image

kadetky U17 / liga / ročník 2016/17 / finálová skupina


tabulka
1. BK Levhartice Chomutov 10 9 1 689:529 19
2. OSK Olomouc 10 7 3 645:521 17
3. BSK Continental TJ Jičín 10 5 5 662:615 15
4. ADFORS Basket Litomyšl 10 4 6 577:564 14
5. TJ Sokol Kladno 10 4 6 548:661 14
6. KP Brno B 10 1 9 424:655 11
1. kolo
169. OSK Olomouc - KP Brno B 28.01.2017 17:30 51:42 (11:17 19:28 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 169

datum: 28.01.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


170. TJ Sokol Kladno - BSK TJ Jičín 28.01.2017 11:30 72:71 (18:19 34:39 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 170

datum: 28.01.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/2.000/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


171. Levhartice Chomutov - ADFORS Basket Litomyšl 28.01.2017 18:00 69:58 (21:11 35:24 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 171

datum: 28.01.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Doksanský Milan (1.000/1.500/---)


2. kolo
172. TJ Sokol Kladno - ADFORS Basket Litomyšl 29.01.2017 09:00 42:67 (7:6 19:33 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 172

datum: 29.01.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Musil Jan (1.000/1.000/---)


173. Levhartice Chomutov - BSK TJ Jičín 29.01.2017 08:30 76:80 (19:19 45:38 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 173

datum: 29.01.2017, 08:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Doksanský Milan (1.000/1.500/---)


3. kolo
174. BSK TJ Jičín - ADFORS Basket Litomyšl 12.02.2017 17:00 55:43 (8:11 31:20 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 174

datum: 12.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


175. OSK Olomouc - TJ Sokol Kladno 11.02.2017 15:00 75:42 (20:8 42:27 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 175

datum: 11.02.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)
Bešina Štefan (1.000/1.500/---)


176. KP Brno B - Levhartice Chomutov 11.02.2017 13:45 34:59 (6:17 15:32 27:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 176

datum: 11.02.2017, 13:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/1.000/---)


4. kolo
177. OSK Olomouc - Levhartice Chomutov 12.02.2017 08:30 60:66 (22:15 32:36 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 177

datum: 12.02.2017, 08:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Bešina Štefan (1.000/1.000/---)


178. KP Brno B - TJ Sokol Kladno 12.02.2017 13:15 52:61 (10:12 23:27 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 178

datum: 12.02.2017, 13:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/1.000/---)


5. kolo
179. TJ Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 25.02.2017 09:00 55:79 (15:24 28:35 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 179

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Sejrek Daniel (1.500/1.500/---)
Barták Matěj (1.500/1.500/---)


180. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 25.02.2017 18:30 62:54 (17:16 30:35 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 180

datum: 25.02.2017, 18:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/2.500/---)
Brandejs Tomáš (2.500/2.500/---)


181. ADFORS Basket Litomyšl - KP Brno B 25.02.2017 09:30 70:34 (20:4 36:13 60:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 181

datum: 25.02.2017, 09:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


6. kolo
182. BSK TJ Jičín - KP Brno B 08.04.2017 15:00 77:31 (20:8 34:15 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 182

datum: 08.04.2017, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


183. ADFORS Basket Litomyšl - OSK Olomouc 26.02.2017 09:00 42:59 (19:24 29:36 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 183

datum: 26.02.2017, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.500/1.000/---)
Bubeníček Daniel (1.500/1.000/---)


7. kolo
184. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Sokol Kladno 11.03.2017 15:00 64:47 (30:7 40:25 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 184

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


185. BSK TJ Jičín - Levhartice Chomutov 11.03.2017 18:15 54:71 (13:22 27:40 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 185

datum: 11.03.2017, 18:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kučera Vít (1.500/1.500/---)
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)


8. kolo
186. KP Brno B - OSK Olomouc 11.03.2017 15:00 29:73 (7:12 11:33 21:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 186

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


187. BSK TJ Jičín - TJ Sokol Kladno 12.03.2017 08:30 63:67 (13:17 31:36 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 187

datum: 12.03.2017, 08:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kučera Vít (2.000/1.000/---)
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)


188. ADFORS Basket Litomyšl - Levhartice Chomutov 10.03.2017 19:30 59:77 (16:27 29:43 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 188

datum: 10.03.2017, 19:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


9. kolo
189. Levhartice Chomutov - OSK Olomouc 25.03.2017 12:00 58:39 (18:7 25:16 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
9. kolo, zápas č. 189

datum: 25.03.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


190. TJ Sokol Kladno - KP Brno B 25.03.2017 14:30 63:46 (10:10 25:22 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
9. kolo, zápas č. 190

datum: 25.03.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Kohout Radomír (1.000/1.000/---)


10. kolo
191. ADFORS Basket Litomyšl - BSK TJ Jičín 26.03.2017 15:00 65:49 (11:15 32:28 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 191

datum: 26.03.2017, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (1.000/3.000/---)


192. TJ Sokol Kladno - OSK Olomouc 26.03.2017 09:00 53:78 (15:27 28:43 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 192

datum: 26.03.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šupej Michal (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


193. Levhartice Chomutov - KP Brno B 26.03.2017 10:00 68:44 (17:8 34:22 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
10. kolo, zápas č. 193

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000/---)
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)


11. kolo
194. KP Brno B - BSK TJ Jičín 08.04.2017 17:30 47:75 (12:23 25:41 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
11. kolo, zápas č. 194

datum: 08.04.2017, 17:30:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


195. OSK Olomouc - ADFORS Basket Litomyšl 08.04.2017 17:00 67:51 (17:17 37:23 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
11. kolo, zápas č. 195

datum: 08.04.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (2.000/1.000/---)


12. kolo
196. Levhartice Chomutov - TJ Sokol Kladno 24.02.2017 17:00 66:46 (17:15 32:20 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 196

datum: 24.02.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/3.000/---)
Rom Daniel (1.000/3.000/---)


197. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 09.04.2017 10:30 89:76 (26:17 42:37 54:47 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 197

datum: 09.04.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500/---)
Dostal Vojtěch (1.500/2.500/---)


198. KP Brno B - ADFORS Basket Litomyšl 09.04.2017 09:30 65:58 (9:12 24:29 40:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadetky U17, liga
finálová skupina
12. kolo, zápas č. 198

datum: 09.04.2017, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.