image

junioři U19 / liga / ročník 2016/17 / play-out A


tabulka
3. SLUNETA Ústí nad Labem 20 14 6 1494:1223 34
4. BK Kondoři Liberec 20 12 8 1431:1234 32
5. Sokol Vyšehrad 20 12 8 1318:1232 32
6. Válečníci Děčín 20 11 9 1299:1278 31
7. BA Sparta Praha 20 10 10 1175:1307 30
8. Sokol Žižkov 20 1 19 1038:1481 21
1. kolo
199. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 29.01.2017 10:00 66:53 (18:17 35:31 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 199

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

200. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 28.01.2017 16:00 61:76 (10:20 27:42 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 200

datum: 28.01.2017, 16:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

201. SLUNETA Ústí n. L. - Kondoři Liberec 28.01.2017 13:00 82:73 (16:25 34:42 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
1. kolo, zápas č. 201

datum: 28.01.2017, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.000/1.500)
Anton Karel (1.000/4.000)

2. kolo
202. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 27.01.2017 18:00 66:61 (16:16 34:30 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
2. kolo, zápas č. 202

datum: 27.01.2017, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

203. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 29.01.2017 12:00 108:45 (30:15 57:27 83:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
2. kolo, zápas č. 203

datum: 29.01.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.500)
Anton Karel (1.000/2.000)

3. kolo
204. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 11.02.2017 10:00 55:68 (13:13 29:33 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 204

datum: 11.02.2017, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pörner Marek (1.500/1.500)
Zámostný Jindřich (1.500/1.500)

205. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 11.02.2017 10:30 57:55 (18:15 30:25 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 205

datum: 11.02.2017, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/2.000)

206. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 11.02.2017 08:00 41:87 (5:27 23:50 35:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
3. kolo, zápas č. 206

datum: 11.02.2017, 08:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

4. kolo
207. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 24.02.2017 18:30 64:84 (16:20 24:46 41:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
4. kolo, zápas č. 207

datum: 24.02.2017, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000)
Zámostný Jindřich (2.000/1.000)

208. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín 12.02.2017 14:15 49:74 (13:4 24:26 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
4. kolo, zápas č. 208

datum: 12.02.2017, 14:15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Šupej Michal (1.500/1.000)

5. kolo
209. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 25.02.2017 12:30 43:53 (21:15 28:27 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 209

datum: 25.02.2017, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Musil Jan (1.500/1.000)

210. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 25.02.2017 14:00 66:58 (23:7 34:32 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 210

datum: 25.02.2017, 14:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

211. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov 25.02.2017 11:30 83:38 (17:10 36:17 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
5. kolo, zápas č. 211

datum: 25.02.2017, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.500)

6. kolo
212. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov 26.02.2017 15:00 74:44 (16:8 33:25 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
6. kolo, zápas č. 212

datum: 26.02.2017, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kocián Michal (1.500/2.000)
Ježek Václav (1.500/2.000)

213. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 26.02.2017 10:30 74:75 (21:21 40:40 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
6. kolo, zápas č. 213

datum: 26.02.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000)
Rom Daniel (3.000/1.000)

7. kolo
214. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 11.03.2017 15:00 71:61 (23:19 38:34 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
7. kolo, zápas č. 214

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.000)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)

215. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 11.03.2017 12:30 78:58 (16:11 35:31 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
7. kolo, zápas č. 215

datum: 11.03.2017, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

8. kolo
216. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 28.01.2017 12:00 52:60 (16:11 26:27 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 216

datum: 28.01.2017, 12:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Kocián Michal (1.500/1.000)

217. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 12.03.2017 15:00 75:52 (15:14 44:28 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 217

datum: 12.03.2017, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Neuman Ladislav (3.000/1.000)
Nesper Jindřich (3.000/1.500)

218. Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 12.03.2017 10:30 78:74 (14:13 36:35 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
8. kolo, zápas č. 218

datum: 12.03.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.500/1.000)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)

9. kolo
219. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 25.03.2017 16:00 73:56 (13:14 41:24 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
9. kolo, zápas č. 219

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

220. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov 25.03.2017 12:30 83:48 (16:10 34:19 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
9. kolo, zápas č. 220

datum: 25.03.2017, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

10. kolo
221. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 26.03.2017 15:00 59:61 (16:14 35:24 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 221

datum: 26.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.500/1.000)

222. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 26.03.2017 12:30 75:81 (22:22 32:47 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 222

datum: 26.03.2017, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.500/1.000)
Rom Daniel (2.500/1.000)

223. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 26.03.2017 09:00 84:68 (35:14 55:34 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
10. kolo, zápas č. 223

datum: 26.03.2017, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

11. kolo
224. Sokol Žižkov - BA Sparta Praha 08.04.2017 17:30 56:77 (13:14 37:33 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
11. kolo, zápas č. 224

datum: 08.04.2017, 17:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pörner Marek (2.500/1.000)
Holeš Daniel (2.500/1.000)

225. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 08.04.2017 13:30 66:79 (18:15 36:34 53:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
11. kolo, zápas č. 225

datum: 08.04.2017, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pörner Marek (1.500/1.000)
Holeš Daniel (1.500/1.000)

12. kolo
226. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 09.04.2017 10:00 92:67 (28:12 48:27 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 226

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

227. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 09.04.2017 11:00 66:44 (23:10 35:23 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 227

datum: 09.04.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000)
Buršík Martin (1.000/2.000)

228. Sokol Žižkov - Kondoři Liberec 09.04.2017 10:00 43:65 (7:22 18:37 27:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, liga
play-out A
12. kolo, zápas č. 228

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pörner Marek (2.500/1.000)
Holeš Daniel (2.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.