image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2016/17 / nejmladší minižactvo U11 / nejmladší minižactvo U11


tabulka
1. TJ Slovan Litoměřice 14 13 1 921:319 25
2. BA 2006 Roudnice n.L. 12 10 2 924:301 22
3. BK Baník Most 12 8 4 666:334 20
4. Levharti Chomutov 12 8 4 400:456 20
5. Válečníci Děčín 12 8 4 629:457 20
6. SLUNETA Ústí n.L. 10 9 1 475:300 19
7. BK Chomutov 10 7 3 445:303 17
8. BK Horejsek Děčín B 12 4 8 339:491 16
9. SLUNETA Ústí n.L. B 14 2 12 276:820 16
10. Slavoj BK Litoměřice 10 6 4 382:356 16
11. SLUNETA Ústí n.L. d 14 3 11 268:749 16
12. BK Teplice 10 5 5 313:334 15
13. BA Tygři Louny 10 4 6 382:332 14
14. BA LYNX Liberec 12 1 11 354:707 13
15. ASK Lovosice 12 0 12 192:707 12
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Teplice 09.10.2016 08:00 15:57 (0:21 4:29 6:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 1

datum: 09.10.2016, 08:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

2. BK Teplice - BA Tygři Louny 09.10.2016 10:00 23:58 (8:7 14:27 22:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 2

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

3. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. B 09.10.2016 12:00 34:6 (14:2 20:4 30:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.10.2016, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/1.000)
Votrubcová Klára (1.500/1.000)

4. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 08.10.2016 09:00 38:23 (12:8 23:10 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2016, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Turek Tomáš (1.000/1.000)

5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 08.10.2016 11:00 47:44 (10:8 32:24 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Turek Tomáš (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

6. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 08.10.2016 13:00 40:47 (15:2 21:30 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Turek Tomáš (1.000/1.000)

7. BK Horejsek Děčín B - BK Chomutov 08.10.2016 13:00 13:48 (3:12 9:30 9:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/1.000)
Machková Romana (1.500/1.000)

8. BK Chomutov - BA LYNX Liberec 08.10.2016 15:00 35:26 (8:8 19:14 23:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2016, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Hrabáková Tereza (1.000/---)

9. BA LYNX Liberec - BK Horejsek Děčín B 08.10.2016 17:00 68:11 (16:0 28:8 60:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Turek Tomáš (---/1.000)
Machková Romana (---/1.500)

2. kolo
10. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 15.10.2016 09:00 20:49 (4:20 14:28 18:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2016, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

11. TJ Slovan Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 15.10.2016 11:00 15:102 (1:21 7:54 15:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

12. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. d 15.10.2016 13:00 110:8 (23:2 48:6 82:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

13. BK Baník Most - Levharti Chomutov 15.10.2016 12:00 57:19 (13:4 27:12 37:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

14. Levharti Chomutov - ASK Lovosice 15.10.2016 14:00 38:19 (10:3 14:9 22:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2016, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

15. ASK Lovosice - BK Baník Most 15.10.2016 16:00 2:92 (0:14 0:53 2:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (---/1.000)
Chojnacká Anna (---/1.000)

3. kolo
16. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 05.11.2016 14:00 49:36 (12:6 25:16 39:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

17. BA 2006 Roudnice n.L. - BA LYNX Liberec 05.11.2016 16:00 58:16 (15:0 31:14 52:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 17

datum: 05.11.2016, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

18. BA LYNX Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 05.11.2016 18:00 6:70 (0:19 2:30 2:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 18

datum: 05.11.2016, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (---/1.000)
Machková Romana (---/1.000)

19. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 06.11.2016 11:15 47:17 (14:1 25:5 41:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2016, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.500)
Lipenský Dominik (1.000/1.500)

20. BA Tygři Louny - BK Chomutov 06.11.2016 13:15 31:35 (8:14 14:21 27:27 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2016, 13:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.500/1.000)
Ďurana Antonín (1.500/1.000)

21. BK Chomutov - Válečníci Děčín 06.11.2016 15:15 37:60 (1:18 19:36 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 21

datum: 06.11.2016, 15:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lipenský Dominik (1.000/1.000)

22. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 05.11.2016 09:30 20:33 (6:8 12:18 14:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2016, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/1.000)
Linka Michael (---/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín B 05.11.2016 11:30 54:9 (12:2 20:6 40:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2016, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

24. BK Horejsek Děčín B - BK Teplice 05.11.2016 13:30 18:36 (2:14 6:24 8:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2016, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/---)

4. kolo
25. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. B 13.11.2016 09:00 118:1 (36:0 58:0 82:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 25

datum: 13.11.2016, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (2.000/1.000)

26. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Baník Most 13.11.2016 11:00 8:104 (4:18 6:51 6:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 26

datum: 13.11.2016, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.500)
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)

27. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 13.11.2016 13:00 51:57 (14:14 19:32 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 27

datum: 13.11.2016, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačiková Denisa (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (2.000/2.000)

28. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. d 12.11.2016 12:00 16:32 (7:9 11:12 15:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 28

datum: 12.11.2016, 12:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rom Daniel (---/1.000)
Jaškovová Anna (---/1.000)

29. SLUNETA Ústí n.L. d - Levharti Chomutov 12.11.2016 14:00 27:26 (6:7 8:15 15:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 29

datum: 12.11.2016, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

30. Levharti Chomutov - ASK Lovosice 12.11.2016 16:00 33:13 (9:0 19:0 28:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 30

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

5. kolo
31. BK Chomutov - BK Teplice 04.12.2016 09:00 77:20 (13:12 30:16 55:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 31

datum: 04.12.2016, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/---)
(---/---)

32. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 04.12.2016 11:00 23:65 (4:15 6:33 15:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 32

datum: 04.12.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (---/1.000)
(---/---)

33. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 04.12.2016 13:00 46:33 (25:4 32:12 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

34. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. B 03.12.2016 09:00 78:5 (20:2 37:2 60:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

35. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín B 03.12.2016 11:00 20:59 (7:10 11:32 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

36. BK Horejsek Děčín B - BA Tygři Louny 03.12.2016 13:00 10:67 (0:34 6:45 6:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

37. BA LYNX Liberec - Válečníci Děčín 04.12.2016 10:00 35:54 (6:8 13:26 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Deličová Tereza (1.000/1.000)

38. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 04.12.2016 12:00 58:22 (12:8 30:12 44:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Deličová Tereza (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

39. Slavoj Litoměřice - BA LYNX Liberec 04.12.2016 14:00 50:36 (18:8 36:20 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2016, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Deličová Tereza (1.000/1.000)

40. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 11.12.2016 09:00 132:0 (34:0 63:0 99:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2016, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/---)
(---/---)

41. ASK Lovosice - BK Baník Most 11.12.2016 11:00 10:55 (2:12 2:24 8:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2016, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (---/1.000)
(---/---)

42. BK Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 11.12.2016 13:00 9:94 (0:20 2:38 2:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2016, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
(---/---)

43. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. d 10.12.2016 11:00 38:27 (9:7 17:8 27:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

44. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 10.12.2016 13:00 2:67 (1:12 2:30 2:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

45. TJ Slovan Litoměřice - Levharti Chomutov 10.12.2016 15:00 79:10 (28:2 45:6 67:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 45

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

6. kolo
46. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 14.01.2017 10:00 19:38 (0:8 6:16 15:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 46

datum: 14.01.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (3.000/1.000)
Chojnacká Anna (3.000/1.000)

47. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 14.01.2017 12:00 34:23 (9:0 20:11 28:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 47

datum: 14.01.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

48. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 14.01.2017 14:00 51:24 (11:8 28:14 41:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 48

datum: 14.01.2017, 14:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/3.000)
Chojnacká Anna (1.000/3.000)

49. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 14.01.2017 09:00 50:42 (12:12 24:21 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 49

datum: 14.01.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

50. Válečníci Děčín - BA LYNX Liberec 14.01.2017 11:00 66:36 (21:6 38:15 52:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 50

datum: 14.01.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

51. BA LYNX Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 14.01.2017 13:00 20:73 (10:12 12:31 18:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 51

datum: 14.01.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Liška Jaroslav (---/1.000)

52. BK Horejsek Děčín B - BK Chomutov 15.01.2017 10:00 8:53 (0:9 0:25 1:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 52

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

53. BK Chomutov - BK Teplice 15.01.2017 12:00 27:22 (5:3 15:4 23:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 53

datum: 15.01.2017, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

54. BK Teplice - BK Horejsek Děčín B 15.01.2017 14:00 41:9 (16:1 20:3 25:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 54

datum: 15.01.2017, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (---/1.000)
Votrubcová Klára (---/1.000)

7. kolo
55. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. B 22.01.2017 09:00 70:10 (24:3 42:8 61:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 55

datum: 22.01.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

56. SLUNETA Ústí n.L. B - Levharti Chomutov 22.01.2017 11:00 41:42 (4:10 13:26 22:30 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 56

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

57. Levharti Chomutov - BK Baník Most 22.01.2017 13:00 22:82 (0:26 10:33 12:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

58. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 22.01.2017 09:00 14:71 (4:15 7:43 10:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lipenský Dominik (1.000/1.000)

59. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 22.01.2017 11:00 112:10 (34:10 54:3 72:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 59

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

60. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. d 22.01.2017 13:00 22:38 (7:8 11:18 22:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
7. kolo, zápas č. 60

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Lipenský Dominik (---/1.000)

8. kolo
61. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 28.01.2017 09:00 38:52 (10:22 16:35 23:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 61

datum: 28.01.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

62. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 28.01.2017 11:00 51:40 (6:11 26:29 32:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 62

datum: 28.01.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

63. BK Chomutov - Slavoj Litoměřice 28.01.2017 13:00 60:26 (14:4 32:14 40:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 63

datum: 28.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

64. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 29.01.2017 17:00 49:53 (23:8 29:23 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 64

datum: 29.01.2017, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

65. BA 2006 Roudnice n.L. - BA LYNX Liberec 29.01.2017 13:00 101:16 (32:4 49:6 85:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 65

datum: 29.01.2017, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Turek Tomáš (1.000/---)
Lipenský Dominik (1.000/---)

66. BA LYNX Liberec - Válečníci Děčín 29.01.2017 15:00 21:59 (2:22 8:39 14:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
8. kolo, zápas č. 66

datum: 29.01.2017, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lipenský Dominik (---/1.000)
Turek Tomáš (---/1.000)

9. kolo
69. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín B 11.02.2017 09:00 14:79 (5:10 12:28 14:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
9. kolo, zápas č. 69

datum: 11.02.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

70. BK Horejsek Děčín B - BA Tygři Louny 11.02.2017 11:00 78:24 (23:3 47:9 67:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
9. kolo, zápas č. 70

datum: 11.02.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Linka Michael (1.000/---)

71. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. B 11.02.2017 13:00 30:39 (2:12 12:15 18:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
9. kolo, zápas č. 71

datum: 11.02.2017, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (---/1.000)
Machková Romana (---/1.000)

10. kolo
72. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 18.02.2017 09:00 70:23 (17:14 31:14 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
10. kolo, zápas č. 72

datum: 18.02.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

73. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 18.02.2017 11:00 76:10 (20:4 42:6 62:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
10. kolo, zápas č. 73

datum: 18.02.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

74. Levharti Chomutov - BK Baník Most 18.02.2017 10:00 36:35 (18:10 28:15 32:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
10. kolo, zápas č. 74

datum: 18.02.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

75. BK Baník Most - ASK Lovosice 18.02.2017 12:00 42:13 (18:2 32:5 38:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
10. kolo, zápas č. 75

datum: 18.02.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/---)
Kroček Jiří (1.000/---)

76. ASK Lovosice - Levharti Chomutov 18.02.2017 14:00 7:30 (3:2 3:14 5:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
10. kolo, zápas č. 76

datum: 18.02.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (---/1.000)
Asztalos Ondřej (---/1.000)

11. kolo
77. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. B 11.03.2017 09:00 35:18 (6:5 16:6 23:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 77

datum: 11.03.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří (---/1.000)
Asztalos Ondřej (---/1.000)

78. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín B 11.03.2017 11:00 30:31 (4:12 14:19 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 78

datum: 11.03.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

79. BK Horejsek Děčín B - BK Teplice 11.03.2017 13:00 14:36 (2:8 8:19 12:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 79

datum: 11.03.2017, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

80. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 12.03.2017 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 80

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ftáčková Lucie (---/---)
Josefus Ondřej (---/---)

81. Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 12.03.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 81

datum: 12.03.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (---/1.000)
Ftáčková Lucie (---/1.000)

82. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 12.03.2017 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 82

datum: 12.03.2017, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ftáčková Lucie (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

83. BA LYNX Liberec - Válečníci Děčín 12.03.2017 10:00 46:61 (7:12 15:30 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 83

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Draboňová Lucie (1.000/1.000)

84. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 12.03.2017 12:00 49:46 (7:23 18:28 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 84

datum: 12.03.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Draboňová Lucie (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

85. BA 2006 Roudnice n.L. - BA LYNX Liberec 12.03.2017 14:00 69:28 (14:6 32:15 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
11. kolo, zápas č. 85

datum: 12.03.2017, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Draboňová Lucie (1.000/1.000)

12. kolo
86. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 19.03.2017 09:00 69:4 (17:2 30:2 54:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 86

datum: 19.03.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

87. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Baník Most 19.03.2017 11:00 15:45 (1:13 5:31 7:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 87

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jaškovová Anna (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

88. BK Baník Most - TJ Slovan Litoměřice 19.03.2017 13:00 24:48 (7:10 15:22 22:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 88

datum: 19.03.2017, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Jaškovová Anna (1.000/1.000)

89. SLUNETA Ústí n.L. B - ASK Lovosice 19.03.2017 09:00 44:36 (9:11 20:19 32:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 89

datum: 19.03.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lipenský Dominik (---/---)
Šedivý Jan (---/---)

90. ASK Lovosice - Levharti Chomutov 19.03.2017 11:00 44:59 (4:20 21:39 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 90

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/1.000)
Lipenský Dominik (---/1.000)

91. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. B 19.03.2017 13:00 47:25 (14:8 24:14 32:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
12. kolo, zápas č. 91

datum: 19.03.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.000/---)
Šedivý Jan (1.000/---)

14. kolo
94. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 01.04.2017 09:00 22:44 (5:18 13:25 16:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
14. kolo, zápas č. 94

datum: 01.04.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

95. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 01.04.2017 11:00 26:46 (2:17 12:20 20:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
14. kolo, zápas č. 95

datum: 01.04.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC