image

žáci U15 / Oblasti / ročník 2016/17 / Nadregionální soutěž - 2.část / Základní část


tabulka
1. BK Krnov 10 8 2 652:464 18
2. Sokol Karviná 10 7 3 722:487 17
3. BC Nový Jičín 10 7 3 618:513 17
4. SK UP Olomouc B 10 4 6 558:607 14
5. Snakes Ostrava B 10 3 7 490:598 13
6. BK Lipník *1x04 10 1 9 329:700 11
1. kolo
1. BK Krnov - SK UP Olomouc B 14.01.2017 10:00 54:49 (16:13 32:23 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.01.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Opršal Martin

2. BK Lipník - Sokol Karviná 19.03.2017 10:00 50:47 (12:16 31:22 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

3. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava B 13.01.2017 17:15 74:58 (20:10 40:26 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.01.2017, 17:15:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

2. kolo
4. BK Lipník - Snakes Ostrava B 15.01.2017 08:15 44:65 (12:19 24:34 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
2. kolo, zápas č. 4

datum: 15.01.2017, 08:15:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Krhovský Michal

5. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 03.02.2017 16:00 41:65 (10:14 24:31 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 03.02.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

3. kolo
6. BK Krnov - BK Lipník 28.01.2017 10:00 90:28 (33:2 48:16 69:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
3. kolo, zápas č. 6

datum: 28.01.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Cikánek Ondřej
Janovský Martin

7. SK UP Olomouc B - BC Nový Jičín 28.01.2017 10:00 52:69 (12:20 22:31 31:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
3. kolo, zápas č. 7

datum: 28.01.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Krhovský Michal
Vildová Linda

8. Sokol Karviná - Snakes Ostrava B 28.01.2017 09:30 97:34 (28:13 54:18 82:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
3. kolo, zápas č. 8

datum: 28.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Polke Petr
Smelty Jiří

4. kolo
9. BK Krnov - BC Nový Jičín 29.01.2017 10:00 45:65 (14:11 26:26 32:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
4. kolo, zápas č. 9

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Cikánek Ondřej
Kavan Jonáš

10. SK UP Olomouc B - BK Lipník 29.01.2017 10:00 90:38 (17:9 35:13 63:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
4. kolo, zápas č. 10

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Krhovský Michal
Doležal Vratislav

5. kolo
11. Sokol Karviná - BK Krnov 11.02.2017 09:00 52:69 (12:25 28:37 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
5. kolo, zápas č. 11

datum: 11.02.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

12. Snakes Ostrava B - SK UP Olomouc B 11.02.2017 13:00 48:60 (13:14 24:26 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
5. kolo, zápas č. 12

datum: 11.02.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

13. BK Lipník - BC Nový Jičín 05.03.2017 09:45 34:80 (10:16 19:36 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
5. kolo, zápas č. 13

datum: 05.03.2017, 09:45:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

6. kolo
14. Sokol Karviná - SK UP Olomouc B 12.02.2017 14:00 73:56 (17:13 35:30 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
6. kolo, zápas č. 14

datum: 12.02.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

15. Snakes Ostrava B - BK Krnov 12.02.2017 13:00 46:63 (12:13 26:37 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
6. kolo, zápas č. 15

datum: 12.02.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Veselý Ondřej

7. kolo
16. SK UP Olomouc B - BK Krnov 18.03.2017 10:00 (38:68) (8:23 16:40 26:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
7. kolo, zápas č. 16

datum: 18.03.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Janoušek Petr
Vildová Linda

17. Sokol Karviná - BK Lipník 26.02.2017 12:30 60:19 (24:5 30:9 48:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
7. kolo, zápas č. 17

datum: 26.02.2017, 12:30:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Polke Petr
Smelty Jiří

18. Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 25.02.2017 14:30 37:30 (9:7 20:11 27:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
7. kolo, zápas č. 18

datum: 25.02.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pilch Marek

8. kolo
19. Snakes Ostrava B - BK Lipník 26.02.2017 09:00 44:21 (19:6 27:10 38:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
8. kolo, zápas č. 19

datum: 26.02.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pilch Marek

20. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 26.02.2017 15:00 100:67 (23:6 51:29 74:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
8. kolo, zápas č. 20

datum: 26.02.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Polke Petr
Smelty Jiří

9. kolo
21. BK Lipník - BK Krnov 11.03.2017 09:45 19:84 (4:19 12:41 16:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
9. kolo, zápas č. 21

datum: 11.03.2017, 09:45:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Konvička Jan
Sokolovský Ladislav

22. BC Nový Jičín - SK UP Olomouc B 11.03.2017 14:00 60:48 (17:11 36:25 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
9. kolo, zápas č. 22

datum: 11.03.2017, 14:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Sokolovský Ladislav

23. Snakes Ostrava B - Sokol Karviná 01.04.2017 19:00 52:69 (10:15 22:37 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
9. kolo, zápas č. 23

datum: 01.04.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Veselý Ondřej

10. kolo
24. BC Nový Jičín - BK Krnov 12.03.2017 09:30 55:42 (11:10 18:25 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
10. kolo, zápas č. 24

datum: 12.03.2017, 09:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Menšík Jan

25. BK Lipník - SK UP Olomouc B 12.03.2017 09:45 44:63 (10:16 22:36 32:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
10. kolo, zápas č. 25

datum: 12.03.2017, 09:45:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Konvička Jan

11. kolo
26. BK Krnov - Sokol Karviná 06.04.2017 17:00 67:65 (10:16 25:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
11. kolo, zápas č. 26

datum: 06.04.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Opršal Martin

27. SK UP Olomouc B - Snakes Ostrava B 25.03.2017 10:00 70:59 (22:16 35:28 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
11. kolo, zápas č. 27

datum: 25.03.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Fanta Jiří

28. BC Nový Jičín - BK Lipník 25.03.2017 10:00 77:32 (17:4 45:12 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
11. kolo, zápas č. 28

datum: 25.03.2017, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

12. kolo
29. SK UP Olomouc B - Sokol Karviná 17.05.2017 18:30 (32:94) (6:23 19:47 26:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
12. kolo, zápas č. 29

datum: 17.05.2017, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Vildová Linda

30. BK Krnov - Snakes Ostrava B 23.03.2017 17:00 70:47 (23:5 35:21 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, Oblasti
Nadregionální soutěž - 2.část Základní část
12. kolo, zápas č. 30

datum: 23.03.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Kremser Jakub

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.