image

juniorky U19 / liga / ročník 2016/17 / play-out C


tabulka
3. SŠMH Handicap Brno B 16 14 2 1105:845 30
4. BK Příbor 16 9 7 969:1004 25
5. SBŠ Ostrava B 16 7 9 887:958 23
6. Basket Poděbrady 16 5 11 836:899 21
7. Jiskra Kyjov 16 5 11 877:968 21
1. kolo
221. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 21.01.2017 13:30 51:56 (17:18 25:26 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
1. kolo, zápas č. 221

datum: 21.01.2017, 13:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/2.000)
Cikánek Ondřej (1.000/2.000)

222. Jiskra Kyjov - Basket Poděbrady 22.04.2017 16:00 45:60 (8:8 25:25 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
1. kolo, zápas č. 222

datum: 22.04.2017, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

2. kolo
223. SŠMH Handicap Brno B - Basket Poděbrady 03.02.2017 11:00 81:78 (23:17 40:33 53:55 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
2. kolo, zápas č. 223

datum: 03.02.2017, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/1.500)
Karafiát Kamil (1.500/1.500)

3. kolo
224. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 04.02.2017 12:00 86:58 (21:11 39:24 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
3. kolo, zápas č. 224

datum: 04.02.2017, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

225. BK Příbor - SŠMH Handicap Brno B 04.02.2017 15:00 60:65 (12:20 27:38 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
3. kolo, zápas č. 225

datum: 04.02.2017, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500)
Mikšík Milan (1.000/1.500)

4. kolo
226. SBŠ Ostrava B - SŠMH Handicap Brno B 05.02.2017 14:30 45:59 (6:14 21:29 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
4. kolo, zápas č. 226

datum: 05.02.2017, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Sýkora Václav (1.000/1.500)

227. BK Příbor - Jiskra Kyjov 05.02.2017 11:00 67:71 (27:16 42:39 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
4. kolo, zápas č. 227

datum: 05.02.2017, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

5. kolo
228. Jiskra Kyjov - SŠMH Handicap Brno B 18.02.2017 16:15 53:55 (11:18 25:26 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
5. kolo, zápas č. 228

datum: 18.02.2017, 16:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/2.000)
Bešina Štefan (1.000/2.000)

229. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 18.02.2017 17:00 41:46 (7:10 16:25 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
5. kolo, zápas č. 229

datum: 18.02.2017, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.000/1.000)
Musil Jan (2.500/1.000)

6. kolo
230. Basket Poděbrady - BK Příbor 19.02.2017 11:30 55:57 (10:16 23:30 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
6. kolo, zápas č. 230

datum: 19.02.2017, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.500/2.000)
Musil Jan (3.000/2.000)

7. kolo
231. Basket Poděbrady - SŠMH Handicap Brno B 04.03.2017 15:00 41:56 (6:7 16:26 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
7. kolo, zápas č. 231

datum: 04.03.2017, 15:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Barták Matěj (1.000/2.000)

8. kolo
232. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 05.03.2017 12:00 82:53 (17:18 38:27 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
8. kolo, zápas č. 232

datum: 05.03.2017, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.000)

233. Basket Poděbrady - Jiskra Kyjov 05.03.2017 10:00 54:38 (16:7 31:19 40:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
8. kolo, zápas č. 233

datum: 05.03.2017, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

9. kolo
234. SŠMH Handicap Brno B - SBŠ Ostrava B 18.03.2017 13:15 72:51 (15:14 31:20 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
9. kolo, zápas č. 234

datum: 18.03.2017, 13:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000)
Petrák Robin (1.500/1.000)

235. Jiskra Kyjov - BK Příbor 18.03.2017 18:00 58:61 (16:10 32:27 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
9. kolo, zápas č. 235

datum: 18.03.2017, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.000)
Dolejš Václav (1.500/2.000)

10. kolo
236. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 19.03.2017 12:00 69:59 (18:13 36:19 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
10. kolo, zápas č. 236

datum: 19.03.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

237. SŠMH Handicap Brno B - BK Příbor 19.03.2017 11:30 88:55 (17:9 36:24 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
10. kolo, zápas č. 237

datum: 19.03.2017, 11:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.500)
Toboláková Barbora (1.500/1.500)

11. kolo
238. BK Příbor - Basket Poděbrady 01.04.2017 17:00 59:45 (14:12 27:21 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
11. kolo, zápas č. 238

datum: 01.04.2017, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

12. kolo
239. SŠMH Handicap Brno B - Jiskra Kyjov 02.04.2017 11:00 74:50 (22:15 38:30 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
12. kolo, zápas č. 239

datum: 02.04.2017, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

240. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 02.04.2017 10:00 57:49 (19:12 42:21 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, juniorky U19, liga
play-out C
12. kolo, zápas č. 240

datum: 02.04.2017, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.