image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / finálová skupina


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 10 10 0 859:495 20
2. TJ Slovan Litoměřice 10 7 3 660:586 17
3. Sokol Nusle 10 6 4 625:682 16
4. DBaK 10 4 6 635:755 14
5. BLK Slavia Praha 10 3 7 611:695 13
6. BK Havířov 10 0 10 534:711 10
1. kolo
141. Slovan Litoměřice - Slavia Praha 21.01.2017 09:00 50:52 (10:12 26:31 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 141

datum: 21.01.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

142. DBaK - Studánka Pardubice 21.01.2017 17:00 41:99 (10:25 19:52 33:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 142

datum: 21.01.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

143. Sokol Nusle - BK Havířov 21.01.2017 18:00 65:49 (18:4 31:24 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 143

datum: 21.01.2017, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/3.000)
Křenek Karel (1.000/3.000)

2. kolo
144. DBaK - BK Havířov 22.01.2017 12:30 63:51 (15:18 31:24 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 144

datum: 22.01.2017, 12:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kuška Karel (3.500/2.500)
Tauber Pavel (3.500/2.500)

145. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 22.01.2017 11:00 40:110 (9:28 13:62 24:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 145

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

3. kolo
146. Studánka Pardubice - BK Havířov 02.02.2017 17:00 77:46 (21:14 38:30 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 146

datum: 02.02.2017, 17:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

147. Slovan Litoměřice - DBaK 04.02.2017 17:00 75:41 (17:10 27:21 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 147

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

148. Slavia Praha - Sokol Nusle 04.02.2017 19:30 54:66 (11:16 24:33 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 148

datum: 04.02.2017, 19:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/2.000)

4. kolo
149. Slovan Litoměřice - Sokol Nusle 05.02.2017 13:00 66:58 (12:19 27:29 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 149

datum: 05.02.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

150. Slavia Praha - DBaK 05.02.2017 10:00 71:74 (11:9 27:25 43:38 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 150

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/3.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

5. kolo
151. DBaK - Sokol Nusle 24.02.2017 18:45 68:85 (21:19 35:38 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 151

datum: 24.02.2017, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/4.000)

152. Studánka Pardubice - Slovan Litoměřice 18.02.2017 13:00 67:45 (11:17 40:28 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 152

datum: 18.02.2017, 13:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

153. BK Havířov - Slavia Praha 18.02.2017 17:00 68:76 (21:14 33:40 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 153

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

6. kolo
154. Studánka Pardubice - Slavia Praha 19.02.2017 10:00 79:40 (17:10 35:23 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 154

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/3.000)

155. BK Havířov - Slovan Litoměřice 19.02.2017 10:00 68:78 (21:18 28:42 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 155

datum: 19.02.2017, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

7. kolo
156. BK Havířov - DBaK 04.03.2017 17:00 57:84 (10:24 29:39 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 156

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

157. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 04.03.2017 17:00 96:40 (21:9 44:23 74:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 157

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/2.000)

8. kolo
158. Slavia Praha - Slovan Litoměřice 05.03.2017 16:45 45:62 (9:13 25:36 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 158

datum: 05.03.2017, 16:45:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

159. Studánka Pardubice - DBaK 05.03.2017 11:30 90:60 (30:16 40:35 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 159

datum: 05.03.2017, 11:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

160. BK Havířov - Sokol Nusle 05.03.2017 09:00 46:71 (5:18 15:34 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 160

datum: 05.03.2017, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

9. kolo
161. Sokol Nusle - Slovan Litoměřice 18.03.2017 14:00 56:76 (9:18 26:38 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
9. kolo, zápas č. 161

datum: 18.03.2017, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Lukeš Petr (3.000/1.000)

162. DBaK - Slavia Praha 18.03.2017 18:30 81:74 (13:8 33:31 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
9. kolo, zápas č. 162

datum: 18.03.2017, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/4.000)
Jodl Jiří (1.500/4.000)

10. kolo
163. BK Havířov - Studánka Pardubice 22.03.2017 17:00 44:69 (21:19 26:41 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 163

datum: 22.03.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

164. DBaK - Slovan Litoměřice 19.03.2017 10:00 67:79 (12:22 33:44 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 164

datum: 19.03.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

165. Sokol Nusle - Slavia Praha 19.03.2017 11:00 70:61 (15:22 32:31 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 165

datum: 19.03.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/3.000)

11. kolo
166. Slavia Praha - Studánka Pardubice 01.04.2017 11:00 74:85 (15:25 29:48 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
11. kolo, zápas č. 166

datum: 01.04.2017, 11:00:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

167. Slovan Litoměřice - BK Havířov 01.04.2017 18:30 64:45 (11:18 33:25 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
11. kolo, zápas č. 167

datum: 01.04.2017, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

12. kolo
168. Sokol Nusle - DBaK 02.04.2017 11:00 74:56 (20:11 40:30 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 168

datum: 02.04.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.500/1.500)

169. Slovan Litoměřice - Studánka Pardubice 02.04.2017 15:00 65:87 (18:28 34:45 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 169

datum: 02.04.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

170. Slavia Praha - BK Havířov 02.04.2017 12:30 64:60 (20:20 42:28 53:42 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 170

datum: 02.04.2017, 12:30:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.