/1.500)

10. BK Kondoři Liberec - BK Chomutov 22.10.2016 12:00 55:37 (11:0 20:16 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 10

datum: 22.10.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Draboňová Lucie (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

11. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 23.10.2016 11:15 38:25 (14:0 23:7 31:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2016, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Turek Tomáš (2.000/1.000)

12. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 23.10.2016 13:15 36:43 (11:7 19:21 24:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2016, 13:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Turek Tomáš (3.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

4. kolo
13. BK Chomutov - Válečníci Děčín 05.11.2016 13:00 12:87 (2:19 4:40 6:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 13

datum: 05.11.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

14. BK Chomutov - Válečníci Děčín 05.11.2016 15:00 7:69 (3:19 5:38 7:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

15. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 05.11.2016 09:00 65:30 (21:3 35:13 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 15

datum: 05.11.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)

16. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 05.11.2016 11:00 54:42 (14:12 32:16 38:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
4. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

5. kolo
17. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 20.11.2016 09:00 94:22 (29:4 51:8 75:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 17

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

18. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 20.11.2016 11:15 71:36 (18:13 35:23 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 18

datum: 20.11.2016, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

19. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 19.11.2016 10:00 87:25 (21:8 44:15 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 19

datum: 19.11.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

20. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 19.11.2016 12:00 71:22 (18:11 28:17 51:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
5. kolo, zápas č. 20

datum: 19.11.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

6. kolo
21. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 03.12.2016 09:00 51:32 (2:12 30:16 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 21

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

22. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 03.12.2016 11:00 82:21 (21:2 45:7 66:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 22

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

23. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 18.12.2016 09:30 57:15 (17:2 31:3 42:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 23

datum: 18.12.2016, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

24. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 18.12.2016 11:30 68:15 (15:2 37:9 55:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
6. kolo, zápas č. 24

datum: 18.12.2016, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

7. kolo
25. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 17.12.2016 09:00 44:83 (11:16 18:42 32:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 25

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

26. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 17.12.2016 11:00 44:60 (13:12 22:39 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

27. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 17.12.2016 09:00 72:22 (19:4 37:10 61:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.12.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

28. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 17.12.2016 11:00 67:35 (21:4 35:14 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
7. kolo, zápas č. 28

datum: 17.12.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

8. kolo
29. BK Chomutov - BK Kondoři Liberec 14.01.2017 12:00 38:51 (15:10 17:27 28:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 29

datum: 14.01.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.500)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

30. BK Chomutov - BK Kondoři Liberec 14.01.2017 14:00 38:34 (10:8 16:18 28:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.01.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.500)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

31. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 14.01.2017 09:00 29:58 (8:16 12:34 22:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 14.01.2017 11:00 31:36 (9:9 15:17 24:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.01.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

9. kolo
33. Válečníci Děčín - BK Chomutov 29.01.2017 09:00 81:17 (14:9 46:10 60:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 33

datum: 29.01.2017, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

34. Válečníci Děčín - BK Chomutov 29.01.2017 11:00 103:15 (24:4 50:8 78:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 34

datum: 29.01.2017, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Lipenský Dominik (1.000/1.000)

35. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 28.01.2017 13:00 65:29 (18:12 36:21 55:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 35

datum: 28.01.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Deličová Tereza (1.000/1.000)

36. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 28.01.2017 15:00 78:47 (11:12 36:30 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
9. kolo, zápas č. 36

datum: 28.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Deličová Tereza (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
37. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 02.02.2017 16:00 41:59 (6:17 19:31 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 37

datum: 02.02.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

38. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 02.02.2017 18:00 47:60 (11:20 17:34 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 38

datum: 02.02.2017, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

39. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.02.2017 10:00 22:68 (4:17 9:30 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 39

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

40. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.02.2017 12:00 37:75 (6:12 13:29 23:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor starší minižáci U13, Oblastní přebor
10. kolo, zápas č. 40

datum: 11.02.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.