image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / play-out A


tabulka
3. Sokol Kladno 20 17 3 1486:1028 37
4. BK Slovan Ústí nad Labem 20 13 7 1139:1031 33
5. BA Sparta B 20 12 8 1234:1176 32
6. BK Baník Most 20 12 8 1264:1026 32
7. Aritma Praha 20 4 16 1016:1367 24
8. BK Kralupy junior 20 2 18 849:1360 22
1. kolo
171. Baník Most - Slovan Ústí n. L. 24.02.2017 18:00 51:55 (8:14 20:33 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 171

datum: 24.02.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

172. BA Sparta B - Aritma Praha 24.01.2017 17:00 110:47 (32:12 63:21 90:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 172

datum: 24.01.2017, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

173. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 21.01.2017 17:30 28:74 (3:15 7:35 17:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 173

datum: 21.01.2017, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Kysilka Miroslav (1.000/1.000)

2. kolo
174. BA Sparta B - Sokol Kladno 22.01.2017 14:00 42:82 (7:29 18:47 28:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
2. kolo, zápas č. 174

datum: 22.01.2017, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

175. BKj. Kralupy n.V. - Aritma Praha 22.01.2017 10:00 57:35 (12:7 30:21 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
2. kolo, zápas č. 175

datum: 22.01.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Machálek Jan (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

3. kolo
176. Aritma Praha - Sokol Kladno 31.01.2017 18:30 57:77 (17:23 31:38 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 176

datum: 31.01.2017, 18:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

177. Baník Most - BA Sparta B 04.02.2017 10:00 52:60 (13:17 26:32 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 177

datum: 04.02.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

178. Slovan Ústí n. L. - BKj. Kralupy n.V. 08.04.2017 14:00 75:29 (20:6 33:12 49:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 178

datum: 08.04.2017, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

4. kolo
179. Baník Most - BKj. Kralupy n.V. 09.04.2017 10:00 71:37 (26:8 39:19 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
4. kolo, zápas č. 179

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (3.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

180. Slovan Ústí n. L. - BA Sparta B 10.04.2017 18:00 46:44 (6:14 23:26 34:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
4. kolo, zápas č. 180

datum: 10.04.2017, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

5. kolo
181. BA Sparta B - BKj. Kralupy n.V. 18.02.2017 18:00 90:58 (12:11 45:21 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 181

datum: 18.02.2017, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.500)
Hendrych Jan (1.000/2.500)

182. Aritma Praha - Baník Most 18.02.2017 16:00 59:51 (12:9 23:24 45:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 182

datum: 18.02.2017, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

183. Sokol Kladno - Slovan Ústí n. L. 18.02.2017 16:00 71:53 (19:14 32:34 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 183

datum: 18.02.2017, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.000)

6. kolo
184. Aritma Praha - Slovan Ústí n. L. 19.02.2017 10:15 49:70 (8:9 24:38 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
6. kolo, zápas č. 184

datum: 19.02.2017, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

185. Sokol Kladno - Baník Most 19.02.2017 10:30 86:42 (21:10 44:20 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
6. kolo, zápas č. 185

datum: 19.02.2017, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.500)
Šmůla Marek (1.000/2.500)

7. kolo
186. Sokol Kladno - BA Sparta B 04.03.2017 16:30 55:54 (16:14 33:32 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
7. kolo, zápas č. 186

datum: 04.03.2017, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

187. Aritma Praha - BKj. Kralupy n.V. 04.03.2017 16:00 75:51 (27:17 49:24 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
7. kolo, zápas č. 187

datum: 04.03.2017, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.000)

8. kolo
188. Slovan Ústí n. L. - Baník Most 27.03.2017 18:00 45:58 (11:18 25:23 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 188

datum: 27.03.2017, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

189. Aritma Praha - BA Sparta B 05.03.2017 10:15 56:91 (17:29 28:53 42:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 189

datum: 05.03.2017, 10:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

190. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 05.03.2017 15:00 108:43 (20:17 41:28 71:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 190

datum: 05.03.2017, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000)

9. kolo
191. BKj. Kralupy n.V. - Baník Most 18.03.2017 14:00 61:56 (7:12 16:25 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
9. kolo, zápas č. 191

datum: 18.03.2017, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.500)

192. BA Sparta B - Slovan Ústí n. L. 18.03.2017 16:30 51:27 (11:8 27:17 38:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
9. kolo, zápas č. 192

datum: 18.03.2017, 16:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

10. kolo
193. Sokol Kladno - Aritma Praha 19.03.2017 12:30 79:47 (20:4 42:25 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 193

datum: 19.03.2017, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

194. BA Sparta B - Baník Most 19.03.2017 13:30 65:45 (14:12 29:21 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 194

datum: 19.03.2017, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

195. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Ústí n. L. 19.03.2017 12:00 44:56 (11:13 17:26 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 195

datum: 19.03.2017, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

11. kolo
196. Slovan Ústí n. L. - Aritma Praha 01.04.2017 15:00 62:52 (14:12 30:14 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
11. kolo, zápas č. 196

datum: 01.04.2017, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

197. Baník Most - Sokol Kladno 01.04.2017 18:00 67:48 (24:10 39:21 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
11. kolo, zápas č. 197

datum: 01.04.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (4.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

12. kolo
198. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta B 02.04.2017 10:00 34:56 (5:15 15:30 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 198

datum: 02.04.2017, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Šlaj Jiří (2.000/1.000)

199. Baník Most - Aritma Praha 02.04.2017 14:30 91:45 (22:13 45:19 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 199

datum: 02.04.2017, 14:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Menšík Richard (2.500/1.000)

200. Slovan Ústí n. L. - Sokol Kladno 02.04.2017 10:00 74:46 (10:13 35:24 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 200

datum: 02.04.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.