image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2016/17 / mladší minižáci U12, otevřená soutěž / mladší minižáci U12, otevřená soutěž


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 24 24 0 2357:569 48
2. Válečníci Děčín 24 20 4 1808:906 44
3. Slovan Litoměřice 24 17 7 1588:877 41
4. TJ Slovan Varnsdorf 24 16 8 1361:1208 40
5. BA Tygři Louny 24 11 13 1223:1104 35
6. BK Teplice 24 8 16 993:1412 32
7. Slavoj BK Litoměřice 24 6 18 900:1577 30
8. BK Levharti Chomutov 24 6 18 750:1524 30
9. BK Kondoři Liberec 24 0 24 472:2275 24
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 01.10.2016 10:00 120:16 (38:2 58:6 93:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

2. BK Teplice - BK Chomutov 01.10.2016 12:00 63:22 (22:7 35:13 51:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

3. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 01.10.2016 14:00 8:107 (4:35 4:55 6:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2016, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

4. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 02.10.2016 09:30 50:38 (20:9 26:21 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.10.2016, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.500)

5. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 02.10.2016 11:45 57:20 (16:6 32:8 49:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 02.10.2016, 11:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

6. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 02.10.2016 14:00 12:83 (4:25 5:35 10:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2016, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

7. Slavoj Litoměřice - Slovan Litoměřice 01.10.2016 09:00 15:66 (0:19 4:37 6:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

8. Slovan Litoměřice - BA Tygři Louny 01.10.2016 11:00 56:43 (6:8 21:19 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

9. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 01.10.2016 13:00 53:32 (16:10 26:16 43:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.000)
Blašková Martina (1.500/1.000)

2. kolo
10. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 15.10.2016 09:30 12:74 (2:24 4:42 8:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 15.10.2016 11:30 116:18 (30:5 53:10 90:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2016, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

12. BK Chomutov - BK Teplice 15.10.2016 13:30 23:58 (6:14 10:27 17:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2016, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

13. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 15.10.2016 10:00 109:30 (27:13 59:13 77:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (2.000/1.000)
Bárta Lukáš (2.000/1.000)

14. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 15.10.2016 12:00 10:136 (8:27 9:63 10:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

15. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 15.10.2016 14:00 80:57 (23:10 38:26 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/2.500)
Bárta Lukáš (1.000/2.500)

16. Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice 16.10.2016 09:00 74:30 (18:6 35:18 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2016, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

17. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 16.10.2016 11:00 16:35 (4:14 6:25 10:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.500)
Krob Vlastimil (1.000/1.500)

18. BA Tygři Louny - Slovan Litoměřice 16.10.2016 13:00 29:51 (8:12 12:21 29:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

3. kolo
19. BK Chomutov - BK Teplice 30.10.2016 10:00 54:43 (10:14 22:22 35:30 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 19

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/---)
Kroček Jiří (1.000/---)

20. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 30.10.2016 12:00 8:111 (0:25 0:52 4:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 20

datum: 30.10.2016, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (---/1.000)
Horsáková Natálie (---/1.000)

21. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 30.10.2016 14:00 114:9 (28:2 58:4 91:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 21

datum: 30.10.2016, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

22. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 29.10.2016 09:00 31:94 (10:12 10:44 27:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Grobarčíková Michaela (1.000/2.500)
Hošek Václav (1.000/2.500)

23. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 29.10.2016 11:00 68:53 (6:15 30:29 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/2.000)
Grobarčíková Michaela (2.000/1.000)

24. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 29.10.2016 13:00 116:42 (19:20 60:21 93:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2016, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Grobarčíková Michaela (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

25. BA Tygři Louny - Slovan Litoměřice 30.10.2016 10:00 24:75 (7:13 12:34 16:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (3.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

26. Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice 25.10.2016 15:45 74:16 (28:5 46:5 65:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 26

datum: 25.10.2016, 15:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

27. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 21.10.2016 16:00 25:42 (2:14 9:22 11:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2016, 16:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
(---/---)

4. kolo
28. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 12.11.2016 10:00 13:105 (6:26 6:53 11:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 28

datum: 12.11.2016, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

29. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 12.11.2016 12:00 89:31 (27:7 45:13 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 29

datum: 12.11.2016, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/2.000)
Kovačiková Denisa (1.000/2.000)

30. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 12.11.2016 14:00 67:36 (25:9 37:23 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 30

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.500/1.000)
Linka Michael (1.500/1.000)

31. Slovan Litoměřice - BK Teplice 12.11.2016 12:00 69:32 (21:11 37:20 59:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2016, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kroček Jiří (2.000/---)
Horsáková Natálie (2.000/---)

32. BK Teplice - BK Kondoři Liberec 12.11.2016 14:00 87:19 (16:11 43:15 63:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 32

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Horsáková Natálie (---/2.500)
Kroček Jiří (---/2.500)

33. BK Kondoři Liberec - Slovan Litoměřice 12.11.2016 16:00 16:101 (1:22 8:46 12:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kroček Jiří (3.500/1.000)
Horsáková Natálie (3.500/1.000)

34. BA Tygři Louny - BK Chomutov 13.11.2016 09:00 52:29 (24:12 38:19 44:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 34

datum: 13.11.2016, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.500/1.000)
Doksanský Milan (1.500/1.000)

35. BK Chomutov - Válečníci Děčín 13.11.2016 11:00 18:96 (2:28 8:48 12:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 35

datum: 13.11.2016, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

36. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 13.11.2016 13:00 64:37 (25:3 33:17 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.500)
Doksanský Milan (1.000/1.500)

5. kolo
37. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 27.11.2016 10:00 69:35 (10:16 34:20 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 37

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš (1.500/1.000)
Hrabáková Tereza (1.500/1.000)

38. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2016 12:00 15:146 (4:33 6:79 10:116)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 38

datum: 27.11.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Bárta Lukáš (1.000/1.000)

39. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 27.11.2016 14:00 92:32 (22:4 38:14 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 39

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Bárta Lukáš (1.000/1.500)
Hrabáková Tereza (1.000/1.500)

40. BK Kondoři Liberec - Slovan Litoměřice 10.12.2016 09:00 15:103 (6:38 7:53 15:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 40

datum: 10.12.2016, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)

41. Slovan Litoměřice - BK Teplice 26.11.2016 11:30 69:24 (14:3 24:9 55:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 41

datum: 26.11.2016, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/---)
Hošek Václav (1.000/---)

42. BK Teplice - BK Kondoři Liberec 05.02.2017 12:00 63:29 (12:15 36:22 47:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 42

datum: 05.02.2017, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Kout Jan (---/1.000)

43. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 27.11.2016 09:00 58:37 (24:11 38:18 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 43

datum: 27.11.2016, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

44. BA Tygři Louny - BK Chomutov 27.11.2016 11:00 50:5 (12:1 28:3 36:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 44

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

45. BK Chomutov - Válečníci Děčín 27.11.2016 13:00 16:79 (2:26 11:35 12:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 45

datum: 27.11.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

6. kolo
46. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 11.12.2016 09:00 126:11 (35:6 63:8 95:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 46

datum: 11.12.2016, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

47. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 11.12.2016 11:00 36:64 (4:17 16:35 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/2.000)

48. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 11.12.2016 13:00 35:108 (6:30 19:59 27:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2016, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (2.000/1.000)
Šedivý Jan (2.000/1.000)

49. BK Teplice - Slovan Litoměřice 26.11.2016 09:30 36:80 (11:14 18:35 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 49

datum: 26.11.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/1.000)
Tesař Michal (---/1.000)

50. Slovan Litoměřice - BK Kondoři Liberec 10.12.2016 11:00 94:9 (23:0 53:1 68:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 50

datum: 10.12.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

51. BK Kondoři Liberec - BK Teplice 05.02.2017 14:00 19:78 (7:11 9:33 14:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 51

datum: 05.02.2017, 14:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

52. BK Chomutov - BA Tygři Louny 11.12.2016 09:00 36:32 (18:6 20:13 28:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 52

datum: 11.12.2016, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Horsáková Natálie (1.000/3.000)

53. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 11.12.2016 11:00 40:62 (13:14 19:38 26:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 53

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (3.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

54. Válečníci Děčín - BK Chomutov 11.12.2016 13:00 84:31 (18:7 36:15 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 54

datum: 11.12.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

7. kolo
55. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 07.01.2017 09:00 37:80 (6:24 17:48 27:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 55

datum: 07.01.2017, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

56. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 04.02.2017 10:00 135:11 (36:0 73:3 102:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 56

datum: 04.02.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

57. BK Kondoři Liberec - BA Tygři Louny 11.02.2017 09:30 28:90 (4:20 16:30 20:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 57

datum: 11.02.2017, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

58. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 07.01.2017 09:00 39:51 (8:12 19:26 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 58

datum: 07.01.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

59. BK Teplice - Válečníci Děčín 07.01.2017 11:00 26:83 (3:24 17:45 20:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 59

datum: 07.01.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (---/1.000)
Šedivý Jan (---/1.000)

60. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 07.01.2017 13:00 113:29 (38:3 57:16 70:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 60

datum: 07.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

61. Slovan Litoměřice - BK Chomutov 07.01.2017 13:00 84:15 (19:5 44:9 73:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 61

datum: 07.01.2017, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

62. BK Chomutov - Slovan Varnsdorf 07.01.2017 15:00 29:59 (14:10 16:31 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 62

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/2.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

63. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice 07.01.2017 17:00 25:69 (3:28 13:34 15:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 63

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/1.000)
Machková Romana (1.500/1.000)

8. kolo
64. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 21.01.2017 09:30 5:129 (0:35 0:79 2:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 64

datum: 21.01.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

65. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 21.01.2017 11:30 91:34 (27:11 50:16 77:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 65

datum: 21.01.2017, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.500)
Veselý Jiří (1.000/1.500)

66. BA Tygři Louny - BK Kondoři Liberec 21.01.2017 13:30 137:25 (26:11 60:11 90:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 66

datum: 21.01.2017, 13:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Nesvadba Miloš (1.500/1.000)

67. Válečníci Děčín - BK Teplice 22.01.2017 11:00 64:19 (22:3 38:10 54:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 67

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
(---/---)

68. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 22.01.2017 13:00 36:37 (7:5 17:13 26:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 68

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

69. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 22.01.2017 15:00 35:97 (7:28 24:46 30:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 69

datum: 22.01.2017, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

70. Slovan Varnsdorf - Slovan Litoměřice 21.01.2017 10:00 63:50 (23:9 34:28 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 70

datum: 21.01.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.500/1.000)
Lipenský Dominik (2.000/1.000)

71. Slovan Litoměřice - BK Chomutov 21.01.2017 12:00 60:45 (19:8 35:20 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 71

datum: 21.01.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

72. BK Chomutov - Slovan Varnsdorf 21.01.2017 14:00 35:64 (6:17 16:34 22:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 72

datum: 21.01.2017, 14:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.500)
Lipenský Dominik (1.000/2.000)

9. kolo
73. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 07.01.2017 74:36 (27:16 44:23 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 73

datum: 07.01.2017, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. BA Tygři Louny - BK Kondoři Liberec 11.02.2017 11:30 81:31 (21:13 39:19 66:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 74

datum: 11.02.2017, 11:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/1.000)
Šedivý Jan (1.500/1.000)

75. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 04.02.2017 12:00 6:89 (2:24 4:45 4:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 75

datum: 04.02.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

76. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 26.02.2017 10:00 79:31 (27:4 37:12 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 76

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří (---/1.000)
Horsáková Natálie (---/1.000)

77. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 26.02.2017 12:00 14:122 (1:29 5:51 9:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 77

datum: 26.02.2017, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

78. Válečníci Děčín - BK Teplice 26.02.2017 14:00 89:21 (29:0 52:4 73:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 78

datum: 26.02.2017, 14:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/---)
Horsáková Natálie (1.000/---)

79. BK Chomutov - Slovan Litoměřice 04.02.2017 09:00 16:98 (6:28 12:50 14:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 79

datum: 04.02.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

80. Slovan Litoměřice - Slovan Varnsdorf 04.02.2017 11:00 58:25 (10:13 22:18 34:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 80

datum: 04.02.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/2.000)
Kroček Jiří (1.000/2.000)

81. Slovan Varnsdorf - BK Chomutov 04.02.2017 13:00 61:35 (17:10 33:13 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 81

datum: 04.02.2017, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (2.000/1.000)
Krob Vlastimil (2.000/1.000)

10. kolo
82. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2017 09:00 32:78 (0:22 7:31 20:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 82

datum: 05.03.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

83. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 05.03.2017 11:00 75:40 (23:11 43:23 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 83

datum: 05.03.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

84. Válečníci Děčín - Slovan Litoměřice 05.03.2017 13:00 55:52 (11:13 24:19 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 84

datum: 05.03.2017, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.500)

85. BA Tygři Louny - BK Teplice 19.02.2017 10:00 70:33 (32:2 42:15 56:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 85

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/---)
Linka Michael (1.500/---)

86. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 19.02.2017 12:00 30:70 (6:13 11:36 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 86

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Linka Michael (---/2.000)
Tesař Michal (---/2.000)

87. Slovan Varnsdorf - BA Tygři Louny 19.02.2017 14:00 50:72 (20:15 32:45 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 87

datum: 19.02.2017, 14:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (2.000/1.500)
Linka Michael (2.000/1.500)

88. Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 18.02.2017 09:00 (44:27) (10:6 17:15 23:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 88

datum: 18.02.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

89. BK Chomutov - BK Kondoři Liberec 18.02.2017 11:00 (51:33) historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 89

datum: 18.02.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/3.000)
Tesař Michal (1.000/3.000)

90. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 18.02.2017 13:00 (32:84) (11:11 22:36 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 90

datum: 18.02.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (3.000/1.000)
Linka Michael (3.000/1.000)

11. kolo
91. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 19.02.2017 09:00 41:94 (10:15 19:44 35:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 91

datum: 19.02.2017, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Machková Romana (2.000/1.000)

92. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 19.02.2017 11:00 84:44 (29:10 45:22 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 92

datum: 19.02.2017, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Machková Romana (1.000/2.000)

93. Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín 19.02.2017 13:00 33:53 (10:14 18:28 28:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 93

datum: 19.02.2017, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (2.000/2.000)
Ďurana Antonín (2.000/1.000)

94. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 05.03.2017 10:00 71:42 (25:10 42:23 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 94

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.500/---)
Prchalová Simona (1.500/---)

95. BK Teplice - BA Tygři Louny 05.03.2017 12:00 43:70 (12:16 18:32 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 95

datum: 05.03.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (---/1.500)
Hrabáková Tereza (---/1.500)

96. BA Tygři Louny - Slovan Varnsdorf 05.03.2017 14:00 33:49 (6:12 15:29 23:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 96

datum: 05.03.2017, 14:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.500/1.500)
Prchalová Simona (1.500/1.500)

97. BK Chomutov - Slavoj Litoměřice 05.03.2017 12:00 37:53 (12:13 17:33 30:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 97

datum: 05.03.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

98. Slavoj Litoměřice - BK Kondoři Liberec 18.03.2017 10:00 (108:5) (40:0 64:2 79:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 98

datum: 18.03.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (---/3.500)
Martinovská Michaela (---/3.500)

99. BK Kondoři Liberec - BK Chomutov 19.03.2017 12:00 16:78 (7:27 7:46 14:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 99

datum: 19.03.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

12. kolo
100. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 18.03.2017 13:00 64:50 (13:13 30:26 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 100

datum: 18.03.2017, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/---)
Lipenský Dominik (1.000/---)

101. Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín 18.03.2017 11:00 46:65 (12:25 23:39 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 101

datum: 18.03.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/3.000)
Lipenský Dominik (---/3.000)

102. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 18.03.2017 09:00 25:56 (6:14 11:32 21:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 102

datum: 18.03.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lipenský Dominik (3.000/1.000)
Asztalos Ondřej (3.000/1.000)

103. BK Teplice - BA Tygři Louny 19.03.2017 09:00 44:43 (13:15 30:25 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 103

datum: 19.03.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (---/---)
Tesař Michal (---/---)

104. BA Tygři Louny - Slovan Varnsdorf 19.03.2017 11:00 46:47 (15:12 29:22 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 104

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Tesař Michal (---/2.000)
Krob Vlastimil (---/2.000)

105. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 19.03.2017 13:00 56:49 (8:16 23:28 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 105

datum: 19.03.2017, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (2.000/---)
Tesař Michal (2.000/---)

106. BK Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 18.03.2017 12:00 (13:103) (0:30 4:47 6:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 106

datum: 18.03.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (3.500/---)
Hrabáková Tereza (3.500/---)

107. Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 05.03.2017 14:00 43:44 (8:11 20:22 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 107

datum: 05.03.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

108. BK Chomutov - BK Kondoři Liberec 19.03.2017 14:00 69:15 (13:3 40:5 50:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, otevřená soutěž mladší minižáci U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 108

datum: 19.03.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Kroček Jiří (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.